Serialesitelenovelet
9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+10
anyta
Admin_dea05
petronela
tiberici
AdrianaMatza
Andreea_Miha
Alexa20
lica54
narcisa
iulianagl
14 participanți

Pagina 20 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Urmatorul

In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Mar 22 Mai 2012, 7:29 pm

Skumpyk86 a scris:Un nou promo filmat azi....

Khushi is thnkng dat Arnav got kidnapped so to whm i ll go police or detective?? Nd maamji is lukng at her.
Buna! Buna la toata lumea!
Lunga a fost asteptarea dar a meritat.....in sf. a rostit cuvintele magice....emotionant ep..... si bine jucat de toti!
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 22 Mai 2012, 7:34 pm

tiberici a scris:
Buna! Buna la toata lumea!
Lunga a fost asteptarea dar a meritat.....in sf. a rostit cuvintele magice....emotionant ep..... si bine jucat de toti!

Buna kiss
frumos..dar acum vin intrebarile dupa ep...stie sau nu stie adevarul Arnav?si multe altele...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Mar 22 Mai 2012, 7:39 pm

Skumpyk86 a scris:

Buna kiss
frumos..dar acum vin intrebarile dupa ep...stie sau nu stie adevarul Arnav?si multe altele...

Din moment ce este amenintat cu pistolul la tampla ori stie tot si asta a fost ultima dorinta a lui de a vorbi la telefon .... ori dragostea a invins si nu conteaza trecutul.....
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 22 Mai 2012, 7:44 pm

Skumpyk86 a scris:

Buna kiss
frumos..dar acum vin intrebarile dupa ep...stie sau nu stie adevarul Arnav?si multe altele...
Am inteles eu bine..sau ...el nu s-a asteptat sa fie si Khushi acolo cand a sunat...ce vroia ..sa-i transmita Akhas ceva lui Khushi..????
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 22 Mai 2012, 7:46 pm

tiberici a scris:

Din moment ce este amenintat cu pistolul la tampla ori stie tot si asta a fost ultima dorinta a lui de a vorbi la telefon .... ori dragostea a invins si nu conteaza trecutul.....

Poate a fost ultima lui dorinta,cum stie ca va muri i-a marturisit,chiar daca nu stie adevarul...
Dar eu sper ca stie adevarul,ca de cand astept clipa sa afle adevarul..m-am saturat sa ma tot 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 244732 ... Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 22 Mai 2012, 7:47 pm

petronela a scris:
Am inteles eu bine..sau ...el nu s-a asteptat sa fie si Khushi acolo cand a sunat...ce vroia ..sa-i transmita Akhas ceva lui Khushi..????

i-a zis lui Akhas sa aibe grija de Khushi.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Mar 22 Mai 2012, 7:54 pm

Skumpyk86 a scris:

i-a zis lui Akhas sa aibe grija de Khushi.

tot cu gandul la ea si la binele ei cand e amenintat......
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 22 Mai 2012, 7:56 pm

tiberici a scris:

tot cu gandul la ea si la binele ei cand e amenintat......

da 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 283516
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 22 Mai 2012, 8:17 pm

Buna.Deci daca nu facea scena aia Anjali poate Shyam nu-l lasa pe Chote sa-si ia la revedere de la toti ca practic el asta a facut fara ca nimeni sa-si dea seama.Poate lui Khushi ia incoltit ceva in minte si dupa ce termina de vorbit cu Arnav la telefon in drum spre camera ei il aude pe Shyam vorbind la telefon si acum e sigura ca Shyam a tras sforile.Dar ce bine ia lucrat Shyam, elegant nu gluma.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 22 Mai 2012, 8:30 pm

iulianagl a scris:Buna.Deci daca nu facea scena aia Anjali poate Shyam nu-l lasa pe Chote sa-si ia la revedere de la toti ca practic el asta a facut fara ca nimeni sa-si dea seama.Poate lui Khushi ia incoltit ceva in minte si dupa ce termina de vorbit cu Arnav la telefon in drum spre camera ei il aude pe Shyam vorbind la telefon si acum e sigura ca Shyam a tras sforile.Dar ce bine ia lucrat Shyam, elegant nu gluma.
Acel promo de final Arnav cu pistolul la tampla..chiar au de gand sa-l impuste..???
Cand si cum il mai salveaza Khushi ? asa pe ultima suta de metri .. Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 22 Mai 2012, 8:33 pm

petronela a scris:
Acel promo de final Arnav cu pistolul la tampla..chiar au de gand sa-l impuste..???
Cand si cum il mai salveaza Khushi ? asa pe ultima suta de metri .. Smile

Probabil ca CV-ul si-a schimbat din nou tactica nu-l mai salveaza Khushi ori asta ce ne-a aratat ei in promo nu se intampla maine.Una din doua nu vezi ca nimic nu e cum se presupune.Una zice alta face.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 22 Mai 2012, 8:35 pm

iulianagl a scris:

Probabil ca CV-ul si-a schimbat din nou tactica nu-l mai salveaza Khushi ori asta ce ne-a aratat ei in promo nu se intampla maine.Una din doua nu vezi ca nimic nu e cum se presupune.Una zice alta face.
Mai are varianta..se salveaza singur.. Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 22 Mai 2012, 8:36 pm

petronela a scris:
Acel promo de final Arnav cu pistolul la tampla..chiar au de gand sa-l impuste..???
Cand si cum il mai salveaza Khushi ? asa pe ultima suta de metri .. Smile


Surprize-surprize..vom vedea ca mereu sunt schimbari..azi au filmat un nou promo o sa vedem..poate tot ea il salveza..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 22 Mai 2012, 8:43 pm

petronela a scris:
Mai are varianta..se salveaza singur.. Smile

Sau asa.Dar daca scapa jar mananca in special Aman si Shyam.Ca se speculeaza ca Aman ar fi cu Shyam ca cica a spus Akash ca de ce a sunat-o Aman pe ea adica Khushi si nu pe el sau pe Anjali.Dar eu nu cred asta ca Chote a spus ca Aman nu stia de schimbarea traseului lui adica Scotia ci nu London.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 22 Mai 2012, 8:44 pm

kiss 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 155656
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 22 Mai 2012, 9:05 pm


Vizionare placuta eu ma apuc de treaba. kiss


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Dum 11 Noi 2012, 7:02 pm, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 22 Mai 2012, 9:05 pm

Skumpyk86 a scris: kiss 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 155656

Gata pleci? kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 22 Mai 2012, 9:09 pm

Skumpyk86 a scris: kiss 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 155656
9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 517793 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 517793
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 22 Mai 2012, 9:23 pm

Și eu.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 22 Mai 2012, 9:32 pm

Anjali: Arnav! Dacă Arnav n-a ajuns la Londra atunci unde s-a dus?
Manorama: Anjali dragă, ce s-a întâmplat? Ginere, Akash, veniți repede să vedeți ce se întâmplă cu Anjali. Relaxează-te.
Akash: Ce este mamă? Sora! Ce s-a întâmplat, sora? Ce este sora? Sora?
Manorama: Relaxează-te.
Akash: Sora!
Nani: Dragă!
Anjali: Chote!
Manorama: În timp ce ne asculta conversația, Anjali a început să respire greu.
Akash: Sora, relaxează-te!
Anjali: Chote n-a ajuns la Londra. Atunci unde s-a dus?
Shyam: Ce? Ce vrei să spui? Cine a spus asta? Cum e posibil?
Akash: Cumnate, să nu discutăm asta acum. Să o ducem pe sora în cameră. Haide sora. Hari Prakash! Adu suc pentru sora în cameră. Repede!
Shyam: Relaxează-te!
Akash: Cu grijă sora.
Anjali: Arnav...
Akash: Fii atentă.

Anjali: Unde este Chote? Mă întreb cum este/cum se simte, bunico.
Nani: Trebuie să fie bine.
Anjali: Khsuhi ji, cum ai putut să mă minți în legătură cu Arnav? De asta nu te-ai dus la Londra?
Akash: Dar de ce Aman nu mi-a spus la telefon? Și Khushi ji, numărul tău de telefon...
Khsuhi: Nu, cumnate, el l-a așteptat toată ziua apoi a sunat la birou și nimeni n-a știut nimic și pe urmă m-a sunat pe mine.
Anjali: Dar acel mesaj...
Shyam: Da, în acel mesaj a scris că a ajuns.
Anjali: Dar de ce Arnav nu mi-a trimis măcar un mesaj după ce a ajuns.
Khsuhi: Cumnata, tot ce a spus a fost că Arnav nu a ajuns la conferință. El știe doar că Arnav nu a urcat la bordul avionului. Poate a întârziat din cauza unor treburi și a ajuns la Londra cu un alt zbor. Poate că zborul a ajuns târziu și a ajuns târziu la hotel.
Shyam: Poate că asta s-a întâmplat.
Akash: Da, dar când știe că sora își face atâtea griji, de ce nu a sunat? O clipă sora. Îl voi suna pe fratele meu. Telefonul fratelui nu poate fi contactat.
Anjali: Și eu i-am dat mesaj. Până azi, întotdeauna m-a sunat după ce primea mesajul.
Khsuhi: Te rog, crede-mă că totul e în regulă.
Anjali: Poliția! Akash ar trebui să anunțăm poliția.
Akash: Ai dreptate sora. Am să anunț poliția, chiar acum.
Khsuhi: Dar, cumnate, de ce poliția?
Akash: Khushi ji, e doar o măsură de precauție. Voi da toate detaliile despre fratele meu, comisarului.
Anjali: Akash, telefonează repede.
Akash: Bine sora.
Nani: Cine sună atât de târziu?
Anjali: Alo? Chote?!
Akash: Fratele?
Anjali: Chote, unde ești? Știi cât de îngrijorați am fost? N-ai sunat nici măcar o dată după ce ai ajuns, nici măcar un mesaj.
Arnav: Îmi pare rău, sora.
Anjali: Îți pare rău? Știi cât de îngrijorați am fost? A fost cât pe ce să anunțăm poliția. Și de ce nu mi-ai spus că nu te-ai dus la Londra?
Arnav: Da, nu m-am dus la Londra pentru că, în ultimul moment, a trebuit să ajung în Scoția.
Anjali: Ce? Ești în Scoția?
Arnav: Da. A fost finalizată o afacere în Scoția așa că a trebuit să amân conferința de la Londra.
Anjali: Chote, ești bine?
Arnav. Da, sora, sunt bine.
Anjali: Bine, ai grijă de tine.
Nani: Chote, cum te simți? Îți iert neglijența pentru ultima dată dar nu de data viitoare. Și da, oricât de ocupat ai fi, te rog să ne suni.
Arnav: Bine, bunico.
Nani: Acum vorbește cu Mnaorama.
Manorama: Hello! Hi! Bye bye! Ce-ai făcut? Cum ai ajuns în Scoția în loc de Londra?
Arnav: Da mătușa. Eu doar...
Manorama: Putem discuta despre asta după, mai întâi spune-mi, ce-ai să-mi aduci din Scoția?
Payal: Khushi, cel puțin acum ai putea zâmbi, dacă a sunat Arnav ji.
Masala: Sora, spune-i să-mi aducă cele mai noi haine pentru mine.
Mnaorama: Arnav, fiule, unchiul Chandu a venit să stea la noi. Fă asta. Adu-i un kilt din Scoția. Dacă poți să găsești unul pe măsura lui. Ce faci?
Akash: Mmaă, lasă-mă și pe mine să vorbesc.
Manorama: Un minut, vorbește cu Akash.
Akash: Alo, frate. Ce afacere s-a făcut în Scoția? Aman, niciodată nu...
Arnav: Aman nu știe despre asta. De fapt nimeni nu știe despre asta. Au avut loc câteva schimbări în ultimul moment. Îți voi spune detaliile mai târziu. Bine?
Akash: Bine frate.
Arnav: Ascultă, s-ar putea să nu pot să țin legătura, conexiunea nu e bună aici. Nu-i spune surorii, se va îngrijora fără folos. Ai înțeles? Ai grijă de sora și de Khushi.
Akash: Bineînțeles frate. Voi avea grijă de ele. Frate, vorbește cu Khushi acum.

Arnav: Khushi! Khushi, sunt bine! Te rog, nu plânge. Khushi, ajunge! Oprește-te! Khushi, nu mai plânge. Khushi, eu... Khushi, eu... Khushi, te iubesc! 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 283516 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 283516
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 22 Mai 2012, 10:11 pm

narcisa a scris:Și eu.

kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 22 Mai 2012, 10:26 pm

Ce interpretare chiar ca te epuizeaza emotional. sad Dar imi pare rau cu toate ca mereu am spus ca Chote merita ce i se intampla imi pare rau ca a ajuns pe mana unuia ca Shyam.Ce repede a plecat de langa ei cand a auzit ca suna la politie si hop sun atelefonul.Ma intreb o fi oare o coincidenta?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 22 Mai 2012, 10:39 pm

iulianagl a scris:Ce interpretare chiar ca te epuizeaza emotional. sad Dar imi pare rau cu toate ca mereu am spus ca Chote merita ce i se intampla imi pare rau ca a ajuns pe mana unuia ca Shyam.Ce repede a plecat de langa ei cand a auzit ca suna la politie si hop sun atelefonul.Ma intreb o fi oare o coincidenta?
Nu știu ce să zic. Dacă Shyam a făcut toate astea care va mai fi rolul lui în film acum că Arnav știe ce-i poate pielea.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 22 Mai 2012, 10:42 pm

narcisa a scris:
Nu știu ce să zic. Dacă Shyam a făcut toate astea care va mai fi rolul lui în film acum că Arnav știe ce-i poate pielea.

La asta ma gandesc si eu.Totusi...sau mai e chestia ca poate el a plecat sa vorbeasca la telefon ca sa se faca mai repede actele de care are el nevoie pt a lua averea lui Arnav, na daca asta a ajuns sechestru dar stai tu ca Shyam nu poate lua averea daca nu moare Chote cred ca are legatura cu rapirea lui si poate creativii serialului il fac sa scape basma curata si s-o mai taraie asa prin serial.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 22 Mai 2012, 10:48 pm

Noul promo care s-a filmat este ca Khushi se gandeste sau crede ca Arnav este rapit si se intreaba unde sa se duca la politie sau la detectiv?Iar Mamaji de ce se uita la ea?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 20 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum