Serialesitelenovelet
27.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
27.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

27.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+6
Nicky
michiper68
lica54
dubaisport
victorelalove
DENISA
10 participanți

Pagina 22 din 44 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 33 ... 44  Urmatorul

In jos

27.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 27.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 13 Apr 2012, 6:18 pm

victorelalove a scris:Cum ar fi sa ramana Gullia cu Mustafa ?
exclus ..Gulli are demnitate,nu poate trece asa usor peste calificativul lui mustafa.."criminal " ...asta in primul rand
in al 2-lea rand ea unde scuipa nu linge !!!!!!
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

27.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 27.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 13 Apr 2012, 6:18 pm

dubaisport a scris:

daaaaaaaa...asta simt eu ,si nu ma prea insel
vor mai aparea "probleme " dar le vor rezolva impreuna

Asta vreau si eu . Chiar daca sunt probleme sa fie impreuna ...sa se imbratiseze ...se se vada ca se iubesc .
Cred ca de asta nici nu ne-am bucurat de serialul asta ... ca mereu au fost ca doi straini .
Una este daca stau mereu impreuna ... trec si ei si trecem si noi mai usor . 27.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 244732
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

27.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 27.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 13 Apr 2012, 6:19 pm

dubaisport a scris:
exclus ..Gulli are demnitate,nu poate trece asa usor peste calificativul lui mustafa.."criminal " ...asta in primul rand
in al 2-lea rand ea unde scuipa nu linge !!!!!!

Sa speram ca asa va fi .
Dar eu cred ca Mustafa inca mai este in sufletul ei ... de asta a si ezitat putin pana a aruncat scrisoarea . Sau ma insel eu ...si doar a vrut sa o duca departe de restaurant .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

27.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 27.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 13 Apr 2012, 6:21 pm

daca-mi ziceai de asu ..da, era posibil ca sa linga....dar pana si ea care 70 epis nu a avut demnitate si l-a acceptat,acoperit pe Must stiind ce a facut intr-un final ea a divortat de el ..nu a asteptat sa faca el pasul !!!

mi-a placut aseara de Sami, l-a pus la punct pe demir ,nu stiu daca am inteles eu bine ,dar cred ca anumit-o pe asu "sotia mea " in timp ce-l batea pe asta.
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

27.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 27.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 13 Apr 2012, 6:24 pm

Eu nu cred ca Asu va muri .
Cred ca va pleca cu Sami ... si cam asta este poveste lor .
Mustafa tare imi este ca va regreta in ultimele clipe de viata ca nu a ramas langa ea si langa copil .
Daca evadeaza poate ca se duce sa-si vada copilul . kiss
Sau o fi vreuna sa se duca sa rapeasca copilul lui Kerim ? Ca ma gandesc ca Gullia va naste cu 2 episoade inainte de final . Dupa proces . Cred ca dau timpul mai repede . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

27.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 27.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 13 Apr 2012, 6:24 pm

victorelalove a scris:

Sa speram ca asa va fi .
Dar eu cred ca Mustafa inca mai este in sufletul ei ... de asta a si ezitat putin pana a aruncat scrisoarea . Sau ma insel eu ...si doar a vrut sa o duca departe de restaurant .
a fost primul instinct...a luat scrisoarea, a facut cativa pasi ,a vrut sa o arunce, amai facut cativa pasi si gandindu-se f bine a aruncat scrisoarea la primul cos.
nu se mai gandeste ....i-a zis si lui Mukk cand i-a aratat ziarul cu poza lui Mustafa in care scria ca i-a denuntat pe yasarani....Mukk i-a zis ceva de genul " uite ce a facut ptr tine " gulli i-a replicat " a facut ce trebuia ..nu ptr mine "
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

27.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 27.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 13 Apr 2012, 6:27 pm

victorelalove a scris:Eu nu cred ca Asu va muri .
Cred ca va pleca cu Sami ... si cam asta este poveste lor .
Mustafa tare imi este ca va regreta in ultimele clipe de viata ca nu a ramas langa ea si langa copil .
Daca evadeaza poate ca se duce sa-si vada copilul . kiss
Sau o fi vreuna sa se duca sa rapeasca copilul lui Kerim ? Ca ma gandesc ca Gullia va naste cu 2 episoade inainte de final . Dupa proces . Cred ca dau timpul mai repede . kiss

Gulli pana la proces nu va fi gravida .....sau va fi in cateva saptamani,oricum nu i se va vedea burta....
Mustafa nu iubeste copiii, nu cred ca va recurge la asemenea gest ....chiar daca va iesi nu va pleca sa-si vada propriul copil
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

27.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 27.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 13 Apr 2012, 6:30 pm

dubaisport a scris:

Gulli pana la proces nu va fi gravida .....sau va fi in cateva saptamani,oricum nu i se va vedea burta....
Mustafa nu iubeste copiii, nu cred ca va recurge la asemenea gest ....chiar daca va iesi nu va pleca sa-si vada propriul copil

La cat de nebun mi se pare acum ... cine stie ce va visa noaptea si se va gandi ca totusi un copil este un dar .
Da ...cred ca asa va fi . Procesul este pe 7 iunie ? Inseamna cu 2 episode inainte de final ?
Deci ea va naste cu 2 episoade inainte de final ...cred . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

27.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 27.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 13 Apr 2012, 6:34 pm

nuu ..procesul este in 15 iunie ..cu un epis inainte de final
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

27.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 27.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 13 Apr 2012, 6:36 pm

From EAUSA Facebook (Foz fahad)


Kerim-Meryam abla phone convo scene:
Meryam: Is he (the doctor who examined FG after the rape) going to say that he wrote a fake report after all these trails?? Are you saying that!! Of course he's gonna deny it.
Kerim: he can deny it as much as he can but it wont do him good.
Meryam: it's been a long time since that and it's hard to prove it.
Kerim: actually we should find other witnesses. All of the hospital group from that day ( rape night) disappeared .. If only there was a doctor to confront,, but there isn't.
Meryam: in my opinion, don't spend a lot of time there Kerim., come home soon.
Kerim: I have some things to do here.
Meryam: but FG feels lonely here.
Kerim; we are going to stay here for more time .
Meryam: Kerim what's going on??
Kerim: nothing
Meryam ; what do you mean by "nothing" .. Obviously something is wrong.. You don't call us .. And when FG calls you hang up fast...
What's going on son!! What else got into your mind!!
Kerim: forget it abla.
Meryam: the girl is sad Kerim she's trying not to show it but it's obvious .. Words are like a knife across her throat..
she went to Emre today to find out what happened ..
Kerim: what did Emre say?
Meryam: he said there's nothing wrong.
Kerim: because there isn't.
Meryam: don't be stubborn Kerim.. Don't do this to her!! You went before finishing the house.
Her sister-in-low is nagging at her head and doesn't shut up. She is saying that Kerim got cold-feet and ran away because the wedding is close.. She's trying to talk nonsense .. Kerim tell me the truth , let's try to find a solution before making FG more sad.
Kerim: Mustafa is writing FG letters everyday from jail abla.
Meryam: write her letters ??! How did you find out??
Kerim: she hid them and I saw them all.
Meryam: don't be silly.
Kerim: why would I lie abla ?! She hid them under her bed and threw them away when I asked her ..
Meryam: no she didn't .. Maybe she tore up all of them because she wanted to do that.
Kerim: why did she hide them ? Why did she read his letters??
Meryam: Kerim you are talking nonsense , I'm gonna be mad at you ..
Kerim; I asked her abla !! And she said that she only got one that she didn't read and that she threw it immediately.
FG lied to me abla.
Meryam: let's say that she lied, she took the letters everyday and she hid them and read them and finally tore them and threw them ., what's the problem with all of that ?!!
Kerim: FG can't get Mustafa out of her heart.. She doesn't let him go ..
Meryam: listen Kerim,, it's been a long time and you two have been through a lot of rough times!! Are you going to be apart just because she hid letters ?!!
That girl is trying so hard for you.. She's struggling for you.. How can you not see that??! I don't understand !
Kerim: is she struggling for me or to forget about Mustafa !!?
Meryam: I'm gonna be so angry with you now., you are being unfair .. You are being so unfair to her
you are confused for real!! If you tell FG about those letters and make her sad, I'm gonna make you upset.. Enough , don't be so hard on her ..
Do you hear me?? First you have to get yourself together and don't make angry anymore ...
What is this !!! you turned all of this into illusions ..
Kerim: Abla listen to me for a minute ...
Meryam: I don't wanna hear anything about Mustafa anymore.. This subject is closed now ...
(Meryam hangs up)
[b]
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

27.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 27.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 13 Apr 2012, 6:37 pm

dubaisport a scris:nuu ..procesul este in 15 iunie ..cu un epis inainte de final
Aha . Pai asta inseamna ca se termina cu totul in ultimul episod .
Ori sunt pedepsiti vinovatii ...si traiesc copii fericiti pana la adanci batraneti .
Ori moare Kerim .

27.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Al6k2e
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

27.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 27.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 13 Apr 2012, 6:44 pm

iar incepi cu moartea lui Kerim ?
cum sa moara?

au tradus fanii la greu din epis de aseara.....
inca odata : abla a procedat corect.....i-a zis ce-i trebuia lui Ker ; cum sa fuga la prima adiere de vant ? dar cand ai zicea Gulli ca-l iubeste de ce-i raspundea "biliorum " daca nu o credea ?

in fine ..bine ca s-au impacat repede ,era nasol daca statea vreo 3 epis prin Bodrum ,nu de alta dar sigur racea la ce frig e acolo....de asta se si numeste statiunea "bodrum "
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

27.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 27.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de gix Vin 13 Apr 2012, 6:45 pm

Buna fetelor!
Tare imi este teama ca va muri Kerim.Personajul Mustafa a inceput sa fie transformat in victima .E posibil sa evadeze si in final sa-l omoare pe Kerim.E rezolvat si cazul social Kerim a fost alaturi de ea, ea s-a vindecat avand sprijinul lui.Dar daca e asa nu ma voi mai uita la nici un serial turcesc Mukk va fi descoperita de Abla dar urmeaza acum era importanta impacarea copiilor.Mi-a placut conversatia dintre Kerim si tatal sau au fost geniali amandoi .
gix
gix
vip
vip

Mesaje : 541
Data de inscriere : 15/10/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 27.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 13 Apr 2012, 6:46 pm

gix a scris:Buna fetelor!

Buna Gix .... kiss

haideti mai fetelor ce va apucat ? cum sa moara Kerim ?
sunteti un pic melancolice datorita atmosferei Pascale ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

27.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 27.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 13 Apr 2012, 6:48 pm

gix a scris:Buna fetelor!
Tare imi este teama ca va muri Kerim.Personajul Mustafa a inceput sa fie transformat in victima .E posibil sa evadeze si in final sa-l omoare pe Kerim.E rezolvat si cazul social Kerim a fost alaturi de ea, ea s-a vindecat avand sprijinul lui.Dar daca e asa nu ma voi mai uita la nici un serial turcesc Mukk va fi descoperita de Abla dar urmeaza acum era importanta impacarea copiilor.Mi-a placut conversatia dintre Kerim si tatal sau au fost geniali amandoi .

Buna , Gix !!! kiss
De asta imi este si mie teama .
Sa nu-l omoare Mustafa pe Kerim . Oricum si Mustafa va muri .
Insa daca ne gandim mai bine ... Gullia va ramane in suferinta . Nu stiu ce sa spun . kiss
Si eu sunt in aceeasi situatie . Daca se termina tragic ... nu ma mai uit la turcesti . Se termina ... kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

27.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 27.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de gix Vin 13 Apr 2012, 6:54 pm

Dubai toata lumea vrea ca ei sa ramana impreuna, dar cand ei afirma ca va fi un final surprinzator la ce crezi ca se refera. Oricum nu vom avea 10 episoade de fericire dar cine stie ce le mai trece prin cap scenaristelor.Mustafa va afla din ziare de nunta si o va lua razna.
gix
gix
vip
vip

Mesaje : 541
Data de inscriere : 15/10/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 27.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 13 Apr 2012, 6:55 pm

dar Ker ce are de gand din toamna? nu rasufla nimic ?
daca s-ar apuca de alt dizi am cam fi stiut ,nu ? sau e obosit si vrea vacanta ?

daca Fg se termina in iunie oare se reface pana-n august-sept cand ar trebui sa inceapa noua productie ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

27.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 27.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 13 Apr 2012, 6:58 pm

gix a scris:Dubai toata lumea vrea ca ei sa ramana impreuna, dar cand ei afirma ca va fi un final surprinzator la ce crezi ca se refera. Oricum nu vom avea 10 episoade de fericire dar cine stie ce le mai trece prin cap scenaristelor.Mustafa va afla din ziare de nunta si o va lua razna.
au anuntat ca va fi un final frumos cu multe rasturnari de situatie.....
si eu vad acelasi scenariu ,cu citirea vestii nuntii lui G in ziar,atunci realizeaza Must ca Gulli se va culca cu Ker si ca o va pierde ptr totdeauna,va evada si va muri impuscat de politie !!!!
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

27.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 27.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de gix Vin 13 Apr 2012, 6:59 pm

Pe undeva se vorbea iar de armata dar am vazut ca au dat o lege cei care nu fac pot plati o suma de bani care nu e mica dar Engin cred ca si-o permite.
gix
gix
vip
vip

Mesaje : 541
Data de inscriere : 15/10/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 27.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 13 Apr 2012, 7:01 pm

gix a scris:Pe undeva se vorbea iar de armata dar am vazut ca au dat o lege cei care nu fac pot plati o suma de bani care nu e mica dar Engin cred ca si-o permite.

20.000 euro...Ker a platit-o si a scapat
acolo armata e armata !!!!
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

27.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 27.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 13 Apr 2012, 7:04 pm

gix a scris:Dubai toata lumea vrea ca ei sa ramana impreuna, dar cand ei afirma ca va fi un final surprinzator la ce crezi ca se refera. Oricum nu vom avea 10 episoade de fericire dar cine stie ce le mai trece prin cap scenaristelor.Mustafa va afla din ziare de nunta si o va lua razna.

Gix , uite eu vad situatia in felul urmator . Si sunt sigura ca serialul se va termina frumos rau .Am motivele mele ... la care m-am gandit mult si nu vad alt final decat unul HAPPY . Chiar daca mai bat eu campii cu aiureli :
1. Kerim trebuie sa ramana langa Gullie ... daca nu se intampla asta ea va ramane iar cu o trauma . De data asta si mai mare ... nu este VINDECAREA DE CARE TOT VORBESC TURCII .
2.Kerim este si el o victima in toata treaba asta ... asa ca si el va trebuie sa fie fericit langa Gullia lui ( asta este fericirea lui )
3. A fost asa de mediatizat socialul la ei ... si vindecarea Gulliei ... incat daca Gullia il va pierde pe Kerim , este ca si cum nu va mai putea fi salvata de nicio terapie .
4. Kerim este deja "medicament si tratament' la americani . S-a scris mult despre asta ... ar fi aiurea ca sa-l omoare . Apoi ce mai prezinta doctorii ? Smile
5. Finalul cartii si filmului sunt happy . Ei nu schimba asta . Stiau de la inceput ca finalul este unul fericit . Finalurile se stiu mereu . kiss
6. S-a vorbit despre moartea cuiva . Este Mustafa ... sigur . kiss

7 . Si asta mi se pare cel mai important ...si ceea ce ma convinge 100% ca se termina cu bine este faptul ca ei au alocat foarte multi bani pentru ultimul episod . Nu-l avea in schema ... dar apoi au spus sa faca un episod mai lung . Plin desurprize .
Acum ar fi cel mai tembel lucru ca sa faca un episod ultim ...si mai lung ...si cu mai multi bani alocati ...DOAR PENTRU A NE DISTRUGE NOUA VISELE .


Asa ca FINALUL ESTE UNUL FERCIT SIGUR ... CU GULLIE SI KERIM LA CASA LOR ALATURI DE COPII .kiss
Alt final nu exista ... kiss

HAI SA NE PERMITEM SA FIM FERICITI !!! kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

27.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 27.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 13 Apr 2012, 7:05 pm

gix a scris:Pe undeva se vorbea iar de armata dar am vazut ca au dat o lege cei care nu fac pot plati o suma de bani care nu e mica dar Engin cred ca si-o permite.
S-a rezolvat acum un an si ceva .
Enginu' are acum multi bani . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

27.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 27.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de gix Vin 13 Apr 2012, 7:06 pm

Asteptam ziua de 17 sa vedem daca merge la premii.Cica in ultima clipa a fost devansat de Sultan la o categorie unde avea procentaj destul de bun.
gix
gix
vip
vip

Mesaje : 541
Data de inscriere : 15/10/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 27.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 13 Apr 2012, 7:08 pm

dubaisport a scris:dar Ker ce are de gand din toamna? nu rasufla nimic ?
daca s-ar apuca de alt dizi am cam fi stiut ,nu ? sau e obosit si vrea vacanta ?

daca Fg se termina in iunie oare se reface pana-n august-sept cand ar trebui sa inceapa noua productie ?

Dubai ... el inca este sub contract cu Ay Yapim ... nu va spune nimic pana nu se va incheia FGSN .
Asa ca prin iulie aflam ce si cum . kiss
Oferte sigur are ...acum depinde si cum sunt proiectele .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

27.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 27.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 13 Apr 2012, 7:10 pm

gix a scris:Asteptam ziua de 17 sa vedem daca merge la premii.Cica in ultima clipa a fost devansat de Sultan la o categorie unde avea procentaj destul de bun.

Gix , Engin conducea cu 7 % in fata lui Sultan ... si la 12 noaptea s-a schimbat situatia .
Iti dai seama ca nu putea sa fie Engin castigator la doua categorii .
Niciun actor sau actrita nu este la doau categorii .
Au facut in asa fel incat sa fie cat mai multi castigatori .

Engin stiu ca se duce la premii . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

27.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 27.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 22 din 44 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 33 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum