Serialesitelenovelet
16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
lica54
AdrianaMatza
iulianagl
Alexa20
Garo
Andreea_Miha
petronela
11 participanți

Pagina 31 din 40 Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Urmatorul

In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 16 Aug 2012, 6:30 pm

Sa vezi ca pe el nu-l lasa Dadi sa mearga cu shagun-ul la Khushi acasa.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 16 Aug 2012, 6:31 pm

Precap: Arnav’s family is ready to go. Arnav is coming down and Dadi asks him.. where are you going? Grooms can’t come in shagun.
At Khushi’s house, Buaji warns Khushi’s mother that they should do any mistake as Arnav’s dadi is also coming. Khushi’s mother is very tensed.

Deci Dadi vrea sa faca tot ce vrea ea si mai ales sa-l tina pe Arnav departe de Khuhsi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 16 Aug 2012, 6:31 pm

Ies sa iau aer ca deja m-au imbolnavit.Astept traducerea sa inteleg mai bine.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 16 Aug 2012, 6:37 pm

iulianagl a scris:Precap: Arnav’s family is ready to go. Arnav is coming down and Dadi asks him.. where are you going? Grooms can’t come in shagun.
At Khushi’s house, Buaji warns Khushi’s mother that they should do any mistake as Arnav’s dadi is also coming. Khushi’s mother is very tensed.

Deci Dadi vrea sa faca tot ce vrea ea si mai ales sa-l tina pe Arnav departe de Khuhsi.
Exact asta am citit si eu acum..deci asta e.. 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 2743637754 nu stiam de ce s-a termint cu el atat de socat..
Sa nu ne mai gandim ca va fi tragic...ce poate fi mai rau decat o despartire intre ei doi acum ? Smile dupa ce si-au facut declaratii de dragoste...???
Sincer as vrea sa se desparta odata ca ma doare capul de la atata gandit.. stupid si de la atatea scenarii de prezent/trecut/viitor ...asa o intriga,atatea probleme cum sunt in acest serial nu am mai vazut.. Smile
Ma uit la Iss ca la un film de groaza...nu stii de unde apar ..monstrii.. Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Joi 16 Aug 2012, 8:32 pm

buna feteleeeee 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 517793
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 16 Aug 2012, 8:34 pm

Am revenit.Nu stiu e un suspans de asta fara de inteles o arata pe Garima agitata de mama focului Dadi parca e o nebuna, Shyam sta ascuns si apare ca varcolacul numai noaptea.Iar tusea lui Di m-a dat gata deci asta o sa piarda copilul din cauza tusei o sa vedeti ca la mintea cretivilor a lui Iss e posibil orice numai casatoria lui Arnav, nu.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 16 Aug 2012, 8:34 pm

petronela a scris:
Exact asta am citit si eu acum..deci asta e.. 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 2743637754 nu stiam de ce s-a termint cu el atat de socat..
Sa nu ne mai gandim ca va fi tragic...ce poate fi mai rau decat o despartire intre ei doi acum ? Smile dupa ce si-au facut declaratii de dragoste...???
Sincer as vrea sa se desparta odata ca ma doare capul de la atata gandit.. stupid si de la atatea scenarii de prezent/trecut/viitor ...asa o intriga,atatea probleme cum sunt in acest serial nu am mai vazut.. Smile
Ma uit la Iss ca la un film de groaza...nu stii de unde apar ..monstrii.. Smile

Mai ceva ca un film de groaza. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Joi 16 Aug 2012, 10:28 pm

mamaaaaa au dat-o in Sf si in groaza astia de la Iss Smile ....ce speriata de bombe este Garima Smile
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 16 Aug 2012, 11:37 pm

Nu stiu voi, dar episodul de azi, a fost foarte complicat. Nu stiu unde incepe si unde se termina. Mi-a placut la nebunie cand si-a cerut iertare Arnav de la Khushi. A fost foarte Sweet. In rest nici nu am fost atenta la ce spunea Dadi aia, nici nu m-a interesat.
Dar mie mi se face groaza, ca maine este vineri. Si sunt sigura, ca o sa ne lase cu ochi in soare pana luni, de o sa stam si o sa ne gandim ce o sa se intample mai departe. Nu ca nu ne-am gandi deja. Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Joi 16 Aug 2012, 11:38 pm

Alexa20 a scris:Nu stiu voi, dar episodul de azi, a fost foarte complicat. Nu stiu unde incepe si unde se termina. Mi-a placut la nebunie cand si-a cerut iertare Arnav de la Khushi. A fost foarte Sweet. In rest nici nu am fost atenta la ce spunea Dadi aia, nici nu m-a interesat.
Dar mie mi se face groaza, ca maine este vineri. Si sunt sigura, ca o sa ne lase cu ochi in soare pana luni, de o sa stam si o sa ne gandim ce o sa se intample mai departe. Nu ca nu ne-am gandi deja. Smile

ne vor arunca o galeata de apa rece in cap Smile
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 16 Aug 2012, 11:39 pm

Alexa20 a scris:Nu stiu voi, dar episodul de azi, a fost foarte complicat. Nu stiu unde incepe si unde se termina. Mi-a placut la nebunie cand si-a cerut iertare Arnav de la Khushi. A fost foarte Sweet. In rest nici nu am fost atenta la ce spunea Dadi aia, nici nu m-a interesat.
Dar mie mi se face groaza, ca maine este vineri. Si sunt sigura, ca o sa ne lase cu ochi in soare pana luni, de o sa stam si o sa ne gandim ce o sa se intample mai departe. Nu ca nu ne-am gandi deja. Smile


Ma doare capul, pur si simplu nu mai am nimic de zis tot ce-mi doresc este sa nu fie Khushi si Arnav frati si din cate am vazut ca spune Garima si Dadi cred ca asa e. sad sad
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 16 Aug 2012, 11:42 pm

iulianagl a scris:


Ma doare capul, pur si simplu nu mai am nimic de zis tot ce-mi doresc este sa nu fie Khushi si Arnav frati si din cate am vazut ca spune Garima si Dadi cred ca asa e. sad sad


Smile Smile Smile Asta ar fi culmea. Smile Smile Eu stii ce cred, ca Garima este la mijloc in tot. Cred ca a facut ea ceva in trecut, de e la mijloc ea in toata povestea asta. Dar nu cred ca Khushi si Arnav sunt frati. Ar fi prea de tot. Ce film ar fi asta ? Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 16 Aug 2012, 11:43 pm

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 155656 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 1742856061


Ultima editare efectuata de catre Alexa20 in Joi 16 Aug 2012, 11:44 pm, editata de 1 ori
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Joi 16 Aug 2012, 11:43 pm

Alexa20 a scris:


Smile Smile Smile Asta ar fi culmea. Smile Smile Eu stii ce cred, ca Garima este la mijloc in tot. Cred ca a facut ea ceva in trecut, de e la mijloc ea in toata povestea asta. Dar nu cred ca Khushi si Arnav sunt frati. Ar fi prea de tot. Ce film ar fi asta ? Smile Smile

despre frati si surori Smile Smile
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 16 Aug 2012, 11:45 pm

Mi-as dori ca Garima sa fi fost logodita inainte cu Malik tata lui Arnav iar Dadi sa nu o fi placut si sa-i fi despartit asa cum face acum cu Arnav si atata tot ca daca stau bine si ma gandesc este ca parca Garimei ii e frica de Dadi din cauza asta.Doamne sa nu faca creativii o mare prostie si sa-i desparta ca fiind frati ca chiar ca numai am de a face cu ei.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 16 Aug 2012, 11:47 pm

Alexa20 a scris:


Smile Smile Smile Asta ar fi culmea. Smile Smile Eu stii ce cred, ca Garima este la mijloc in tot. Cred ca a facut ea ceva in trecut, de e la mijloc ea in toata povestea asta. Dar nu cred ca Khushi si Arnav sunt frati. Ar fi prea de tot. Ce film ar fi asta ? Smile Smile

Pai chiar asa am zis si eu, nu vad nicio logica doar ce am spus mai devreme sa nu fi fost logodita garima cu tatal lui Arnav iar Dadi sa-i fi despartit pe motiv tot la fel ca nu a fost destul de buna pentru fiul ei ca si acum cum face cu Arnav si Khushi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 16 Aug 2012, 11:49 pm

Gata ies si eu ca nici dus nu mi-am facut pana acum cu episodul lor.Va las si pe voi sa va mai spune-ti parerile.Nopate buna si sper ca maine Chote totusi sa incalce ordinile lui Dadi si sa se duca cu shogunul sau shagun ce mama naibii o mai fi si asta in afara de peteala.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 17 Aug 2012, 7:23 am

Buna dimineata. 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 701711266
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 17 Aug 2012, 7:29 am


Tuns, ras si frezat doar se duce omul la impetit numai ca ia taiat elanul Dadi.


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Vin 16 Noi 2012, 8:31 am, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Vin 17 Aug 2012, 7:41 am

Buna dimineata la o cafea dragalaselor!O cafea tare sa va treaca durerea de cap....nu avem noi destule dureri de cap!Ne mai provaca si indieni cu obiceiurile si traditile lor...o zi buna fara batai de cap cu multe bucurii kiss kiss kiss kiss

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 I17wy
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 17 Aug 2012, 7:43 am

lica54 a scris:Buna dimineata la o cafea dragalaselor!O cafea tare sa va treaca durerea de cap....nu avem noi destule dureri de cap!Ne mai provaca si indieni cu obiceiurile si traditile lor...o zi buna fara batai de cap cu multe bucurii kiss kiss kiss kiss



16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 339191573
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Vin 17 Aug 2012, 8:31 am

iulianagl a scris:Gata ies si eu ca nici dus nu mi-am facut pana acum cu episodul lor.Va las si pe voi sa va mai spune-ti parerile.Nopate buna si sper ca maine Chote totusi sa incalce ordinile lui Dadi si sa se duca cu shogunul sau shagun ce mama naibii o mai fi si asta in afara de peteala.

Shagun - este un dar care se da inainte de de a face o alianta. In general se da bani (platesti fata cum ar veni), dar isi pot oferi si bijuterii, sau alte lucruri scumpe. Oricum, imi fac cadouri intre ei.

Sincer nu cred ca Chote o sa rupa casatoria asta. Indiferent ce ar fi, el tot alaturi de Khushi o sa fie. Si sa spunem ca Garima si Dadi au ceva de impartit. Evident Dadi o sa profite de situatie, si o sa o bage si pe Khushi in asta, fie ca este adevarat sau nu. Dar ce vina ar putea sa aibe Khushi, pentru ca ea era doar un copil, cand i-au murit parintii. Ea nici nu stia ce s-a intamplat. Asa ca eu cred, ca ASR o sa fie alaturi de ea pana la sfarsit.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Vin 17 Aug 2012, 8:34 am

Goooooooooooooddddd Morningggggg !!!!!
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 17 Aug 2012, 8:37 am

Alexa20 a scris:

Shagun - este un dar care se da inainte de de a face o alianta. In general se da bani (platesti fata cum ar veni), dar isi pot oferi si bijuterii, sau alte lucruri scumpe. Oricum, imi fac cadouri intre ei.

Sincer nu cred ca Chote o sa rupa casatoria asta. Indiferent ce ar fi, el tot alaturi de Khushi o sa fie. Si sa spunem ca Garima si Dadi au ceva de impartit. Evident Dadi o sa profite de situatie, si o sa o bage si pe Khushi in asta, fie ca este adevarat sau nu. Dar ce vina ar putea sa aibe Khushi, pentru ca ea era doar un copil, cand i-au murit parintii. Ea nici nu stia ce s-a intamplat. Asa ca eu cred, ca ASR o sa fie alaturi de ea pana la sfarsit.

sa speram ca ai dreptate dupa cum am zis mi-as dori ca garima sa fi vrut sa fie candva nora lui Dadi iar Dadi n-a vrut-o.Si a procedat asa cum face si acum cu Arnav si Khushi, ia despartit.Ca ai vazut ca Dadi are ce are numai cu Garaima.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Vin 17 Aug 2012, 8:39 am

iulianagl a scris:

sa speram ca ai dreptate dupa cum am zis mi-as dori ca garima sa fi vrut sa fie candva nora lui Dadi iar Dadi n-a vrut-o.Si a procedat asa cum face si acum cu Arnav si Khushi, ia despartit.Ca ai vazut ca Dadi are ce are numai cu Garaima.

Exact ! Are ce are numai cu Garima. Cred ca este o poveste, care nici macar Shashi nu o cunoaste. O alta enigma. Dupa ce am stat 300 de episoade sa aflam cum au murit parintii lui Arnav, avum a aparut o noua enigma. Ce legatura are Garima, cu trecutul lui Dadi ? Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 31 din 40 Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum