Serialesitelenovelet
43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

5 participanți

Pagina 6 din 43 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 24 ... 43  Urmatorul

In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 25 Iul 2012, 12:24 pm

michiper68 a scris:
da. engin are si el butonul lui pt aburi. face fassss si iese. aburul. si dupa calca.

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 539466 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 539466 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 539466

Am ras cu lacrimi in dimineata asta .
Nimic nu am facut prin casa . Cu gandul la Engin . Si aburul lui . Si pozitia banca ... Asta nu este viata . Traim pentru el . 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 2681204924
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 25 Iul 2012, 12:26 pm

michiper68 a scris:

pai un barbat bine in acele vremuri nu se numea barbat daca nu avea amanta vreo balerina sau vreo actrita. ..el sigur va baleta in casa, el si cand tine ceaiul in mana e foarte gingash...
Da . Acum sa vedem ce partenera/partenere ii vor alege . Daca nu se potrivesc poate ii mai aduc cateva . Ca doar nu tin cu litera de lege actiunea din roman . Nu cred ca va mai semana deloc cu ce a scris nenea Pamuk .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 25 Iul 2012, 12:27 pm

victorelalove a scris:

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 539466 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 539466 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 539466

Am ras cu lacrimi in dimineata asta .
Nimic nu am facut prin casa . Cu gandul la Engin . Si aburul lui . Si pozitia banca ... Asta nu este viata . Traim pentru el . 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 2681204924

ma duc sa ma plimb prin birouri si sa socializez. daca mai e careva pe etaj. si dupa acasik...ne auzim spre seara.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 25 Iul 2012, 12:28 pm

victorelalove a scris:
Da . Acum sa vedem ce partenera/partenere ii vor alege . Daca nu se potrivesc poate ii mai aduc cateva . Ca doar nu tin cu litera de lege actiunea din roman . Nu cred ca va mai semana deloc cu ce a scris nenea Pamuk .

fac niste probe intai. cu beren s-a potrivit.ea era mica el stetea cocoshat, altfel il saruta pe gat berenik...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 25 Iul 2012, 12:30 pm

michiper68 a scris:

ma duc sa ma plimb prin birouri si sa socializez. daca mai e careva pe etaj. si dupa acasik...ne auzim spre seara.

O zi buna , Michi !!! kiss
Plec si eu la trebuiri . Ca am o groaza de facut ...si nu cred ca vine Engin sa ma ajute . Desi ...eu tare m-as bucura . Dar nu cred ca am mai face treaba ... am munci altfel . Si nu ar fi bine ...de fapt ar fi bine . Dar cine ar mai face munca ... munca fizica . De fapt si asta este munca fizica ... dar treaba care trebuie facuta in casa ? Pentru casa ? Am lasa-o de izbeliste ... Smile Smile Smile Asa ca Engin sa stea la el acasa ...pentru moment . Sa-mi termin treburile . Smile kiss

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155656 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155656 Michi !!
Ne auzim mai pe seara . kiss

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 2je4cjr
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 25 Iul 2012, 3:33 pm

Actually my friend did not mention that he had a mistress, she told me that for older brother, not Refik, but I will have to check on that. And yes, as much as I understood, he married out of love, but that part how they fell in love does not have detailed description, since they made a significant time jump right to the time they were already married and had two kids (Melek and Ahmet), they had couple of nice moments in the novel, but not too much, because he was always caught up in thinking how to improve life of unprivileged people in Turkey of that time, writing his diaries and contemplating about existance, finally she divorced him and afterwards got married to another man.

It would be interesting to see what will be the remaining cast.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 25 Iul 2012, 3:36 pm

deci copiii ii are gata facuti. din introducere . in desfasurare nu mai face nici un copil. la final doar divorteaza ca e preocupat de muritorii de rand si cum sa-i scape din mizerie.

ca in stapana inimii, sigur vom vedea mahalaua, noroaiele, probabil cateva povesti induiosatoare cu lumea amarata, si refik mereu e ocupat cu ziarul si se gandeste la binele omenirii...problemele globale ale omenirii il vor macina, va sta cracanat pe banca si va plange...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 25 Iul 2012, 3:37 pm

Michiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ?!
Nu mai pot . Daca mai citesc ceva cred ca iau campii .
Parca si vad ca va fi cu totul altfel decat ni s-a spus pana acum .
Deci ce are ? Nevasta , 2 copii , o amanta si multe vise ? Smile Sau nu are nimic ? Doar ochii lui superbi si dorinta de a schimba lumea ?
Offfffffffff ...rau imi pare ca nu am gasit cartea .

Sa stea cum vrea el , sa salveze pe cine vrea el ...sa faca ce vrea el ...dar sa inceapa odata , ca ma ofilesc de dor . Crying or Very sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 25 Iul 2012, 3:44 pm

are nevasta. fanii nu stiu cum s-au casatorit ca nu ne spune nenea pamuk. dar e frumoasa si el o iubeste. nu el are amanta cu fratele mai mare . el are doi copii. si e sensibil rau si ingrijorat de muritorii de rand. are tipografie si scrie articole, o fi la fel de insiv ca rica venturiano ...? si de la atata visare nevasta il va parasi si se va marita cu altul...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 25 Iul 2012, 3:47 pm

michiper68 a scris:are nevasta. fanii nu stiu cum s-au casatorit ca nu ne spune nenea pamuk. dar e frumoasa si el o iubeste. nu el are amanta cu fratele mai mare . el are doi copii. si e sensibil rau si ingrijorat de muritorii de rand. are tipografie si scrie articole, o fi la fel de insiv ca rica venturiano ...? si de la atata visare nevasta il va parasi si se va marita cu altul...

Dar cica atunci cand se muta in noua casa ea este insarcinata cu baiatelul . Asa ca poate ... Trebuie sa vedem si noi macar un sarut . Smile Dar prietena fanei cand a citit cartea ? Ca omul mai uita ... Smile
Eu nu mai cred nimic ...pana nu vad cu ochii mei .
Vorbi pana acum cineva ( scrise ) care chiar a citit cartea ? Ca eu nu am gasit pe nimeni . Am auzit 1001 variante .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 25 Iul 2012, 3:49 pm

hahahahahahahaha

Cine va fi cel mai de succes actor in noul sezon ? Este si Engin ...deci va avea sezon nou .
Dar ... sunt 5 actori la vot . Engin nu era in poza acum cateva minute . Si intrebau fanii dar poza lui unde este ? Si il adaugara ... Smile

http://www.bolumfragmaniizle.com/anket-yeni-sezona-hangi-oyuncu-damga-vuracak.html


Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Mier 25 Iul 2012, 3:49 pm, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 25 Iul 2012, 3:49 pm

pana acum fanele din bosnia si din serbia au zis ca au citit. doua fane. le ele este tradusa. in romanik nu s-a mai tradus ca nu e cu sex in grup si nu e interesanta.
nu vad nici o turcoaica sa ne povesteasca, nu o gasesc in format pdf in engleza, nu si nu...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 25 Iul 2012, 3:50 pm

am votat acum 5 minute. nu ma lasa de mai multe ori. tocmai l-am postat si pe fb.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 25 Iul 2012, 3:51 pm

michiper68 a scris:pana acum fanele din bosnia si din serbia au zis ca au citit. doua fane. le ele este tradusa. in romanik nu s-a mai tradus ca nu e cu sex in grup si nu e interesanta.
nu vad nici o turcoaica sa ne povesteasca, nu o gasesc in format pdf in engleza, nu si nu...

Oricum sigur se vor indeparta de carte . Nu va seamana decat asa in mare . Dar am incredere in Engin ca va face un rol bun . kiss Sunt optimista . Nu suna rau povestea . Si parca si vad ca are melodii superbe . kiss

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Nmdt3k
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 25 Iul 2012, 3:57 pm

la fatmagul au fost departe rau de nuvela. au pastrat ideea violului si finalul fericit si atata. in rest...au facut ce au vrut ele, si cu osge si cu vecina, si cu doctorita nil sau amazon , totul a fost pt 80 de episoade. din cevdet pastreaza dor ideea de afacerist bogat cu doi copii , unul ambitios si egosit pus doar pe facut bani si unul visator si idealist care-si da sio camasha de pe el ptr oamenii de rand. si vom vedea batai, impuscaturi, inchisoare, plansete, plansete si plansete...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 25 Iul 2012, 4:00 pm

michiper68 a scris:la fatmagul au fost departe rau de nuvela. au pastrat ideea violului si finalul fericit si atata. in rest...au facut ce au vrut ele, si cu osge si cu vecina, si cu doctorita nil sau amazon , totul a fost pt 80 de episoade. din cevdet pastreaza dor ideea de afacerist bogat cu doi copii , unul ambitios si egosit pus doar pe facut bani si unul visator si idealist care-si da sio camasha de pe el ptr oamenii de rand. si vom vedea batai, impuscaturi, inchisoare, plansete, plansete si plansete...

Corect ! Asa cred si eu . kiss
Asa va fi si acum . Vor face ce vor ei/ele . Ca altfel ce nevoie ar mai fi de scenariu ????? Smile
Nu au cum sa pastreze cartea . Idea carti . Asa cum ai spus si tu . Personajele .
Eu sper ca Engin sa-si dea cat mai des camasa de pe el . 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 244732 Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 25 Iul 2012, 4:04 pm

fanii au concluzionat...engin sta in casa si citeste cartea. 600 de pagini.... greu. mai un ceai, mai un telefon mai o pagina...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 25 Iul 2012, 4:06 pm

victorelalove a scris:

Corect ! Asa cred si eu . kiss
Asa va fi si acum . Vor face ce vor ei/ele . Ca altfel ce nevoie ar mai fi de scenariu ????? Smile
Nu au cum sa pastreze cartea . Idea carti . Asa cum ai spus si tu . Personajele .
Eu sper ca Engin sa-si dea cat mai des camasa de pe el . 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 244732 Smile

dar visatorii umbla in pielea goala. numai cu cucu-n vant pot gandi si construi idei marete de asanare a mahalelor. cred ca se va duce acolo printre saraci si va manca pe jos pe tol cum manca ei , perna pe prash si peste stau ei...va fi frumos. poate sa faca orice si sa se dea utza in tocul ushii numai sa iasa din casa...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 25 Iul 2012, 4:06 pm

michiper68 a scris:fanii au concluzionat...engin sta in casa si citeste cartea. 600 de pagini.... greu. mai un ceai, mai un telefon mai o pagina...

Da . Smile Smile Smile

Cred ca se pregateste pentru rol .
De nu l-a mai vazut nici macar un fan . La piata tot s-o fi dus si el . O ramane fara hartie igienica , fara detergent , fara sapun ...fara parfum . sad Il trimite pe frate-su . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 25 Iul 2012, 4:09 pm

michiper68 a scris:

dar visatorii umbla in pielea goala. numai cu cucu-n vant pot gandi si construi idei marete de asanare a mahalelor. cred ca se va duce acolo printre saraci si va manca pe jos pe tol cum manca ei , perna pe prash si peste stau ei...va fi frumos. poate sa faca orice si sa se dea utza in tocul ushii numai sa iasa din casa...

Si eu la fel consider . Nu stiu daca si secenaristii sunt de aceeasi idee . Dar trebuie sa il vedem macar odata pe Engin la bustul gol . Vor cere fanele ...si gasesc ei o oportunitate de a-l arata asa . In definitiv ... vor vrea audienta . Stiu ei mai bine .
Se va duce sa ajute si domnitele din mahala . Asta pentru ca are suflet mare . Nu stiu domnitele cum il vor recompensa . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 25 Iul 2012, 4:09 pm

victorelalove a scris:

Da . Smile Smile Smile

Cred ca se pregateste pentru rol .
De nu l-a mai vazut nici macar un fan . La piata tot s-o fi dus si el . O ramane fara hartie igienica , fara detergent , fara sapun ...fara parfum . sad Il trimite pe frate-su . Smile

le ia online. de la market online. i le aduce acasa.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 25 Iul 2012, 4:11 pm

victorelalove a scris:

Si eu la fel consider . Nu stiu daca si secenaristii sunt de aceeasi idee . Dar trebuie sa il vedem macar odata pe Engin la bustul gol . Vor cere fanele ...si gasesc ei o oportunitate de a-l arata asa . In definitiv ... vor vrea audienta . Stiu ei mai bine .
Se va duce sa ajute si domnitele din mahala . Asta pentru ca are suflet mare . Nu stiu domnitele cum il vor recompensa . Smile

de data asta se vor isteriza fanele. pai pe kivanc l-au culcat cu toate fetele pana s-a salltat audienta, i-au bagat in pat tot felul de tinere talente si engin ...nimic...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 25 Iul 2012, 4:12 pm

vic ma duc sa pun galustile in supa ca daca ma mai gandesc la engin cu cucu-n vant imi vor iesi ca niste caramizi. tari ca vantul adica...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 25 Iul 2012, 4:14 pm

michiper68 a scris:

le ia online. de la market online. i le aduce acasa.

Da. O fana norocoasa . Hai sa mergem noi sa-i facem piata .
El sa stea sa citeasca imensitatea de roman .
Tin minte ca in liceu aveam un singur roman "Ion" in tot liceul ...si trebuia sa-l citim toti . Asa ca l-am citit intr-o zi . Am stat de la prima ora a diminetii ...pana pe la 12:00 noaptea ...si l-am terminat . Nu am facut nimic altceva . Nici la baie , nici mancare , nici nimic ...m-am uitat doar in carte . Cand am ridicat ochii din carte ... nu mai vedeam . Smile Smile Smile
Asa o face si Engin . Daca incep filmarile din august ... citeste mult . Smile


Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Mier 25 Iul 2012, 4:24 pm, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 25 Iul 2012, 4:16 pm

michiper68 a scris:

de data asta se vor isteriza fanele. pai pe kivanc l-au culcat cu toate fetele pana s-a salltat audienta, i-au bagat in pat tot felul de tinere talente si engin ...nimic...

Tin la sanatea noastra . Engin ne nauceste fara sa se culce cu nimeni . Smile Daca ajunge in pat cu nevasta , amanta , vecina ... chiar ne ia inima . Smile Dar tot ne vor arata ceva ... Nu au cum altfel .

Spor la treaba , Michi .
Na ...ca ma facusi sa ma gandesc la cucul lui Engin . Si tu vezi cat este ora ? Ne amendeaza Forumul si ni se stinge si calcuatorul . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 43 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 24 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum