Serialesitelenovelet
  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+5
dubaisport
michiper68
alitheea
DENISA
victorelalove
9 participanți

Pagina 13 din 42 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 42  Urmatorul

In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 08 Noi 2012, 10:09 pm

O seara buna si tie , Dubai !!! kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 08 Noi 2012, 10:49 pm

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 604159_364525556971289_645025882_n

buna seara !!


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Joi 08 Noi 2012, 10:50 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 08 Noi 2012, 10:50 pm

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Ruquci

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Vx4p4

michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 08 Noi 2012, 10:51 pm

de unde apar frate pozele astea ?? le-au tinut la naftalina??
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 08 Noi 2012, 11:09 pm

Buna , Denisa !!! Multumim pentru poze . Offffff ...cred ca este o incantare sa-l vezi pe Engin live .   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 248946   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 248946   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 248946 Este bine cladit de mama natura .

Uite rezumatul :

Episodul de astazi . Inceputul nu-l vazui . Dar cred ca fuse ceva legat de Meltem si de Selim . Planseara ca nu-l lasa tata Turaner sa faca prostii .




Apoi la casa Ilgazilor totul fuse bine . Mukka si Abla plecara ( cred -nu stiu daca au dat secventza) . Le duse Kerim la gara . Mukka il pupa ...Kerim se oripila .
Rahmi cu Gullia si cu Murat la piata . Cumparara patrunjel , rosii , varza ...si aveau o frumusete de praz ( semn clar al originilor lor oltenesti ) ... si in toata invalmeseala aia se pierdura unii de altii . Gullia disperata ca nu va sti drumul spre casa . Murat plangea dupa tata . Iar Rahmi abia stia de capul lui .
Kerim s-a tot dat peste cap episodul asta sa vorbeasca cu Gullia .
Gullia si Murat ajung intr-un final acasa . Kerim vrea sa vorbeasca cu ea ( normal ) ...si pe Rahimi il aduce Emre acasa . Ratutit , aiurit si plin de zambet .
Apoi incep sa treaca momentele mai repede . Gullia fugea prin curte , Kerim cu ochii dupa ea ...Gullia fugea prin casa ...Kerim cu ochii dupa ea . S-au tot uitat unul dupa altul . In sfarsit a gasit Kerim croshetatura pe masa ... si da-i si uita-te la ea , miroas-o , pup-o . Ce sa mai ...CEA MAI IUBITA DINTRE CROSETATURI .
Se dusera Ilgazii -partea masculina a casei - la pescuit cu Emre . Prinsera peste .
Vural si Erdogan statura la inchisoare . Nu le conveni deloc . Mustafa se tot pregateste sa plece in turneu cu tirul .
Se intoarcera Mukka si Abla cu mobila din Izmir . Arata frumushel casa acum . Si imi place de ei . Chiar asa "peticiti" cum sunt ei ...arata ca o familie . Chiar si cu vipera de Mukka prin preajma .
Murat se impiedica si facu buba ...Kerim il lua in bratza . Gullia fugi spre ei ... se atinsera pe maini ...si zici ca se eletrocutara . Mai ca era sa-i sparga si capul lui Murat , ca Gullia ii dadu drumul .
Abla ii trateaza pe toti . Isi gasi si de lucru la plafarul din coltz .
Kerim s-a dus sa-si ia pasaportul ...si a dat nas in nas cu Mustafa ...Il recunoscu din pozele de la logodna pe care i le arata Murat ( care ii spune acum cumnate ) ...Kerim a spus ca el va pleaca . Rahmi s-a intristat . Gullia abia asteapta . Sau eu mai stiu ...

Intr-un final ... se duse Kerim si fura Gullia cu barca cu motor . Mukka se imfierbantase toata la scena asta .

Au vorbit ce au vorbit pe barca ... bine , mai mult plansera . El i-a spus sa stea linistita ca va pleca . Mai are de rezolvat cu cateva acte ... si apoi ea va sta linistita .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 08 Noi 2012, 11:11 pm

Multam VIC
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 08 Noi 2012, 11:13 pm

Cu placere , Denisa !!!! kiss

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 09 Noi 2012, 12:23 am

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 10ylwgo

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 67nz9g

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Sncniq


Ultima editare efectuata de catre michiper68 in Vin 09 Noi 2012, 12:28 am, editata de 1 ori
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 09 Noi 2012, 12:27 am

Multumim , Michi !!! kiss
Ce bronzat era Engin . Sa le pui si la el pe topic . Ca eu iar nu pot da copy-paste . Crying or Very sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 09 Noi 2012, 12:28 am

click dreapta si salveaza imaginea?

michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 09 Noi 2012, 12:32 am

michiper68 a scris:click dreapta si salveaza imaginea?


Nici . Dreapta mouse-ului meu este "moarta". stupid Exclamation
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 09 Noi 2012, 12:33 am

victorelalove a scris:

Nici . Dreapta mouse-ului meu este "moarta". stupid Exclamation

eu mi-am cumparat unul nou ca devenise neascultator.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 09 Noi 2012, 12:35 am

michiper68 a scris:

eu mi-am cumparat unul nou ca devenise neascultator.

Asa trebuie sa fac si eu . kiss
Desi s-ar putea sa fie de la setari . Vad in week-end . kiss

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 09 Noi 2012, 12:38 am

vic ma duc la culcare ca azi am fost telefonista. atata am vb la telefon....incredibil. am multe rude si m-au sunat. de la 7 dimineata.

noapte buna.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 09 Noi 2012, 12:43 am

michiper68 a scris:vic ma duc la culcare ca azi am fost telefonista. atata am vb la telefon....incredibil. am multe rude si m-au sunat. de la 7 dimineata.

noapte buna.

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 155656   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 155656 kiss kiss
NOAPTE BUNA !!!
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 09 Noi 2012, 11:07 am

Buna dimineatza , dragi copii !!! kiss
O zi superba va doresc .
Am probleme . Curge apa in baie . Izvoraste din faiantza . Crying or Very sad Asa ca nu stiu daca pot vedea episodul de astazi .
Asa ca trebuie sa-l vada cineva sa ne spuna si noua ce si cum . kiss
Este interesant . Ii spune Kerim Gulliei despre intalnirea cu Mustafa . kiss

Enginciller wrote: "YESTERDAY NIGHT, THERE WAS AN ACCIDENT AT THE PLACE OF CATCHING THE MOVIE (20 MINUTES ) AND ENGIN AKYUREK WAS THERE !!!! BUT WE DONT BELIEVE THAT ENGIN BE THERE :)"

canim I also read on FB that AY YAPIM said the male leading role actor will remain a surprise kiss

ati auzit despre asa ceva ? Este surpriza actorul din rolul principal ? hahahahaha
Cine stie ce aiurit au in rolul principal . Faca asta ca sa fie lumea cu ochii pe ei . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 09 Noi 2012, 12:09 pm

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Jq0phe

tanti esra e lipita cu glue de berenik
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 09 Noi 2012, 12:10 pm

victorelalove a scris:Buna dimineatza , dragi copii !!! kiss
O zi superba va doresc .
Am probleme . Curge apa in baie . Izvoraste din faiantza . Crying or Very sad Asa ca nu stiu daca pot vedea episodul de astazi .
Asa ca trebuie sa-l vada cineva sa ne spuna si noua ce si cum . kiss
Este interesant . Ii spune Kerim Gulliei despre intalnirea cu Mustafa . kiss

Enginciller wrote: "YESTERDAY NIGHT, THERE WAS AN ACCIDENT AT THE PLACE OF CATCHING THE MOVIE (20 MINUTES ) AND ENGIN AKYUREK WAS THERE !!!! BUT WE DONT BELIEVE THAT ENGIN BE THERE :)"

canim I also read on FB that AY YAPIM said the male leading role actor will remain a surprise kiss

ati auzit despre asa ceva ? Este surpriza actorul din rolul principal ? hahahahaha
Cine stie ce aiurit au in rolul principal . Faca asta ca sa fie lumea cu ochii pe ei . Smile

a fost accidentul de la filmari. au filmat o explozie , noaptea si s-a speriat lumea din zona si a chemat politia. a scris toata presa si din nou ca anunt pt 20 dakikka erau date numele tubei si al lui engin.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 09 Noi 2012, 12:12 pm

michiper68 a scris:

a fost accidentul de la filmari. au filmat o explozie , noaptea si s-a speriat lumea din zona si a chemat politia. a scris toata presa si din nou ca anunt pt 20 dakikka erau date numele tubei si al lui engin.

Dar de ce nu spun odata cine este masculul ? Smile Cica tinut la secret .
Este cu explozie serialul ? Hmmmmmmmmm ...poate fi Engin . Stii ... cu vulcanul ?! cupidon Smile




Tayfun Topal talking about actors who know how to act when media is around .Basically talking about humbled and spoiled actors .This is what he said for Engin Akyurek

"Engin Akyurek`s series has been watched by many people but you can not see him around much. But when he is around he knows how to behave very well.He deserves to enter category of the master players "

www.ayakligazete.com.tr/haber/mutevazi_ve_simarik_oyuncular_kim_.htm


victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 09 Noi 2012, 12:29 pm

victorelalove a scris:

Dar de ce nu spun odata cine este masculul ? Smile Cica tinut la secret .
Este cu explozie serialul ? Hmmmmmmmmm ...poate fi Engin . Stii ... cu vulcanul ?! cupidon Smile






Tayfun Topal talking about actors who know how to act when media is around .Basically talking about humbled and spoiled actors .This is what he said for Engin Akyurek

"Engin Akyurek`s series has been watched by many people but you can not see him around much. But when he is around he knows how to behave very well.He deserves to enter category of the master players "

www.ayakligazete.com.tr/haber/mutevazi_ve_simarik_oyuncular_kim_.htm




daca a fost acolo politia e ca si rezolvata.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 09 Noi 2012, 12:33 pm

michiper68 a scris:


daca a fost acolo politia e ca si rezolvata.

Explozia ? Smile Sau misterul ? Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 09 Noi 2012, 5:29 pm

Buna seara , dragi copii !!!

Imediat fac rezumatul . kiss
Sper ca pana maine sa rezolv cu nebunia din baia mea . Izvorul tineretii . Crying or Very sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 09 Noi 2012, 5:46 pm

Ce facura astazi ? Multeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!

Mukka si Gullia se apuca de carte . Fac amandoua liceul . Smile Mukka mai mult de ciuda .
Gullia si Abla au inceput sa fie foarte apropiate . Abla o incurajeaza ,este aproape de ea . Frumos .

Vural este cu moralul la pamant . Selim si Meltem in sfarsit se apropie de momentul cu nunta . Erdogan turbeaza de ciuda . Nu intelege de ce doar Selim a fost scos din inchisoare ...si pe el l-au lasat acolo . S-au batut rau Selim si Erdogan . Yasarancele le-au spus ca nici macar nu merita lacrimile lor . Mustafa cara pachete . Cica va pleca in Rusia . Sa plece . Asu ii tot da mesaje .

Kerim isi aminteste de tatal care l-a parasit si este foarte suparat . Abla banuieste ceva . L-a vazut ca se uita in niste pliante cu Australia . Mukka bagacioasa ...si ea banuieste ca ar putea pleca Kerim .

Insa ,INSA ... gasira crosetatura in buzunarul lui Kerim . Ete ...na ghinion la baiat . Dupa ca o convinse pe Gullie ca pleaca , ii arata si pashaportul ( desi putea sa-i arate altceva ... ) acum mai mult o supara . NU MAI POATE SI OMUL SA BAGE CEVA IN BUZUNAR ( croshetatura frumoasa - pentru pupat si visat ) - CA BRUSC SARE TOT FAMILIONUL IN SUS . Mukka statu linistita ... este sigura ca nu mai pleaca Kerim de langa Gullie . Intuitiva Mukko . O fi ea proasta de gura si cate si mai cate ... dar vede cum trebuie niste lucruri . Poate pentru ca este doar cu ochii pe baiat . Cica o ameteste de cat se plimba . Smile Pai da ...IN LOC SA STEA SI EL LINISTIT ...SA-L ADMIRE " PASAREA DE PRADA" IN VOIE ...EL O TINE DOAR IN PLIMBARI .

Emotionata scena in care Vural ii cere lui Asu sa stea langa el si sa-i spuna ca-l iarta . Crying or Very sad El cauta iertare ...dar de la cine sa o obtina ?

Kerim pleaca de acasa . Gullia se duce la el in camera . TA-TA-TA-TAAAAAAAAAAAAA ?! Nu stiu de ce s-a dus . Ea spune ca vroia sa fie sigura ca el si-a pregatit plecarea . Insa s-a uitat la alte lucruri . Pana si la pozele lui .
Si din nou apare croshetatura in scena . O ia Gullia ...si incepe sa o aranjeze ...CA DE ...SA DEA TOTUSI BINE . Cum o fi putut pune mama pe croshetatura ? Stiind ca a fost in pantalonii lui Kerim ? Offffffff ...stati ca nu suna bine cupidon ( de fapt suna chiar tentant cupidon ) dar sa spunem buzunar .
Si cand colo ...INTRA KERIM . Nu stiu ce crede ... nu stiu ce gandeste ... dar se uita in colo si-ncoace . Probabil sa fie sigur ca nu s-a intamplat nimic . Ca nu a pus Gullia vreun foc sub pat .

In sfarsit . Tine Gullia sa-l inisteasca spunandu-i ca nu a intrat in camera din curiozitate ... Ok ...O CREDEM 100% . Ca cine ar fi intrat doar pentru curiozitate in camera lui ? Smile

Se intalneste Kerim cu Munir ca sa rezolve treaba cu viza . Ii ia actele lui Kerim ...le pune in masina . Le uita acolo ...si , si ... il trimite pe pampalaul de la poarta sa le ia ...Ala i le da lui Mustafa . Minur alearga ...dar degeaba . Mustafa a vazut numele lui Kerim in acte .

Va urma .

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 09 Noi 2012, 7:09 pm

buna VIC !!!

am vazut si eu ultima jumatate din episod,bine ca s-a terminat ca la turci ,luni nu mai taie din inceput .

ce curios era Emre sa afle trecutul lui kerim si ce stanjenit era acesta cand venea vorba despre dragostea dintre el si gulli
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 09 Noi 2012, 7:13 pm

dubaisport a scris: buna VIC !!!

am vazut si eu ultima jumatate din episod,bine ca s-a terminat ca la turci ,luni nu mai taie din inceput .

ce curios era Emre sa afle trecutul lui kerim si ce stanjenit era acesta cand venea vorba despre dragostea dintre el si gulli

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 648483 Daa . Emre vroia sa-l descoasa pe Kerim . Si Kerim nu stia cum sa scape de intrebari .
Este bine ca a aparut Emre . kiss

Soacra-mea astazi la telefon imi spunea ca :Mukka il soarbe din ochi pe Kerim . Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Pana si ea a vazut . Smile Smile Smile Smile

https://2img.net/h/oi44.tinypic.com/20awitc.jpg




  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 20awitc
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 13 din 42 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 42  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum