Serialesitelenovelet
48. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
48. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

48. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

+5
muraty
MsDelia1982
victorelalove
Admin_dea05
DENISA
9 participanți

In jos

48. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty 48. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 08 Mai 2012, 12:13 pm



Ultima editare efectuata de catre DENISA in Lun 05 Noi 2012, 11:59 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

48. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 48. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 12 Mai 2012, 9:40 am

lavy612 a scris:
48. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 161472 :sdf:
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

48. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 48. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 21 Aug 2012, 10:13 am

48. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 34yr1a0 48. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 1zb56rk
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

48. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 48. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 12 Sept 2012, 9:36 am

LA MULTI ANI , FORUM DRAG !!! kiss

48. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 5y9tma
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

48. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 48. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de MsDelia1982 Sam 02 Mar 2013, 10:58 pm

Salutari celor care citesc acest mesaj!
Mi s-a facut dor de "dragoste si pedeapsa". Cum as putea sa-l revad?

MsDelia1982
membru
membru

Mesaje : 1
Data de inscriere : 27/01/2012

Sus In jos

48. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 48. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de muraty Sam 02 Mar 2013, 11:45 pm

incerca aici

muraty
membru activ
membru activ

Mesaje : 126
Data de inscriere : 09/11/2012
Varsta : 46
Localizare : iasi

Sus In jos

48. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 48. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 18 Apr 2013, 4:37 pm

48. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 105je
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

48. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty admiratie pentru savas

Mesaj Scris de alimar Sam 20 Apr 2013, 12:14 am

minunat este savas voi revedea filmul merita alimar

alimar
membru senior
membru senior

Mesaje : 215
Data de inscriere : 04/01/2010
Varsta : 64
Localizare : romania

Sus In jos

48. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 48. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de maricicacica80 Vin 07 Iun 2013, 12:34 pm

cum vad si eu un serial ca nu ma lasa? multumesc

maricicacica80
membru
membru

Mesaje : 1
Data de inscriere : 07/06/2013

Sus In jos

48. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 48. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Nicky Sam 08 Iun 2013, 12:25 pm

maricicacica80 a scris:cum vad si eu un serial ca nu ma lasa? multumesc

Unde,cine nu te lasă? Dacă vrei să-l vezi pe acesta,este în reluare la KanalD,în fiecare zi de luni până vineri de la 15:30. 48. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 3008458866
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

48. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 48. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 25 Dec 2013, 11:48 am

48. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Craciunfericit4_zps8f7d4549

Fie că sărbătoarea Crăciunului să va umple sufletul de bucurie,să va aducă pace şi linişte în suflet,iar lumina lui minunată să va lumineze în continuare paşii în viaţa.CRĂCIUN FERICIT!


48. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Craciunfericit_zps96b94ad7

48. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii FerideKamran54_zpsde4f6f6b

48. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Craciunfericit2_zps209b9189

48. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Craciunferici4_zps9e52c363

48. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii FerideKamran56_zpse06fd542

48. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Craciunfericit3_zps27c8b978

48. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Sarbatori1
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

48. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 48. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de doinastoica Mier 25 Dec 2013, 11:47 pm

Craciun fericit,dragii mei,iar pentru Murat numai ganduri bune!

doinastoica
membru incepator
membru incepator

Mesaje : 22
Data de inscriere : 21/04/2011

Sus In jos

48. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 48. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 01 Mar 2014, 12:39 am

O Primavara superba va doresc .

Seriale cat mai frumoase si discutii cat mai incitante .

Multa fericire si turci ceva mai veseli . kiss

la cat mai multe primaveri PE ACEST FORUM MINUNAT . 48. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Wsjz8y
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

48. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 48. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 14 Mar 2021, 12:32 pm

Pe unde mai sunteti fetelor cochetelor? Imi este doar de voi. Cok!!
Acum 2 zile am vazut o poza din "Ask ve Ceza" si m-a palit asa o amintire, o dragoste, un dor de duca in lumea aia ... Si am reinceput sa ma uit la serial . Am ajuns pe la episodul 34. Si chiar m-am gandit ca ce dor mi-a fost de murat. De toate amintirile noastre... Si cum au trecut 10 ani. Si cat imi place povestea asta si cat de dor imi este de trancanelile noastre pana in miez de noapte Si chiar mai mult. Si mi-am dat seama ca nici nu vom mai vedea ce a fost la turci. Au apus vremurile alea in care te faceau dintr-o privire , un suspin, un zambet Si o muzica. 😘🤗
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

48. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 48. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 03 Ian 2022, 10:04 pm

BUNA  SEARA !!!   LA  MULTI  ANI   pe  2022 !!!

 Nu  am  mai intrat  de  ceva  luni  bune  pe  forum  dar  astazi  am  vazut  pe Pro  Gold  cateva  secvente  din  Ask ve  Ceza  si  mi- am  amintit  de  vremurile  in  care  Murat  era  febletea  mea
 .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

48. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 48. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum