Serialesitelenovelet
5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+4
petronela
Admin_dea05
narcisa
iulianagl
8 participanți

Pagina 37 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 21 Apr 2012, 3:28 pm

Skumpyk86 a scris:
Iuli uite se pare ca iar a anulat ep maha...
"cancelled again! How annoying! The star plus schedule now says its showing the family of the new show on sat next week when the maha episode was suppose to be on. This is star plus channel being unfair! Oh well. "

pana nu vine confirmarea cu un ep promo pt ep maha nu mai cred nimic...

Ce enervanti sunt ce naiba e greu asa sa pui un maha episod ce nu sunt pregatiti?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 21 Apr 2012, 3:37 pm

iulianagl a scris:

Ce enervanti sunt ce naiba e greu asa sa pui un maha episod ce nu sunt pregatiti?

chestia e ca postul de televiziune nu a anuntat ca va da ep maha,intr-un fel nu e vina lor...
Postul nu a dat nici promo nici pe situl lor oficial nu au pus ca va da ep maha...

acesta ca ar fii ep maha a aparut pe saiturile cu programul posturilor de televiziune din India..ca si la noi..gasesti programul posturilor de televiziune pe mai multe saituri iar unele sunt gresite...dar oficial trebuie sa apara doar pe siteul lor...

Din ce stiu eu casa de prod iss pyaar si star plus au avut o discutie pt ep maha pt inceputul luni...si era pregatit scenele sa afle Arnav ca Shyam stie de casatoria lui cu Khushi pt 6 luni..numai ca nu au ajuns la o intelegere si a fost anulat...

Apoi nu a mai aparut nimic oficial ...doar pe diferite saituri trecea la sf saptamani ep maha...dar era gresit..

Eu totusi cred ca cu acest nou promo e pt ep maha..chiar daca o sa fie ceva mai incolo...

iar pt maha ca sunt in zile de sambata sau duminica si sunt mai lungi au nevoie de acordul postului..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 21 Apr 2012, 3:43 pm

Skumpyk86 a scris:

chestia e ca postul de televiziune nu a anuntat ca va da ep maha,intr-un fel nu e vina lor...
Postul nu a dat nici promo nici pe situl lor oficial nu au pus ca va da ep maha...

acesta ca ar fii ep maha a aparut pe saiturile cu programul posturilor de televiziune din India..ca si la noi..gasesti programul posturilor de televiziune pe mai multe saituri iar unele sunt gresite...dar oficial trebuie sa apara doar pe siteul lor...

Din ce stiu eu casa de prod iss pyaar si star plus au avut o discutie pt ep maha pt inceputul luni...si era pregatit scenele sa afle Arnav ca Shyam stie de casatoria lui cu Khushi pt 6 luni..numai ca nu au ajuns la o intelegere si a fost anulat...

Apoi nu a mai aparut nimic oficial ...doar pe diferite saituri trecea la sf saptamani ep maha...dar era gresit..

Eu totusi cred ca cu acest nou promo e pt ep maha..chiar daca o sa fie ceva mai incolo...

iar pt maha ca sunt in zile de sambata sau duminica si sunt mai lungi au nevoie de acordul postului..

Ho, ho stai asa dar ce treaba are canalul ei trebuie sa difuzeze ce le trimit astia, nu?Eu asa inteleg ca ar trebui sa fie ca datorita lor are audienta canalul, nu?Sunt comple lost.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 21 Apr 2012, 3:53 pm

iulianagl a scris:

Ho, ho stai asa dar ce treaba are canalul ei trebuie sa difuzeze ce le trimit astia, nu?Eu asa inteleg ca ar trebui sa fie ca datorita lor are audienta canalul, nu?Sunt comple lost.

pai da dar canalul si firma care produce serialul au semnat pt ep de luni pana vineri de 20 de minute...nu pt cele speciale/maha...

Acelea se fac cand considera scenaristi ca cazul nu au o data exacta...nu trebuie sa fie mai mica de o luna in rest pot face si la un an... 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 2743637754
dar au nevoie de acordul postului..Pana acum le facea cam la 3 luni...dar cred ca acum au schimbat vor fii mai rare....

Chestia ca nu au fost de acord postu sa dea ep maha la inceputul luni stiu sigur de la fata care lucreaza acolo..Apoi au fost discuti si pe diferite saituri inclusiv facebook unde toti ii "injurau" pe cei de la star plus ...

Apropo casa care produce Iss pyaar e Four Lion Films..aceiasi carea facut si Geet...si ambele tot cu Gul Khan Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 21 Apr 2012, 3:55 pm

Skumpyk86 a scris:

pai da dar canalul si firma care produce serialul au semnat pt ep de luni pana vineri de 20 de minute...nu pt cele speciale/maha...

Acelea se fac cand considera scenaristi ca cazul nu au o data exacta...nu trebuie sa fie mai mica de o luna in rest pot face si la un an... 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 2743637754
dar au nevoie de acordul postului..Pana acum le facea cam la 3 luni...dar cred ca acum au schimbat vor fii mai rare....

Chestia ca nu au fost de acord postu sa dea ep maha la inceputul luni stiu sigur de la fata care lucreaza acolo..Apoi au fost discuti si pe diferite saituri inclusiv facebook unde toti ii "injurau" pe cei de la star plus ...

Apropo casa care produce Iss pyaar e Four Lion Films..aceiasi carea facut si Geet...si ambele tot cu Gul Khan Smile

Da am inteles!Ce ma enerveaza si canalele astea. 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 2743637754
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 21 Apr 2012, 3:58 pm

iulianagl a scris:

Da am inteles!Ce ma enerveaza si canalele astea. 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 2743637754


si pe mine!!!

apropo ma uitam acum la cateva ep care le am in calc sa le sterg...si am gasit scenele cu imprumutul lu Khushi???
Zicea ca ii da bani lui Arnav inapoi..ba a facut si afacere..dar bani cand i-a dat?
Sau a uitat..eroare de scenariu?


eu ies...weekend placut... 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 517793
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 21 Apr 2012, 4:19 pm

Skumpyk86 a scris:


si pe mine!!!

apropo ma uitam acum la cateva ep care le am in calc sa le sterg...si am gasit scenele cu imprumutul lu Khushi???
Zicea ca ii da bani lui Arnav inapoi..ba a facut si afacere..dar bani cand i-a dat?
Sau a uitat..eroare de scenariu?


eu ies...weekend placut... 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 517793

Smile Smile La fel iubita. kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 21 Apr 2012, 10:45 pm

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Tumblr_m2tb97tgLr1rskdflo1_400 Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 21 Apr 2012, 11:34 pm

iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Sam 21 Apr 2012, 11:37 pm

Dragalaselor va pupacesc kiss kiss kiss kiss de noapte buna 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 155656 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 155656 pe maine..

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Gif_animate_buonanotte_04
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 21 Apr 2012, 11:41 pm

Nb lica...
5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 2004120319345
5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 2004120328154
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 21 Apr 2012, 11:44 pm

lica54 a scris:Dragalaselor va pupacesc kiss kiss kiss kiss de noapte buna 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 155656 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 155656 pe maine..


5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 155656 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 155656 cheers
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 21 Apr 2012, 11:47 pm

Skumpyk86 a scris:Nb lica...


Hei Miha!Am o nedumerire!Nu inteleg ce de ce tot incearca astia adica CV-ul lor sa-l puna pe Chote intr-o lumina cate de cat bunicica?Il face sa arate cat mai bine si simpatic ce vor de fapt, oare?S-o faca pe Khushi sa-l ierte?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 22 Apr 2012, 12:00 am

iulianagl a scris:


Hei Miha!Am o nedumerire!Nu inteleg ce de ce tot incearca astia adica CV-ul lor sa-l puna pe Chote intr-o lumina cate de cat bunicica?Il face sa arate cat mai bine si simpatic ce vor de fapt, oare?S-o faca pe Khushi sa-l ierte?

Buna din nou... kiss
Nici eu nu inteleg...eu ma gandeam stii ca spunea una din fete care lucreaza acolo (desi in ultimul timp se cam schimba si ea si le suceste..ma refer la Zn) spunea ca nu il va ierta unsor Khushi...

Dar eu cu schimbarile lui exact cum spui tu pare intr-o lumina cate de cat bunicica..si dupa cum il priveste Khushi...cred ca desi s-ar mai amuza un pic de el l-ar ierta...pentru ca si e vinovata intr-un fel ca nu i-a zis lui Arnav de Shyam....

dar ma gandeam ca daca va fii cum a zis ZN nu il va ierta foarte unsor cred ca ar trebui Arnav sa mai faca ceva care sa o raneasca pe Khushi...

Nu stiu ce sa mai cred...ca scenaristi le schimba...si cam aprope niciodata nu se indeplineste ce vreau eu..sa ma gandesc...

Si ma mai gandeam azi dupa ce am citit de promo desi raman la parerea ca nu ii va spune Arnav tot..ma intreb de ce cand il intreaba ea el ii spune ca stie de relatia cu Shyam..daca nu ii spune tot de cat asta ca stie de relatia cu Shyam logodna ..atunci ramane intrebarea ca de ce s-a casatorit cu ea..bun stie de relatia dar ce legatura are cu casatoria lor...eu ma gandeam fie ii spune adevarul ..fie ii spune ca a vrut sa se razbune ca o uraste etc...


tu ce parere ai?
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 22 Apr 2012, 12:11 am

si e pt prima data cand nu as vrea ep maha...de ce?
pentru ca daca apare acest promo si se intampla si nu ar fii asta in ep maha..cum ep maha sunt speciale poate atunci mai fac un pas spre aflarea adevarului ..poate chiar adevarul..sa vedem...ca pe unele saituri spune ca e si pe altele nu..dar pana nu apare confirmare de la star plus nu cred..


cred ca daca acest promo care s-a filmat apare in ep maha atunci sigur vor mai lungi mult povestea...ca daca baga in ep maha sa afle khushi ca arnav stie de shyam..atunci vom mai avea de asteptat pana la adevar mult si bine...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 22 Apr 2012, 12:16 am

Skumpyk86 a scris:

Buna din nou... kiss
Nici eu nu inteleg...eu ma gandeam stii ca spunea una din fete care lucreaza acolo (desi in ultimul timp se cam schimba si ea si le suceste..ma refer la Zn) spunea ca nu il va ierta unsor Khushi...

Dar eu cu schimbarile lui exact cum spui tu pare intr-o lumina cate de cat bunicica..si dupa cum il priveste Khushi...cred ca desi s-ar mai amuza un pic de el l-ar ierta...pentru ca si e vinovata intr-un fel ca nu i-a zis lui Arnav de Shyam....

dar ma gandeam ca daca va fii cum a zis ZN nu il va ierta foarte unsor cred ca ar trebui Arnav sa mai faca ceva care sa o raneasca pe Khushi...

Nu stiu ce sa mai cred...ca scenaristi le schimba...si cam aprope niciodata nu se indeplineste ce vreau eu..sa ma gandesc...

Si ma mai gandeam azi dupa ce am citit de promo desi raman la parerea ca nu ii va spune Arnav tot..ma intreb de ce cand il intreaba ea el ii spune ca stie de relatia cu Shyam..daca nu ii spune tot de cat asta ca stie de relatia cu Shyam logodna ..atunci ramane intrebarea ca de ce s-a casatorit cu ea..bun stie de relatia dar ce legatura are cu casatoria lor...eu ma gandeam fie ii spune adevarul ..fie ii spune ca a vrut sa se razbune ca o uraste etc...


tu ce parere ai?

Pai sincer ia mai spus odata ca o uraste si de aceea s-a casatorit cu ea ca la facut sa sufere si stii ca ea incepuse sa-si puna intrebarile alea cu ce la facut sa sufere daca nu el stie despre Shyam.Iar suntem in ceata dar stai ca mai e o zi si incepem sa aflam despre ce ar fi vorba.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 22 Apr 2012, 12:20 am

OK iubitele ies si eu de noapte buna ca nu ma simt asa bine.Kisse you all! kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 22 Apr 2012, 12:23 am

iulianagl a scris:

Pai sincer ia mai spus odata ca o uraste si de aceea s-a casatorit cu ea ca la facut sa sufere si stii ca ea incepuse sa-si puna intrebarile alea cu ce la facut sa sufere daca nu el stie despre Shyam.Iar suntem in ceata dar stai ca mai e o zi si incepem sa aflam despre ce ar fi vorba.

numai o zi?daca nici nu au dat promo...mai e...eu asa ma gandesc ca o sa ii spune ca a vrut sa se razbune etc..dar de la scenaristi ma astept la orice...cine stie poate face vro minune... Smile

da isi punea intrebarile alea dar le-a uitat repede....
asa cum a uitat sa dea bani lui Arnav desi are afacere..nici macar nu a mai mentionat...sau

eu imi aduc aminte ca lu Khushi e frica de intuneric parca a zis intr-un ep ..daca nu ma insel atunci cand ii povesteste lui Arnav de parinti ei si zice ca ii e teama de intuneric si de masini (viteza)..nu mai stiu exact..dar cand a luat lumina nu era deloc speriata ..mai surprins parea Arnav Smile

Eu ma asteptam ca de teama sa se arunce in bratele lui... 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 283516


Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Dum 22 Apr 2012, 12:26 am, editata de 3 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 22 Apr 2012, 12:24 am

iulianagl a scris:OK iubitele ies si eu de noapte buna ca nu ma simt asa bine.Kisse you all! kiss kiss

ies si eu..mai ma uit la 2 ep din calc..ca trebuie sa le sterg (deja copiate pe dvd) si trec la sominc...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 22 Apr 2012, 1:30 am

Sherlock Chale Sasural
5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Imagesak
Arnav Singh Raizada of Star Plus’ show ‘Iss Pyar ko Kya Naam Doon’ is having a hard time at his sasural.Not able to cope with the limited facilities at Gupta House, he orders for some essentials of his standard and gets an AC installed to help him survive the few days he has promised to stay over . Khushi, on the other hand takes this as an insult to her family and mistakes Arnav’s actions as revenge . But the good news is, amidst all the misunderstanding, the two will come close as they will get to spend more time with each other. Sources inform that Arnav’s stay at Gupta House will lead him to the truth behind Shyam and Khushi’s relationship. There will be situations that will hint towards Shyam’s evil doings and will eventually help Arnav understand Khushi’s vulnerability. It will be a slow paced revelation and we can expect a confession only towards the end of their 6 month marriage contract, since all big twists in the story are saved for the post IPL phase. Meanwhile, Shyam will continue to devise wicked plans but they will all fail one after the other and instead bring Khushi close to Arnav. So, be patient and enjoy the light hearted track with a few tensed moments thrown in between while we promise to keep you updated on the future track.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Dum 22 Apr 2012, 11:28 am

Dragalaselor5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Bd6 sa aveti parte de o zi frumoasa...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 22 Apr 2012, 1:51 pm

BUna ziua.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 22 Apr 2012, 1:56 pm

iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 22 Apr 2012, 2:03 pm

Si acum unul din favoritele mele. 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 283516 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 283516 Smile Smile Cu toate ca mi-ar placea sa stiu ce spune in cantec.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 22 Apr 2012, 2:21 pm


O melodie frumoasa cu imagini mai vechi dar care-mi merg direct la inima. 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 283516
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 37 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum