Serialesitelenovelet
26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+8
Alexa20
tiberici
narcisa
Garo
lica54
anyta
Lucica10
costearamona
12 participanți

Pagina 7 din 40 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Urmatorul

In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 07 Noi 2012, 9:23 pm

Ce zici de asta ??!!.. Smile Smile
UK fans plzz ask SP fr refund of tickets.Wat is use of BS goin thr if he is leavin d show.
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 07 Noi 2012, 9:25 pm

petronela a scris:
De data asta cred ca el chiar pleaca...mai bine pleca atunci cand l-a rapit...poate mai salvau si din actiune ceva... Smile


Exact trebuia sa plece de atunci si gata.Acum chiar ca ne-a luat de prosti adica ce fel de cuvant are el cand spune ca nu pleaca si dintr-odata hopa stai ca pleaca?Si nici macar nu iese la rampa sa spuna clar si sincer ce are de gand sa faca, inteleg e decizia lui si trebuie sa o respectam dar nici chiar asa arunci un zvon iar apoi stai mut.In fine el pentru mine numai exista poate sa faca filme si la Holly, degeaba e ras din radacini pentru mine.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 07 Noi 2012, 9:26 pm

petronela a scris:Ce zici de asta ??!!.. Smile Smile
UK fans plzz ask SP fr refund of tickets.Wat is use of BS goin thr if he is leavin d show.

Hai ca mai dat gata, cred ca e adevarat caci cu aia nu te joci ce el se crde in India? Smile Ce tare e asta. 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 3891662330
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 07 Noi 2012, 9:31 pm

iulianagl a scris:

Hai ca mai dat gata, cred ca e adevarat caci cu aia nu te joci ce el se crde in India? Smile Ce tare e asta. 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 3891662330
Cred ca asa se explica de ce spun ca renunta la serial pe 23 si pe 25 este in UK sa promoveze ISS..ca sa nu returneze banii... Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 07 Noi 2012, 9:33 pm

petronela a scris:
Cred ca asa se explica de ce spun ca renunta la serial pe 23 si pe 25 este in UK sa promoveze ISS..ca sa nu returneze banii... Smile Smile


Smile Smile naiba stie dar am citit ca pe 13 noiembrie o sa dea un raspuns clar daca pleaca sau nu.A intors-o acum.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 07 Noi 2012, 9:36 pm

iulianagl a scris:


Smile Smile naiba stie dar am citit ca pe 13 noiembrie o sa dea un raspuns clar daca pleaca sau nu.A intors-o acum.
Oare la ce se mai gandeste pana da raspunsul ??? si asa era plictisit...sa pleceeeee..... Smile .
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 07 Noi 2012, 9:37 pm

petronela a scris:
Oare la ce se mai gandeste pana da raspunsul ??? si asa era plictisit...sa pleceeeee..... Smile .

Si eu acum chiar vreau sa plece si chiar sa-l inlocuiasca sa vad atunci ce faimos o sa mai fie el.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 07 Noi 2012, 9:49 pm

iulianagl a scris:

Si eu acum chiar vreau sa plece si chiar sa-l inlocuiasca sa vad atunci ce faimos o sa mai fie el.
Sincer nu stiu cat de mult o sa ma incante alt actor in rolul lui Arnav...erau un cuplu frumos...poate daca au o noua intrare dar nu sa-l inlocuiasca..sa cunoasca Khushi pe altcineva...nu stiu...sa vedem ce idei au..daca mai au.. Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 07 Noi 2012, 9:52 pm

petronela a scris:
Sincer nu stiu cat de mult o sa ma incante alt actor in rolul lui Arnav...erau un cuplu frumos...poate daca au o noua intrare dar nu sa-l inlocuiasca..sa cunoasca Khushi pe altcineva...nu stiu...sa vedem ce idei au..daca mai au.. Smile Smile

Nu cred ca-l inlocuieste mai degraba ii face ceva si apoi apare o noua dragoste la orizont pentru Khushi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 07 Noi 2012, 9:55 pm

iulianagl a scris:

Nu cred ca-l inlocuieste mai degraba ii face ceva si apoi apare o noua dragoste la orizont pentru Khushi.
Cred ca ar fi cea mai buna solutie..dar cum ei aleg cea mai proasta solutie..sa vezi ce ne asteapta... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 07 Noi 2012, 9:56 pm

petronela a scris:
Cred ca ar fi cea mai buna solutie..dar cum ei aleg cea mai proasta solutie..sa vezi ce ne asteapta... Smile

Eu asa banuiesc si ca poate Khushi ramane si cu un bebe de la Nanav.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 07 Noi 2012, 10:17 pm

iulianagl a scris:

Eu asa banuiesc si ca poate Khushi ramane si cu un bebe de la Nanav.
Dupa ce am vazut 200 de ep in care..n-au putut trai unul fara celalalt..in care nu puteau respira daca nu erau aproape..in care privirile vorbeau in locul cuvintelor...nu stiu care mai este povestea de fapt ??? Crying or Very sad
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 07 Noi 2012, 10:17 pm

Ce fac fetele???Pleaca sau nu pleaca???Aceasta este marea intrebare?? stupid
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 07 Noi 2012, 10:21 pm

petronela a scris:
Dupa ce am vazut 200 de ep in care..n-au putut trai unul fara celalalt..in care nu puteau respira daca nu erau aproape..in care privirile vorbeau in locul cuvintelor...nu stiu care mai este povestea de fapt ??? Crying or Very sad

Nici eu! stupid
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 07 Noi 2012, 10:21 pm

Admin_dea05 a scris:Ce fac fetele???Pleaca sau nu pleaca???Aceasta este marea intrebare?? stupid

Intrebare are si un raspuns, sigur pleaca.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 07 Noi 2012, 10:27 pm

Admin_dea05 a scris:Ce fac fetele???Pleaca sau nu pleaca???Aceasta este marea intrebare?? stupid
Nu stim cum e mai bine ... 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 119733090
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 07 Noi 2012, 10:39 pm

this what i got from facebook.

VERY IMPORTANT CONFIRMED INFORMATION FROM STAR PLUS MARKETING AND HR

BARUN IS HAVING A MEETING WITH STAR PLUS THIS FRIDAY (DO NOT KNOW TIME) TO DECIDE IF HE WILL STAY WITH THE SHOW …
EVERYONE EMAIL, CALL, TWEET, TEXT TO STAR PLUS (not 4lions) and say we WANT BARUN SOBTI WITH SANAYA IRANI IN IPKKND OR IN A NEW SHOW IF THEY END IPKKND
But let me tell you why this has happened. Last week Gul went to Star and said shes run out of ideas for the show, that's why that stupid message came that they want ideas from public … BUT Gul is doing this on purpose as she wanted to end the show since June/July, now she came up with a track that the channel refused, so she is doing reverse psychology … her new track is, Khushi getting closer to a new man, and Arnav getting closer to Sheetal. Barun would becaome a side character and focus on Khushi and someone else … Barun Sobti refused this track and said take me out of this if you are going to do this … the re...
ason Gul came up with this track is because she knows it won't work and she knows that channel will have to lift the show off air

Daljeet, Akshay and Deepali HAVE GIVEN THEIR NOTICE BECAUSE THEY ARE FED UP OF THE PROCUTION HOUSE
Abhaas also gave his notice and left … it wasn't a track to end the chapter of Shaym … he got fed up of 4LIONS AND GUL the bitch …

NOW MY PLEA TO YOU GUYS IS, CALL, EMAIL, TEXT AND TWEET STAR PLUS AND LET THEM KNOW WE WANT BARUN AND SANAYA .. INCLUDE BOTH NAMES AND SAY IF IPKKND ENDS WE WANT NEW SHOW WITH BOTH …
GUYS WE HAVE A DEADLINE, ITS THURSDAY TMOZ .. DO THIS NOW, START NOW, FRIDAY IS BARUN SOBTI'S MEETING …
ALLAH PLEASE BE WITH US AND LISTEN TO THE PRAYERS OF MILLIONS …

some inside info . REALITY face it , GUl wanted to end the show where as starplus wanted to run it .Lst week when 4lionS wrote abt the inside LIMBO gul had a meeting with Sp saying she is done with this show , SP warned them and 4 lions came up with this horrible track where ARnav was suppose to gt jealous of this new guy who becomes super paally with khushi and to make her jealous he starts dating sheetal and later develops feeling for sheetal ...Little Birdie said Barun Sobti got shocked to hear what they were making ASR do ,he even questioned the makers who had no answers and after a series of debate BARUN decided to call it quits before they make him look even more ugly .His screen space was also to be lessen given to this new guy .BARUN's decission is wise ! bash 4 lions and not sobti .News is Sanaya is very pissed with GUL too .SP will definitely NOT run the show without barun .SO WE HAVE A CHANCE WRITE TO RAJAN SINGH TWEETS HIM UDAY SHANKAR ANIL JHA TO STOP ALL THIS FROM HAPPENING . MAKE BARUN STAY WITH PROPER ARSHI TRACK !else end the show with arshi HONEYMOON.

These are the 2 articles someone wrote on the page.

petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 07 Noi 2012, 10:46 pm

Si daca numai are idei iar canalul vrea sa continue showul atunci sa-l dea altei case de productie.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 07 Noi 2012, 10:53 pm

iulianagl a scris:Si daca numai are idei iar canalul vrea sa continue showul atunci sa-l dea altei case de productie.
Ceva s-a intamplat acolo sigur..iar daca asta e adevarat..chiar si-au batut joc de fani si de actori si de serial... Crying or Very sad
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 07 Noi 2012, 10:55 pm

petronela a scris:
Ceva s-a intamplat acolo sigur..iar daca asta e adevarat..chiar si-au batut joc de fani si de actori si de serial... Crying or Very sad

Asta zic si eu si de aceea nimeni nu vrea sa spuna nimic stii ca mai spunea Miha despre ea oadata ca ea ar fi problema principala deci atat de buna ce a fost si s-a crezut ea insasi ca a facut tot prafao.Nu e buna de nimic.Rusine sa-i fie ca uite a lasat sa se inteleaga ca actorii sunt de vina.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 07 Noi 2012, 11:01 pm

iulianagl a scris:
Admin_dea05 a scris:Ce fac fetele???Pleaca sau nu pleaca???Aceasta este marea intrebare?? stupid

Intrebare are si un raspuns, sigur pleaca.
Eu am ramas mult in urma cu episoadele... sad .Acum din intamplare pe site-ul colors.in am dat de Madhubala episodul de astazi se vedea super!Din pacate acum imi zice ca nu sunt in zona geografica ca sa pot vedea filmul.. 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 2743637754 .Totusi ma bucur pt cei care pot urmari si bravo celor de la colors ca-l dau si online.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 07 Noi 2012, 11:03 pm

Admin_dea05 a scris:Eu am ramas mult in urma cu episoadele... sad .Acum din intamplare pe site-ul colors.in am dat de Madhubala episodul de astazi se vedea super!Din pacate acum imi zice ca nu sunt in zona geografica ca sa pot vedea filmul.. 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 2743637754 .Totusi ma bucur pt cei care pot urmari si bravo celor de la colors ca-l dau si online.

Si ai sters ce ai postat?Si eu il gasisem dar tot la fel m-a lasat putin iar apoi kaput. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 07 Noi 2012, 11:03 pm

iulianagl a scris:

Asta zic si eu si de aceea nimeni nu vrea sa spuna nimic stii ca mai spunea Miha despre ea oadata ca ea ar fi problema principala deci atat de buna ce a fost si s-a crezut ea insasi ca a facut tot prafao.Nu e buna de nimic.Rusine sa-i fie ca uite a lasat sa se inteleaga ca actorii sunt de vina.
Tot timpul a spus Miha ca Gul este problema ...se face totul cum vrea ea, ca de asta ar fi plecat si LM...iar asta confirma si ca Barun se va hotara pe 13 daca pleaca sau nu, daca are intalnire cu ei vineri...acum se leaga si plictisul lui...si absenta lor impreuna de la SBB..pacat... Crying or Very sad
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 07 Noi 2012, 11:05 pm

Pedro eu sincera sa fiu cand am auzit eu chiar m-am mirat ca o s-o lase balta Barun pe Sanaya, deci apoi am acceptat faptul ca poate i s-a urcat faima la cap si gata.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 07 Noi 2012, 11:06 pm

petronela a scris:
Tot timpul a spus Miha ca Gul este problema ...se face totul cum vrea ea, ca de asta ar fi plecat si LM...iar asta confirma si ca Barun se va hotara pe 13 daca pleaca sau nu, daca are intalnire cu ei vineri...acum se leaga si plictisul lui...si absenta lor impreuna de la SBB..pacat... Crying or Very sad

Exact si mirarea cea mai mare este cum de a ramas in pana de idei cand sunt cu milioanele.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 40 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum