Serialesitelenovelet
  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+5
dubaisport
michiper68
alitheea
DENISA
victorelalove
9 participanți

Pagina 6 din 42 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 24 ... 42  Urmatorul

In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 02 Noi 2012, 10:10 pm

michiper68 a scris:

orice e posibil. si ne aduca pizza cu cacao pe deasupra . eu imi iau zahar de acasa pt limonada. Smile Smile Smile

daaa,venim cu kg de zahar la pachet in geanta...poate acum ca e frig nu mai pun lamaie Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 02 Noi 2012, 10:14 pm

dubaisport a scris:

daaa,venim cu kg de zahar la pachet in geanta...poate acum ca e frig nu mai pun lamaie Smile

asha o sa si cerem. o limonada cu mai mult zahar si mai putina lamaie.o zaharada. Smile Smile
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 02 Noi 2012, 10:18 pm

michiper68 a scris:

asha o sa si cerem. o limonada cu mai mult zahar si mai putina lamaie.o zaharada. Smile Smile
macar una dintre noi sa arunce in geanta o lamaie Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 02 Noi 2012, 10:21 pm

dubaisport a scris:
macar una dintre noi sa arunce in geanta o lamaie Smile

eu imi iau si un suc cu pai pt situatie de criza. il tin in geanta ,daca e acra limonada?
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 02 Noi 2012, 10:22 pm

nu m-am uitat la dila. si de cand a scris cennet ca pt ea e cel mai bun serial pe care l-a vazut in ultimul timp mi-a pierit tot cheful.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 02 Noi 2012, 10:22 pm

michiper68 a scris:

eu imi iau si un suc cu pai pt situatie de criza. il tin in geanta ,daca e acra limonada?
noroc cu mc aproape .....dam fuga si luam o portie de cartofi Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 02 Noi 2012, 10:27 pm

michi ..am uitat de DILA Crying or Very sad
lasa-mi si mie un linc pe MP sa-l vad maine dimi ,te rog
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 02 Noi 2012, 10:33 pm

seara frumoasa in continuare !!!



pe maine   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155656   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155656   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155656
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 02 Noi 2012, 10:35 pm

dubaisport a scris:seara frumoasa in continuare !!!



pe maine   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155656   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155656   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155656

noapte buna dubai!! ti-am trimis linkul.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 04 Noi 2012, 11:34 pm

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 2sbap9g
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 04 Noi 2012, 11:46 pm

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Engin-6
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 05 Noi 2012, 2:53 pm

buna ziua tuturor !!!

Michi ....ce rau arata Engin ,o fi criza de lame de ras la 'Stanbul ?poate de aia isi muta domiciliul ? Smile

am traversat tot bucurestiul sa ajung acasa ptr episodul de azi din Fg ,daca tot nu-l mai putem vedea nicaieri .. sad
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 05 Noi 2012, 8:13 pm

Buna seara , dragi copii !!! kiss
Ce mai faceti ? kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 05 Noi 2012, 8:21 pm

Tin sa va anuntz ca mie imi place Engin !!!!!   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 283516
Are aceeasi privire ca intotdeauna .

Si deci duminica bem ceai ... si mancam ... mancare ?
Sarbatorim si primirea premiului . Frumos . kiss

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 05 Noi 2012, 10:18 pm

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Dewns8

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 2wr3ne8   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Dwyhhw   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 29g0lmc  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 2im2uz5
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 05 Noi 2012, 11:57 pm



vă uitaţi acum la TV la WOW BIZ ?? nu am văzut eu bine sau pe burtiera lor chiar scria că Mirabela are o relaţie cu Raoul ???
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 06 Noi 2012, 12:16 am

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 248946   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 248946   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 248946   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 248946   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 248946   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 248946

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 18ersh
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 06 Noi 2012, 12:44 am

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155656 !!! kiss
  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 14m7394
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mar 06 Noi 2012, 7:39 am

buna dimineata tuturor !!!

Denisa ..era doar asa un zvon al celor de la cancan ,dar Mirabela a spus raspicat ca Raul e ptr ea ca si copilul ei ,plus de asta ea a avut o legatura cu nu-stiu-ce ruda de-al lui ...
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mar 06 Noi 2012, 7:39 am

Denisa ,apropos ...nu dau arabii FGSN sad
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 06 Noi 2012, 11:22 am

neaţa fetelor!!  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Cappuccino-pic

Dubai o să o întreb pe Fatma dacă au schimbat ziua sau ora .

Michi te rugăm să ne spui şi nouă ce se mai întâmplă la Karadayi



  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 527442_547238158626831_1898239137_n

VIC te rugăm să ne poveşteşti şi nouă ce se mai întâmplă în serial.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 06 Noi 2012, 2:52 pm

Buna ziua , dragi copii !!!

O zi superba va doresc ! kiss

Asa o sa fac Denisa . astazi pe seara fac un rezumat . kiss

Va pup . Vorbim mai pe seara . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 06 Noi 2012, 7:26 pm

Buna seara , dragi copii !!! kiss
Incep sa povestesc ce vazui astazi in episod . Devine din ce in ce mai interesant . Iar Engin este din ce in ce mai frumos .   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 283516

Mukka innebunita sa vanda lapataria si casa si terenul ... zici ca nu se mai satura de bani . Nu inteleg de ce nu s-a carat de acolo daca tot a luat atatia parai ? Dar sufletul rau nu o lasa sa plece . Cine ar mai chinui-o pe Gullie ? I-a tot bagat apropouri ca trebuie sa-i atraga atentia sotului , sa fie vrednica , ca cine o mai ia ? Prostii de-astea . Nesuferit personaj .
Meltem a auzit de Fg si de afacerea pe care Mukka o pune la cale cu avocatul ... si l-a urmarit pe Munir ...apoi pe madama cumnata ...si pe barbatu' prostovan . Vai ce m-a enervat astazi Rahmi . O carpa de canepa ...folosita la sters podeaua baii , poate fi considerat .   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 2743637754
Apare Melem la usha oamenilor ...o vede pe Gullia si vrea sa vorbeasca cu ea . Ca are sufletul plin de indoieli , mintea ii este ocupata doar cu asta . Nelinistea nu-i da pace , vrea sa stie cu cine isi uneste destinul .... dar hop-top ca apare Kerim si spune ca el ii va da raspus la fiecare intrebare . Se urca cu Meltem in masina ... si pleaca sa discute .
Mukka suna disperata la Munir ...spune de intalnire . Spune facea cuconoasa ... credea ca s-a terminat totul .
Mustafa alearga tot episodul ba dupa acte , ba dupa oamenii Yasaranilor . Face rost si de un pistol .
Selim si Erdogan si ei pe la firma . Habar nu am ce fac ei pe acolo ... doar ca vorbesc de la inceputul serialului de afacerea cu Romania . Nu merge , domne' ?! Nu merge si pace ... Cica cu Moldova s-a rezolvat .
Kerim ii explica Meltencei cum sta treaba ... in povestea inventata , normal . O linisteste ...
Mukka o paruieste pe Gullia . Este nefericita rau Mukka ... mereu este in cautare de mici bucurii ... facandu-i pe altii nenorociti si vinovati ( ca vorbe ... ca asa ... nu este in stare de nimic pentru a-i face pe ceilalti sa sufere prea mult ) . Incetul cu incetul toti o vor ignora . ( MI-AM AMINTIT ASTAZI ULTIMUL EPISOD . VAI CAT DE BINE M-AM SIMTIT CAND A PLECAT MUKKA UITANDU-SE LA CAT DE NEINTERESATI SUNT CEILALTI DE EA . )
Au venit si proprietarii . Aparu Emre ... cu sacosa de peste . Cica le va aduce mereu . Asa ca s-au scos cu mancarea . Smile
Vorbira ce vorbira ... mai mult Mukka . Plecara ce plecara ...speram ca mai mult Mukka .   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 244732
Ceea ce este bine : AFLA KERIM CE UNELTESTE MUKKA . CA INCEARCA SA VANDA CASA SI LAPTARIA CU AJUTORUL AVOCATULUI ..SI CA STIE UNDE LOCUIESC .

Apoi cel mai frumos moment al episodului . Abla ii spune lui Kerim ca daca Gullia il va ierta ... atunci se va ierta si el . Sa-i arate adevarata lui fatza . Sa aibe rabdare ...

Vural bea de 2 saptamani . Afla ca mama are o relatie . Este suparat .

Gullia mai ca l-a omorat pe Kerim su privirile . Incepe prapadul .

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mar 06 Noi 2012, 8:42 pm

buna seara !!!

Buna Vic !!!! kiss kiss

episodul de maine e frumos ,afla Kerim ca el nu a violat-o pe Gulli si petrece noaptea la politie ,dupa incidentul cu Vural @ CO.....

mi-a placut si de Abla azi ,deja i se rotesc rotitele ca si yasaranii sunt implicati, a mai prins ea franturi si ieri, dar azi i-a raspuns bine lui Kerim referitor la iertarea Guliei.

Rahmi ..acelasi pampalau,nu i-a zis nici sorasii ca vinde laptaria.

in episodul de ieri Mukko cand varuia canta cantecelul cu pescarul,cel care va aparea si in ultimul episod ;azi a fost criminala vis-a-vis de Gulli ,saraca fata a fost atacata peste tot,nu s-a abtinut nebuna nici in fatza musafirilor sa nu faca apropouri cu pescarii si emre.
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 06 Noi 2012, 8:45 pm

Buna , Dubai ! kiss

Mukka este asa de nefericita . Astazi chiar am vazut-o . I se citeste cateodata dezamagirea pe fatza ...chiar daca disimuleaza ea .
Mi-au placut kanalistii nostrii . Au tradus replica Mukkai cand era intrebata de Munir daca se descurca ...cica : A gasit orbul Braila ... ne descurcam noi . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 42 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 24 ... 42  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum