Serialesitelenovelet
20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+10
Garo
corinagalit
Alexa20
Admin_dea05
petronela
lica54
anyta
tiberici
iulianagl
Andreea_Miha
14 participanți

Pagina 23 din 40 Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Urmatorul

In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 22 Sept 2012, 4:26 pm

Anyta chiar a fost surpriza zilei..cea mai buna...nu-mi vine sa cred cat am putut sa rad.. 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 3891662330 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 3891662330
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 22 Sept 2012, 4:27 pm

petronela a scris:Anyta chiar a fost surpriza zilei..cea mai buna...nu-mi vine sa cred cat am putut sa rad.. 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 3891662330 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 3891662330

Dar ce ma faci tu sa rad la cata fericire explodeaza din cei doi zambareti.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 22 Sept 2012, 4:29 pm

iulianagl a scris:

Dar ce ma faci tu sa rad la cata fericire explodeaza din cei doi zambareti.
20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 2364036189 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 3891662330
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 22 Sept 2012, 4:29 pm


Unde tine mana Barun in min.1;56. Smile


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Mar 20 Noi 2012, 8:51 am, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 22 Sept 2012, 4:30 pm

petronela a scris:
20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 2364036189 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 3891662330

Esti culmea. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de anyta Sam 22 Sept 2012, 4:33 pm

iulianagl a scris:


20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 2364036189 Nu ma asteptam sa spui asta. 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 539466
poi o spun, fiindca deja am inceput sa ma plictisesc cang Yash o tine nu mai cu arpita lui, si de aceeea cred ca producatoarea si regizorul este debina, de nu mai vad nimic frumos in punar, nici un moment frumos nu mai arata intre aarti si yash, cred ca ii este frica sa-l mai vada in scene intime pe gurmeet, la cate scene a avut cu geet
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 27

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de anyta Sam 22 Sept 2012, 4:34 pm

Alexa20 a scris:

Smile Smile Smile Waaa a fost cea mai buna gluma, pe ziua de azi. Smile Smile M-ai facut sa rad cu lacrimi. Adevarul este ca nici nu m-am m-ai uitat la Punar de foarte mult timp, si deja mi-am pierdut interesul fata de el. Iar Gurmeet, deja numai are niciun farmec. Cand era cu Drashti era cuplul perfect, si parca juca bine. Dar acum, nu stiu numai are niciun farmec. Si dupa ce o mai vad si pe Debuna aia tot timpul scai pe capul lui, prefer sa dau skip si sa ma uit la un film mai bun kiss
nici nu ai la ce sa te uiti, ca acum arata numai cu yash gandindu-se la arpita
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 27

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 22 Sept 2012, 4:34 pm

anyta a scris: poi o spun, fiindca deja am inceput sa ma plictisesc cang Yash o tine nu mai cu arpita lui, si de aceeea cred ca producatoarea si regizorul este debina, de nu mai vad nimic frumos in punar, nici un moment frumos nu mai arata intre aarti si yash, cred ca ii este frica sa-l mai vada in scene intime pe gurmeet, la cate scene a avut cu geet

Ups!Stiam ca e geloasa Debu dar nici chiar asa. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de anyta Sam 22 Sept 2012, 4:36 pm

iulianagl a scris:

Ups!Stiam ca e geloasa Debu dar nici chiar asa. Smile
debina cred ca este geloasa si pe un animal de companie la care tine gurmeet mult de tot, ca altfel nu inteleg gelozia ei asa de mare
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 27

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 22 Sept 2012, 4:38 pm

anyta a scris: debina cred ca este geloasa si pe un animal de companie la care tine gurmeet mult de tot, ca altfel nu inteleg gelozia ei asa de mare

Pai daca nu mai e Guru nici ea nu mai e in atentia reflectoarelor, ziarelor, etc.Deci si de aici posesivitatea ei eu cred ca ea il vede pe Guru ca o masina da faima saau ma rog ceva asemanator.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 22 Sept 2012, 4:38 pm

Aaa si vroiam sa mai zic eu cred ca jodi-le ala pe care l-au castigat nici nu trebuia sa fie a lor.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de anyta Sam 22 Sept 2012, 4:41 pm

iulianagl a scris:

Pai daca nu mai e Guru nici ea nu mai e in atentia reflectoarelor, ziarelor, etc.Deci si de aici posesivitatea ei eu cred ca ea il vede pe Guru ca o masina da faima saau ma rog ceva asemanator.
probabil ca da
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 27

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Sam 22 Sept 2012, 4:42 pm

anyta a scris: debina cred ca este geloasa si pe un animal de companie la care tine gurmeet mult de tot, ca altfel nu inteleg gelozia ei asa de mare

Smile Smile Smile Smile Eu nu stiu cum o suporta. Eu nu as suporta o persoana atat de iritanta pe capul meu. Poate se iubesc, dar sunt prea exagerati. 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 2743637754 Mie imi place de nevasta lui Barun, nu spune nimic, dar nici nu il streseaza. Iar Barun, tot timpul vorbeste frumos de ea, si spune ca o iubeste. Dar nu o aduce cu el la evenimente.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 22 Sept 2012, 4:46 pm

Alexa20 a scris:

Smile Smile Smile Smile Eu nu stiu cum o suporta. Eu nu as suporta o persoana atat de iritanta pe capul meu. Poate se iubesc, dar sunt prea exagerati. 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 2743637754 Mie imi place de nevasta lui Barun, nu spune nimic, dar nici nu il streseaza. Iar Barun, tot timpul vorbeste frumos de ea, si spune ca o iubeste. Dar nu o aduce cu el la evenimente.

E speriata de reflectoare vrei s-o manance camera de filmari e bine ca are fobia asta. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de anyta Sam 22 Sept 2012, 4:48 pm

Alexa20 a scris:

Smile Smile Smile Smile Eu nu stiu cum o suporta. Eu nu as suporta o persoana atat de iritanta pe capul meu. Poate se iubesc, dar sunt prea exagerati. 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 2743637754 Mie imi place de nevasta lui Barun, nu spune nimic, dar nici nu il streseaza. Iar Barun, tot timpul vorbeste frumos de ea, si spune ca o iubeste. Dar nu o aduce cu el la evenimente.
poi asa trebuie sa fie o persoana care isi iubeste sotul sau sotia, nu trebuie sa te tii de capul lui sau al ei toata ziua
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 27

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 22 Sept 2012, 4:51 pm

Alexa20 a scris:

Smile Smile Smile Smile Eu nu stiu cum o suporta. Eu nu as suporta o persoana atat de iritanta pe capul meu. Poate se iubesc, dar sunt prea exagerati. 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 2743637754 Mie imi place de nevasta lui Barun, nu spune nimic, dar nici nu il streseaza. Iar Barun, tot timpul vorbeste frumos de ea, si spune ca o iubeste. Dar nu o aduce cu el la evenimente.

asta si mie imi place ca sta in banca ei...dar era mai bine daca nu era insurat Smile

eu ies ...la discuti de Punar nu ma bag ca nu stiu nimic..dar de Debina sau cum o cheama nu stiu nimic..iar de Gurmeet iarasi nu stiu nimic ca dupa ce a inceput punar nu m-am mai interesat...

in fine kiss 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 155656
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 22 Sept 2012, 4:51 pm

iulianagl a scris:

E speriata de reflectoare vrei s-o manance camera de filmari e bine ca are fobia asta. Smile

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 2364036189

kiss 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 155656
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de anyta Sam 22 Sept 2012, 4:52 pm

episodul de ieri din madhu este tradus, l-a postat andrushka
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 27

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 22 Sept 2012, 4:52 pm

Andreea_Miha a scris:

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 2364036189

kiss 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 155656


Smile kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 22 Sept 2012, 4:56 pm

Andreea_Miha a scris:

asta si mie imi place ca sta in banca ei...dar era mai bine daca nu era insurat Smile

eu ies ...la discuti de Punar nu ma bag ca nu stiu nimic..dar de Debina sau cum o cheama nu stiu nimic..iar de Gurmeet iarasi nu stiu nimic ca dupa ce a inceput punar nu m-am mai interesat...

in fine kiss 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 155656
Te pupic ! kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 22 Sept 2012, 4:56 pm

anyta a scris:episodul de ieri din madhu este tradus, l-a postat andrushka

Mersi am vazut ca l-ai postat. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 22 Sept 2012, 5:10 pm

Am gasit ceva interesant.

Why the so much HYPE ??


Why the so much Curiosity ??



Makers are doing this intentionally...



Actually they don't have a choice.


This is the only choice left at this stage.


Show has already hit the rock bottom.


Poojali damage is so much that ARSHI episodes also didn't fetch TRP's last week.


Full ARSHI Haldi episode got the TRP of 2.0


That was the shocker for me.


They have started showing all the rituals of Re - Marriage but still we are at the same stage of TRP.


Past track is opening up. Lalit Mohan is back. That's the best thing that can happen right now with the show.


This HYPE will be able to Fetch the TRP. I am dead sure for this.


Next week is the way too crucial for the show.


They need a very good TRP for the main plot off course.


This is the main twist of the show. Last week we had a TRP of 2.3 and next week they are coming up with the main twist.

They need to do something to create so much hype that viewers should left with NO choice apart from watching the show sharp at 8 on SP.


Consummation or No Consummation, Dream or Reality ? All these are questions and each and every one has their own explanation for the same.


But I think they have not done it. Consummation is a complete NO NO from my side.


So called old common Pregnancy track will never come in 4 Lions show and also on SP. Remove that prediction.


Already few shows are going on with that track on other channels right now.


Do you still think makers and the channel will still opt for this way too old Pregnancy track ??


My answer is a complete NO NO NO NO.



They need to create this HYPE.

They need to create this curiosity.



This will help a lot next week..



Credit goes to LM.



( My prediction for the Future Track after reading two reliable SP articles -

Article confirmed the drama before marriage.

Dadi confrontation with ASR - Khushi waiting for ASR in the Altar - Khushi MU ASR - Leaves the venue - ASR will come late - will search for Khushi - Find her in Temple or Garden - Re Marriage )



Re - Marriage is confirmed.



Now the twist is how their relationship turn out to be post marriage.
Deci tot creditul a tot ce se intampla e a lui Lalit Mohan.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 22 Sept 2012, 5:12 pm

Pai ce o fi zis Lalit ce naiba e asta ce faceti voi aici?Ia hai pune mana pe tata, pune mana pe nu stiu ce ca doar esti actor nu momaie daca vroiai sa fii momaie stateai acasa.Hai la treaba cu voi vreau sa vad ceva fantastic. Smile Sunt sigura ca asta a facut a intrat in ei putin cu zambetul pe buze ca altfel nici ca se poate.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 22 Sept 2012, 5:19 pm

:drunken:
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 22 Sept 2012, 5:22 pm



Cum s-a bagat in hora si DI? stupid
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 23 din 40 Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum