Serialesitelenovelet
30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+4
gix
michiper68
dubaisport
victorelalove
8 participanți

Pagina 7 din 44 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 25 ... 44  Urmatorul

In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 28 Apr 2012, 7:06 pm

michiper68 a scris:

lor le place in mijlocul naturii. la padurice. o duce prin rape si vai si paduri ca sa-i treaca blocajul. numai pe plaja se inhiba. si cand au fost la cabana tot prin padurice erau si au avut chef...de mers pe potecutza.

Dar stai asa ...ca cica ii prinde in noapte .
Este plina zi vad ...si ei deja intra in padurice . Or sa astepte noaptea ? Smile
Pana atunci exerseaza ...INTRAREA IN PADURICE ? Mersul pe potecuta ?
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 28 Apr 2012, 7:08 pm

victorelalove a scris:

Dar stai asa ...ca cica ii prinde in noapte .
Este plina zi vad ...si ei deja intra in padurice . Or sa astepte noaptea ? Smile
Pana atunci exerseaza ...INTRAREA IN PADURICE ? Mersul pe potecuta ?

aici cautau mure. e cu data de ieri. eu cred ca e la noi la tzara cand e nunta si se duc sa anunte tot satul. au plecat sa invite vecinii de pe serpentine si au luat-o pe scurtatura.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 28 Apr 2012, 7:09 pm

dupa cum fuge engin sa intre in padurice cred doar ca a baut multe lichide.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 28 Apr 2012, 7:12 pm

michiper68 a scris:

aici cautau mure. e cu data de ieri. eu cred ca e la noi la tzara cand e nunta si se duc sa anunte tot satul. au plecat sa invite vecinii de pe serpentine si au luat-o pe scurtatura.
Smile Da . Atunci ii mai prinde odata fierbanteala . Ca acum vad ca Gullia este cea care ii pune mana pe picior , il tine de mana , ii spune ca este excited .
Probabil ca ii spune Kerim ca-i miroase parul a vanilie ...si merge perfect cu murele . Combinatie puternica . Asa se trezesc iar ca sunt culcati pe jos .


30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 2nauvlv
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 28 Apr 2012, 7:13 pm

michiper68 a scris:dupa cum fuge engin sa intre in padurice cred doar ca a baut multe lichide.

Pai si Beren ce face dupa el ? Smile Smile Smile
Vrea sa vada vulcanul ? Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 28 Apr 2012, 7:14 pm

fanii bulgari


Now, our Bulgarian friends have visited the set, but we still haven't seen him!


se pare ca l-au vazut pana la urma. daca si bulgaroaicele s-au dus dupa el...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 28 Apr 2012, 7:15 pm

victorelalove a scris:

Pai si Beren ce face dupa el ? Smile Smile Smile
Vrea sa vada vulcanul ? Smile Smile Smile

pai nu e ea soatza lui? daca pateste ceva. poate nu reuseste sa-si desfaca fermoarul...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 28 Apr 2012, 7:16 pm

michiper68 a scris:
se pare ca l-au vazut pana la urma. daca si bulgaroaicele s-au dus dupa el...
Cine urmeaza ?

Sa faca poze bulgaroaicele . 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 244732
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 28 Apr 2012, 7:18 pm

michiper68 a scris:

pai nu e ea soatza lui? daca pateste ceva. poate nu reuseste sa-si desfaca fermoarul...
Smile Smile Smile
Da . Ea saraca de la imbratisarea aia s-a vindecat . A simtit ea ca nu este de joaca cu blugii . Apoi cand a mai stat Kerim si langa ea pe plaja ... era pregatita sa se duca in camera lui . Daca mai si vede Vulcanul ... cred ca de asta ii prinde in noapte . Este curioasa ... cupidon


Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Sam 28 Apr 2012, 7:21 pm, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 28 Apr 2012, 7:21 pm

victorelalove a scris:
Smile Smile Smile
Da . Ea saraca de la imbratisarea aia s-a vindecat . A simtit ea ca nu este de joaca cu blugii . Apoi cand a mai stat Kerim si langa ea pe plaja ... era pregatita sa se duca in camera lui . Daca mai si vede Vulcanul , Gullia ... cred ca de asta ii prinde in noapte . Este curioasa ... cupidon

asta e in plina zi. si nu mai are blocaje. fuge fatmagul dupa el si nu si nu. el numai dupa ce semneaza actele poate. sa mai aiba rabdare. cred ca episodul urmator se tot alearga unu pe altul.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 28 Apr 2012, 7:24 pm

michiper68 a scris:

asta e in plina zi. si nu mai are blocaje. fuge fatmagul dupa el si nu si nu. el numai dupa ce semneaza actele poate. sa mai aiba rabdare. cred ca episodul urmator se tot alearga unu pe altul.
Da. Pana la urma ea va fi cea care ii cere . Ca altfel nu se poate . De fapt , nici nu cred ca-l mai intreaba ...trece direct la actiune .
Pai mai au acte de semnat ? Sau vrea el sa fie nunta in adevaratul sens al cuvantului ?
Sa se alerge si prin padurice si prin noapte . Sa vezi ce gifuri apar saptamana viitoare . Gndeste-te doar ce unghiuri cu Engin vom avea ... ca prin rapile alea ...cum sa puna si astea camerele . Va fi de vis ... ca si poza cu laptopul . 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 248946 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 248946 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 248946
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 28 Apr 2012, 7:28 pm

abia astept episodul. sa vad de ce alearga kerim.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 28 Apr 2012, 7:31 pm

michiper68 a scris:abia astept episodul. sa vad de ce alearga kerim.

Dar ce ar putea sa filmeze prin padurice ? Se duc la picnic ? Chiar nu-mi dau seama ce ar putea face pe acolo . L-o fi luat Gullia la cules de stevie pentru restaurant ?
Eu astept sa-l si vad imbracat in ginerica .
Spuneau turcoicele ca este prima nunta la care ginerele atrage mai mult atentia ca mireasa . cupidon
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 28 Apr 2012, 7:37 pm

victorelalove a scris:

Dar ce ar putea sa filmeze prin padurice ? Se duc la picnic ? Chiar nu-mi dau seama ce ar putea face pe acolo . L-o fi luat Gullia la cules de stevie pentru restaurant ?
Eu astept sa-l si vad imbracat in ginerica .
Spuneau turcoicele ca este prima nunta la care ginerele atrage mai mult atentia ca mireasa . cupidon

stevie si leurda. le face fatma o tarta cu leurda...o minunatie. el e cu sacou imbracat e clar ca se duc undeva. pe fatma o mai lasa cu parapalacul pe ea si cu dresul alb 100 den.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 28 Apr 2012, 7:41 pm

michiper68 a scris:

stevie si leurda. le face fatma o tarta cu leurda...o minunatie. el e cu sacou imbracat e clar ca se duc undeva. pe fatma o mai lasa cu parapalacul pe ea si cu dresul alb 100 den.

Parca am vazut o poza saptamana asta in care Enginu' este in tricou alb ...sau o fi fost imbracat inainte sa inceapa filmarile .
Pai pe Gullia in ce sa o imbrace ? Tot in rochiile alea va sta imbracata pana la sfarsit .
In rochia de mireasa cred ca va fi foarte frumoasa . Il lasa fara suflare pe Kerim .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 28 Apr 2012, 7:45 pm

victorelalove a scris:

Parca am vazut o poza saptamana asta in care Enginu' este in tricou alb ...sau o fi fost imbracat inainte sa inceapa filmarile .
Pai pe Gullia in ce sa o imbrace ? Tot in rochiile alea va sta imbracata pana la sfarsit .
In rochia de mireasa cred ca va fi foarte frumoasa . Il lasa fara suflare pe Kerim .

daaa. o sa si danseze kerim. balet va face. si mukko si-a cusut rochia cu mana ei? se va imbraca cu o gaura mukko . pune doua bretele si e gata. daca danseaza mukko din buric cedez 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 2743637754.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 28 Apr 2012, 7:48 pm

michiper68 a scris:

daaa. o sa si danseze kerim. balet va face. si mukko si-a cusut rochia cu mana ei? se va imbraca cu o gaura mukko . pune doua bretele si e gata. daca danseaza mukko din buric cedez 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 2743637754.

Danseaza doar Kerim . Ca de Gullie nu au mai spus nimic . Ea nu mai danseaza ?
Mukka cred ca va zambi miseleste ca si in trailer . Oricum sa se termine mai repede nunta ... ca eu vreau sa-i vad dupa . Vreau sa-i vad cumse fastacesc ei in camera ca in trailer . cupidon

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 35kuzhs
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 28 Apr 2012, 7:49 pm

lipsesc . am musafiri
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 28 Apr 2012, 7:50 pm

O seara buna , draga Michi !!! kiss 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 155656

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 2450gaw
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 28 Apr 2012, 9:08 pm

avem si 2 filmuleteze de la filmarile de azi


https://www.facebook.com/photo.php?v=10150770818464712


michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 28 Apr 2012, 9:10 pm

michiper68 a scris:avem si 2 filmuleteze de la filmarile de azi


https://www.facebook.com/photo.php?v=10150770818464712



Enginu' in tricou !!!!!! 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 248946 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 248946 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 248946
Facem si noi ca fane : Opaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!! Engin Akyurek .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 28 Apr 2012, 9:10 pm

cele doua filmuletze....e un singur filmuletz dar nu mai corectez, l-au pus de doua ori
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 28 Apr 2012, 9:11 pm

michiper68 a scris:cele doua filmuletze....e un singur filmuletz dar nu mai corectez, l-au pus de doua ori

Am vazut ca este unul , S-au emotionat fanele , mititelele .
Multumim , Michi !! kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 28 Apr 2012, 9:15 pm

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Untitledengin28042012
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 28 Apr 2012, 9:21 pm

Ce frumos ii sta cu bebela .
O face si el una cu Gullia ? Smile

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 2urweg3
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 44 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 25 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum