Serialesitelenovelet
29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+4
mita baston
michiper68
victorelalove
DENISA
8 participanți

Pagina 29 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Urmatorul

In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Apr 2012, 1:12 am

michiper68 a scris:

nasturele? ele nu stiu de alte alea.
Poate ca se refera la cum se imbraca .

Mai , dar astia or citi comentariile cu vulcanul ? Smile Smile Smile Prea il vedem in toata splendoarea lui ... Este ca si cum ar spune : da , stim ca va place !!!! Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 27 Apr 2012, 1:13 am

victorelalove a scris:
Poate ca se refera la cum se imbraca .

Mai , dar astia or citi comentariile cu vulcanul ? Smile Smile Smile Prea il vedem in toata splendoarea lui ... Este ca si cum ar spune : da , stim ca va place !!!! Smile
pai daca citeau comentariile noastre ii puneau de mult armura mukkai si o imbracau altfel pe berenik. asta e modelul preferat de blugi al lui engin.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Apr 2012, 1:16 am

michiper68 a scris:
asta e modelul preferat de blugi al lui engin.
Si al nostru ... si al nostru !!! 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 165638 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 165638 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 165638
Traiasca modelul . 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 248946 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 248946 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 248946 Salveaza multe episoade pentru mine . Smile
Astazi cand s-a asezat la laptop ... in pozitia banca , am stiut care este scene favorita . Smile Asta si cu bezeaua .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 27 Apr 2012, 1:18 am

victorelalove a scris:
Si al nostru ... si al nostru !!! 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 165638 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 165638 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 165638
Traiasca modelul . 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 248946 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 248946 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 248946 Salveaza multe episoade pentru mine . Smile
Astazi cand s-a asezat la laptop ... in pozitia banca , am stiut care este scene favorita . Smile Asta si cu bezeaua .

mie mi-a placut ritualul ceaiului. nu stiu ce a luat de pe farfurie, agitat cum e si a varat in ceaiul ala dar toate gesturile sunt 100% engin akyurek. cred ca e o minunatie sa-l vezi cum bea ceaiul.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Apr 2012, 1:21 am

michiper68 a scris:

mie mi-a placut ritualul ceaiului. nu stiu ce a luat de pe farfurie, agitat cum e si a varat in ceaiul ala dar toate gesturile sunt 100% engin akyurek. cred ca e o minunatie sa-l vezi cum bea ceaiul.

A da . Uitasem de scena aia .
Este un scump . Arata asa de bine ... chiar si cu costumatia de sudor . Offfffffffffff ... unde au vazut mai ei sudori asa ?
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 27 Apr 2012, 1:23 am

victorelalove a scris:

A da . Uitasem de scena aia .
Este un scump . Arata asa de bine ... chiar si cu costumatia de sudor . Offfffffffffff ... unde au vazut mai ei sudori asa ?

exact. cel mai sexi sudor. si cel ai sexi ritual al ceaiului. si cum steatea el inofensiv in pat cu picioarele lungite.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Apr 2012, 1:27 am

michiper68 a scris:

exact. cel mai sexi sudor. si cel ai sexi ritual al ceaiului. si cum steatea el inofensiv in pat cu picioarele lungite.

Smile Smile Smile Este cel mai sexy in multe .

INOFENSIV : Cand se uita la poza taiata ? Sau cand se uita cu ochii aia superbi la cerificatul de casatorie ?
Si inefensiv pentru cine ? Pentru privitoare ? Ca mie in zboara gandul la multe ... numai inofensiv nu-l gasesc . 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 248946 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 248946 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 248946
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 27 Apr 2012, 1:28 am

victorelalove a scris:

Smile Smile Smile Este cel mai sexy in multe .

INOFENSIV : Cand se uita la poza taiata ? Sau cand se uita cu ochii aia superbi la cerificatul de casatorie ?
Si inefensiv pentru cine ? Pentru privitoare ? Ca mie in zboara gandul la multe ... numai inofensiv nu-l gasesc . 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 248946 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 248946 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 248946

parea abandonat acolo el singurel in pat , cu lacrimi pe obraz, nu era nimeni sa-l mangaie.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Apr 2012, 1:31 am

michiper68 a scris:

parea abandonat acolo el singurel in pat , cu lacrimi pe obraz, nu era nimeni sa-l mangaie.

Pai si stai ca cica dupa ce ca moare si in finalul serialului ...acum se aude ca cica este vinovat si va face puscarie . sad
Sa vina la mine . Am eu grija de el . Toata mangaierea si consolarea de care are nevoie . Si o fac din spirit patriotic .

Dar Gullia a fost totusi schimbata . Mi s-a parut ca pentru prima data l-a incurajat putin . I-a zambit ea lui acum . Hai ca poate , poate ... 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 244732
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 27 Apr 2012, 1:33 am

victorelalove a scris:

Pai si stai ca cica dupa ce ca moare si in finalul serialului ...acum se aude ca cica este vinovat si va face puscarie . sad
Sa vina la mine . Am eu grija de el . Toata mangaierea si consolarea de care are nevoie . Si o fac din spirit patriotic .

Dar Gullia a fost totusi schimbata . Mi s-a parut ca pentru prima data l-a incurajat putin . I-a zambit ea lui acum . Hai ca poate , poate ... 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 244732

foarte incurajat a fost!!! cand s-au dus sa cumpere patul atata s-au fastacit ca mai aveau putin si cumparau usha de la intrare ca s-au fastacait ca vai de ei de parca ii punea nenea ala sa faca probe in pat acolo. nici nu au atins vreun pat, primul vazut primul cumparat.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Apr 2012, 1:35 am

michiper68 a scris:

foarte incurajat a fost!!! cand s-au dus sa cumpere patul atata s-au fastacit ca mai aveau putin si cumparau usha de la intrare ca s-au fastacait ca vai de ei de parca ii punea nenea ala sa faca probe in pat acolo. nici nu au atins vreun pat, primul vazut primul cumparat.

Da . Trebuia sa se intinda macar Kerim . Daca el incapea , incapea si Gullia .
Cu patul s-au fastacit rau ... cred ca se gandesc ce vor face cu el ?????????? Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 27 Apr 2012, 1:38 am

victorelalove a scris:

Da . Trebuia sa se intinda macar Kerim . Daca el incapea , incapea si Gullia .
Cu patul s-au fastacit rau ... cred ca se gandesc ce vor face cu el ?????????? Smile

a fost prima data cand au realizat ca trebuie sa cumpere un pat pentru ei.amandoi intr-un pat. cu farfuriile nu s-a mai fastacit atata fatmagul. urata bucatarie au, nu incap doua persoane decat daca stau unul pe umerii celuilat. dar vecina deja a pus ochii pe kerim?
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 27 Apr 2012, 1:39 am

From episode 72 Fg and Kerim in Kerim's room scene translation:

Fg: When I saw you light on….. What happened?
Kerim: Come in.
Fg: did something happen?
Kerim: No, just like this… come in…..when I was packing this passed to my hand…. and a few things came to my mind….. I am moaning am I not? I did moan a lot a lot, eve beside you….. you also grew up without a father and a mother.
Fg: there was my brother.
Kerim: in my life Meryam Abla was there, but nevertheless we were alone and had no one…. for you and for me, always broken always something missing….. you were patient and kept silent, I complained.
Fg: brides get emotional before weddings what happened to you?
Kerim: I am afraid.
Fg: me too
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Apr 2012, 1:41 am

michiper68 a scris:dar vecina deja a pus ochii pe kerim?

La el se uita in casa ? Crying or Very sad
Kerim era pe dupa perdelele alea , nu ?
Eu nu cred ca a pus ochii ...ar fi prea de tot . Nu cred ca s-ar baga in viata omului .
Sau l-o fi vazut la ritualul ceaiului ? Frumos ritual ... l-am revazut si eu . Cand amesteca cu lingurita ...zici ca este tornada . Nelinistit . 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 27 Apr 2012, 1:44 am

victorelalove a scris:

La el se uita in casa ? Crying or Very sad
Kerim era pe dupa perdelele alea , nu ?
Eu nu cred ca a pus ochii ...ar fi prea de tot . Nu cred ca s-ar baga in viata omului .
Sau l-o fi vazut la ritualul ceaiului ? Frumos ritual ... l-am revazut si eu . Cand amesteca cu lingurita ...zici ca este tornada . Nelinistit . 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 283516

a scos ceva din ceaiul ala si a bagat in gura. nu ma mai uit ca ma emotionez. si cum s-a repezit sa ia de pe farfuriutza. ...pare foarte nerabdator baiatul. nu cred ca mai ajunge in pat cand il apuca ,acolo ramane . acolo-si baga linguritza in ceai, unde-l apuca.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 27 Apr 2012, 1:47 am

fanii sunt in extaz si si-au schimbat avatarele cu beren


29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 212hn4y
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Apr 2012, 1:48 am

michiper68 a scris:... nu cred ca mai ajunge in pat cand il apuca ,acolo ramane . acolo-si baga linguritza in ceai, unde-l apuca.

cupidon cupidon cupidon
Chiar ca este un scump . . Da . s-a repezit ca vulturul ...fal-fal .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 27 Apr 2012, 1:49 am

victorelalove a scris:

cupidon cupidon cupidon
Chiar ca este un scump . . Da . s-a repezit ca vulturul ...fal-fal .

eu am auzit fal-fal-ul. s-a repezit. asha face el.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Apr 2012, 1:51 am

michiper68 a scris:

eu am auzit fal-fal-ul. s-a repezit. asha face el.
Smile Smile Smile
Genul nelinistit . 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 248946

Ai vazut serpentina ?
Eu nu reusesc sa ma concentrez la altceva in poza asta . Smile

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 169g76r
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 27 Apr 2012, 1:53 am

victorelalove a scris:
Smile Smile Smile
Genul nelinistit . 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 248946

Ai vazut serpentina ?
Eu nu reusesc sa ma concentrez la altceva in poza asta . Smile


cea mai frumoasa serpentina. mai sa busneasca. daca beren e ocupata cu catelul sa-l pupe baiatul nostru ce sa faca? se umfla-n serpentina.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Apr 2012, 1:55 am

michiper68 a scris:

cea mai frumoasa serpentina. mai sa busneasca. daca beren e ocupata cu catelul sa-l pupe baiatul nostru ce sa faca? se umfla-n serpentina.

Smile Smile Smile
Cat de agitat o fi cateodata .
Cat de greu i-o fi fost sa stea atunci 3 episode pe patul de spital .
Cred ca in pauze iesea la plimbare in camasuta aia ... nici nu mai avea rabdare sa se schimbe
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 27 Apr 2012, 1:57 am

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 2m070w


It's well known Engin is an intellect :) (Sehar)

fix pe intelect imi vine sa-l pup acuma!!! bine a a pozat toate placile din podea si la engin s-a oprit pe burta. mai jos nu exista?
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 27 Apr 2012, 1:59 am

victorelalove a scris:

Smile Smile Smile
Cat de agitat o fi cateodata .
Cat de greu i-o fi fost sa stea atunci 3 episode pe patul de spital .
Cred ca in pauze iesea la plimbare in camasuta aia ... nici nu mai avea rabdare sa se schimbe

nu are stare. si cand merge se vede, si cand conduce. eu ma mir ca au iesit de la fotograf si pana la mashina i-a deranjat parul vantul dar nu si-a dus mana in par deloc. credeam ca are un tic cu dusul mainii in par.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Apr 2012, 2:01 am

michiper68 a scris:


It's well known Engin is an intellect :) (Sehar)

fix pe intelect imi vine sa-l pup acuma!!! bine a a pozat toate placile din podea si la engin s-a oprit pe burta. mai jos nu exista?

Smile Smile Smile Smile
S-au gandit ca nu da bine ... langa zona de istorie a turciei , sa aveam si frumusete de geografie : RELIEF VULCANIC . Smile Smile Smile
Rai ... chiar daca au poza mai larg facuta ... sigur s-au razbunat pe noi . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 27 Apr 2012, 2:03 am

victorelalove a scris:

Smile Smile Smile Smile
S-au gandit ca nu da bine ... langa zona de istorie a turciei , sa aveam si frumusete de geografie : RELIEF VULCANIC . Smile Smile Smile
Rai ... chiar daca au poza mai larg facuta ... sigur s-au razbunat pe noi . Smile

nu cred ca au vrut sa-i faca poza lui engin. au vrut sa faca poza la carti si le-a iesit.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 29 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum