Serialesitelenovelet
1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 36 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 36 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

+11
Andreea_Miha
petronela
Alexa20
Ioana Style
iulianagl
lica54
narcisa
andrushka
tiberici
anyta
Admin_dea05
15 participanți

Pagina 36 din 40 Înapoi  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 36 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de iulianagl Mar 04 Sept 2012, 9:30 pm

petronela a scris:
Oare cat inseamna 40 lakh in lei ?
Ce mai conteaza ca-i spune...oricum va afla...dar la ce razbunare s-a gandit...e clar ce ne asteapta pe noi sa vedem in acest film..Tom si Jerry mici copii ... Smile Smile

mai nu stiu ori 4000 000 ori400 000 ori 40 000 dar mai degraba 4milioane ca parca e prea putine celelalte. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 36 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de anyta Mar 04 Sept 2012, 9:39 pm

iulianagl a scris:

mai nu stiu ori 4000 000 ori400 000 ori 40 000 dar mai degraba 4milioane ca parca e prea putine celelalte. Smile
Smile Smile Smile
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 36 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de petronela Mar 04 Sept 2012, 9:58 pm

iulianagl a scris:

mai nu stiu ori 4000 000 ori400 000 ori 40 000 dar mai degraba 4milioane ca parca e prea putine celelalte. Smile
Smile Smile Adica a fost destul de scumpa...biwi ..parca asa o striga..sau asta pentru ei e o suma nu prea mare.. stupid
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 36 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de iulianagl Mar 04 Sept 2012, 9:59 pm

petronela a scris:
Smile Smile Adica a fost destul de scumpa...biwi ..parca asa o striga..sau asta pentru ei e o suma nu prea mare.. stupid

Este foarte mare cred.Biwi a lui face toti banii ai vazut ce reactie are cand o atinge? Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 36 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de petronela Mar 04 Sept 2012, 10:01 pm

iulianagl a scris:

Este foarte mare cred.Biwi a lui face toti banii ai vazut ce reactie are cand o atinge? Smile
Acum putea si el sa astepte sa-i umple paharul ..dar el era nerabdator...voia sa vada reactia ei... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 36 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de iulianagl Mar 04 Sept 2012, 10:03 pm

petronela a scris:
Acum putea si el sa astepte sa-i umple paharul ..dar el era nerabdator...voia sa vada reactia ei... Smile

Deocamdata ea nu simte nimic, deci degeaba asteapta el. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 36 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de petronela Mar 04 Sept 2012, 10:11 pm

iulianagl a scris:

Deocamdata ea nu simte nimic, deci degeaba asteapta el. Smile
Ma uitam la ep...sunt patimasi amandoi...nu stiu ce roluri a avut Vivian..dar Drashti e schimbata in acest serial..doar la inceput la Geet am mai vazut-o asa...si imi plac ...reusesc sa se completeze..patimasi, furiosi, un calm rece...putina nebunie..frustrare... Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 36 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de iulianagl Mar 04 Sept 2012, 10:13 pm

petronela a scris:
Ma uitam la ep...sunt patimasi amandoi...nu stiu ce roluri a avut Vivian..dar Drashti e schimbata in acest serial..doar la inceput la Geet am mai vazut-o asa...si imi plac ...reusesc sa se completeze..patimasi, furiosi, un calm rece...putina nebunie..frustrare... Smile Smile

Au totul la pachet asta vorbeam cu Alex ca la ei sunt episoade si de cate 30 sau chiar 40 de minute de ma ia toate calduriel pana cand traduc iar pe cand la Iss creativii lor sunt foarte puturosi.Aici stiu sa valorifice caliatatile actorilor.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 36 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de tiberici Mar 04 Sept 2012, 10:15 pm

Da, asa este "...reusesc sa se completeze..patimasi, furiosi, un calm rece...putina nebunie..frustrare..." dar daca nu ar fi cu sticla in mana toata ziua duhnind a bautura ..... ar fi mai frumos sau numai asa el prinde curaj in fata ei sa faca pe zmeul.....
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 36 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de tiberici Mar 04 Sept 2012, 10:19 pm

iulianagl a scris:

Au totul la pachet asta vorbeam cu Alex ca la ei sunt episoade si de cate 30 sau chiar 40 de minute de ma ia toate calduriel pana cand traduc iar pe cand la Iss creativii lor sunt foarte puturosi.Aici stiu sa valorifice caliatatile actorilor.

Da si mie imi place ca sta camera de filmat ceva mai multe minute pe fata lui Drashti, pe ochi, pe buze..... focusata pe persoana ei
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 36 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de petronela Mar 04 Sept 2012, 10:31 pm

tiberici a scris:Da, asa este "...reusesc sa se completeze..patimasi, furiosi, un calm rece...putina nebunie..frustrare..." dar daca nu ar fi cu sticla in mana toata ziua duhnind a bautura ..... ar fi mai frumos sau numai asa el prinde curaj in fata ei sa faca pe zmeul.....
Fara sticla arata chiar super bine...sigur o sa-l vedem si fara sticla..dar.. acum bea de furie..o sa vina vremea cand o sa bea de neputinta..sigur se va indragosti de ea..si ea nu cred ca-i va raspunde cu aceleasi sentimente..deci o sa-l mai vedem cu limba impleticita.. Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 36 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de iulianagl Mar 04 Sept 2012, 10:32 pm

petronela a scris:
Fara sticla arata chiar super bine...sigur o sa-l vedem si fara sticla..dar.. acum bea de furie..o sa vina vremea cand o sa bea de neputinta..sigur se va indragosti de ea..si ea nu cred ca-i va raspunde cu aceleasi sentimente..deci o sa-l mai vedem cu limba impleticita.. Smile Smile

Cu limba impleticita dar nu de bautura. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 36 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de lica54 Mar 04 Sept 2012, 10:34 pm

Petro este in film secventa de la semnatura ta? ca eu nu am vazuto...si daca da spunemi si mie in ce ep...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 36 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de petronela Mar 04 Sept 2012, 10:37 pm

iulianagl a scris:

Cu limba impleticita dar nu de bautura. Smile Smile
1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 36 2364036189 Abia astept...si sigur mai am ceva de asteptat... 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 36 3891662330 pana isi termina planurile de razbunare..amandoi.. 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 36 3891662330
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 36 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de iulianagl Mar 04 Sept 2012, 10:38 pm

petronela a scris:
1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 36 2364036189 Abia astept...si sigur mai am ceva de asteptat... 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 36 3891662330 pana isi termina planurile de razbunare..amandoi.. 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 36 3891662330

Auzi dar ce nebun cum ia venit lui in minte sa se duca sa-i spuna lui Malik ca a fost cumparata de parca Malik este constient, dar el s-o faca sa vina ca stie ca tine la Malik foarte mult si numia prin asta poate s-o scoata din pepeni.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 36 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de petronela Mar 04 Sept 2012, 10:39 pm

lica54 a scris:Petro este in film secventa de la semnatura ta? ca eu nu am vazuto...si daca da spunemi si mie in ce ep...
Nu este din film...este un promo.. kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 36 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de petronela Mar 04 Sept 2012, 10:45 pm

iulianagl a scris:

Auzi dar ce nebun cum ia venit lui in minte sa se duca sa-i spuna lui Malik ca a fost cumparata de parca Malik este constient, dar el s-o faca sa vina ca stie ca tine la Malik foarte mult si numia prin asta poate s-o scoata din pepeni.
Smile Rad singura..ai scris numia in loc de numai..si eu am citit mumia si tocmai voiam sa te intreb de ce-i spui asa.. Smile
Oarea RK isi duce razbunarea pana la capat....??? tu ce crezi ?
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 36 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de lica54 Mar 04 Sept 2012, 10:48 pm

petronela a scris:
Smile Rad singura..ai scris numia in loc de numai..si eu am citit mumia si tocmai voiam sa te intreb de ce-i spui asa.. Smile
Oarea RK isi duce razbunarea pana la capat....??? tu ce crezi ?

Eu nu cred ca isi duce razbunarea la capat...Incet,incet Madhu il ingenunchiaza primul pas la facut sa-si ceara scuze lui Padmini...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 36 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de tiberici Mar 04 Sept 2012, 10:52 pm

petronela a scris:
Smile Rad singura..ai scris numia in loc de numai..si eu am citit mumia si tocmai voiam sa te intreb de ce-i spui asa.. Smile
Oarea RK isi duce razbunarea pana la capat....??? tu ce crezi ?

Cred ca realizeala ca nu Madhu e initiatoarea razbunarii ci cei din casa...... si o lasa mai moale cu scuturatul fetei (cred ca este vanata precum Khushi pe maini)
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 36 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de iulianagl Mar 04 Sept 2012, 11:01 pm

petronela a scris:
Smile Rad singura..ai scris numia in loc de numai..si eu am citit mumia si tocmai voiam sa te intreb de ce-i spui asa.. Smile
Oarea RK isi duce razbunarea pana la capat....??? tu ce crezi ?

Bai scuza-mi greselile dar stii cand traduc si mai scriu si pe aici numai sunt atenta cum scriu. Smile Nu cred ca si-o duce pentru ca ea o sa vina acolo intr-un suflet.O sa vezi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 36 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de iulianagl Mar 04 Sept 2012, 11:04 pm

lica54 a scris:

Eu nu cred ca isi duce razbunarea la capat...Incet,incet Madhu il ingenunchiaza primul pas la facut sa-si ceara scuze lui Padmini...

Da a fost o victorie a unei batalii dar razboiul inca nu s-a terminat asa ca sper sa mai vedem victorii impotriva lui dar eu sunt sigur ca el stie ca nu ea a publicat acele poze dar se razbuna pe ea ca trebuie sa se razbune pe cineva asta nu conteaza cine este dar o sa-i cada in mana si Sikandar si Baathia ca si-a dat seama ca de la ei are pozele si mai stie ca ea ia promis ca nu le publica daca isi cere scuze fata de Padmini.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 36 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de petronela Mar 04 Sept 2012, 11:05 pm

iulianagl a scris:

Bai scuza-mi greselile dar stii cand traduc si mai scriu si pe aici numai sunt atenta cum scriu. Smile Nu cred ca si-o duce pentru ca ea o sa vina acolo intr-un suflet.O sa vezi.
Ajunge intr-un suflet.. ??? sunt sigura ca ajunge...dar eu as vrea ca el singur sa renunte..sa se declanseze ceva in sufletul lui...sau sper prea devreme ??? Smile
Stai linistita cu greselile..am fost derutata.. Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 36 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de iulianagl Mar 04 Sept 2012, 11:07 pm

petronela a scris:
Ajunge intr-un suflet.. ??? sunt sigura ca ajunge...dar eu as vrea ca el singur sa renunte..sa se declanseze ceva in sufletul lui...sau sper prea devreme ??? Smile
Stai linistita cu greselile..am fost derutata.. Smile Smile

Bai sincer imi pare rau. kiss O sa renunte dar cred ca e prea devreme pentru asta si inca mai are de incheiat socoteli cu Madhu ai vazut ca ea e hotarata sa nu ingenuncheze in fata lui.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 36 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de lica54 Mar 04 Sept 2012, 11:10 pm

petronela a scris:
Ajunge intr-un suflet.. ??? sunt sigura ca ajunge...dar eu as vrea ca el singur sa renunte..sa se declanseze ceva in sufletul lui...sau sper prea devreme ??? Smile
Stai linistita cu greselile..am fost derutata.. Smile Smile


Ceva in sufletul lui se va petrece dar in timp...Deocamdata mai au multe confruntari amandoi....pana vor ajunge sa tina unul la altul...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 36 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de iulianagl Mar 04 Sept 2012, 11:15 pm

lica54 a scris:


Ceva in sufletul lui se va petrece dar in timp...Deocamdata mai au multe confruntari amandoi....pana vor ajunge sa tina unul la altul...

Pai normal ca stand impreuna vor vedea care si cum sunt si au fost si asa se descopera ca poate el n-are un suflet atat de hain si ea nu este asa de rea precum pare, e rea dar doar cu el ca si el e al naibii cu ea.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon! - Pagina 36 Empty Re: 1.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 36 din 40 Înapoi  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum