Serialesitelenovelet
15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
lica54
Admin_dea05
petronela
AdrianaMatza
tiberici
iulianagl
Andreea_Miha
11 participanți

Pagina 5 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Urmatorul

In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 01 Aug 2012, 11:58 pm

iulianagl a scris:

Era si asta o solutie dar nu cred ca s-ar mai fi lasat induplecata Khushi doar sa-si puna funia de gat.
Uite eu inteleg ..Khushi crede ca e mai bine pentru frati sa plece de langa Arnav..si mai inteleg si durerea ei legata de contract..si de toata suferinta ei in aceste 6 luni..dar..ea il iubeste, l-a iertat..el stie asta..
si eu as fi vrut ca el sa sufere..dar a realizat ca o iubeste si nu poate fara ea in viata lui..si avand in vedere consecintele despartirii..cred ca ea nu trebuie sa plece..oricum nu pot trai unul fara celalalt.. de ce nu pot sta de vorba ..de ce nu reusesc inca sa comunice..ai vazut ce efect are asupra ei apropierea lui fizica...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 02 Aug 2012, 12:02 am

petronela a scris:
Uite eu inteleg ..Khushi crede ca e mai bine pentru frati sa plece de langa Arnav..si mai inteleg si durerea ei legata de contract..si de toata suferinta ei in aceste 6 luni..dar..ea il iubeste, l-a iertat..el stie asta..
si eu as fi vrut ca el sa sufere..dar a realizat ca o iubeste si nu poate fara ea in viata lui..si avand in vedere consecintele despartirii..cred ca ea nu trebuie sa plece..oricum nu pot trai unul fara celalalt.. de ce nu pot sta de vorba ..de ce nu reusesc inca sa comunice..ai vazut ce efect are asupra ei apropierea lui fizica...

Exact si ai vazut ca el profita de asta e diabolic rau ca si cum ii spune tu poti fugi, poti sa te ascunzi dar de mine tot nu scapi, cam asa ceva.Ma duc Pedro ca ma inteapa si inima nu stiu ce naiba a apucat-o acum.Daca maine numai apar sa stiti ca hello, hi, 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 155656 ma fac si eu o stea, Doamne fereste. kiss 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 155656
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 02 Aug 2012, 12:05 am

iulianagl a scris:

Exact si ai vazut ca el profita de asta e diabolic rau ca si cum ii spune tu poti fugi, poti sa te ascunzi dar de mine tot nu scapi, cam asa ceva.Ma duc Pedro ca ma inteapa si inima nu stiu ce naiba a apucat-o acum.Daca maine numai apar sa stiti ca hello, hi, 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 155656 ma fac si eu o stea, Doamne fereste. kiss 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 155656
Noapte buna Iuli !
Somn linistit ! kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 02 Aug 2012, 12:09 am

iulianagl a scris:Ma duc la culcare mai e cumva niste pastile din alea de durere?Anda te rog fa si unele de dezamagire poate asa scap si de asta nu numai de dureri de cap.Noapte buna.
Draga mea Noapte buna!ArnavJi de vegheaza!!!!!! kiss
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 02 Aug 2012, 12:10 am

petronela a scris:
Cred ca era mai buna varianta mea..prelungire de contract..si nu mai era atata zarva.. Smile

Smile Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 02 Aug 2012, 12:23 am

ies si eu..pup..nb kiss 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 155656
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 02 Aug 2012, 12:30 am

Skumpyk86 a scris:ies si eu..pup..nb kiss 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 155656
15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 517793!Noapte buna!

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Bbb-7
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 02 Aug 2012, 7:26 am

Buna dimi. 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 1064687750
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 02 Aug 2012, 8:38 am

iulianagl a scris:Buna dimi. 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 1064687750
Buna! kiss cafea
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Joi 02 Aug 2012, 8:46 am

Dragalaselor buna dimineata!O zi buna incepe cu o cafea buna....o zi frumoasa sa aveti kiss kiss

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 OcjMr
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 02 Aug 2012, 12:01 pm

Arnav is not shooting today & he wll not shoot tmw also as he took off frm sets & he went out of Mumbai for two days for his personal work.

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Tumblr_m84btf9WdH1rtzpk2o1_50015.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Tumblr_m84btf9WdH1rtzpk2o2_50015.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 578658_401523753228027_96750972_n Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 02 Aug 2012, 12:47 pm

Da, da sora lui..nesuferita. sad Gata ies fetelor ca mai am de facut si niste hartoage, ca de obicei si la Madhu am simtit gustul amar al dezamagirii. sad
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 02 Aug 2012, 12:50 pm

SBS Today ...

The started
Reporter is like ASR look Quite good in kurta pajama !
*EHMMBH title Going on *
Anj tying Rakhi n hugs him ! n is surprised as he gave her a surprise by wearing Shervani !!
khushi is there in orange beautiful Saree ♥️ !!
Anj tied for NK n Akaash too

Off screen
Daljeet barun ka masti hahah Daljeet is like my brother has 2 suits only hahah n barun talking about his shervani
n they show barun playing with the gift !!
n now daljeet talking about her gift !!
n thn they show sanaya enjoying n randomly dancing n doing masti !! she is looking stunning in orange saree with Green kaam !!

hahahah Sanaaya is like Today i should tie Rakhi to arnav n payal should tie to Akaash as both r useles ! ROFL ! n arnav tries to kiss but hahahah never does ROFL ! !
n Voice over is like if khushi tie Arnav rakhi to iss pyaar ko koi naam nahi
hahah offscreen "MASTI" was shown !!

@Shamy
Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 02 Aug 2012, 1:24 pm

Shlipa..Rids din DMG...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 02 Aug 2012, 1:54 pm

Skumpyk86 a scris:Shlipa..Rids din DMG...


Wau de abia astept sa inceapa.Cand incepe si pe ce canal?


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Joi 15 Noi 2012, 9:32 am, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 02 Aug 2012, 1:56 pm

Valei ce frumoasa este Shilpa.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 02 Aug 2012, 1:59 pm

iulianagl a scris:


Wau de abia astept sa inceapa.Cand incepe si pe ce canal?


Nu stiu ca si eu sunt tare curioasa...mi-a placut promo..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 02 Aug 2012, 2:00 pm

iulianagl a scris:Valei ce frumoasa este Shilpa.

dap frumoasa...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 02 Aug 2012, 2:00 pm

Skumpyk86 a scris:


Nu stiu ca si eu sunt tare curioasa...mi-a placut promo..

Am ramas cu gura cascata, eu cel putin. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 02 Aug 2012, 2:02 pm

iulianagl a scris:


Wau de abia astept sa inceapa.Cand incepe si pe ce canal?

Shilpa Anand might be seen in BBC productions short film on Star Plus!
15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Shilpa-Anand-to-romance-post_1341569529
Modal turned actress Shilpa Anand successfully made her name in the glamour industry by working in every field, she has been well-known in advertisement world, is a prominent part of Bollywood town and was very famous on small screen for her remarkable role as Dr. Riddhima in Dil Mill Gaye aired on Star One.

Ever since Shilpa bid adieu to the show, her loyal fans have been eagerly waiting to see her back on screen. Well, the good piece of news for them is that she is making her comeback in fiction world after two years of gap through BBC productions telefilms titled Teri Meri Love Story on Star Plus, a series of short films, produced by different producers.

Shilpa will be featured opposite Viraf Phiroz Patel, who played the character of Shiv in Mahi Way. When sources got in touch with Shilpa, she come out with excitement and confirmed the report saying she is all set to be back on small screen after a long gap.

The short film is going to be of two hours showcasing full entertainment and will play once a week at the weekend slots. We also hear that the first telefilm would be this love story and the shooting for the show will begin today 05 July 2012.

Welcome back Shilpa!


Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Joi 02 Aug 2012, 2:03 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 02 Aug 2012, 2:02 pm

iulianagl a scris:

Am ramas cu gura cascata, eu cel putin. Smile

dar eu..deasta am si pus ca stiam ca te uiti..si m-am gandit ca poate iti place..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 02 Aug 2012, 2:05 pm

Skumpyk86 a scris:

dar eu..deasta am si pus ca stiam ca te uiti..si m-am gandit ca poate iti place..

Mersi! kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 02 Aug 2012, 4:00 pm

Vazand aceasta poza(poza cu Karan "Nk) Sanaya nu e imbracatata ca azi la sbs atunci pentru ce scena fost?Imbracamintea pare pentru ceva special..dar...

Sbs
15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 JOJ5Yq7SCWvnP



Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 02 Aug 2012, 4:06 pm

Skumpyk86 a scris:Vazand aceasta poza(poza cu Karan "Nk) Sanaya nu e imbracatata ca azi la sbs atunci pentru ce scena fost?Imbracamintea pare pentru ceva special..dar...

Sbs


Ciudat, nu?Poate o scoate NK la o cafea. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 02 Aug 2012, 4:08 pm

iulianagl a scris:

Ciudat, nu?Poate o scoate NK la o cafea. Smile

Smile slabe sanse...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 5 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum