Serialesitelenovelet
3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

+8
victoria
Admin_dea05
Lucica10
anyta
petronela
tiberici
iulianagl
lica54
12 participanți

Pagina 6 din 40 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Urmatorul

In jos

3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Empty Re: 3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 05 Oct 2012, 8:02 pm

lica54 a scris:

Nu cred ca o sa ajunga ca odata ajunsa in casa soacre nu cred ca o mai lasa la scoala...doar sa fie el de partea ei sa o sprijine...nu auzi ce spune cumnatasa sa-l convinga pe el sa-si continue studiile...

Da, dar oare o sa poata din cauza maica-sii?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Empty Re: 3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Vin 05 Oct 2012, 8:23 pm

Mai da ce primire iau facut nurorii!Si soacra ii mai pune si o matura in mana Smile
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Empty Re: 3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 05 Oct 2012, 8:24 pm

lica54 a scris:Mai da ce primire iau facut nurorii!Si soacra ii mai pune si o matura in mana Smile

Si ce matura! Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Empty Re: 3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Vin 05 Oct 2012, 8:27 pm

Iuli tia placut faza cu tatal lui Sooraj ca adormit si a cazut am ras cu lacrimi..
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Empty Re: 3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 05 Oct 2012, 8:28 pm

lica54 a scris:Iuli tia placut faza cu tatal lui Sooraj ca adormit si a cazut am ras cu lacrimi..


Smile Smile Ce tare a fost.Maica-mea cica ce afacut asta fata a cazut cu fundu in sus?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Empty Re: 3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Vin 05 Oct 2012, 8:28 pm

Ce soacra amnezica a uitat ca ea a pus matura nurorii in mana Smile
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Empty Re: 3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 05 Oct 2012, 8:31 pm

lica54 a scris:Ce soacra amnezica a uitat ca ea a pus matura nurorii in mana Smile

Asa sunt soacrele, cica! Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Empty Re: 3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Vin 05 Oct 2012, 9:50 pm

Doar pe Madhu au trezit-o urletele lui RK..oare cum puteau dormi restul ?? aveau dopuri in urechi ?? Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Empty Re: 3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de anyta Vin 05 Oct 2012, 9:52 pm


aici este DD si Karan Wahi
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 27

Sus In jos

3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Empty Re: 3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 06 Oct 2012, 8:12 am

Buna dimi!
Ia uitati aici ce baietel cuminte! Smile

3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Nnnnn10
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Empty Re: 3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 06 Oct 2012, 8:42 am

Admin_dea05 a scris:Buna dimi!
Ia uitati aici ce baietel cuminte! Smile



Buna dimi , e supi ca s-a ceratat cu Ganpati Papa.Iar Madhu il ironiza sa nu zic ca facea bascalie de el ca aera cat pe ce sa se stinga flacara de la lumanarea de langa Zei=u iar el repede a tinut mainile sa nu se stinga. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Empty Re: 3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 06 Oct 2012, 11:42 am

Ce episod, bun chiar foarte bun.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Empty Re: 3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 06 Oct 2012, 12:00 pm

iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Empty Re: 3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Sam 06 Oct 2012, 2:32 pm

Iulianaaaaa plizzzzz...

Nakuul Mehta and Drashti Dhami are BFFs
Tags: Drashti Dhami,Nakuul Mehta,best friends
By TellychakkarTeam 6 Oct 2012 - 14:17 Make font size smallerMake font size defaultMake font size larger

In today’s times when our TV actors are so busy that they hardly get time to meet each other, the equation between Nakuul Mehta and Drashti Dhami is that of a very sweet one. Nakuul, who plays Aditya in Pyaar Ka Dard Hai...Meetha Meetha Pyaara Pyaara (Star Plus) shared with Tellychakkar.com, “I have known Drashti long before I entered the TV space (he was doing films before). She is a very sweet girl and has no airs at all. She is such a popular small screen face (currently seen in Colors’ Madhubala) yet she is so grounded when she meets her friends and fans alike. ”

You recently went ahead to tweet something about “food” and “Drashti”. “Yes, her mom makes the best Gujarati delicacies including khakra and cakes. Normally I don’t carry such grub to set as I am very diet conscious. But whenever I am very hungry and want to eat something mouth-watering, I just drop in at Drashti’s Madhubala set which is very close Pyaar Ka Dard’s. I reach and ask dabbe mein kya hai?” laughed the actor.

So with which other small screen actor he is close with? “Apart from Drashti and Raj Singh Arora, I don’t have any other TV buddies. The work schedules are so tough that I don’t even get time to meet my non-industry friends. Yet the close ones are so sweet that some of them make it a point to drop at my set at least once a month.”

He is also quite thankful to technology…for he keeps getting in touch with people via Skype, Facebook and Emails. “I can also keep in touch with my school and colleges mates who live in all corners of the globe,” concluded Nakuul.
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Empty Re: 3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de anyta Sam 06 Oct 2012, 4:11 pm

Nakuul Mehta și Drashti Dhami sunt BFFs
Tag-uri: Drashti Dhami, Nakuul Mehta, cei mai buni prieteni
Prin TellychakkarTeam 06 octombrie 2012 - 14:17 Asigurați-dimensiunea fontului smallerMake dimensiunea dimensiunea fontului defaultMake mai mari

În vremurile de astăzi, atunci când actorii noștri TV sunt atât de ocupați încât ajung cu greu timp pentru a satisface reciproc, ecuația dintre Nakuul Mehta și Dhami Drashti este cea a unul foarte dulce. Nakuul, care joacă rolul Aditya în Pyaar Ka Dard Hai ... Meetha Meetha Pyaara Pyaara (Star Plus) partajate cu Tellychakkar.com, "am cunoscut cu mult timp înainte Drashti am intrat spatiul TV (el a fost înainte de a face filme). Ea este o fata foarte dulce si nu are aere la toate. Ea este o fata populara ecran mic (în prezent, observate la Madhubala Colors "), dar ea este atât de pământ, atunci când ea întâlnește prietenii ei si fani deopotriva. "

Ai recent a mers mai departe la ceva tweet despre "alimente" și "Drashti". "Da, mama ei face cele mai bune delicatese Gujarati, inclusiv khakra și prăjituri. În mod normal, eu nu poartă grub, cum ar pentru a seta ca eu sunt foarte conștientă dieta. Dar ori de câte ori eu sunt foarte foame și vrei să mănânci ceva gura-adăpare, am doar picătură în setul de la Drashti lui Madhubala, care este foarte aproape de Pyaar Ka Dard lui. Am ajunge și de a pune dabbe Mein Kya Hai ", a râs? Actorul.

Deci, cu care actorul alte ecran mic, el este aproape cu? "În afară de Drashti și Raj Singh Arora, nu am nici un prieten de televiziune. Programe de lucru sunt atât de dure încât nu-mi ajunge chiar timp pentru a satisface mele non-industrie prieteni. Cu toate acestea, cei apropiați sunt atât de dulce că unele dintre ele fac din el un punct să scadă de la setul meu cel puțin o dată pe lună. "

El este, de asemenea, destul de mulțumitor la tehnologie ... pentru că el ține intra in contact cu oamenii prin intermediul Skype, Facebook și e-mailuri. "Eu pot ține, de asemenea, în contact cu școala mea și colegi de colegii care trăiesc în toate colțurile lumii," a concluzionat Nakuul.
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 27

Sus In jos

3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Empty Re: 3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de anyta Sam 06 Oct 2012, 4:39 pm

Drashti is a "pretty girl" and Vivian is a "handsome boy", says Sukirti Kandpal

This is one pataka of news. Gear up all Drashti Dhami, Vivian Dsena and Sukirti Kandpal fans. Vivian and Sukirti entered into the hearts of millions playing Abhay and Pia in Star One’s vampire saga, Pyaar Ki Yeh Ek Kahaani. Vivian is currently seen as the male lead, R K, in Colors’ Madhubala-Ek Ishq Ek Junoon wherein he will romance Drashti Dhami.

On the other hand, Sukirti has been signed to play the character of Jazz in Jay Mehta Productions’ show, Rab Se Sona Ishq on Zee TV.

We had a word with Sukirti, and we asked her what does she think about Vivian and Drashti as a jodi? “Oh... I think they are looking wonderful together and the show is looking great. I would like to congratulate both of them as Drashti is a very pretty girl and Vivian is a very handsome boy. I think they are looking very good together and they really fit into their respective characters.”

Sukirti went on to continue, “Though I haven’t been keeping a track on the show, I did watch the first episode as my mom watches it regularly. Unfortunately, my work schedule doesn’t give me time to watch a daily soap. But I believe that Madhubala is a very nice love story and it will do well on the channel.”

We also hope the same, Sukirti. Good to see you back on television!!!
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 27

Sus In jos

3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Empty Re: 3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de anyta Sam 06 Oct 2012, 4:39 pm

I personally like the pairing of Sukirti Kandpal and Vivian Dsena, says Vahbbiz Dorabjee
Dorabjee, better known as Panchi of Star One’s Pyaar Kii Ye Ek Kahaani (PKYEK), has been on a hiatus, while her fiancée Vivian Dsena is busy shooting for Nautanki Telefilms’Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon on Colors. Even though they get less time for themselves, the couple believes in spending quality time together whenever they get free.

Talking about it, Vahbbiz says, “I am an actor, and I do understand that now that he has a show he will be busy. To make up for it, I go to his set occasionally and meet him. Also, there are times when I am travelling with my family and Vivian is left alone. So we do understand our priorities.”

Having said this, Vahbbiz also confides that she misses Vivian a lot. “I miss him but then we were prepared for this. We knew that once we’d move out of PKYEK we’d be doing different shows.”

Furthermore, talking about Drashti Dhami she says, “Drashti and I had met each other while we were working for Star One together. We have been friends since then. We have a lot of common friends and co-incidentally she is now working with Vivian.”
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 27

Sus In jos

3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Empty Re: 3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 06 Oct 2012, 5:00 pm

Nakuul Mehta si Drashti Dhami sunt cei mai buni prieteni.

In ziua de azi cand actorii nostri de tv sunt atat de ocupati inact cu greu ajung sa se intalneasca unul cu altul, ecuația dintre Nakuul Mehta și Dhami Drashti este una foarte dulce. Nakuul, care joaca rolul lui Aditya în Pyaar Ka Dard Hai ... Meetha Meetha Pyaara Pyaara (Star Plus) a impartasit cu Tellychakkar.com "
"Am cunoscut-o pe Drashti cu mult timp in urma de a intra in spatiul tv(el facea filme inainte).Ea este o fata foarte dulce si nu are aere deloc.Ea este un chip atat de popular pe micul ecran (în prezent, este vazuta la Color in Madhubala ), totusi este atat de rationala cand se intalneste cu prietenii si fanii, deopotriva.

Recent tu ai indraznit si ai tweet ceva despre mancare si Drashti.
"Da, mama ei face cele mai bune delicatese Gujarati, inclusiv khakra și prajituri.In mod normal eu nu ma inham sa stau sa infulec ca sunt constient de dieta.Dar de cate ori mi-e foame si vreau sa mananc ceva de-ti lasa gura apa, eu apar pe platoul de filmare la Madhubala lui Drashti care este foarte aproape de Pyaar Ka Dard.Ajung si intreb aici- e ceva in indiana, iar actorul rade.

Deci cu care dintre actorii de pe micul ecran mai esti apropiat?
In afara de Drashti si Raj Singh Arora, nu am nici un prieten de televiziune.Programele de lucru sunt atat de dure incat nu-mi ajunge timp pentru a-mi intalni prietenii din afara industriei.Desi cei apropiati sunt atat de dulci ca unii dintre ei cauta cate un pretext si vin pe platoul de filmare cel putin o data pe luna.

El este, de asemenea, destul de mulțumitor tehnologie ... pentru ca el poate intra in contact cu oamenii prin intermediul Skype, Facebook și e-mailuri.
Eu pot pastra legatura cu scoala mea si colegii prieteni, care traiesc in toate colturile lumii-aconcluzionat Nakuul.

iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Empty Re: 3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de anyta Sam 06 Oct 2012, 5:15 pm

anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 27

Sus In jos

3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Empty Re: 3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 06 Oct 2012, 5:18 pm

3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Prince+Nakuul+Mehta%252C+Prince+of+Udaipur+from+Rajput-Chauhan+dynasty

Doamne Dadi asta e Nakuul? 3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 283516 Iar eu imi inchipuiam un diferit baiat.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Empty Re: 3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Sam 06 Oct 2012, 5:26 pm

iulianagl a scris:

Doamne Dadi asta e Nakuul? 3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 283516 Iar eu imi inchipuiam un diferit baiat.

Iuliana iti multumesc mult...e fain baiatu nu degeaba il are Drashiti ca prieten stie fata sa-si aleaga prietenii...

3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 97lik4f3
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Empty Re: 3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Lucica10 Sam 06 Oct 2012, 5:26 pm

Iuli fa poza mai mica sa-l vad si eu mai bine pe Nakuul Smile Smile .Ma IULI mie imi apare mereu ,,,,inchide tag-urile,,,,habar nu am ce sunt alea sad sad sad
Lucica10
Lucica10
vip
vip

Mesaje : 1004
Data de inscriere : 30/10/2010
Varsta : 61
Localizare : Rm Valcea

Sus In jos

3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Empty Re: 3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 06 Oct 2012, 5:31 pm

Lucica10 a scris:Iuli fa poza mai mica sa-l vad si eu mai bine pe Nakuul Smile Smile .Ma IULI mie imi apare mereu ,,,,inchide tag-urile,,,,habar nu am ce sunt alea sad sad sad


Luci nu stiu sa o fac mai mica dar uite pun alta sa-l vezi si tu.
3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Actgal300164
Poate ai prea multe dar unde iti apare asta?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Empty Re: 3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 06 Oct 2012, 5:33 pm

3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 D294886e3ca66f374e6e7bbbb735808f
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Empty Re: 3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 06 Oct 2012, 5:35 pm

3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 600188_315894131831027_1704846651_n

Ce ochi are, verzi?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Empty Re: 3.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 40 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum