Serialesitelenovelet
8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+6
AdrianaMatza
Andreea_Miha
tiberici
narcisa
petronela
iulianagl
10 participanți

Pagina 6 din 40 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Urmatorul

In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 06 Mai 2012, 11:39 pm

tiberici a scris:

Va pup pe toate! kiss

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 517793
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Dum 06 Mai 2012, 11:41 pm

Gata, plec la nani, noapte bună fetele, să visați frumos, culcați-vă cu gânduri bune. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 06 Mai 2012, 11:42 pm

narcisa a scris:Gata, plec la nani, noapte bună fetele, să visați frumos, culcați-vă cu gânduri bune. kiss


Gata cam atat am gasit Miha poate sa spuna daca e adevarat sau nu. 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 155656 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 155656 kiss


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Dum 11 Noi 2012, 5:30 pm, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 06 Mai 2012, 11:44 pm

iulianagl a scris:


Gata cam atat am gasit Miha poate sa spuna daca e adevarat sau nu. 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 155656 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 155656 kiss kiss

scuze eu ma uitam la niste video pe youtube,...cine a zis ce ai scris tu?

eu nu am incredere in ce spune decat in cateva fete care stiu ca spun adevarul in rest nu..am vazut ca si zn a inceput sa ....nu mai stie


Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Dum 06 Mai 2012, 11:47 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Dum 06 Mai 2012, 11:45 pm

nb pt cn a plecat la somnik 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 517793 kiss
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 06 Mai 2012, 11:48 pm

Skumpyk86 a scris:

scuze eu ma uitam la niste video pe youtube,...cine a zis ce ai scris tu?

De pe if a fost pusa pe o pagina fb si a mai scris cineva ca s-ar putea ca testamentul care il are Shyam sa fie fals stiti ca i eu am zis asa cand a fost episodul.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 06 Mai 2012, 11:50 pm

iulianagl a scris:

De pe if a fost pusa pe o pagina fb si a mai scris cineva ca s-ar putea ca testamentul care il are Shyam sa fie fals stiti ca i eu am zis asa cand a fost episodul.

si pe if sunt multe prosti...scenari minciuni..nu tot ce spun e adevarat..sincer eu nu am gasit ce ai zis tu.........si am verificat si pe pagina de twitter a fetei de acolo si nu scrie nimic de genul....testamentul nu cred ca e fals..ca se vede ca isi iubeste sora mai mult ca orice...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 06 Mai 2012, 11:53 pm

http://www.india-forums.com/forum_posts.asp?TID=2963562
Uite aici.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 06 Mai 2012, 11:56 pm

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 155656 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 155656 O saptamana placuta. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 06 Mai 2012, 11:59 pm

iulianagl a scris:http://www.india-forums.com/forum_posts.asp?TID=2963562
Uite aici.
e doar o ide de a ei..ce si-ar dori..o presupunere...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 07 Mai 2012, 12:01 am

Va pupic si eu de noapte buna ! kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 07 Mai 2012, 8:41 am

Buna dimi!Fetelor cafeluta este gata cafea

Am o mare rugaminte la voi.Nu mai folositi prea multe smilies-uri la o postare.Ma refer la acelasi smiles unul dupa altul de acelasi fel.Va multumesc pt intelegere. kiss
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 07 Mai 2012, 11:35 am

Admin_dea05 a scris:Buna dimi!Fetelor cafeluta este gata cafea

Am o mare rugaminte la voi.Nu mai folositi prea multe smilies-uri la o postare.Ma refer la acelasi smiles unul dupa altul de acelasi fel.Va multumesc pt intelegere. kiss

Multumim pentru cafea...ok.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 07 Mai 2012, 11:37 am

Din ep de azi..video il gasiti la noutati...dap..ma gandeam ca il va enerva pe Arnav si ii va spune ca stie de Shyam..
Din ce am inteles si ce am mai citit ....
Se pare ca Khushi ii spune tot adevarul dar Arnav nu o crede..dar mi-a placut dupa ce i-a zis Arnav ca stie de Shyam,Khushi i-a zis ceva de genul mi-ar fii placut sa ma intrebi odata,adevarul este departe de ceea ce crezi..Ii mai spune ca Shyam nu a inselat numai pe el (Arnav) ci si pe ea familia ei ascuzandu-i ca e casatorit...
Dar Arnav o intreaba cate minute i-a luat sa inventeze/evoce aceasta poveste... 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 2743637754
De asemenea el ii spune ca s-a casatorit cu ea ca sa ii salveze casatoria surori..

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 SIy6s
8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 XbOHr


Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Lun 07 Mai 2012, 1:02 pm, editata de 2 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 07 Mai 2012, 12:35 pm

Chestia cu rapirea cred ca e de fapt ca Barun sa lipseasca de la filmarile serialului ca sa poata filma pentru film...si in SBS a spus ca Barun va lipsi 11 zile... Crying or Very sad

-si faptul ca nu se tunde Barun cred ca tot pentru film..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 07 Mai 2012, 2:04 pm

Miha multumim pentru vesti....in sfarsit se misca ceva kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Lun 07 Mai 2012, 2:16 pm

buna feteleeeee 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 517793 kiss
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 07 Mai 2012, 2:27 pm

petronela a scris:Miha multumim pentru vesti....in sfarsit se misca ceva kiss

kiss da..si pe mine ma bucura ca mai misca..nu imi place lipsa lui Barun 11 zile...spunea ca nu va iss pyaar si ca va filma 8 ore pe zi la iss pyaar si restul 4 la film..e greu sa faca fata ,dar avand o obligatie fata de iss pyaar nu trebuia sa semneze pentru un film..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 07 Mai 2012, 4:46 pm

Buna ziua ladies.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 07 Mai 2012, 4:52 pm

Sincer vestile nu ma incanta absolut deloc.Era de asteptat ca sa n-o creada si ma enerveaza faptul ca-i mai spune si in fata ca s-a casatorit cu ea ca sa-i salveze casnicia lui Anjali deci lupul isi schimba parul dar naravul ba, nu conteaza cine si ce sufera numai lui si ai lui sa-i fie bine asta nu e un exemplu bun asta este egoism maxim.Chestia ca-i da prea multa atentie lui sora-sa e prea mult pentru mine.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 07 Mai 2012, 4:57 pm

Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Lun 07 Mai 2012, 5:00 pm

moamaaaa abea astept sa puna Alexa Geet ....si sa posteze astia Iss in engleza :X::X:X:XX:
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 07 Mai 2012, 5:07 pm

Un mare test pentru increderea in Khushi ar fi sa-i lase toata averea pe mana ei sa vada atunci daca fuge cu Shyam sau nu.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 07 Mai 2012, 5:30 pm

iulianagl a scris:Un mare test pentru increderea in Khushi ar fi sa-i lase toata averea pe mana ei sa vada atunci daca fuge cu Shyam sau nu.

buna fetelor ce faceti ? Am vazut si eu noul promo, era de asteptat ca Arnav sa nu o creada pe Khushi. El nu a crezut-o niciodata, si de fiecare data cand nu a crezut-o, i-a parut rau ulterior. Sincer eu abia astept sa vedem cum o sa incerce Arnav sa isi ceara iertare de la Khushi.
App, astazi nu voi posta nicun episod din Iss pyaar ca nu am timp. Va pun maine 3 episaode ca sa echilibrez balanta. Am fost toata ziua plecata si nu am avut timp, iar ieri nu am avut chef de nimic, m-am uitat toata ziua la iss pyaar si la Geet. 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 283516 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 283516 M-am culcat la 3 noaptea cu Arnav si Maan in cap, si nu ma hotaram ce imi place mai mult ? Zambetul lui Arnav sau ochii lui Maan. Sunt confuza slap
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Lun 07 Mai 2012, 5:42 pm

Alexa20 a scris:

buna fetelor ce faceti ? Am vazut si eu noul promo, era de asteptat ca Arnav sa nu o creada pe Khushi. El nu a crezut-o niciodata, si de fiecare data cand nu a crezut-o, i-a parut rau ulterior. Sincer eu abia astept sa vedem cum o sa incerce Arnav sa isi ceara iertare de la Khushi.
App, astazi nu voi posta nicun episod din Iss pyaar ca nu am timp. Va pun maine 3 episaode ca sa echilibrez balanta. Am fost toata ziua plecata si nu am avut timp, iar ieri nu am avut chef de nimic, m-am uitat toata ziua la iss pyaar si la Geet. 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 283516 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 283516 M-am culcat la 3 noaptea cu Arnav si Maan in cap, si nu ma hotaram ce imi place mai mult ? Zambetul lui Arnav sau ochii lui Maan. Sunt confuza slap

Smile grea decizie Alexa nui asa Smile
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 40 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum