Serialesitelenovelet
26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+8
Alexa20
tiberici
narcisa
Garo
lica54
anyta
Lucica10
costearamona
12 participanți

Pagina 11 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Urmatorul

In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 08 Noi 2012, 9:32 pm

petronela a scris:
Cred ca Barun isi ia vacanta fortata...nu ai citit ce probleme sunt la casa de productie ???
Petro 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 57855 pentru tort. Și eu cred că pleacă mai mult forțat, sigur sunt mari probleme pentru că aproape toți actorii au plecat din serialul ăsta. N-am mai văzut așa ceva la nici un serial.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 08 Noi 2012, 9:33 pm

Alexa20 a scris:'

Puteau baga orice alt trp, decat porcaria asta. Si ce e asta, imi iau vacanta pe termen nelimitat. Sunt curioasa ce o sa faca, cand o sa iasa fani in strada. Lu Barun i sa cam urcat faima la cap. Are impresia ca daca a facut un film amarat la bollywood, toata lumea este a lui. Dar uita ca cei care il ridica, poate sa il si coboare foarte usor. El sa isi ia vacanta, iar Sanaya sa stea la filmari. Imi pare extrem de rau, ca nu isi ia si Sanaya o vacanta extrem de lungaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 57855 pentru episoade Alexa, la cât ești de supărată mă mir că mai ai puterea să mai pui episoadele.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 08 Noi 2012, 10:02 pm

narcisa a scris: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 57855 pentru episoade Alexa, la cât ești de supărată mă mir că mai ai puterea să mai pui episoadele.

Sunt furioasa nu suparata. Dar mi-am luat o responsabilitate, nu o pot lasa balta acum. Oricat de mult mi-ar displacea filmul in acest moment, nu il las balta.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 08 Noi 2012, 10:31 pm

narcisa a scris:Petro 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 57855 pentru tort. Și eu cred că pleacă mai mult forțat, sigur sunt mari probleme pentru că aproape toți actorii au plecat din serialul ăsta. N-am mai văzut așa ceva la nici un serial.
Sper sa termine serialul daca se mai poate ..frumos ??!!! Crying or Very sad
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 08 Noi 2012, 10:32 pm

Alexa20 a scris:

Sunt furioasa nu suparata. Dar mi-am luat o responsabilitate, nu o pot lasa balta acum. Oricat de mult mi-ar displacea filmul in acest moment, nu il las balta.
La episoadele postate de tine ma uitam..26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 517793 pentru ele...inca mai sunt frumoase...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 08 Noi 2012, 10:49 pm

Alexa20 a scris:

Sunt furioasa nu suparata. Dar mi-am luat o responsabilitate, nu o pot lasa balta acum. Oricat de mult mi-ar displacea filmul in acest moment, nu il las balta.
Testam terenul deși eram convinsă că n-ai să renunți. Când așteptam câte un episod nu mi se păreau atât de frumoase dar acum văzând mai multe odată și știind și care este acțiunea parcă au o anumită logică. Și-mi par chiar frumoase.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 08 Noi 2012, 10:51 pm

petronela a scris:
Sper sa termine serialul daca se mai poate ..frumos ??!!! Crying or Very sad
O să se termine el. Presimt însă că o să-mi pară rău. M-am obișnuit cu actorii.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 08 Noi 2012, 10:52 pm

Dragelor vă urez o noapte frumoasă și călduroasă, cu vise dulci.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 08 Noi 2012, 11:02 pm

Pupic si eu de noapte buna ! kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de anyta Joi 08 Noi 2012, 11:07 pm

fetele nu stiti melodia asta din Madhu este tradusa de cineva? sau o pot gasi in engleza? ma poate ajuta cineva
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 27

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 09 Noi 2012, 7:52 am

Buna dimi.Sincer mai aveam o speranta dar dupa cum traduc episodul de ieri, lucrurile merg adica se indreapta dupa cum doreste madam Gul, deci sunt foarte dezamagita de situatia care o creeaza Gul.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Vin 09 Noi 2012, 8:02 am

Buna dimineata dragalaselor!O zi buna incepe cu o cafea buna...va doresc o zi frumoasa cu multe bucurii si impliniri mmmulti 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 517793 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 517793 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 517793 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 517793

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 5OGI1
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Vin 09 Noi 2012, 8:04 am

iulianagl a scris:Buna dimi.Sincer mai aveam o speranta dar dupa cum traduc episodul de ieri, lucrurile merg adica se indreapta dupa cum doreste madam Gul, deci sunt foarte dezamagita de situatia care o creeaza Gul.


Buna Iuliana!De dimineata iti merge rau?
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 09 Noi 2012, 8:05 am

lica54 a scris:


Buna Iuliana!De dimineata iti merge rau?

Buna dimi, Dadi, da asa este, spe ca tu sa ai o dimi mai buna. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 09 Noi 2012, 8:09 am

Doamne, voi ati vazut episodul de ieri in engleza?Nu-mi vine sa cred cate aberatii spune Sheeeta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 09 Noi 2012, 8:12 am

Ma rog cine a spus ca-l ia pe Aarav de la ea si cine a propus ca sa le dea bani si nici macar nu-l lasa pe Arnav sa-si spuna punctul lui de vedere deci ea minte a venit cu un scop anume cu toate ca sustine cu darzenie ca s-u intalnit din intamplare si ca nu vrea sa-i distruga casnicia.Deci ce ia spus ea mai devreme lui Khushi ca atunci cand a venit in Delhi a spus ca avenit sa-l caute pe Arnav.Deci?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 09 Noi 2012, 9:52 am

Buna ! 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 2263181061
Cred ca te superi degeaba Iuli..au macelarit personajele..nu mai pot salva nimic Crying or Very sad
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 09 Noi 2012, 9:53 am

Offf!!O multime de prevestiri cu dus si intors unele imi da de inteles ca se vor desparti aletele ma face sa cred ca nu, unele ma face sa cred ca Sheeta este o parvenita si o prefacuta altele parca spuine adevarul.Gata este o invalmaseala in capul meu de numai imi dau seama de nimic.Cred ca si eu o sa ioau o pauza de la acest serial ce e varza, si nici macar din aia de Bruxel.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 09 Noi 2012, 10:02 am

petronela a scris:Buna ! 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 2263181061
Cred ca te superi degeaba Iuli..au macelarit personajele..nu mai pot salva nimic Crying or Very sad

Da le-au facut praf si nu inteleg de ce mai continua serialul daca Barun pleaca, fara Arnav si Khushi serialul numai are niciun farmec si chiar nicio valoare mai bine sa-l termine intr-o nota fericita si gata ce atatea vacante si ramificari cum spune Akshay Dogra auzi cica el nu paraseste serialul dar se ramifica, ca acum sa aflu ca pleaca el si Payal in America.Iar apoi nici9 Barun nu paraseste serialul dar isi ia o vacanta foarte lunga si bine meritata (“So, why would I have a problem.” “But I can’t be a workaholic, I have to take care of other things too,” ) si vrea sa aibe grija si de alte chestii cum ar fi filmul lui (“I want to give enough time for the film’s promotion,” ) asta spune dumnealui deci e important mai mult filmul decat serialul care la facut faimos.In fine nu stiu daca are vreo problema sau e promovarea filmului lui dar el pentru mine numai are nicio valoare chiar daca poate are dreptate sau nu.Acum ma gandesc si la Sanaya eu cred ca ea ar fi cea mai indreptatita sa plece ca a facut mai tot felul de ipostaze in serialul asta si tot n-a iesit sa spuna ceva sau sa-si dea notisul cu toate ca poate trebuia ca a fost blamata si iar blamata de caracterul ei prost dar eu cred ca din contra si-a facut treaba asa cum trebuie si ce i s-a spus sa faca asta a facut chiar daca fanilor nu le-a placut asta inseaman sa fii actor.Deci asta e parerea mea si Barun poate sa plece daca crede ca Gul ia stricat personajul si lui Khushi i la stricat dar probabil ca a strans din dinti si a mers mai departe.Deci eu daca ma mai uit la acest serial o fac pentru ea ca merita.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 09 Noi 2012, 10:06 am

iulianagl a scris:

Da le-au facut praf si nu inteleg de ce mai continua serialul daca Barun pleaca, fara Arnav si Khushi serialul numai are niciun farmec si chiar nicio valoare mai bine sa-l termine intr-o nota fericita si gata ce atatea vacante si ramificari cum spune Akshay Dogra auzi cica el nu paraseste serialul dar se ramifica, ca acum sa aflu ca pleaca el si Payal in America.Iar apoi nici9 Barun nu paraseste serialul dar isi ia o vacanta foarte lunga si bine meritata (“So, why would I have a problem.” “But I can’t be a workaholic, I have to take care of other things too,” ) si vrea sa aibe grija si de alte chestii cum ar fi filmul lui (“I want to give enough time for the film’s promotion,” ) asta spune dumnealui deci e important mai mult filmul decat serialul care la facut faimos.In fine nu stiu daca are vreo problema sau e promovarea filmului lui dar el pentru mine numai are nicio valoare chiar daca poate are dreptate sau nu.Acum ma gandesc si la Sanaya eu cred ca ea ar fi cea mai indreptatita sa plece ca a facut mai tot felul de ipostaze in serialul asta si tot n-a iesit sa spuna ceva sau sa-si dea notisul cu toate ca poate trebuia ca a fost blamata si iar blamata de caracterul ei prost dar eu cred ca din contra si-a facut treaba asa cum trebuie si ce i s-a spus sa faca asta a facut chiar daca fanilor nu le-a placut asta inseaman sa fii actor.Deci asta e parerea mea si Barun poate sa plece daca crede ca Gul ia stricat personajul si lui Khushi i la stricat dar probabil ca a strans din dinti si a mers mai departe.Deci eu daca ma mai uit la acest serial o fac pentru ea ca merita.
Stii cum faci tu ?? aseara Miha imi spunea..."fara cuvinte la Iss...ma intreb daca ma uit la un serial indian sau la o telenovela mexicana ...".. 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 3478558767
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 09 Noi 2012, 10:11 am

petronela a scris:
Stii cum faci tu ?? aseara Miha imi spunea..."fara cuvinte la Iss...ma intreb daca ma uit la un serial indian sau la o telenovela mexicana ...".. 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 3478558767


Smile Smile Eu una nu m-am uitat la ele si nu stiu cum sunt astia pe scena, dar aici numai stiu ce sa spun Pedro.Au creat atat de multa agitatie si atat de multe situatii negative deci au ametit totul acum ma gandesc ca poate tot ce citim noi sunt doar supozitii.Nimeni nu iese sa spuna ceva clar si concret.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 09 Noi 2012, 10:17 am

Gata am iesit.O zi buna. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Lucica10 Vin 09 Noi 2012, 10:23 am

kiss kiss Neata fetele ma ce figuri sunteti este doar un film nu va mai necajiti atata ca va inbolnaviti .Noi ne enervam suferim pt ei si .......bla bla .....sa nu zic ca ii doare in cot de fani . Uite va las cate o cafea cafea cafea 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 3416354263 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 3416354263
Lucica10
Lucica10
vip
vip

Mesaje : 1004
Data de inscriere : 30/10/2010
Varsta : 61
Localizare : Rm Valcea

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 09 Noi 2012, 10:33 am

iulianagl a scris:


Smile Smile Eu una nu m-am uitat la ele si nu stiu cum sunt astia pe scena, dar aici numai stiu ce sa spun Pedro.Au creat atat de multa agitatie si atat de multe situatii negative deci au ametit totul acum ma gandesc ca poate tot ce citim noi sunt doar supozitii.Nimeni nu iese sa spuna ceva clar si concret.
Nici eu nu stiu cum sunt telenovele mexicane..dar banuiesc ca e o mare babilonie si agitatie cum arata acum Iss... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 09 Noi 2012, 2:36 pm

Hi guys, this is Gul,
I read all the comments on this page and was very touched.. thank so very much for all the support and love you have given to our shows.. there are a few things though which i would like to clarify.. here it goes..



1st Geet was shut down because the channel was relaunching.. Not because we wanted to shut it..

2nd we Love arnav singh raizada and khushi kumari gupta as much as any of you do, so please relax, we will never ever neglect that show..

3rd we had launched Humse Hai Liife hai life during September - the 4th month of ipk, so clearly it was not ignored.. we have lived with arnav and khushi for a year before it was actually launched and went on air.. it is very very close to our hearts!

4th just so that everybody understand the economics, it doesn't make sense for a production house to shut the previous show if they are launching a new one.. no company will delibrately do that..

it is absolutely great that you guys love geet and is pyaar soo much.. it makes all our hard work worth it.. thank you for all the love you have given.. But please have faith and believe that we loved maneet and we love asr and kkg immensely!
hope you like the new version of rabba vey!

For further feedback please visit our Facebook page at www.facebook.com/4lions

UPDATE: Since, quite a few of you have expressed doubts over the authenticity of this post (which is extremely valid!), I am posting the link of this topic on our Facebook page as well, in the hope that it will confirm the source.


Edited by 4lionsfilms - 08 May 2012 at 12:05pm

Mama ce ne mai vrajeste GUL.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 11 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum