Serialesitelenovelet
20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+10
Garo
corinagalit
Alexa20
Admin_dea05
petronela
lica54
anyta
tiberici
iulianagl
Andreea_Miha
14 participanți

Pagina 4 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Urmatorul

In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 18 Sept 2012, 6:12 pm

Alexa20 a scris:

ASta asa este, dar sperrrrrrrrr sa nu anuleze nunta. Chiar sper asta. Dar daca o anuleaza, as vrea ca Khushi sa dispara din viata lui, cu totul. 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 2743637754 Il omor daca face asta. sad sad sad

Daca o sa-i spuna Garima mai intai lui Khushi sigur va disparea din viata lui ca n-o sa vrea Khushi sa dea ochi cu Arnav.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 18 Sept 2012, 6:14 pm

iulianagl a scris:

Va fi si el dar ea va fi cel mai tare ca e mama ei si totodata va fi si suparata pe Garima ca nu ia spus mai devreme asa cred eu dar sa speram ca Garima ii va spune inainte de nunta si cel care va astepta va fi Arnav ca Khushi 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 155656 , n-o sa vina la nunta ei.

da e mama ei..dar si cea care s-a sinucis e mama lui...si ii va fi si lui greu sa afle ca mama pers iubite ar fi motivul pt care s-a sinucis mama...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 18 Sept 2012, 6:16 pm

Andreea_Miha a scris:

da e mama ei..dar si cea care s-a sinucis e mama lui...si ii va fi si lui greu sa afle ca mama pers iubite ar fi motivul pt care s-a sinucis mama...

Da asa e si acum ce facem?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 18 Sept 2012, 6:19 pm

iulianagl a scris:

Da asa e si acum ce facem?

eu nu fac nimic astept de la ei..in orice caz parere mea...nu poti sa ii ceri nici lui Arnav sa zambeasca sa fie fericit cand afla "acest secret" dar nici sa o invinovateasca pe Khushi.Nici ei nu e unosr nici lui.


Ultima editare efectuata de catre Andreea_Miha in Mar 18 Sept 2012, 6:23 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 18 Sept 2012, 6:22 pm

Alexa20 a scris:

ASta asa este, dar sperrrrrrrrr sa nu anuleze nunta. Chiar sper asta. Dar daca o anuleaza, as vrea ca Khushi sa dispara din viata lui, cu totul. 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 2743637754 Il omor daca face asta. sad sad sad


asa cred si eu..eu tot cred ca nu va anula nunta...te ajut si eu sa il omori... Smile
Chiar daca Khushi nu e vinovata cu nimic in toata aceasta poveste,nici Arnav nu e..iar daca ajunge sa anuleze nunta nu pot nici sa "arunc cu pietre " in el (vb vine intelegeti la ce ma refer) pentru ca nici lui nu e unsor...isi iubeste mama enorm...si tu sa traiesti de mic cu aceasta impresie ca din vina celeilante femei parinti tai au murit..nu e unsor nici de el....si sper sa nu o acuze pe Khushi de ceva ca nu are nici o vina...amandoi vor iesi raniti din asta...dar va depinde cum vor accepta fiecare aceasta situatie...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 18 Sept 2012, 6:41 pm

Andreea_Miha a scris:


asa cred si eu..eu tot cred ca nu va anula nunta...te ajut si eu sa il omori... Smile
Chiar daca Khushi nu e vinovata cu nimic in toata aceasta poveste,nici Arnav nu e..iar daca ajunge sa anuleze nunta nu pot nici sa "arunc cu pietre " in el (vb vine intelegeti la ce ma refer) pentru ca nici lui nu e unsor...isi iubeste mama enorm...si tu sa traiesti de mic cu aceasta impresie ca din vina celeilante femei parinti tai au murit..nu e unsor nici de el....si sper sa nu o acuze pe Khushi de ceva ca nu are nici o vina...amandoi vor iesi raniti din asta...dar va depinde cum vor accepta fiecare aceasta situatie...

Exact cea mai vinovata este Dadi si stii de ce spera Dadi ca se va razbuna pe Garima, mai ales ca Garima ia spus ca Khushi n-o sa poata trai fara Arnav iar Dadi ia spus ca stie asta, in mintea lui Dadi a incoltit ideea ca poate Khushi ce a facut mama lui Arnav, dar poate oare Dadi nu sr gandeste daca Khushi ar face asta si Chote ar putea face asta si iar istoria de care Dadi zice ca nu vrea sa se repete se repeta, insasi, baba a venit adusa de un alt psihopat si seamana vant de pricina tocmai in familia care doreste cu multa indarjire sa uite trecutul.BABA E VINOVATA!Ca in primul rand a pus botul la ce a spus Shyam si in al doilea rand ca n-o crede pe Garima.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 18 Sept 2012, 6:42 pm

Gata am plecat poate ne mai auzim. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 18 Sept 2012, 6:47 pm

iulianagl a scris:

Exact cea mai vinovata este Dadi si stii de ce spera Dadi ca se va razbuna pe Garima, mai ales ca Garima ia spus ca Khushi n-o sa poata trai fara Arnav iar Dadi ia spus ca stie asta, in mintea lui Dadi a incoltit ideea ca poate Khushi ce a facut mama lui Arnav, dar poate oare Dadi nu sr gandeste daca Khushi ar face asta si Chote ar putea face asta si iar istoria de care Dadi zice ca nu vrea sa se repete se repeta, insasi, baba a venit adusa de un alt psihopat si seamana vant de pricina tocmai in familia care doreste cu multa indarjire sa uite trecutul.BABA E VINOVATA!Ca in primul rand a pus botul la ce a spus Shyam si in al doilea rand ca n-o crede pe Garima.

tocmai deaia se si folosete ca stie ca Khushi nu poate fara Arnav... va fi ranita dar uita ca in asta si Arnav va fi ranit...eu as spune ca in primul rand dadi e vinovata ca nu a crezut-o atunci si nu o crede nici acum pe Garima..si ca are incredere in Shyam......se pare ca neancredere si crederea orbeste in cine nu trebuie e de mult o calitate la dadi..in fine nu are rost sa ma complic..ma duc ma mai uit la kmh si ies .. kiss 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 155656
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 18 Sept 2012, 9:09 pm

Andreea_Miha a scris:

tocmai deaia se si folosete ca stie ca Khushi nu poate fara Arnav... va fi ranita dar uita ca in asta si Arnav va fi ranit...eu as spune ca in primul rand dadi e vinovata ca nu a crezut-o atunci si nu o crede nici acum pe Garima..si ca are incredere in Shyam......se pare ca neancredere si crederea orbeste in cine nu trebuie e de mult o calitate la dadi..in fine nu are rost sa ma complic..ma duc ma mai uit la kmh si ies .. kiss 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 155656

Si oare dupa ce afla unde naiba se mai duce ca pana cum a avut o scapara la schitul ala dar acum ca si acum tot la fel greseste.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 18 Sept 2012, 9:12 pm

Miha pe unde ai ajuns cu serialul?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 18 Sept 2012, 9:46 pm

Eu sunt de acord ca garima sa-i spuna lui Khushi adevarul inainte de a dezvalui Dadi si sa nu se lase pacalita de dadi pentru ca ia dat acele bratari lui Khushi.Mintea lui Dadi cloceste ceva.Si crede ca va lovi in Khushi dar nu zice ca va lovi doua popice poate chiar si trei ca am uitat-o pe Di.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 18 Sept 2012, 10:08 pm

Ce obicei prost are Shyam sta si asculta pe la pereti, asta nu-mi place.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 18 Sept 2012, 10:23 pm

Au introdus melodie de fundal noua cand ii pune Dadi bratarile lui Khushi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 18 Sept 2012, 10:28 pm

Deci bratarile daca Khushi nu se casatoreste trebuie sa le poarte pana se casatoreste ca asa a spus Dadi. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Mar 18 Sept 2012, 10:33 pm

iulianagl a scris:Ce obicei prost are Shyam sta si asculta pe la pereti, asta nu-mi place.

Iuli daca ai sti cat ma poate enerva acest personaj (el saracu isi face treaba bine ca actor dar....)
Ecranul calculatorului meu este sters de fiecare data cand el presteaza ceva mai multe minute in film.....deoarece il scuip si-l fac ca la usa cortului (stiu nu e un comportament demn de o doamna dar,....avand in vedere ca sunt singura acasa cand il urmaresc.....ma deslantui)
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 18 Sept 2012, 10:35 pm

tiberici a scris:

Iuli daca ai sti cat ma poate enerva acest personaj (el saracu isi face treaba bine ca actor dar....)
Ecranul calculatorului meu este sters de fiecare data cand el presteaza ceva mai multe minute in film.....deoarece il scuip si-l fac ca la usa cortului (stiu nu e un comportament demn de o doamna dar,....avand in vedere ca sunt singura acasa cand il urmaresc.....ma deslantui)

E foarte bun ca actor chiar isi face treaba cum trebuie. Smile Eu una chiar am depasit momentul asta, acum sunt mai calma ca ma mir si eu cum de pot fi asa? Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 18 Sept 2012, 10:40 pm

Oare chiar asa isi doreste Dadi?Adica fericirea familiei si sa nu-si vada nepotul trist?Atunci in promo cum de indrazneste sa-i spuna lui Arnav despre Garima daca totusi vrea ce am mentionat mai sus?Ciudata femeie!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 18 Sept 2012, 11:15 pm

Ok, oare Khushi simte cumva un dezastru?Ca intr-adevar atat de multa fericire pentru o singura zi?Chiar ca ar trebui sa-ti fie teama.Iar Dadi ce incearca sa faca, sa fie buna cu toata lumea ca la urma sa-i tranteasca cu fundul de pamant?Este prea mult!Apoi toti incearca sa-i casatoreasca si numai doua personaje opozite distruge totul cat ai bate din palme?Iar este prea mult.Lor nu le mai vine randul, frate ca mi s-au lungit urechile tot asteptand vremea razbunarii.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 18 Sept 2012, 11:16 pm

Noapte buna! kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Mar 18 Sept 2012, 11:17 pm

Dragalaselor noapte buna somn usor vise placute 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 517793 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 517793

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Oveyo
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 18 Sept 2012, 11:19 pm

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 283516
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Mier 19 Sept 2012, 8:05 am

Buna dimineata dragalaselor!O zi frumoasade toamna si multi 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 517793 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 517793 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 517793 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 517793
sa savuram impreuna o cafea cu iz si aroma indiana...

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Xavfz
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 19 Sept 2012, 8:29 am

lica54 a scris:Buna dimineata dragalaselor!O zi frumoasade toamna si multi 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 517793 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 517793 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 517793 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 517793
sa savuram impreuna o cafea cu iz si aroma indiana...
Multumesc Lica! cafea
Ei fetelor ce se mai aude se despart sau nu cei doi dupa aflarea secretului?
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 19 Sept 2012, 8:30 am

Buna dimi.Spor la tot ce face-ti! kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 19 Sept 2012, 8:38 am

iulianagl a scris:Buna dimi.Spor la tot ce face-ti! kiss
cica facem facem.... Smile .Ei draga ti-ai dus feciorul la scoala?
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum