Serialesitelenovelet
21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+10
tiberici
narcisa
AdrianaMatza
Alexa20
petronela
Lucica10
Andreea_Miha
Admin_dea05
lica54
iulianagl
14 participanți

Pagina 6 din 40 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Urmatorul

In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 25 Sept 2012, 6:36 pm

petronela a scris:
Mama a facut ceva mai stupid..si-a luat zilele si nici nu s-a gandit la copiii ei... stupid

A fost mult mai egoista as putea spune decat Dadi nici macar n-a avut curajul s-o infrunte pe Garima si sa afle de ce a facut toate astea dar mai e ceva de care noi am uitat Arnav mereu la facut vinovat pe tatal lui fiul iubit a lui Dadi deci poate si de asta a inversunat-o si mai tare pe Dadi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 25 Sept 2012, 6:37 pm

petronela a scris:
Problema e ca noi nu le rezolvam...asteptam sa fie rezolvate... Smile
Și așteptăm degeaba. Că nici ei nu le rezolvă. Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 25 Sept 2012, 6:38 pm

iulianagl a scris:

A fost mult mai egoista as putea spune decat Dadi nici macar n-a avut curajul s-o infrunte pe Garima si sa afle de ce a facut toate astea dar mai e ceva de care noi am uitat Arnav mereu la facut vinovat pe tatal lui fiul iubit a lui Dadi deci poate si de asta a inversunat-o si mai tare pe Dadi.
Cred ca la mijloc mai e ceva de care noi nu stim...de el e atat de suparat de fapt pe tatal lui si nu pe mama care si-a luat zilele si nu s-a gandit la ei... stupid
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 25 Sept 2012, 6:39 pm

petronela a scris:
Cred ca la mijloc mai e ceva de care noi nu stim...de el e atat de suparat de fapt pe tatal lui si nu pe mama care si-a luat zilele si nu s-a gandit la ei... stupid

Exact!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 25 Sept 2012, 6:39 pm

Fetelor vă las, mai am și alte probleme de rezolvat în afară de problema Khushi-Arnav. Cum ar fi foamea care îmi roade stomacul. Așa că vă spun poftă bună cui n-a mâncat de seară și ne vedem mai târziu.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 25 Sept 2012, 6:40 pm

narcisa a scris:Și așteptăm degeaba. Că nici ei nu le rezolvă. Smile
Le rezolva dar nu cand si cum vrem noi..aici apar neantelegerile noastre cu creativii lor... parca ne fac in ciuda.. Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 25 Sept 2012, 6:41 pm

petronela a scris:
Le rezolva dar nu cand si cum vrem noi..aici apar neantelegerile noastre cu creativii lor... parca ne fac in ciuda.. Smile
Să-l rezolve și pe Shyam, că din cauza lui nu-mi priește nici mâncarea.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 25 Sept 2012, 6:43 pm

narcisa a scris:Fetelor vă las, mai am și alte probleme de rezolvat în afară de problema Khushi-Arnav. Cum ar fi foamea care îmi roade stomacul. Așa că vă spun poftă bună cui n-a mâncat de seară și ne vedem mai târziu.


kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 25 Sept 2012, 6:43 pm

narcisa a scris:Să-l rezolve și pe Shyam, că din cauza lui nu-mi priește nici mâncarea.
Pofta buna ! kiss
Si lasa-l pe Abhaas pe mana mea ...mie imi prieste daca ma uit la el..eu nu sunt atat de suparata pe el.. Smile
Plec la Madhu... kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 25 Sept 2012, 6:44 pm

petronela a scris:
Pofta buna ! kiss
Si lasa-l pe Abhaas pe mana mea ...mie imi prieste daca ma uit la el..eu nu sunt atat de suparata pe el.. Smile
Plec la Madhu... kiss

Nici eu.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 25 Sept 2012, 6:47 pm

iulianagl a scris:

Nici eu.
kiss kiss kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Mar 25 Sept 2012, 7:01 pm

Alexa ai trimis la cineva subtitrarile de la IsS???adik de la 150 in sus :)
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Selin Mar 25 Sept 2012, 7:25 pm

Buna seara!Ce faceti,fetelor?Of...am niste draci pe 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 885862 de Dadi ca daca as avea-o in fata ochilor nu stiu ce i-as face.A asteptat momentul sa arunce bomba.Saraca Kushi ce suferinta pe ea,dar tot ea le va rezolva pe toate.

Ptr.voi niste vitamine. kiss

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 O-seara-frumoasa-va-doresc-dragi-prieteni-1_8cc98b03deb77f
Selin
Selin
membru senior
membru senior

Mesaje : 303
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 25 Sept 2012, 8:11 pm

AdrianaMatza a scris:Alexa ai trimis la cineva subtitrarile de la IsS???adik de la 150 in sus :)

Nu, doar ce ti-am trimis tie. De la 150 nu am trimis nimic. la 200 ti le trimit
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 25 Sept 2012, 8:18 pm

Alexa multam de ep... kiss

eu nu am vazut ep de azi doar povestit..nici chef sa ma uit starea necesara..dar si Khushi ce incredere are in Garima.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 25 Sept 2012, 8:32 pm

Andreea_Miha a scris:Alexa multam de ep... kiss

eu nu am vazut ep de azi doar povestit..nici chef sa ma uit starea necesara..dar si Khushi ce incredere are in Garima.

Vai nici nu imi zice de episodul de azi, ca a fost un episod cu nervi si in film, si langa film. Incercam sa inteleg si eu ce spun actorii aia in film, si mama urla la mine ca nebuna ca nu stiu ce nu era pus la locul lui. Mai stateam 2 minute, ma zicea Khushi 2 cuvinte, incepuse sa se certe tata cu bunicamea. Mi-am bagat ceva in el de film 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 2743637754 Ma uit inainte de culcare, oricum mi-a placut de Khushi ca i-a luat apararea lu maicasa. Sincer sper sa apara Arnav acolo. Si cred ca va aparea intr=un final. Dar asta pe vineri Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 25 Sept 2012, 8:36 pm

Khushi gets adamant and says that she will sit in the mandap and will wait for Arnav to come and wed her.
Hello, hi.Nu cred ca o sa vina ca el e pierdut in ganduri si cand isi da seama de Khushi se duce dupa ea dar n-o s-o mai gaseasca. 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 155656 Khushi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 25 Sept 2012, 8:39 pm

Ia uiati ce spune una.
Dadi, this is for you.

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Tumblr_max25n6BaR1r183qd
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 25 Sept 2012, 8:40 pm

iulianagl a scris:Khushi gets adamant and says that she will sit in the mandap and will wait for Arnav to come and wed her.
Hello, hi.Nu cred ca o sa vina ca el e pierdut in ganduri si cand isi da seama de Khushi se duce dupa ea dar n-o s-o mai gaseasca. 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 155656 Khushi.

Mie una imi place de Khushi si e incapatamnata. Ea asteapta din toate astea un singur lucru. Sa vina Arnav sa ii spuna, vreau sa ma casatoresc cu tine, sau nu. Dar vrea sa ii spuna el, nu Dadi. Vrea sa il priveasca in ochi, sa vada daca poate face asta, dupa tot ce s-a intamplat. Ai vazut cand Arnav a plecat, s-a gandit la maicasa, si la seara petrecuta cu Khushi ! 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 283516
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Selin Mar 25 Sept 2012, 8:41 pm

iulianagl a scris:Ia uiati ce spune una.
Dadi, this is for you.


Smile buna asta........ Smile
Selin
Selin
membru senior
membru senior

Mesaje : 303
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 25 Sept 2012, 8:42 pm

iulianagl a scris:Ia uiati ce spune una.
Dadi, this is for you.



Smile Smile Smile I'm with u baby 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 357595
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 25 Sept 2012, 8:42 pm

Alexa20 a scris:

Vai nici nu imi zice de episodul de azi, ca a fost un episod cu nervi si in film, si langa film. Incercam sa inteleg si eu ce spun actorii aia in film, si mama urla la mine ca nebuna ca nu stiu ce nu era pus la locul lui. Mai stateam 2 minute, ma zicea Khushi 2 cuvinte, incepuse sa se certe tata cu bunicamea. Mi-am bagat ceva in el de film 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 2743637754 Ma uit inainte de culcare, oricum mi-a placut de Khushi ca i-a luat apararea lu maicasa. Sincer sper sa apara Arnav acolo. Si cred ca va aparea intr=un final. Dar asta pe vineri Smile Smile

Am citi si eu povestit nu ma avut stare necesara sa ma uit...nu ma simt prea bine si nu mai chef de nervi..dar si imi place ca Khushi are incredere in Garima ,dar cum ea are asa si Dadi a avut in fiul ei si nu il considera vinovat...asa si Arnav in familia lui...si cel mai prost moment sa afle acum la nunta...

Si acum sa se casatoreasca si bucuria sa nu fie completa...si mai citissem ca daca tot au avut prima noapte impreuna ar trebui sa se casatoreasca ..eu nu as vrea..ca ar fi din obligatie vinovatie...


Ultima editare efectuata de catre Andreea_Miha in Mar 25 Sept 2012, 8:45 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 25 Sept 2012, 8:43 pm

Alexa20 a scris:

Mie una imi place de Khushi si e incapatamnata. Ea asteapta din toate astea un singur lucru. Sa vina Arnav sa ii spuna, vreau sa ma casatoresc cu tine, sau nu. Dar vrea sa ii spuna el, nu Dadi. Vrea sa il priveasca in ochi, sa vada daca poate face asta, dupa tot ce s-a intamplat. Ai vazut cand Arnav a plecat, s-a gandit la maicasa, si la seara petrecuta cu Khushi ! 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 283516

Aici e corect ca nu stiu la cea venit Dadi ca doar Khushi nu se casatorea cu ea...el trebuia...citeam pe if ca l-a inchis dadi in camera Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 25 Sept 2012, 8:44 pm

iulianagl a scris:Khushi gets adamant and says that she will sit in the mandap and will wait for Arnav to come and wed her.
Hello, hi.Nu cred ca o sa vina ca el e pierdut in ganduri si cand isi da seama de Khushi se duce dupa ea dar n-o s-o mai gaseasca. 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 155656 Khushi.

Nu stiu iuli...imi pare tare rau de Khushi..si de Arnav...Sa plece Khushi sa nu o mai gaseasca si sa vedem dadi se simte bine ca isi vede nepotul suferind.?
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 25 Sept 2012, 8:45 pm

Alexa20 a scris:

Mie una imi place de Khushi si e incapatamnata. Ea asteapta din toate astea un singur lucru. Sa vina Arnav sa ii spuna, vreau sa ma casatoresc cu tine, sau nu. Dar vrea sa ii spuna el, nu Dadi. Vrea sa il priveasca in ochi, sa vada daca poate face asta, dupa tot ce s-a intamplat. Ai vazut cand Arnav a plecat, s-a gandit la maicasa, si la seara petrecuta cu Khushi ! 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 283516

Exact aceste doua lucruri sunt la acelasi nivel de balanta sa vedem care e mai puternica dar oricum Khushi acum chiar ca nu are nicio vina, dar Alex eu ma gandesc ca poate n-a fost asa cum spune Dadi vorba lui Pedro mai este un dedesubt care noi nu-l stim inca.Iar Khushi are incredere acum in Arnav ca stie ca nu are nicio vina si e sigura ca o iubeste si ea il iubeste, iar in garima are incerdere ca stie ca i s-a intamplat exact cum i s-aa intamplat si ei cu Shyam.Dar mi-e teama ca din partea lui Arnav sa nu sufere o deceptie.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 40 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum