Serialesitelenovelet
22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+8
AdrianaMatza
Lucica10
tiberici
anyta
lica54
Alexa20
iulianagl
petronela
12 participanți

Pagina 7 din 40 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Urmatorul

In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 30 Sept 2012, 11:08 pm

iulianagl a scris:Ce cavaler e NK ii trage scaunul lui Khushi ii mai pune si ceai ca ea are mehndi pe mana cu litera AAAA!! Smile Ce frumoase au fost si sunt episoadele astea.
Le-am vazut de atatea ori si tot nu ma satur de ele...si cu subtitrare si fara si acum puse de Alexa...superbe episoade...pana si lui Shyam nu-i iesea nici un plan... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 30 Sept 2012, 11:12 pm

petronela a scris:
Le-am vazut de atatea ori si tot nu ma satur de ele...si cu subtitrare si fara si acum puse de Alexa...superbe episoade...pana si lui Shyam nu-i iesea nici un plan... Smile

Sa vedem daca de acum in colo o sa-iasa.Abia astept episodul de maine. Smile Imi placea cum era Chote i episoadele astea puse de Alex adica pana cand o vede in bratele lui Shyam dupa asta nu prea imi place cum se comporta cu ea exact cum ia spus maica-sa a pedepsit trandafirul din cauza spinilor dar de data asta n-a mai facut asa si sa vedem ce ne pregateste creativii.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Dum 30 Sept 2012, 11:18 pm

Dragalaselor a trecut si ultima zi a lui septembrie iar eu va doresc o noapte linistita si un somn usor...se spune ca noaptea e un sfetnic bun..va kiss kiss dulce si va imbratisez cu drag 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 155656 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 155656

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 DlKzu
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 30 Sept 2012, 11:19 pm

lica54 a scris:Dragalaselor a trecut si ultima zi a lui septembrie iar eu va doresc o noapte linistita si un somn usor...se spune ca noaptea e un sfetnic bun..va kiss kiss dulce si va imbratisez cu drag 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 155656 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 155656


Noapte buna Dadi.Si o saptamana cat mai profi!! kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 30 Sept 2012, 11:21 pm

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 430023_409716082427168_1155013598_n
Ce minunata e Khushi la facut din nou s-o ia in brate. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 30 Sept 2012, 11:27 pm

iulianagl a scris:

Sa vedem daca de acum in colo o sa-iasa.Abia astept episodul de maine. Smile Imi placea cum era Chote i episoadele astea puse de Alex adica pana cand o vede in bratele lui Shyam dupa asta nu prea imi place cum se comporta cu ea exact cum ia spus maica-sa a pedepsit trandafirul din cauza spinilor dar de data asta n-a mai facut asa si sa vedem ce ne pregateste creativii.
In ep de maine mai vezi o data ..noaptea nuntii si se termina..de marti daca e ceva actiune..sa ne dam sema incotro ne indreptam... Smile
Nu prea ti-a placut dupa nunta..mie nu mi-au placut decat secvente si alea putine..pana dupa rapire cand iar au inceput sa-mi placa..si dupa ce l-a salvat iar au fost frumoase...si cele mai frumoase au fost cele in care el a facut tot posibilul sa demonstreze tuturor ca e iubirea lui, mi-a placut ca-i lua apararea nu conta de cine e vorba...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 30 Sept 2012, 11:28 pm

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Tumblr_mb5oqkq8AU1rvb8foo1_500
Frate cineva saa-i dea lui Khushi o camasa de noapte mai sexy ca shalvarii aia numai merge jos textura.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 30 Sept 2012, 11:30 pm

iulianagl a scris:
Frate cineva saa-i dea lui Khushi o camasa de noapte mai sexy ca shalvarii aia numai merge jos textura.
Tu chiar ai imaginatie...ceva de matase..cat mai scurt, cat mai decoltat..aproape deloc...cam la asta te-ai gandit, nu ??? Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 30 Sept 2012, 11:35 pm

petronela a scris:
In ep de maine mai vezi o data ..noaptea nuntii si se termina..de marti daca e ceva actiune..sa ne dam sema incotro ne indreptam... Smile
Nu prea ti-a placut dupa nunta..mie nu mi-au placut decat secvente si alea putine..pana dupa rapire cand iar au inceput sa-mi placa..si dupa ce l-a salvat iar au fost frumoase...si cele mai frumoase au fost cele in care el a facut tot posibilul sa demonstreze tuturor ca e iubirea lui, mi-a placut ca-i lua apararea nu conta de cine e vorba...

Exact si mie mi-au placut alea si ca el si-a dat seama ca Khushi intr-adevar nu e asa cum a crezut si mai ales ce ia spus Shyam, si felul ca simte unul de altul e o chestie asta uite acum sa stii ca nu vorbesc in dodii dar chestia asta mi se intampla si mie cu sotul meu deci e o chestie care nu mi-o explic sa-ti spun ultima intamplare venea el din Galati si cumnata mea vorbise cu sotul ei fratele meu si la intrebat pe unde sunt el ia spus ca la Hanul Conachi acolo este un restaurant care face unii dintre cei mai buni mici eu nu ma omor asa tare dupa mici dar atunci cand am auzit chiar as fi gustat unul si cand mi-a spus ea ca sunt acolo in gandul meu mi-am zis vai ce as manca si eu unul si numai ce vad ca atunci cand intra el pe usa cu micii in pachet.Dar am multe chestii care se fac asa doar prin gand. Smile Hai ca te-am facaut sa razi poate dar iti spun adevarul.Nu prea spun chestiile astea ca stiu ca lumea nu crede de aceea m-am incumetata sa-ti spun.


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Dum 30 Sept 2012, 11:37 pm, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 30 Sept 2012, 11:35 pm

petronela a scris:
Tu chiar ai imaginatie...ceva de matase..cat mai scurt, cat mai decoltat..aproape deloc...cam la asta te-ai gandit, nu ??? Smile

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 2364036189 Exact. 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 3891662330
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 30 Sept 2012, 11:41 pm

iulianagl a scris:

Exact si mie mi-au placut alea si ca el si-a dat seama ca Khushi intr-adevar nu e asa cum a crezut si mai ales ce ia spus Shyam, si felul ca simte unul de altul e o chestie asta uite acum sa stii ca nu vorbesc in dodii dar chestia asta mi se intampla si mie cu sotul meu deci e o chestie care nu mi-o explic sa-ti spun ultima intamplare venea el din Galati si cumnata mea vorbise cu sotul ei fratele meu si la intrebat pe unde sunt el ia spus ca la Hanul Conachi acolo este un restaurant care face unii dintre cei mai buni mici eu nu ma omor asa tare dupa mici dar atunci cand am auzit chiar as fi gustat unul si cand mi-a spus ea ca sunt acolo in gandul meu mi-am zis vai ce as manca si eu unul si numai ce vad ca atunci cand intra el pe usa cu micii in pachet.Dar am multe chestii care se fac asa doar prin gand. Smile Hai ca te-am facaut sa razi poate dar iti spun adevarul.Nu prea spun chestiile astea ca stiu ca lumea nu crede de aceea m-am incumetata sa-ti spun.
Te cred, stiu ca e posibil asa ceva...si aici e vorba in special de instincte...cat de sensibil si deschis esti la ce se intampla in jurul tau...cu cei dragi ... kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 30 Sept 2012, 11:47 pm

petronela a scris:
Te cred, stiu ca e posibil asa ceva...si aici e vorba in special de instincte...cat de sensibil si deschis esti la ce se intampla in jurul tau...cu cei dragi ... kiss

Uite cineva care ma intelege. 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 155520 Pentru maine vad ca nu merge nici un link pentru star plus online.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 30 Sept 2012, 11:50 pm

iulianagl a scris:

Uite cineva care ma intelege. 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 155520 Pentru maine vad ca nu merge nici un link pentru star plus online.
Nu ma mai chinui online...il vad dupa..vineri abia am reusit sa-l vad ..si dupa... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 30 Sept 2012, 11:52 pm

petronela a scris:
Nu ma mai chinui online...il vad dupa..vineri abia am reusit sa-l vad ..si dupa... Smile


Smile Cred ca si eu tot la fel o sa fac.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 30 Sept 2012, 11:55 pm

Gata va las si va spun si eu noapte buna, pe maine. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 30 Sept 2012, 11:59 pm

iulianagl a scris:Gata va las si va spun si eu noapte buna, pe maine. kiss
Si eu..noapte buna ! kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 01 Oct 2012, 7:29 am

Buna dimi.Si o saptamana cat mai frumoasa.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Lun 01 Oct 2012, 7:58 am

Buna dimineata dragalaselor!Va doresc un inceput de saptamana cat mai fain si un inceput de octombrie cat mai bun si cu multe multe impliniri si realizari alaturi de familiile voastre kiss kiss kiss
Iar acum va invit la o cafea cu iz si aroma indiana...

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Kyxgh
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 01 Oct 2012, 7:59 am

lica54 a scris:Buna dimineata dragalaselor!Va doresc un inceput de saptamana cat mai fain si un inceput de octombrie cat mai bun si cu multe multe impliniri si realizari alaturi de familiile voastre kiss kiss kiss
Iar acum va invit la o cafea cu iz si aroma indiana...



kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 01 Oct 2012, 8:12 am

Neatza 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 1064687750
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 01 Oct 2012, 8:15 am

Alexa20 a scris:Neatza 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 1064687750

BUna, buna! kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 01 Oct 2012, 8:19 am

Frate sper ca dupa episodul de vineri sa-i nu-i mai vad mutra Cotoroantei.Vreau sa o vad plecand cu coada intre vine asa cum a venit ca mie mi s-a parut ca tot asa a venit cu coada intre vine. 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 3891662330
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 01 Oct 2012, 8:24 am

Smile Devi Maiya, Nandkishore..Dar cati Dumnezei are Buaji? 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 3891662330
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Lucica10 Lun 01 Oct 2012, 10:19 am

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 517793 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 517793 NEATA 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 433230 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 433230
Lucica10
Lucica10
vip
vip

Mesaje : 1004
Data de inscriere : 30/10/2010
Varsta : 61
Localizare : Rm Valcea

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Lun 01 Oct 2012, 10:35 am

buna iubyteleeeee 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 517793 kiss
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 22.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 40 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum