Serialesitelenovelet
24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+8
lica54
narcisa
tiberici
Alexa20
Andreea_Miha
petronela
Admin_dea05
iulianagl
12 participanți

Pagina 6 din 40 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Urmatorul

In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 23 Oct 2012, 9:31 pm

iulianagl a scris:

Ce coincidenta si al meu chiar acum in seara asta cand ne uitam la destine implinite. Smile
Se uită și el cu tine? Al meu face alergie când mă vede că mă uit. Seamănă cu tac-su, amândoi fac alergie și mă boscorodesc când mă uit la indieni. Parcă ar fi Arnav cu Aarav. stupid
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 23 Oct 2012, 9:32 pm

iulianagl a scris:

Narcisa ai vazut ca avatarul tau s-a despartit de iubita lui? Smile
S-a despărțit de mine? affraid Când?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 23 Oct 2012, 9:32 pm

narcisa a scris:Vizionare plăcută. Ai multe de recuperat?

hehe..dap..de la 1 oct...de la nunta...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 23 Oct 2012, 9:34 pm

dar stiu tot ce s-a intamplat de la Petro..dar acum le vad...la cat de obosita sunt poate vad doua trei ep azi....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 23 Oct 2012, 9:34 pm

Andreea_Miha a scris:

hehe..dap..de la 1 oct...de la nunta...
Doar trei săptămâni ai lipsit? Parcă a fost o veșnicie. Mă gândeam chiar că nu mai vrei să intri la noi.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 23 Oct 2012, 9:36 pm

narcisa a scris:Se uită și el cu tine? Al meu face alergie când mă vede că mă uit. Seamănă cu tac-su, amândoi fac alergie și mă boscorodesc când mă uit la indieni. Parcă ar fi Arnav cu Aarav. stupid

Se uita si stii ce perceptiv este la comentariile mele cu mamai-sa?Si al meu are asemanari si gesturi ca alui taica-su dar nu chiar asa ca la mini si maxi.Dar tot asa mi-a povestit de profa de sport si o imita cum merge si face Doamne daca n-am ras sa cad jos nu ca au ceva copiii din ziua de azi, ca spune achiar si invatatoarea la sedinta ca pana anul asta n-a mai avut copii asa de isteti si vorbareti.Deci le turuie gurita intr-una si daca fac cate ceva trebuie sa ia si un premiu neaparat ca altfel nu merge treaba asa cu una cu doua.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 23 Oct 2012, 9:37 pm

narcisa a scris:S-a despărțit de mine? affraid Când?

Nu s-a despartit de aia si a venit la tine. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 23 Oct 2012, 9:37 pm

Andreea_Miha a scris:dar stiu tot ce s-a intamplat de la Petro..dar acum le vad...la cat de obosita sunt poate vad doua trei ep azi....
Și eu zic că mă opresc la trei din ce-a pus Alex azi dar parcă văd că iar fac noapte albă până le văd pe toate.
Atunci îți urez odihnă plăcută, ai timp să ajungi la zi că nu-s chiar așa multe.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 23 Oct 2012, 9:39 pm

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 223656_300038686767450_968484670_n
Ehei s-a reintors fiul razlet.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 23 Oct 2012, 9:39 pm

narcisa a scris:Doar trei săptămâni ai lipsit? Parcă a fost o veșnicie. Mă gândeam chiar că nu mai vrei să intri la noi.

cum sa nu vreau???forumul si iss...nu se poate sa lipsesc.. (desi nu sunt de acord cu multe de la iss)...kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 23 Oct 2012, 9:40 pm

narcisa a scris:Și eu zic că mă opresc la trei din ce-a pus Alex azi dar parcă văd că iar fac noapte albă până le văd pe toate.
Atunci îți urez odihnă plăcută, ai timp să ajungi la zi că nu-s chiar așa multe.

cred ca si eu la fel..ca am eu destule "suparari " si stres incat sa imi mai fac si cu iss...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 23 Oct 2012, 9:44 pm

iulianagl a scris:

Se uita si stii ce perceptiv este la comentariile mele cu mamai-sa?Si al meu are asemanari si gesturi ca alui taica-su dar nu chiar asa ca la mini si maxi.Dar tot asa mi-a povestit de profa de sport si o imita cum merge si face Doamne daca n-am ras sa cad jos nu ca au ceva copiii din ziua de azi, ca spune achiar si invatatoarea la sedinta ca pana anul asta n-a mai avut copii asa de isteti si vorbareti.Deci le turuie gurita intr-una si daca fac cate ceva trebuie sa ia si un premiu neaparat ca altfel nu merge treaba asa cu una cu doua.
Văd prea multe și învață prea multe din o groază de surse, măcar să le folosească la ceva bun în viitor.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 23 Oct 2012, 9:44 pm

narcisa a scris:Văd prea multe și învață prea multe din o groază de surse, măcar să le folosească la ceva bun în viitor.

Vedem noi ce viitor o sa aibe.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 23 Oct 2012, 9:45 pm

iulianagl a scris:

Nu s-a despartit de aia si a venit la tine. kiss
Deci m-a trădat. 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 2743637754 Sper că nu apare și el cu vreun mini. Mai joacă în ceva?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 23 Oct 2012, 9:47 pm

Andreea_Miha a scris:

cum sa nu vreau???forumul si iss...nu se poate sa lipsesc.. (desi nu sunt de acord cu multe de la iss)...kiss
Ce mult s-a schimbat povestea. Acum te înțeleg pe deplin când spuneai că așteptai câte un episod sperând să se întâmple ceva ce nu se mai întâmplă.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 23 Oct 2012, 9:49 pm

Andreea_Miha a scris:

cred ca si eu la fel..ca am eu destule "suparari " si stres incat sa imi mai fac si cu iss...
Mai demult Iss era o sursă de bucurie și de refacere psihică după problemele zilnice. Acum este el însuși o problemă. Smile Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 23 Oct 2012, 9:50 pm

iulianagl a scris:

Vedem noi ce viitor o sa aibe.
Unul cât mai luminos. 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 244732
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 23 Oct 2012, 9:52 pm

narcisa a scris:Deci m-a trădat. 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 2743637754 Sper că nu apare și el cu vreun mini. Mai joacă în ceva?

N-am auzit.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 23 Oct 2012, 9:55 pm

narcisa a scris:Ce mult s-a schimbat povestea. Acum te înțeleg pe deplin când spuneai că așteptai câte un episod sperând să se întâmple ceva ce nu se mai întâmplă.

da..mi-a zis petro de copil nu imi venea sa cred...eu am spus mereu acest serial il urmaresc de la ep 6,la inceput povestea frunoasa interesanta dar apoi a mai ramas cuplul Ak..si crede-ma ca m-am saturat sa astept in fiecare zi un ep si sa realizezi la sf ep ca nu e mare lucru si nu e vb numai de acest serial ci de mai toate serialele din India..deasta nici nu incep sa am uit la serialele noi...si prefer sa astept mai multe ep...


de exemplu e suflete pereche ..care e pe national ..in india a ajuns ca acum in rolul principal sa fie copiii celor care ai fost in rolul principal la inceput (si sunt acum la noi in rolul principal)..si se pare ca cel care e acum rolul principal masculin in suflete pereche adica Arjun..are doua insarcinate cu copilul lui.....


Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 23 Oct 2012, 9:56 pm

narcisa a scris:Mai demult Iss era o sursă de bucurie și de refacere psihică după problemele zilnice. Acum este el însuși o problemă. Smile Smile

da
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 23 Oct 2012, 10:00 pm

Andreea_Miha a scris:

da..mi-a zis petro de copil nu imi venea sa cred...eu am spus mereu acest serial il urmaresc de la ep 6,la inceput povestea frunoasa interesanta dar apoi a mai ramas cuplul Ak..si crede-ma ca m-am saturat sa astept in fiecare zi un ep si sa realizezi la sf ep ca nu e mare lucru si nu e vb numai de acest serial ci de mai toate serialele din India..deasta nici nu incep sa am uit la serialele noi...si prefer sa astept mai multe ep...


de exemplu e suflete pereche ..care e pe national ..in india a ajuns ca acum in rolul principal sa fie copiii celor care ai fost in rolul principal la inceput (si sunt acum la noi in rolul principal)..si se pare ca cel care e acum rolul principal masculin in suflete pereche adica Arjun..are doua insarcinate cu copilul lui.....


Mai urmează să ajungă nepoții în rolul principal. Cred că nici atunci n-o să mă uit.
Nici eu nu mă mai uit la filme noi. Aștept să se adune ep să pot să sar peste ele dacă nu-mi place acțiunea. Smile Hai că te-am ținut de vorbă, ai reușit să recuperezi vreun episod?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 23 Oct 2012, 10:15 pm

Petro, te-ai uitat la ep 232? Shyam e la concursul de cămăși ude. cupidon
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 23 Oct 2012, 10:22 pm

narcisa a scris:Petro, te-ai uitat la ep 232? Shyam e la concursul de cămăși ude. cupidon
N-am pierdut asa ceva.. 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 2691192546 si arata tare bine...si il vreau inapoi... 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 3899832340
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 23 Oct 2012, 10:39 pm

petronela a scris:
N-am pierdut asa ceva.. 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 2691192546 si arata tare bine...si il vreau inapoi... 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 3899832340
Are freza aia mișto cu care îi stă bine.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 23 Oct 2012, 10:40 pm

Noapte bună fetele.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 40 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum