Serialesitelenovelet
14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+6
Garo
tiberici
petronela
AdrianaMatza
Alexa20
iulianagl
10 participanți

Pagina 1 din 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Urmatorul

In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 20 Iul 2012, 2:42 pm

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 1


Uneori ultima persoana cu care ai vrea sa traiesti e singura persoana fara de care nu poti supravietui!
Va prezint o relatie intensa de dragoste si ura intre doua persoane total opuse, luata dintr-o perspectiva diferita de ce ati vazut pana acum evidentiand dilema lor: Nu pot trai unul fara celalalt,dar nici impreuna.
Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) este o poveste de dragoste ce prezinta un contrast de personalitati care se impletesc intr-o relatie, osciland intre iubire si ura. Khushi si Arnav au ideologii opuse total. Daca Khushi crede in viitor, Arnav traieste in trecut. Relatiile sunt cele mai importante pentru Khushi, in timp ce Arnav crede ca relatiile se formeaza numai pentru a manipula oamenii, profitand de orice persoana pentru scopul propriu.
Khushi,o fata simpla din Lucknow, tine extrem de mult la familie, avand valori morale inalte. Sustine ceea ce crede ea si nu se da niciodata batuta, neabandonandu-si principiile in nicio situatie. In polul opus, Arnav este o persoana care se gandeste numai la sine, neiertator,un barbat pentru care "scopul scuza mijloacele". Crede ca totul poate fi cumparat in lume, incluzand iubirea. Nu ia niciodata in consideratie relatiile si nu-l afecteaza deloc felul in care se comporta cu cei din jur si manipularea acestora pentru a-si atinge obiectivul.
In timp ce povestea trece mai departe,situatia lor devine si mai dificila, incepand sa aibe loc conflicte din ce in ce mai dese. Arnav incearca sa-i distruga lui Khushi viziunea sa despre viata doar pentru a dovedi ca poate controla pe oricine; Khushi pe cealalta parte incearca sa-si urmareasca propriile ganduri.

Khushi: Este o fata condusa de valorile morale impuse de familia sa. A suferit mult la o varsta frageda, pierdandu-si ambii parinti, insa fiind apoi adoptata de familia matusii sale , careia i-a spus mama. Nu se va schimba niciodata doar pentru a le face pe plac altor persoana. Este inteligenta si agila,dar in acelasi timp si naiva.

Arnav: Inca putin si ar putea lua si painea cuiva doar ca sa arate ca el este cel care controleaza totul. Niciodata nu a acordat atentie relatiilor din jur, apeland la orice mijloace pentru a-si atince scopul.

///////////////

Alexa20 a scris:

Ar fi tare asta, sa ii faca si el viata imposibila cum i-a facut-o ea, cu chestia aia de spala rufe. Daca ii datea una in cap cu aia, visa numai pasarele Smile Smile Buna idea lui NK : Iss WAR Ko Kyaa Naam Doon ?


14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 2364036189 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 3891662330
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Vin 20 Iul 2012, 2:44 pm

iulianagl a scris:

Trebuie sa munceasca mult mai mult ca sa ajunga la asta, nu crezi?DE ajuns in bratele lui o sa ajunga dar mai mult de frica nicidecum ca vrea ea.

Ba da, desigur ca da ! Cum altfel, doar nu o sa accepte Khushi asa usor. Sa il chinuie si pe el nitel mai mult. Ah ce imi place, de cadn asteptam clipa razbunarii. Iar acum, mai avem parte si de niste flirturi ale lui ASR. Cred ca o sa am si eu probleme cu heartbeats daca mai zambeste mult ASR 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 283516 sunny
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 20 Iul 2012, 2:45 pm

Alexa20 a scris:

Ba da, desigur ca da ! Cum altfel, doar nu o sa accepte Khushi asa usor. Sa il chinuie si pe el nitel mai mult. Ah ce imi place, de cadn asteptam clipa razbunarii. Iar acum, mai avem parte si de niste flirturi ale lui ASR. Cred ca o sa am si eu probleme cu heartbeats daca mai zambeste mult ASR 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 283516 sunny

Eu deja am. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 20 Iul 2012, 2:46 pm


Tocmai acum am aflat si eu ce spun astia in melodia asta. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Vin 20 Iul 2012, 2:48 pm

buna feteleee eu sunt putin plecata la una din cumnate...o sa ajung diseara acasa.......sper sa va placa ce v-am postat
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 20 Iul 2012, 2:49 pm

AdrianaMatza a scris:buna feteleee eu sunt putin plecata la una din cumnate...o sa ajung diseara acasa.......sper sa va placa ce v-am postat

Unde e postarea?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 20 Iul 2012, 2:50 pm


Alex uite o melodie cu versuri dragute. 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 283516
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Vin 20 Iul 2012, 2:50 pm

iulianagl a scris:

Unde e postarea?

o gasiti la Geet scrie :SPER CA VA PLACE
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 20 Iul 2012, 2:51 pm

AdrianaMatza a scris:

o gasiti la Geet scrie :SPER CA VA PLACE

Ok. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Vin 20 Iul 2012, 3:03 pm

iulianagl a scris:
Alex uite o melodie cu versuri dragute. 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 283516

Super, asta este melodia lenta. Foarte frumoasa. Lucrez deja la 2 clipuri momentan. Unul cu Geet, unul cu Khushi. Dupa ce termin cu alea, ma ocup si de restul.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 20 Iul 2012, 3:51 pm

Buna fetelor !
Deci ce inseamna next week...??? abia vinerea viitoare, da vinerea asta ce e ?? si o saptamana ce fac ?? cateva zile dureaza pana se face ziua dupa furtuna de aseara...?? si contractul ala cat mai e din el ??? imi pun prea multe intrebari... stupid stupid
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 20 Iul 2012, 3:52 pm

petronela a scris:Buna fetelor !
Deci ce inseamna next week...??? abia vinerea viitoare, da vinerea asta ce e ?? si o saptamana ce fac ?? cateva zile dureaza pana se face ziua dupa furtuna de aseara...?? si contractul ala cat mai e din el ??? imi pun prea multe intrebari... stupid stupid


Smile Mai intai o sperie bine iar apoi fac romnta in ploaie.Ce zici?


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Vin 20 Iul 2012, 4:02 pm, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 20 Iul 2012, 4:02 pm

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Tumblr_m7fi32EAUQ1rp4hyuo8_r1_250
Deja in mintea lui incepuse sa cloceasca ceva.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 20 Iul 2012, 4:30 pm

iulianagl a scris:


Smile Mai intai o sperie bine iar apoi fac romnta in ploaie.Ce zici?
Daca scapa teafar, n-am nimic impotriva...dar s-ar putea sa iasa sifonat si cu capul spart.. Smile Smile
Romanta in ploaie..suna tare romantic..da de unde stii ca va fi asa ?? cine stie ce cearta mai trag..si le piere cheful de romanta..si nu sunt sigura ca ala e Arnav...???!! Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 20 Iul 2012, 4:35 pm

petronela a scris:
Daca scapa teafar, n-am nimic impotriva...dar s-ar putea sa iasa sifonat si cu capul spart.. Smile Smile
Romanta in ploaie..suna tare romantic..da de unde stii ca va fi asa ?? cine stie ce cearta mai trag..si le piere cheful de romanta..si nu sunt sigura ca ala e Arnav...???!! Smile

Atunci cine crezi ca este?Prakash a venit sa-si ceata iertare de ka KHuhsi ca nu-i mai spune Ji?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 20 Iul 2012, 4:36 pm

iulianagl a scris:

Atunci cine crezi ca este?Prakash a venit sa-si ceata iertare de ka KHuhsi ca nu-i mai spune Ji?
Smile Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 20 Iul 2012, 4:42 pm

Tot timpul cand s-a ajuns la secvente superbe intre ei am avut surprize neplacute...sper ca de data asta sa schimbe creatorii lor si sa nu ne dea noua cu ..ghiveciul in cap... Smile
Si toata saptamana au fost atat de secretosi..nimic nu a rasuflat de la ei.. Smile

petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 20 Iul 2012, 4:44 pm

petronela a scris:Tot timpul cand s-a ajuns la secvente superbe intre ei am avut surprize neplacute...sper ca de data asta sa schimbe creatorii lor si sa nu ne dea noua cu ..ghiveciul in cap... Smile
Si toata saptamana au fost atat de secretosi..nimic nu a rasuflat de la ei.. Smile


Nu stiu dar parca e mai bine asa ca atunci surpriza e mare.Ai vazut Madhu?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 20 Iul 2012, 4:53 pm

iulianagl a scris:

Nu stiu dar parca e mai bine asa ca atunci surpriza e mare.Ai vazut Madhu?
Chiar acum am terminat vizita la Madhu... Smile
Ep care vine ..sa vedem... cupidon mi-a placut cum o prinde din zbor... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 20 Iul 2012, 4:55 pm

petronela a scris:
Chiar acum am terminat vizita la Madhu... Smile
Ep care vine ..sa vedem... cupidon mi-a placut cum o prinde din zbor... Smile

Smile Smile Si ce fel se uita Mukund dupa ea.Dar ep. de ieri a fost fine mi-a placut intalnirea lor.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 20 Iul 2012, 4:59 pm

iulianagl a scris:

Smile Smile Si ce fel se uita Mukund dupa ea.Dar ep. de ieri a fost fine mi-a placut intalnirea lor.
Intalnirea lor...hmmmm...el e mare si tare..ea se tine pe pozitii...amandoi sunt prea inversunati...inca n-am vazut decat din parte lui ceva sclipiri si chiar mi-au placut privirile lui...imi place actorul...da parca ceva nu se leaga cu Drashti..sau am eu impresia asta.. .. stupid
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 20 Iul 2012, 5:04 pm

petronela a scris:
Intalnirea lor...hmmmm...el e mare si tare..ea se tine pe pozitii...amandoi sunt prea inversunati...inca n-am vazut decat din parte lui ceva sclipiri si chiar mi-au placut privirile lui...imi place actorul...da parca ceva nu se leaga cu Drashti..sau am eu impresia asta.. .. stupid


La inceput si mie mi s-a parut dar uitandu-ma mai atent sa stii ca nu e cum credem noi deja au inceput sa-si intre rol nu ma asteptam la el sa joace asa de bine, sincer am mai spus ca traducant vezi mult mai atent detaliile.Deci o sa iasa scantei.Si cand am vazut in sbs-ul de azi cum o prinde atat de natural am zis ca gata povestea se repeta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 20 Iul 2012, 5:13 pm

iulianagl a scris:


La inceput si mie mi s-a parut dar uitandu-ma mai atent sa stii ca nu e cum credem noi deja au inceput sa-si intre rol nu ma asteptam la el sa joace asa de bine, sincer am mai spus ca traducant vezi mult mai atent detaliile.Deci o sa iasa scantei.Si cand am vazut in sbs-ul de azi cum o prinde atat de natural am zis ca gata povestea se repeta.
Deci imi recomanzi sa ma mai uit odata... Smile ti-am spus ca nu ma asteptam, dar chiar imi place actorul este mai frumos decat Guru...si eu m-am uitat de nu stiu cate ori cum o prinde ..spectaculos... cupidon
M-a scos din sarite calc..se blocheaza... 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 2743637754


petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 20 Iul 2012, 5:15 pm

petronela a scris:
Deci imi recomanzi sa ma mai uit odata... Smile ti-am spus ca nu ma asteptam, dar chiar imi place actorul este mai frumos decat Guru...si eu m-am uitat de nu stiu cate ori cum o prinde ..spectaculos... cupidon
M-a scos din sarite calc..se blocheaza... 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 2743637754



Daca ai wireless trebui sa-l deconectez cam 1 minut ca asa mi se intampla si mie.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Vin 20 Iul 2012, 5:21 pm

Fetelor, la noi daca ploua afara, ne ascundem in casa sa nu ne ploua. Astia cand ploua afara, se duca la romanta. Smile Noi ne punem umbrele, sa nu ne strice parul, sa nu se duca machiaju, sa nu ne udam, iar eiiiiiii cum ploua nitel hop la dans in ploaie. La noi (cel putin la mine in familie) cand tuna si fulgera, mama fuge in camera ei, si nici pe geam nu se uita. La ei cand tuna si fulgera, e love love love Este foarte funny
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum