Serialesitelenovelet
41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+3
gix
victorelalove
DENISA
7 participanți

Pagina 6 din 43 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 24 ... 43  Urmatorul

In jos

41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 28 Iun 2012, 11:23 pm

He is perfection, I think, and so does everyone who meets him. It is uncanny. Everyone falls into his trap.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 28 Iun 2012, 11:24 pm

ma duc la dush ca au cerut mai multe informatii despre engin, si ma ia cu calduri...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 28 Iun 2012, 11:25 pm

michiper68 a scris:his nose am inteles dar his vulcano? ...cred ca nu e filmat bine nici la vulcan si l-au dezavantajat...
Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 28 Iun 2012, 11:25 pm

michiper68 a scris:ma duc la dush ca au cerut mai multe informatii despre engin, si ma ia cu calduri...

Vor iesi aburi ... Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 28 Iun 2012, 11:50 pm

Yes, he looks very different in each scene. He is very skinny, on some of the scenes where he looks bigger, they put a mike around his waist, tape the mike to him, and sometimes he wears something around his waist. He might have a bad back


EVeryone says that he is a very nice guy, there isn't anyone who says he is not nice. So, I am always surprised when I hear about how he was yelling at the set, or that he was rude to someone. Well, there was one person who thought he was rude, and that was the owner of Gul Mutafagi. She said that when he came to the set there, he would say things like, "Toast and tea, please, grilled cheese and tea, and she said she always told him to go inside and tell someone inside. She wasn't his servant, etc. She felt that he was cold, and distant, but Beren was always very sweet and charming and so was Firat Celik, so gregarious and outgoing.


I personally just think that Engin is more of an introvert,a nd he doesn't feel that he has to be someone's best friend, or act that way, but FC has to make people like him, he has to have people thinking he is a good actor. Beren is just sweet natured I heard, or outgoing, so of course, she acts like that.

michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 28 Iun 2012, 11:52 pm

Multumim , Michi !!! kiss
Fana a scris romane despre Engin ? Smile

Are parul mai scurt ? Sau mi se pare mie ? Parca si-a tuns bretonul mai scurt ...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 28 Iun 2012, 11:54 pm

victorelalove a scris:Multumim , Michi !!! kiss
Fana a scris romane despre Engin ? Smile

Are parul mai scurt ? Sau mi se pare mie ? Parca si-a tuns bretonul mai scurt ...

eu inca studiez din ce e compus micul dejun al lui engin...nu-i vad inca parul.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 28 Iun 2012, 11:54 pm

Deci Engin este rau cu patroana de la restaurant ? Smile
Dar Mustafa este un om bunnnnnnn ... Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 28 Iun 2012, 11:55 pm

michiper68 a scris:

eu inca studiez din ce e compus micul dejun al lui engin...nu-i vad inca parul.

Smile Smile Smile
Si din ce este compus ?
Ceai ... si ceai . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 28 Iun 2012, 11:56 pm

victorelalove a scris:Deci Engin este rau cu patroana de la restaurant ? Smile
Dar Mustafa este un om bunnnnnnn ... Smile

mult a mai filmat mustafa la restaurant. tanti patroana o fi avut bucurii la engin si cum el cerea doar branza si ceai...s-a infuriat. asha fac femeile nepolenizate la timp...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 28 Iun 2012, 11:57 pm

victorelalove a scris:

Smile Smile Smile
Si din ce este compus ?
Ceai ... si ceai . kiss

si din cand in vcand cate o linguritza in ceai. de decor...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 28 Iun 2012, 11:58 pm

michiper68 a scris:

mult a mai filmat mustafa la restaurant. tanti patroana o fi avut bucurii la engin si cum el cerea doar branza si ceai...s-a infuriat. asha fac femeile nepolenizate la timp...

Smile Smile Smile
Culmea . Era singura suparata pe el . Ca el i-a spus ...please some butter !!! Si ea era mereu langa el ? De-l auzea ce cere ? Asta presupune meseria de patron ? Sta langa Engin pe terasa cand mananca ? Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 29 Iun 2012, 12:00 am

victorelalove a scris:

Smile Smile Smile
Culmea . Era singura suparata pe el . Ca el i-a spus ...please some butter !!! Si ea era mereu langa el ? De-l auzea ce cere ? Asta presupune meseria de patron ? Sta langa Engin pe terasa cand mananca ? Smile Smile

eu inteleg ca el ii cerea ei in mod expres. ea era patroana restaurantului si probabil facea si mancare pt echipa. inteleg ca ei cer , au dreptul sa ceara ceaiuri peste ceaiuri si o maslina, o atentie in afara de mesele principale. si tanti il trimitea sa-l serveasca cei din echipa de filmare...ce urat din partea ei...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 29 Iun 2012, 12:03 am

michiper68 a scris:

eu inteleg ca el ii cerea ei in mod expres. ea era patroana restaurantului si probabil facea si mancare pt echipa. inteleg ca ei cer , au dreptul sa ceara ceaiuri peste ceaiuri si o maslina, o atentie in afara de mesele principale. si tanti il trimitea sa-l serveasca cei din echipa de filmare...ce urat din partea ei...

Ahaaaaaaa ... ce tanti rea . Pai unde nu mi-ar cere mie Engin de manacare ...imediat m-as duce . Smile Tantii cred ca s-a suparat ea din alt motiv ... nu cred ca de la maslina a inceput .

Doamne cat am ras . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 29 Iun 2012, 12:04 am

vic ma duc la culcare. am citit asha frumos despre enginnn...sigur nu stiu ce face el cu atata vodca...ciocolata si castanele si paturile si cipsurile cred ca le-a mancat dar vodca ...daca ziceau ca i-au dus lapte intelegeam ca el miroase a lapte..
noapte buna!!
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 29 Iun 2012, 12:06 am

victorelalove a scris:

Ahaaaaaaa ... ce tanti rea . Pai unde nu mi-ar cere mie Engin de manacare ...imediat m-as duce . Smile Tantii cred ca s-a suparat ea din alt motiv ... nu cred ca de la maslina a inceput .

Doamne cat am ras . Smile

rea de tot. nu a vrut engin si maslina ei, ma rog la varsta ei nu mai era maslina era gura de canal...cat oala, dar el vroia doar branza si paine si ea nu si nu....
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 29 Iun 2012, 12:06 am

michiper68 a scris:vic ma duc la culcare. am citit asha frumos despre enginnn...sigur nu stiu ce face el cu atata vodca...ciocolata si castanele si paturile si cipsurile cred ca le-a mancat dar vodca ...daca ziceau ca i-au dus lapte intelegeam ca el miroase a lapte..
noapte buna!!

41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155656 41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155656 Michi !!! kiss
Somnic usor !!! kiss

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 29 Iun 2012, 12:08 am

michiper68 a scris:

rea de tot. nu a vrut engin si maslina ei, ma rog la varsta ei nu mai era maslina era gura de canal...cat oala, dar el vroia doar branza si paine si ea nu si nu....

41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 539466 41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 539466 41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 539466
De asta a fost suparata pe el . Mai avea sa-l puna sa-si faca singur de mancare . 41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 539466

41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 2cr4vfk
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 29 Iun 2012, 8:00 am

neatza!

sa pun si aici stirea cu tanti cantacioasa din egipt. poza nu pun ca e urata

For our English speakers // Translated by Engin Akyurek Arab Fans

'' Amal Maher win Kerim ''

' alam el fann ' company dealed with Engin Akyurek ' Kerim ' to appear with the star ' Amal Maher ' in her new video clip that she is preparing for it.
The new video clip will be shooted in Italy next month to be ready in the Feast. For that ' Amal Maher ' is making many sessions with the famous director ' Mohamed Samy ' to deal with the last preparations for the video clip.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 29 Iun 2012, 8:04 am

si raspunsul fanei care l-a vizitat pe engin sa-i dea vodca

not the truth-plus, I understand that the singer has already filmed the video back in February.

michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 29 Iun 2012, 10:08 am

michiper68 a scris:si raspunsul fanei care l-a vizitat pe engin sa-i dea vodca

not the truth-plus, I understand that the singer has already filmed the video back in February.

41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 648483 Tuturor !!

O zi frumoasa va doresc !! kiss

Multumim , Michi !!! kiss
Smile Smile Smile

Cat de informata este tantii . Smile
Hai mai . pleaca Engin ...si-n Italia ...ca sa filmeze clipul cantacioasei . Smile Cum or putea sa minta asa ? Smile

Cat de tare este :
OMG.. I don't know what to say... but how can someone be so freakin amazingly hot, handsome, sexy, and extremely charismatic at the same time.... where do they make guys like him??!!!!

Eu spun ca la maica-sa si la taica-su in dormitor . Smile Smile

41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 33xv7nb

41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 2v91yf9

41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 6ekcio

41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 34seyaw

Offffffffffffffff ...cat s-a aplecat el ...ca sa imbratiseze ... 41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 283516 Crying or Very sad

41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 14ms9cx
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 29 Iun 2012, 11:53 am

41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 1oDL941. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Flowers41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Chocolate_cake41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 ChocolateCake41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Goodmorning182


41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 159zv7nmaot6941. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 YYSzCklqfoEV


http://www.habercaddesi.com/haber/5349-esimi-engin-akyurek-oynamali.html


41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 82641. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 87441. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 87441. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 I5852357_880-jpg41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 988r41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 989r
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 29 Iun 2012, 11:57 am

Buna , Denisa !! kiss
Despre ce este vorba in articolul cu Engin ? Ca nu reusesc sa deschid link-ul. Crying or Very sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 29 Iun 2012, 12:06 pm

e în turcă

Yeni televizyon programında emektar Yeşilçam oyuncularıyla buluşan Perihan Savaş,
17 yıl önce kaybettiği eşi Yılmaz Zafer’i anlatacağı bir film çekmeyi planlıyor:
Filmi kendim yönetmek istiyorum

Genç oyunculardan kimleri beğeniyorsunuz?

Beren Saat, Meryem Uzerli, Sanem Çelik, Deniz Çakır, Kıvanç Tatlıtuğ ve Engin Akyürek'i çok beğeniyorum.
Engin'i Yılmaz'a çok benzetiyorum. Bazı bakışları, tavırları Yılmaz'ı çok andırıyor.
Zaten film için düşündüğüm isimlerden bir tanesi de o...
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 29 Iun 2012, 12:08 pm

DENISA a scris:e în turcă


Da. Am reusit sa deschid pana la urma . Este despre un nene care vrea sa faca un film . kiss

41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 2qvvy8m
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 41. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 43 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 24 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum