Serialesitelenovelet
8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+6
AdrianaMatza
Andreea_Miha
tiberici
narcisa
petronela
iulianagl
10 participanți

Pagina 22 din 40 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Urmatorul

In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 10 Mai 2012, 2:24 pm

Buna...
SBS(10 mai):
the name of barun's movie will be "Mai aur Mr. Right"..
and it will feature bappi da music...and Kavi Shastri (from Rishta.com show on Sony).


Nume film:"Mai aur Mr. Right"
Producator:Pooja Gujral
Cast:Barun Soti;Kavi Shastri



SUNDAY 20th May 2012 - 8.30 PM on STAR PLUS WATCH SANAYA'S TRIP IN UK


Si confrom celor de la telebuzz news "Arnav might come to know about shyam & khushi is planned to fool him for grab all his properties "


Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Joi 10 Mai 2012, 4:21 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 10 Mai 2012, 3:40 pm

Buna fetelor, v-am postat episodul 39 din Iss pyaar. Vizionare placuta. In sfarsit am termina tis eu mai devreme azi Smile acum ma pot uita odata cu voi la film Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 10 Mai 2012, 3:52 pm

Alexa20 a scris:Buna fetelor, v-am postat episodul 39 din Iss pyaar. Vizionare placuta. In sfarsit am termina tis eu mai devreme azi Smile acum ma pot uita odata cu voi la film Smile

Multam pentru ep... kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 10 Mai 2012, 4:40 pm

Skumpyk86 a scris:
Si confrom celor de la telebuzz news "Arnav might come to know about shyam & khushi is planned to fool him for grab all his properties "

TELLYBUZZ:
GUD:
-Its says Arnav will smell things n will immediately realise that they r not ordinary papers...he will not sign!!

SAD:
Arnav's mind will start working again n he will MU khushi again thinking that she n shyam r together n that Khushi is helping shyam in gettg his property transfered in their name!

alte neantelegeri..m-am cam saturat de atatea probleme 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 2743637754
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Joi 10 Mai 2012, 4:42 pm

buna feteleee 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 517793
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 10 Mai 2012, 4:50 pm

Skumpyk86 a scris:

TELLYBUZZ:
GUD:
-Its says Arnav will smell things n will immediately realise that they r not ordinary papers...he will not sign!!

SAD:
Arnav's mind will start working again n he will MU khushi again thinking that she n shyam r together n that Khushi is helping shyam in gettg his property transfered in their name!

alte neantelegeri..m-am cam saturat de atatea probleme 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 2743637754

Good news Smile Smile Exact ce imi place mie cel mai mult, alte neintalegeri. Deci pana la urma episoadele la care visez eu, mai dureaza. Arnav o sa creada ca Khushi vrea sa il ajute pe Shyam, Shyam o sa profite de situatie si Khushi o sa cada la mijloc in toata situatia. Frumos. Scenaristi astia sutn certati cu dragostea, cu iubirea si cu romantismul ?
Serios, la ei in foi nu poate fi altceva decat neintelegeri ?
What the ...
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 10 Mai 2012, 4:55 pm

Skumpyk86 a scris:

TELLYBUZZ:
GUD:
-Its says Arnav will smell things n will immediately realise that they r not ordinary papers...he will not sign!!

SAD:
Arnav's mind will start working again n he will MU khushi again thinking that she n shyam r together n that Khushi is helping shyam in gettg his property transfered in their name!

alte neantelegeri..m-am cam saturat de atatea probleme 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 2743637754

Buna.
Eram sigura ca iar o acuza.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 10 Mai 2012, 5:01 pm

Ma cum se cheama dansul ala cu betele si cand il joaca ei?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 10 Mai 2012, 5:12 pm

Alexa20 a scris:

Good news Smile Smile Exact ce imi place mie cel mai mult, alte neintalegeri. Deci pana la urma episoadele la care visez eu, mai dureaza. Arnav o sa creada ca Khushi vrea sa il ajute pe Shyam, Shyam o sa profite de situatie si Khushi o sa cada la mijloc in toata situatia. Frumos. Scenaristi astia sutn certati cu dragostea, cu iubirea si cu romantismul ?
Serios, la ei in foi nu poate fi altceva decat neintelegeri ?
What the ...

Crying or Very sad poate da gres cei de la telly dar sigur va fii probleme ..se vede dupa cum pleaca el suparat...
Romantism iubire?Cred ca cei de la iss pyaar te-ar intreba cei ala?am senzatia ca nu stiu..


se pare ca Barun va filma pentru film tot in Mumbai..


Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Joi 10 Mai 2012, 5:24 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 10 Mai 2012, 5:21 pm

Skumpyk86 a scris:

Crying or Very sad poate da gres cei de la telly dar sigur va fii probleme ..se vede dupa cum pleaca el suparat...
Romantism iubire?Cred ca cei de la iss pyaar te-ar intreba cei ala?am senzatia ca nu stiu..

Chiar se potriveste titlu la filmul asta. Smile Dar sincer nu stii daca e iubire sau ura, sau amandoua in acelasi timp.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 10 Mai 2012, 5:23 pm

Alexa20 a scris:

Chiar se potriveste titlu la filmul asta. Smile Dar sincer nu stii daca e iubire sau ura, sau amandoua in acelasi timp.

dap..iubire nu am mai vazut..la ea da..la el neancredere ura etc...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 10 Mai 2012, 5:24 pm

Skumpyk86 a scris:

dap..iubire nu am mai vazut..la ea da..la el neancredere ura etc...

M-a ametit de tot filmul asta, acum se urasc, acum se iubesc. Bine, scenele de dragoste la ei, are loc doar de 2 ori pe saptamana, restul numai neintelegeri. E clar, filmul asta o sa aibe pe putin 700 de episaode Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 10 Mai 2012, 5:31 pm

Alexa20 a scris:

M-a ametit de tot filmul asta, acum se urasc, acum se iubesc. Bine, scenele de dragoste la ei, are loc doar de 2 ori pe saptamana, restul numai neintelegeri. E clar, filmul asta o sa aibe pe putin 700 de episaode Smile Smile

asa cred si eu ca o sa aiba la ep..la cum merge actiunea ma astept la ep Smile
Nici mie nu imi plac deloc schimbarile astea..azi comedie maine drama poimaine iubire si tot asa..a..si predomina drama..pacat de actori care au o chimie 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 283516 ...si pacat ca povestea atat de frumoasa inceputa ..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 10 Mai 2012, 5:36 pm

Skumpyk86 a scris:

asa cred si eu ca o sa aiba la ep..la cum merge actiunea ma astept la ep Smile
Asa si eu si nu imi plac deloc schimbarile astea..azi comedie maine drama poimaine iubire si tot asa..a..si predomina drama..pacat de actori care au o chimie 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 283516 ...si pacat ca povestea atat de frumoasa inceputa ..

Asa ca sa ne pregatim de un drum lung, luminita de la capatul tunelului este foarrrrrteee departe. Mi-au placut foarte mult episoadele dupa ce a plecat Lavanya. Imi placea cum se comporta Arnav cu Khushi. Dar trebuia sa apara paiza rea in imagine. 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 2743637754
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 10 Mai 2012, 5:43 pm

Alexa20 a scris:

Asa ca sa ne pregatim de un drum lung, luminita de la capatul tunelului este foarrrrrteee departe. Mi-au placut foarte mult episoadele dupa ce a plecat Lavanya. Imi placea cum se comporta Arnav cu Khushi. Dar trebuia sa apara paiza rea in imagine. 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 2743637754

da si mie...mai ales atunci dupa ce au dansat Teri Meri cand el se purta asa frumos cu ea si o ajuta iar ea surprinsa nu intelege ce e cu el..au fost acele ep superbe...iar acum cu Shyam (sarpele) se exagereaza cu actiunea..au zis 6 luni de casatorie sper ca nu si in viata reala,ca avem deja 3 luni mergem pe a 4 luna...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 10 Mai 2012, 5:47 pm

Skumpyk86 a scris:

da si mie...mai ales atunci dupa ce au dansat Teri Meri cand el se purta asa frumos cu ea si o ajuta iar ea surprinsa nu intelege ce e cu el..au fost acele ep superbe...iar acum cu Shyam (sarpele) se exagereaza cu actiunea..au zis 6 luni de casatorie sper ca nu si in viata reala,ca avem deja 3 luni mergem pe a 4 luna...

Ce conteaza ? Scenariul sa mearga. Si daca de al 6 luni se trece la 7 ce mai conteaza ? Dar burtica lui Anjali numai creste ? Of ce frustrante e sa astepti. LA cate scanerii am in cap, o sa incep sa scot fum pe urechi Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 10 Mai 2012, 5:51 pm

Alexa20 a scris:

Ce conteaza ? Scenariul sa mearga. Si daca de al 6 luni se trece la 7 ce mai conteaza ? Dar burtica lui Anjali numai creste ? Of ce frustrante e sa astepti. LA cate scanerii am in cap, o sa incep sa scot fum pe urechi Smile

pai da dar daca se schimba situatile azi bine maine rau si lungesc fara ca Arnav sa afle adevarul ma plictiseste sa astept...daca vad ca iar lungesc ma uit si eu mai rar..Scenrarile poti sa le zici directorului de la iss pyaar ca vrea sa stie scenarile ideile tuturor fanilor si poate pune ceva in aplicare 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 244732
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 10 Mai 2012, 5:55 pm

Ce cauta Shyam in biroul lui Arnav?Si unde e Arnav sa vada cum o ameninta Shyam chiar in biroul lui.Pfii ies ne vedem mai tarziu. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 10 Mai 2012, 8:10 pm

iulianagl a scris:Ce cauta Shyam in biroul lui Arnav?Si unde e Arnav sa vada cum o ameninta Shyam chiar in biroul lui.Pfii ies ne vedem mai tarziu. kiss


Si eu vreau sa stiu acelasi lucru. Ce cauta sarpele ala in biroul lui Arnav ? 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 2743637754 Ce ma enerveaza atatea complicatii Exclamation Exclamation
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 10 Mai 2012, 8:48 pm


Buna seara.Vizionare placuta eu ma apuc de tradus. kiss


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Dum 11 Noi 2012, 7:34 pm, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 10 Mai 2012, 9:01 pm

Și eu.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 10 Mai 2012, 9:23 pm

Anjali: O Doamne. Dacă Arnav provoacă o nouă ceartă?

Khushi: Trebuie să-ți vorbesc. Doar un minut.

Anjali: Khushi ji. Ce s-a întâmplat acum? Acum de ce este Arnav supărat? Ești bine?
Khushi: Sunt bine cumnata. Doar că îmi este dor de părinți.
Anjali: Dacă nu poți să minți, de ce încerci?
Shyam: Ce s-a întâmplat? Se pare că ceva e în neregulă. Acum o clipă l-am văzut pe cumnat ieșind de aici. Părea foarte 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 2743637754. Anjali, erai aici, nu-i așa? Ce s-a întâmplat? Khushi ji, ești bine? Pentru a duce o viață de familie fericită, omul trebuie să facă anumite compromisuri. În fiecare relație trebuie făcute compromisuri. Și cel mai important fapt este că, dacă cineva vrea să aibă o relație puternică, trebuie să-și depășească ego-ul. Nu este așa, regină?
Anjali: Ba da. Dar ce poate face Khushi de una singură? Arnav e prea mult.
Shyam: Orice este posibil. Chiar dacă el este supărat, dacă ea face tot posibilul, cred că Arnav va încerca mai tare să depună eforturi. Nu-i așa Anjali? Spun că înainte de a face ceva, ceea ce încerc eu să te fac să înțelegi, păstrează acel lucru în minte, gândește-te în detaliu la el și urmărește-l. Privitor l aorice problemă, nu ar trebui să ne grăbim/ să facem în grabă, nu-i așa, Anjali?

Shyam: Să-ți spun ceva Khushi? Semnătura de care am nevoie o voi obține cumva. Dar dacă tu refuzi să rezolvi problema asta tu vei pierde Khushi. Gândește-te la asta.

Bubbly: Bună Mr. A.
Akash: A! Bună Miss B. Intră. Mi-am terminat tema. Ce s-a întâmplat? Lasă-mă să văd. Ia loc. Cum te-ai rănit?
Bubbly: Nu-i nimic. Totuși, nu-i spune nimic despre asta cumnatei. Se va simți prost.
Akash: Dar...
Bubbly: Cumnata nu voia să-mi dea chum chum să mănânc. Așa că am insistat să mănânc și alergam cu chum-chum. Cumnata alerga după mine. În timp ce alergam m-am lovit.
Akash: Bubbly spunea că ai refuzat să-i dai chum-chum. Ar fi trebuit să fii atentă. S-a rănit.
Payal: Dar Akash, eu...
Akash: Payal, ea e doar un copil. (copil prost ești tu, Bubbly e dracul în persoană 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 2743637754 , nici nu asculți ce vrea să spună Payal și te dai atoateștiutor Evil or Very Mad ) Dacă pentru orice motiv nu ai vrut să-i dai chum-chum ar fi trebuit să o faci să înțeleagă, cu afecțiune. E deșteaptă, ar fi înțeles. (Da, prostul ești tu). Cu forța...
Payal: Nu, eu nu....
Akash: Orice ar fi fost, ar fi trebuit să fii puțin mai atentă. S-a lovit atât de tare la mână încât a trebuit să-și pună un bandaj.
Payal: Dar Akash, am întrebat-o dacă s-a rănit grav. A spus că nu.
Akash: Ei bine, e doar un copil. De ce ți-ar fi spus? Ar fi trebuit să verifici.

Khushi: Vin imediat sora. Ce s-a întâmplat sora?
Payal: Nimic. Sunt bine. Tu ce faci?
Khushi: Spune-mi sora, ce s-a întâmplat?
Payal: Ți-am spus Khushi, nu s-a întâmplat nimic. Nu mi s-a întâmplat nimic. N-ai spus nimic, unde te duceai?
Khushi: La biroul lui Arnav.
Payal: Khushi, e totul în regulă? Am vrut să te întreb și azi dimineață. Ieri m-ai sunat și mi-ai spus despre amintirile noastre din copilărie. Ești bine?
Khushi: Sora nici nu-mi mai amintesc dsepre ce vorbeam. Voi întârzia, plec. Trebuie să mă întâlnesc cu el. Și dacă ai vreo problemă, mănâncă besan laddu făcut de mama. Eu dispar. Bine?

Arnav: Deci asta este fabrica noastră pe care am preluat-o în Londra. Schimbă slide-ul. E clar că va trebui să o transformăm. Cred că ne trebuie noi utilaje și să instalăm un sistem de livrare adecvat. Are nevoie de puțină ...

Khushi: Nu vreau să te deranjez în timp ce lucrezi, dar lucrul pe care vreau să ți-l spun e mult mai important.
Arnav. Ce nai...
Khushi: Mai întâi ascultă-mă și apoi spune ce vrei tu. Nu știu, dar Shyam pune ceva la cale. Vrea ca eu să obțin de la tine semnătura pe anumite hârtii oficiale. A spus că tu ai mai semnat hârtiile înainte. Dar din cauza unei greșeli pe hârtii, are nevoie de semnătură din nou. Nu am deloc încredere în el. Dacă e ceva greșit (în hârtii), de ce mă pune pe mine să obțin semnătura? Ar putea să rezolve singur.
Arnav: Încetează să mă mai deranjezi când sunt în ședință.
Khushi: Ți-am spus ce trebuia să-ți spun. Nu e nevoie să mă crezi. Dar dacă încearcă să te facă să semnezi hârtiile, mai întâi citește-le cu atenție.
Arnav: Acest comportament nu este acceptabil.
Om. Mă scuzați domnule, a trebuit să vă livrez asta urgent, așa că v-am deranjat...
ARnav: Afară!

Shyam: Să-ți fie clar. Dacă nu vrei să faci nici o înțelegere cu mine, bine. Dar nu te pune în calea mea să-mi distrugi munca, altfel...
Khushi: Altfel, ce?
Shyam: Spui asta de parcă nu ai ști cum sunt. Pot să-ți distrug viața.


Ultima editare efectuata de catre narcisa in Joi 10 Mai 2012, 9:55 pm, editata de 1 ori
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Joi 10 Mai 2012, 9:46 pm

am revenit si eu fetele 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 517793
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 10 Mai 2012, 10:05 pm

Mama ce mai toarna gas pe foc Shyam. Smile Nu stie cum s-o determine pe Khushi sa semneze hartiile.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 10 Mai 2012, 10:08 pm

Auzi la el de parca ar merita sa mai dea si sfaturi.Ce nebun esti frate?Te crezi prea destept stai sa vezi cand o afla Anjali despre aventurile tale in Delhi!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 22 din 40 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum