Serialesitelenovelet
9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+10
anyta
Admin_dea05
petronela
tiberici
AdrianaMatza
Andreea_Miha
Alexa20
lica54
narcisa
iulianagl
14 participanți

Pagina 7 din 40 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Urmatorul

In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 18 Mai 2012, 6:07 pm

narcisa a scris:
Da, l-a lăsat mai liber de asta am și spus că-mi place mai mult așa.

Si mie.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Vin 18 Mai 2012, 6:11 pm

multumim Alexa 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 517793
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Vin 18 Mai 2012, 6:17 pm

Dragalaselor 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Good_evening_10 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 517793 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 517793
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 18 Mai 2012, 6:20 pm

Buna Dadi. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Vin 18 Mai 2012, 7:46 pm

Bun in sfarsit am vazut si eu episodul de ieri si de astazi. Si ma bucur nespus ca Babbly a spus adevarul. De cand asteptam momentul acesta. Desi eu nu as fi reactionat asa frumos cu ea. 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 2743637754 Iar Shyam, chiar este foarte dragutz. Nu imi place rolul lui, dar ca aspect este destul de dragutz. 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 2520790337
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Vin 18 Mai 2012, 7:49 pm

Alexa20 a scris:Bun in sfarsit am vazut si eu episodul de ieri si de astazi. Si ma bucur nespus ca Babbly a spus adevarul. De cand asteptam momentul acesta. Desi eu nu as fi reactionat asa frumos cu ea. 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 2743637754 Iar Shyam, chiar este foarte dragutz. Nu imi place rolul lui, dar ca aspect este destul de dragutz. 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 2520790337
De asta îi suportăm prezența în film lui Shyam. Dar azi a întrecut limita, mâine poate o să vrea să doarmă pe canapea în cameră la Khushi.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Vin 18 Mai 2012, 7:58 pm

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Shaleenbhanotdaljeetkaurweddingreception_058 Smile Asta este de la receptia lui Anjali (Daljeet Kaur)
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Vin 18 Mai 2012, 7:59 pm

De asta îi suportăm prezența în film lui Shyam. Dar azi a întrecut limita, mâine poate o să vrea să doarmă pe canapea în cameră la Khushi.[/quote]


Pai daca Arnav este disparut el profita de ocazie sa-i tina de urat lu Khush....
Vad ca nu mai spuneti nimic de rapirea lui Arnav...
Dragalaselor vizionare placuta daca urmariti ASI...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Vin 18 Mai 2012, 8:01 pm

Alexa20 a scris:9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Shaleenbhanotdaljeetkaurweddingreception_058 Smile Asta este de la receptia lui Anjali (Daljeet Kaur)


Debina sta parcai o 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 756436 ploata...parca ii ninge si ploua Smile Smile
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 18 Mai 2012, 8:11 pm

Alexa20 a scris:Bun in sfarsit am vazut si eu episodul de ieri si de astazi. Si ma bucur nespus ca Babbly a spus adevarul. De cand asteptam momentul acesta. Desi eu nu as fi reactionat asa frumos cu ea. 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 2743637754 Iar Shyam, chiar este foarte dragutz. Nu imi place rolul lui, dar ca aspect este destul de dragutz. 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 2520790337


De asta il toleram in serial. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 18 Mai 2012, 8:12 pm

narcisa a scris:
De asta îi suportăm prezența în film lui Shyam. Dar azi a întrecut limita, mâine poate o să vrea să doarmă pe canapea în cameră la Khushi.


Incet, incet ii ia locul lui Laad Governor. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 18 Mai 2012, 8:14 pm

lica54 a scris:De asta îi suportăm prezența în film lui Shyam. Dar azi a întrecut limita, mâine poate o să vrea să doarmă pe canapea în cameră la Khushi.


Pai daca Arnav este disparut el profita de ocazie sa-i tina de urat lu Khush....
Vad ca nu mai spuneti nimic de rapirea lui Arnav...
Dragalaselor vizionare placuta daca urmariti ASI...[/quote]


Pai Dadi habar n-avem unde e doar stim ca filmeaza la noul lui film.Dar in serial nu stim daca e rapit sau si-a inscenat rapirea ca a aparut si varianta asta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Vin 18 Mai 2012, 8:40 pm

Alexa20 a scris:9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Shaleenbhanotdaljeetkaurweddingreception_058 Smile Asta este de la receptia lui Anjali (Daljeet Kaur)
În poza asta Gurmeet seamănă cu Michael Jackson.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Vin 18 Mai 2012, 8:42 pm

lica54 a scris:De asta îi suportăm prezența în film lui Shyam. Dar azi a întrecut limita, mâine poate o să vrea să doarmă pe canapea în cameră la Khushi.


Pai daca Arnav este disparut el profita de ocazie sa-i tina de urat lu Khush....
Vad ca nu mai spuneti nimic de rapirea lui Arnav...
Dragalaselor vizionare placuta daca urmariti ASI...[/quote]


Mulțumim, la fel Dadi. Nu mai zicem nimic pentru că nu știm ce se întâmplă cu Arnav.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 18 Mai 2012, 8:44 pm


Daily nu merge, asta da vizionare placuta.Eu ma apuc de treaba. kiss


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Dum 11 Noi 2012, 7:50 pm, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 18 Mai 2012, 8:45 pm

Buna seara fetelor !
Ce mai faceti ?
Apare si Shyam in prosop ?.. cupidon
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Vin 18 Mai 2012, 8:49 pm

iulianagl a scris:
Daily nu merge, asta da vizionare placuta.Eu ma apuc de treaba. kiss
Și eu.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Vin 18 Mai 2012, 9:01 pm

Manorama: Nu-i nimic. Hello! Hi! Bye bye!
Masala: Da, nu s-a întâmplat nimic. Dar ultima bârfă este că ... uită-te la asta.
Mnaorama: N-am spus că nu este nimic? Afară!
Payal: Bubbly! Ce s-a întâmplat dragă? Spune-mi. Ce s-a întâmplat dragă?
Bubbly: Cumnata, eu...
Payal: Da, spune-mi.
Bubbly: Cumnata, am făcut totul intenționat. Ca tu să fii certată.
Payal: Eu?
Bubbly: Îmi pare rău.
Manorama: E un avertisment Picior plin de sânge. Te avertizez! Nu-i vei spune nimic. Ai înțeles?
Payal: Ce te-a făcut să crezi că Akash a încetat să te iubească după ce am intrat eu în viața lui?
Bubbly: Îmi pare rău cumnata.
Payal: Bubbly! Akash a fost al tău Mr A. și va rămâne la fel pentru totdeauna. Lasă-mă pe mine, nimeni nu va putea lua locul unei fetițe drăgălașe ca tine. Am dreptate?
Bubbly: Și dacă Mr. A. află despre asta?
Payal: Hei! Cum să afle? Nimeni nu-i va spune nimic. E un secret între tine și mine. Bine? Nimeni nu-i va spune nimic lui Mr.A.

Khushi: Tu? Când ai venit? N-am știut că ... Ce se întâmplă cu mine? Mi-e greu să fac diferența între vis și realitate.
Telefon: Bună. Sunt Arnav Singh Raizada și sunt într-o ședință acum. Vă rog, lăsați un mesaj după semnalul sonor.
Khushi: Când se va termina ședința ta Arnav ji? E deja ora patru dimineața și ședința lui încă nu s-a terminat. Oh! Cumnata a spus că ora Londrei e în urmă cu 4 ore și jumătate față de ora din India. Dar totuși. Ar trebui să fie 23:30 acolo. Ce fel de ședință durează până la ora 23:30. E ceva putred.

Om: Nu înțeleg. M-a sunat cu o zi înainte. Iar acum el nu a ajuns. Da, am plecat pentru conferință cu o zi înainte. Iar el trebuia să ni se alăture cu o zi mai târziu. Iar acum e ora 11 seara. Așa că am verificat la hotel. În mod normal domnul Arnav Singh Raizada nu face așa ceva. Dar, bine. Anunță-mă în caz că apare vreo noutate.
Arkuh: Sunt Arukh, de la Air Design Bangalore. Ați verificat bine? A urcat la bordul avionului ASR? Dar atunci, unde este?
Om: Ați aflat ceva?
Arukh: Liniile aeriene spun că ASR nu s-a urcat la bordul niciunui avion ieri. Cel puțin nu a ajuns la Londra cu acel avion.
Om: N-a sosit la Londra? Dar de ce? Nu înțeleg nimic. (Stai liniștit, nici noi). De ce ar fi lipsit de la o conferință atât de importantă?

Anjali: Poftim. Du-te și fă o baie. Ai o întâlnire, nu-i așa?
Shyam: Da. Regina mea, e ceva în neregulă cu dușul?
Anjali: Chiar acum am făcut baie. E complet în regulă.
Shyam: Nu știu, e o problemă cu alimentarea cu apă. Apa nu curge cum trebuie.
Anjali: Bine, am să-i spun, chiar acum, lui Hariprakash să cheme instalatorul.
Shyam: Așteaptă regina mea. Nu am atât de mult timp. Trebuie să fac baie și să plec, înțelegi? Am o întâlnire cu un client. Să-l fac să aștepte? Unde să fac baie? Probabil că în momentul ăsta Akash se pregătește, nu pot să mă duc acolo.
Anjali: Poți să folosești baia din camera mătușii.
Shyam: Regina mea, știi cât de mult timp îi ia mătușii să se pregătească. Probabil face baie chiar în acest moment. Ar fi corect să o deranjez dimineața?
Anjali: Atunci... Chote a plecat. Poți să faci baie în baia din camera lui. Probabil Khushi s-a pregătit încă de dimineață.
Shyam: Asta va fi bine regina mea. Voi face baie chiar acolo. Mă întorc peste ceva timp.
Anjali: Sau la unchiul Chandu...
Shyam: A, nu, mă voi spăla în baia din camera cumnatului. Tu așteaptă.

Khushi: Ceaiul tău.
Nani: Am băut deja ceai. Am băut deja ceai. Khushi dragă!
Khsuhi: Da.
Nani: Am spus că am băut deja ceai. Ești bine? Ți-am spus de două ori.
Khsuhi: Da, sunt bine. Iartă-mă bunico. Nu știu ce....
Nani: Nu-i nici o problemă Khsuhi dragă. Dar pari supărată/îngrijorată.

Anjali: Hariprakash, cheamă repede instalatorul. Khushi ji!

Shyam: Khushi ji va veni sigur în camera ei. Nu știu unde este acum. Bună dimineața Khushi ji.
Khsuhi: Cum îndrăznești să vii înăuntru?
Shyam: Uite, nu era apă la baia mea. Așa că Rani Sahiba a sugerat să vin să fac baie aici. Oricum, Arnav al tău nu este acasă. Așa că m-am gândit să-i umplu locul. Apropo, dacă mă uit mai bine, Khushi ji, cum ai putea să-i duci dorul? Chiar dacă el e aici sau nu, nu e nici o diferență pentru tine și nici nu se produce vreo schimbare gravă în viața ta de familie. N-am dreptate Khushi ji?
Khushi: Ieși afară!
Shyam: Vai! N-ai spus: altfel... Bine, am să spun eu: altfel...
Khsuhi: Nu ți-am spus...
Shyam: Khsuhi ji, încearcă să înțelegi ce vreau să spun. Aș putea să fiu din nou iubitul tău. Am fost în trecut, nu-i așa?
Khsuhi: Ieși afară!
Shyam: Ochii tăi plini de furie sunt slăbiciunea mea. Oricum, știu că nu te uiți la Arnav cu sclipirea asta în ochi.
Khushi: Nici măcar nu-i pronunța numele cu limba ta murdară.
Shyam: Nu vorbesc despre el. Vorbesc despre ochii tăi. Spune-mi Khushi ji, nu este adevărat? Probabil te uiți așa numai la mine. Și acest mod de a privi al tău și-a făcut loc în inima mea Khushi ji.


Ultima editare efectuata de catre narcisa in Vin 18 Mai 2012, 10:02 pm, editata de 2 ori
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Vin 18 Mai 2012, 9:13 pm

fetele eu va doresc wekend placut si ne auzim luni......ma duc si eu sa imi vizitez mamica si fratiorul......sa aveti cel mai frumos wekend alaturi de cei dragi...o sa imi fie tare dor de voi 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 517793 kiss kiss
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 18 Mai 2012, 9:39 pm

AdrianaMatza a scris:fetele eu va doresc wekend placut si ne auzim luni......ma duc si eu sa imi vizitez mamica si fratiorul......sa aveti cel mai frumos wekend alaturi de cei dragi...o sa imi fie tare dor de voi 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 517793 kiss kiss

kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 18 Mai 2012, 9:40 pm

Poate asa si-a dat seama si manu ce bijuterie de nora are.Sper!!Hello.Hi.Bye bye!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 18 Mai 2012, 9:48 pm

Ce intampinare frumoasa de dimineata asa a facu Shyam lui Khushi de parca ar dormi langa ea in pat de ani de zile. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 18 Mai 2012, 9:53 pm

Si chia el a spus ca ar putea sa-i tina locul. Smile Cu gura pana la urechi mi-aduce aminte de nu Sherk celalalt nebun care a furat Craciunul, cum naiba ii spune?9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Tumblr_m2v02zwzxN1r7hj61
Asta cum il cheama?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 18 Mai 2012, 9:58 pm

Ce viseaza el sa fie din nou iubitul ei.Dar de ce nu o intreaba daca la iubit vreodata?Mama si ce slabiciune are..Frate asta-i dus cu pluta.E osedat numai e indragostit.Saraca Anjali dar si saraca Khushi ca are de a face cu un psihopat ca el.Dar daca Arnav a pus camere de luat vederi in camera sa vada tot ce face Khushi?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 18 Mai 2012, 10:02 pm

petronela a scris:Buna seara fetelor !
Ce mai faceti ?
Apare si Shyam in prosop ?.. cupidon

E sexi Marioara el!!Hai ca arata bine.Pacat de rolul care-l are.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 40 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum