Serialesitelenovelet
9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+10
anyta
Admin_dea05
petronela
tiberici
AdrianaMatza
Andreea_Miha
Alexa20
lica54
narcisa
iulianagl
14 participanți

Pagina 18 din 40 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Urmatorul

In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 21 Mai 2012, 12:11 pm

petronela a scris:
S-a reintors dar apare in film asa cate o secventa..???
Deci nu a fost rapit ?? M-au ametit de tot.. Smile



daca filmeaza asa putin 2-4 ore pe zi ..o sa apara foarte putin...ca ei filmau 12 ore pe zi uneori si mai mult si aparea putin intr-un ep de 20 de min...

Cu rapirea e un mister... Smile

Multi spun ca poza aceea e offscreen....
"I realized that I am nearly 100% sure it's just a offscreen pic of Barun helping out the crew members to light the candles in arnav-khushi's room during Bali honeymoon episode."

uitandu-ma la haine..s-ar putea sa fie asa...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 21 Mai 2012, 2:02 pm

Barun Sobti mesaj pentru fani..era si video dar persoana care l-a pus a pus pe privat....
"Hello every1 ... i hear that few of u of u r very upset with my absence from the show !
The first thing im going to tell you guys is IM GOING to be BACK ! for starters and ...I knw its upsetting !! ... one thing i want to show u all is the project im working on right now, will make u far happier thn working on the show does !

Im working in this movie called Main aur Mr Right ... and im working VERY HARD !!
and i wanna tell u guys who all r watching me right now ! if there is anyone who loves Arnav, JUST THE CHARACTER ! IF U ALL LOVE JUST THE CHARACTER ! thn u will still watch the show if some1 Else's Plays it !! But if its ME ! people who watch it for BARUN ! thn i will show like i showed to my parents Tht My careeer doesn't Track ! EVERYTHING IS GOING FINE ! THere is Nothing to worry about and if u r afraid tht u won't see alot of me thn i just want to say ! i left my home and came to this industry just to be seen ! so all i wanna say !I will be Around and u will see me soon ! just take it easy ! and Wish me luck <3"

CREDIT: ..Manal..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 21 Mai 2012, 2:19 pm

Adica luna de miere care a fost ???? Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 21 Mai 2012, 5:18 pm

Buna ziua.
La multi ani tuturor Constantinilor si Elenelor.
Pedro noi doua trebuie sa ne luam de manuta tu cu maseaua eu sunt bolnava cobza nu stiu cum naiba reusesc ca numai mie mi se poate intampla asta stau lata in pat ma dor toate cele si am ramas si fara glas si se mai invart si patul cu mne. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 21 Mai 2012, 5:39 pm

Surpriza o trimite pe Khushi la London la Chote.ASa da rasturnare de situatie.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 21 Mai 2012, 5:45 pm

Stai ca in drum spre aeroport KHushi a primit un apel si cred ca se intoarce inapoi deci nu mai pleaca la Londra.Stai ca de acum incepe mazaka.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 21 Mai 2012, 6:09 pm

petronela a scris:Adica luna de miere care a fost ???? Smile

da..dar sa vedem.. kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 21 Mai 2012, 6:12 pm

iulianagl a scris:Buna ziua.
La multi ani tuturor Constantinilor si Elenelor.
Pedro noi doua trebuie sa ne luam de manuta tu cu maseaua eu sunt bolnava cobza nu stiu cum naiba reusesc ca numai mie mi se poate intampla asta stau lata in pat ma dor toate cele si am ramas si fara glas si se mai invart si patul cu mne. kiss
Cred ca ai stat dezvelita noaptea ...dar chiar imi pare rau sa aud ca esti bolnava..ai luat gripa de te dor toate ?...si uite asa bolnava nu te lasi deloc de Arnav si Khushi... Smile
Ce ziceai ca pleaca la Londra ? Asta a fost in episodul de astazi ? La asta chiar nu ma asteptam...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 21 Mai 2012, 6:14 pm

Skumpyk86 a scris:

da..dar sa vedem.. kiss
Acu sa nu spui ca mai vine o luna de miere ??? Smile Smile
Ai luat examenul, nu ? Felicitari ! kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 21 Mai 2012, 6:18 pm

petronela a scris:
Acu sa nu spui ca mai vine o luna de miere ??? Smile Smile
Ai luat examenul, nu ? Felicitari ! kiss

nu...poza aceea pare sa fie de atunci de cand i-a inchis in camera Anjali si zicea ca sunt in luna de miere...da azi a fost bine,prezentatrea proiectului si gata...

nu cred ca pleaca la Londra..eu nu l-am vazut dar e dincolo la noutati video si arata cand ea e in masina si primeste un apel ca lipseste Arnav si cred ca atunci se reantoarce...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 21 Mai 2012, 6:22 pm

Skumpyk86 a scris:

nu...poza aceea pare sa fie de atunci de cand i-a inchis in camera Anjali si zicea ca sunt in luna de miere...da azi a fost bine,prezentatrea proiectului si gata...

nu cred ca pleaca la Londra..eu nu l-am vazut dar e dincolo la noutati video si arata cand ea e in masina si primeste un apel ca lipseste Arnav si cred ca atunci se reantoarce...
Am inteles ca e de atunci..dar ..daca din astea 6 luni, una ar fi de miere nu cred ca se supara nimeni.. Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 21 Mai 2012, 6:24 pm

petronela a scris:
Am inteles ca e de atunci..dar ..daca din astea 6 luni, una ar fi de miere nu cred ca se supara nimeni.. Smile

aha..am crezut ca te refereai la o noua luna de miere...o luna..????Eu m-as multumi si cu o saptamana Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 21 Mai 2012, 6:25 pm

[quote="Skumpyk86"]
Deci in sfarsit afla ca a disparut Arnav...???
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 21 Mai 2012, 6:29 pm

[quote="petronela"]

da asa ziceau cei de sbs ca Khushi afla ca Arnav nu a ajuns la Londra si ii spune bunici...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de anyta Lun 21 Mai 2012, 6:45 pm

in care episod pleaca khushi la londra? adica ce episod este numarul?
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 27

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 21 Mai 2012, 7:52 pm

Buna fetelor, ce faceti voi ? Mi-ati lipsit foarte tare cat nu am avut net. A fost groaznic fara voi.V-am postat episoadele 48-49. Vizionare placuta. Ma duc sa vad si eu episodul de astazi. 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 517793
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 21 Mai 2012, 8:15 pm

Alexa20 a scris:Buna fetelor, ce faceti voi ? Mi-ati lipsit foarte tare cat nu am avut net. A fost groaznic fara voi.V-am postat episoadele 48-49. Vizionare placuta. Ma duc sa vad si eu episodul de astazi. 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 517793
Multumim mult,Alexa ! 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 517793
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 21 Mai 2012, 9:19 pm

Alexa20 a scris:Buna fetelor, ce faceti voi ? Mi-ati lipsit foarte tare cat nu am avut net. A fost groaznic fara voi.V-am postat episoadele 48-49. Vizionare placuta. Ma duc sa vad si eu episodul de astazi. 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 517793
Multam!!! kiss kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 21 Mai 2012, 9:55 pm


Buna!Vizionare placuta si o sa termin restul maine acum chiar ca nu sunt in stare.Mii de scuze de asta maine poate ma simt mai bine dupa tratamentul pe care l-am inceput.
Miha felicitari pentru examen si bafta in continuare.Eu va spun noapte buna si pe maine. kiss
Si da Bubbly a iesit din pictura.


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Dum 11 Noi 2012, 8:03 pm, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Lun 21 Mai 2012, 9:57 pm

Iuliana im pare rau sa aud ca esti bolnaviora...iti doresc insanatosire grabnica...si pune mana de te doftoriceste nu lasa sa se agraveze situatia te 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 517793 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 517793
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 21 Mai 2012, 9:59 pm

lica54 a scris:Iuliana im pare rau sa aud ca esti bolnaviora...iti doresc insanatosire grabnica...si pune mana de te doftoriceste nu lasa sa se agraveze situatia te 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 517793 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 517793

Multumesc Dadi am crezut ca scap usor dar n-a fost asa..asa ca iau tratament dat de medic.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Lun 21 Mai 2012, 10:20 pm

Shyam: Khushi ji!
Khushi: Sunt bine... cumnate!
Shyam: Dar nu pari să fii bine. Se pare că te gândești la ceva. Sau poate la cineva.
Anjali: Ai absolută dreptate. Știu la cine se gândește. Și știu chiar și ce trebuie să fac să-i readuc zâmbetul. Khushi ji, nu vei fi de acord cu mine?
Khuhsi: Ba da.
Anjali: Atunci vino cu mine. Uite aici. Acum zâmbește. Asta te va duce direct la Arnav. De care ți-e atât de dor.
Nani: Anjali dragă, nu mai vorbi în ghicitori. Ăsta e biletul tău spre Londra. Te vei duce la Londra, să-l întâlnești pe Arnav.
Khsuhi: Dar eu...
Nani: Ți-e dor de el atât de mult. M-am gândit că dacă te vei duce și te vei întâlni cu Arnav atunci îți va reveni zâmbetul.
Anjali: De asta am aranjat biletul tău spre Londra. Ca tu să poți pleca spre acel loc unde vei găsi fericirea cu Arnav al nostru.
Shyam: Hei, regina mea, dar cum va pleca singură? Ai vorbit cu Arnav?
Anjali: Cum aș fi putut? Nu-mi răspunde la telefon. I-am trimis un mesaj.
Shyam: Regină, biletul nu e singurul lucru care trebuie aranjat. E nevoie de pașaport, viză...
Anjali: Am aranjat totul. Acesta e avantajul de a fi soția lui Arnav Singh Raizada. Toate formalitățile pot fi făcute cu ușurință. Ce spui bunico?
Nani: Da.
Anjali: Iar zborul tău e chiar în seara asta.
Nani: Acum oferă-ne un zâmbet. Vei pleca să-l întâlnești pe Arnav.

Khushi: Bunica și cumnata au rezolvat cu biletul. Dar trebuie să vorbesc cu Arnav măcar o dată. Trebuie să-i spun că bunica și cumnata au făcut asta. Altfel se va enerva din nou și va spune că am venit la Londra fără să-l informez.
Arnav: "Bună. Aici este Arnav Singh Raizada. Sunt ocupat cu o ședință acum, vă rog să lăsați un mesaj după semnalul sonor".
Khushi: De câte ori am încercat să-l sun. De fiecare dată răspunde robotul. Dumnezeu știe ce s-a întâmplat. E bine că mă duc acolo. Imediat ce-am să-l văd, această neliniște, această îngrijorare, totul va dispărea.

Unchiul: Sora, astăzi toată lumea spune Bye. Nu e nimeni care să se încadreze în categoria Hello, Hi?
Payal: Khushi, să verifici biletele.... Ești bine? Khushi nu a mai călătorit niciodată atât de departe, singură. De asta sunt îngrijorată.
Manorama: Oricum Sari rupt, îți dau un sfat. Nu dormi în timpul zborului. Ce fac stewardesele... să urmărești cu mare atenție, e foarte important. Dacă nu le vei vedea, atunci... Hello! Hi! Bye bye! Anjali, când ai cumpărat biletul, ai fi putut să-mi cumperi... am vrut să spun, de ce nu ai cumpărat bilete pentru toți? Am fi putut pleca toți acolo și i-am fi oferit lui Arnav o surpriză de familie.
Nnai: Manorama, e dreptul lui Khushi să-i facă surpriza asta lui Arnav. De ce să te duci să faci surprinze între soți?
Unchiul: Dar sună-ne imediat ce ajungi la internat.
Manorama: Ea pleacă la Londra.
Unchiul: Pleacă atât de departe pentru a frecventa cursurile?
Manorama: Frate, am să-ți explic totul mai târziu, bine?
Khsuhi: Bine, eu plec.
Anjali: Nu, Khushi ji, nu vei pleca singură. Te va duce șoferul meu. Și da. Akash e la birou. Va ajunge acolo peste puțin timp. Te va ajuta.
Khushi: Nu e nevoie. Vă rog, nu vă îngrijorați. Voi avea grijă singură de mine.
Nani: Dumnezeu să te binecuvinteze.
Anjali: Ai grijă.
Manorama: Nu dormi în timpul zborului.
Payal: Khushi, ai grijă de tine, bine? Și nu-ți fie frică.
Khsuhi: Nu sora.
Payal: Și totuși, dacă ți-e frică, amintește-ți cuvintele tatălui nostru. Închide ochii...
Khushi: Și amintește-ți de mama și tata.
Payal, Khushi: Și nu va mai exista nici o teamă.

Khsuhi: Alo! Da, Khushi la telefon.

Anjali: Bunico, Khushi ji probabil a ajuns la aeroport până acum.
Nani: Da.
Anjali: Am să o sun.
Khsuhi: Cumnata!
Nani: Khushi! N-ai plecat?
Anjali: Am crezut că ai ajuns deja...
Khsuhi: Nu voi pleca la Londra, cumnata.
Anjali: Cum?
Khushi: I-am sunat pe mama și pe tata în drum spre aeroport să le spun că plec. Apoi mama mi-a spus că nu e sigur pentru mine să călătoresc, pentru o săptămână.
Nnai: Dar problema asta...
Anjali: Bunico, nu-i nici o problemă. Dacă Khushi nu vrea să plece acum, o vom trimite peste câteva zile. Chiar și noi credem în astfel de lucruri, nu-i așa?
Khsuhi: Voi pleca, aveți grijă de bagaj.
Nani: Probabil s-a simțit foarte rău. În ciuda tuturor eforturilor noastre, nu a putut pleca.
Anjali: Dar bunico, probabil există un motiv în spatele refuzului părinților ei, nu-i așa? Și apoi și noi credem în astfel de lucruri. Să o trimitem asumându-ne un astfel de risc, nu e corect. Vom decide plecarea lui Khushi peste câteva zile.
Nnai: Putem să rezervăm biletele pentru săptămâna viitoare?
Anjali: Bineînțeles, bunico. Ar fi bine. Poate Arnav se va întoarce până atunci. Nu-i așa?
Nnai: Da.

Khushi: Mă simt foarte rău că le-am mințit pe bunica și pe cumnata. Dar cum aș fi putut să le spun că ...

Khushi: Alo! Da Khushi la telefon.
Om: Bună ziua doamnă, vă sun de la Londra.
Khushi: Da?!
Om: Am luat nr. dv. de la biroul din Delhi. Voiam să știu dacă pot să vorbesc cu domnul Arnav Singh Raizada.
Khushi: Dar Arnav ji este la Londra.
Om: Da, ar fi trebuit să fie aici, dar nu a ajuns.
Khushi: Ce vreți să spuneți?
Om: Nu a ajuns aici, deloc. De fapt nici nu s-a urcat l abordul avionului pentru Londra. Și nu s-a cazat la hotel. Am încercat să sun la toate birourile AR Design dar nu am putut să dau de el. De aceea v-am sunat. Știți unde este, doamnă?
Khsuhi: Cum?! Nu!

Anjali: "Chote pleacă azi la Londra".
Khsuhi: "Arnav ji! Arnav ji!"
Anjali: "Zborul este peste trei ore".
Khsuhi: "Arnav ji! Arnav ji! Nu poți să pleci. Încă puțin timp Arnav ji. Chiar pleci"?
Arnav: "Da, chiar plec".
Khsuhi: "N-am să te las să pleci după toate astea".
Arnav: "Nu mă voi opri".
Khsuhi: "Arnav ji!"
Anjali: "Zborul lui e peste trei ore".
Arnav: "Iar eu am terminat".
Khushi: "Arnav ji"!
Arnav: "Am așteptat atât de mult doar pentru că m-ai rugat".
Khsuhi: "N-am să te las să pleci după toată încurcătura asta. Nu, nu te voi lăsa să pleci".
Om: "Aș putea să vorbesc cu domnul Arnav Raizada"?
Khsuhi: "Chiar pleci"?
Om: "De fapt nici nu s-a îmbarcat pentru Londra, doamnă. Și nu s-a cazat la hotel. Am încercat să sun la toate birourile AR Design dar nu am putut să dau de el".
Anjali: "Astăzi, Arnav pleacă la Londra. Zborul lui e peste trei ore".
Khushi: "Chiar pleci"?

Khsuhi: Ceva este în neregulă. Sigur are o problemă. Am un puternic sentiment că... Unde ești Arnav ji? Dacă nu a urcat la bord atunci unde a plecat?

Khsuhi: M-ai prins bunico. Dar am mințit-o că a sunat Arnav doar ca să nu se îngrijoreze. Deoarece eu nu am primit nici un telefon. Te rog, iartă-mă bunico. N-am vrut să mint dar nu am avut altă cale. Când eram în drum spre aeroport....
Nani: Chote nu s-a urcat la bord?
Khushi: Nu bunico.



Ultima editare efectuata de catre narcisa in Mar 22 Mai 2012, 12:14 am, editata de 1 ori
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Mar 22 Mai 2012, 12:04 am

Dragalaselor noapte bunaaaaaaaa kiss kiss kiss kiss

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Noapte-buna-un-gand-bun-peste-noapte_482b73d7b181e9
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 22 Mai 2012, 12:25 am

Noapte bună fetele. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 22 Mai 2012, 7:40 am


Buna dimineata.
Narcisa ingerul meu pazitor. 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 155520


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Dum 11 Noi 2012, 8:04 pm, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 18 din 40 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum