Serialesitelenovelet
26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+8
Alexa20
tiberici
narcisa
Garo
lica54
anyta
Lucica10
costearamona
12 participanți

Pagina 21 din 40 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Urmatorul

In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 13 Noi 2012, 10:12 am

Lucica10 a scris: cafea NEATA la ce film va uitati cu SUNAYA ? cafea cafea
Buna Lucica. Fetele se uita la un nou serial cu iubitul Sanayei, Mohit. Felicitari pentru evenimentul pe care il astepti, e primul nepotel?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 13 Noi 2012, 10:47 am

narcisa a scris:Buna dimineata dragelor. Vad ca sunteti foarte harnicute, sapati dupa noi seriale, cand mai aveti timp sa vedeti atat de multe? Numai de mine nu se mai prinde nici un serial.
Buna !Eu acum ma uit la madhu(pe primul loc 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 283516 ) iss si mai nou destine implinite dar abia astept serialul Tubei suna promitator 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 283516

Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 13 Noi 2012, 10:53 am

Admin_dea05 a scris:Buna !Eu acum ma uit la madhu(pe primul loc 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 283516 ) iss si mai nou destine implinite dar abia astept serialul Tubei suna promitator 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 283516

De mult nu mai stiu nimic de Tuba. In ce serial joaca si cu cine?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 13 Noi 2012, 10:58 am

iulianagl a scris:
Alexa20 a scris:

Da este din noul lui serial, a inceput aseara. Inca nu pot sa imi fac o parere concreta despre film, pentru ca abia este primul episod. Dar imi place de Mohit, iar caracterul pe care il joaca in Kamoshyan este foarte funny, lovely, cute ... Face chimie buna cu actrita principala, abia astept sa avanseze putin actiunea.
Daca vrei sa vezi si tu primul episod, il aici aici cu subtitrare in engleza.


Multumesc dar mi se pare ca serialul e o adaptare dupa un film de a lui Sharuk Khan, nu?Am salvat link-ul daca vrei sa-l stergi, te rog sa nu avem probleme. kiss
Inca nu-mi dau seama daca india-forums este un forum oficial. stupid Vad ca se participa la evenimente au propriile lor reportaje cu actori si despre seriale dar nu-mi dau seama daca au si dreptul de a posta serialele pe forum. stupid Daca as sti ca au dreptul nu ar mai fi problema de link cu seriale.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 13 Noi 2012, 11:00 am

narcisa a scris:[]De mult nu mai stiu nimic de Tuba. In ce serial joaca si cu cine?
Nu stiu cu cine joaca Smile dar in promo arata traznet!Abia ieri a aparut primul promo la serial
20 de minute
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=x1MrAIt7wq8
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 13 Noi 2012, 11:04 am

Admin_dea05 a scris:Nu stiu cu cine joaca Smile dar in promo arata traznet!Abia ieri a aparut primul promo la serial
20 de minute
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=x1MrAIt7wq8
Oare la ce se refera cele 20 de minute si cum au de gand sa le lungeasca intr-un serial de luni de zile? N-am reusit sa deschid promo, am un net tare prost.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 13 Noi 2012, 11:26 am

narcisa a scris:Oare la ce se refera cele 20 de minute si cum au de gand sa le lungeasca intr-un serial de luni de zile? N-am reusit sa deschid promo, am un net tare prost.
Din cate am inteles va fi un mini serial.Nu stiu prea multe doar promo am vazut.Cand va aparea mai multe stiri si poze voi face topic separat.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 13 Noi 2012, 11:44 am


Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 13 Noi 2012, 11:45 am

V-am pus interviul full al lui Barun cu Gul, sincer nu l-am ascultat si nici nu ma intereseaza. Daca aveti rabdare sa il priviti, vizionare placuta !
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 13 Noi 2012, 12:04 pm

Alexa20 a scris:V-am pus interviul full al lui Barun cu Gul, sincer nu l-am ascultat si nici nu ma intereseaza. Daca aveti rabdare sa il priviti, vizionare placuta !
Multumim Alexa. Daca e in hindi n-are rost sa-l vad, ca nu inteleg nimic. Oricum concluzia e ca a plecat definitiv.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 13 Noi 2012, 1:00 pm

narcisa a scris:Multumim Alexa. Daca e in hindi n-are rost sa-l vad, ca nu inteleg nimic. Oricum concluzia e ca a plecat definitiv.

Hai ca sunt tare si eu, va pun pe voi sa ascultati cand interviul este 70 % hindi Smile Smile Ce o fi fost in capul meu, cand am spus asta ? Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 13 Noi 2012, 1:09 pm

Alexa20 a scris:

Hai ca sunt tare si eu, va pun pe voi sa ascultati cand interviul este 70 % hindi Smile Smile Ce o fi fost in capul meu, cand am spus asta ? Smile Smile
Nu mai spun ca eu n-am nici boxe la servici. Deci putea fi si in chineza ca tot atat intelegeam. Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 13 Noi 2012, 1:17 pm

Petrecerea de lansare a noului serial Khamoshyaan, unde joaca Mohit


PS : Anda am voie sa pun videoclipuri ? sau reportaje ? Daca nu sterge tu mesajul kiss
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 13 Noi 2012, 1:55 pm

Alexa20 a scris:Petrecerea de lansare a noului serial Khamoshyaan, unde joaca Mohit


PS : Anda am voie sa pun videoclipuri ? sau reportaje ? Daca nu sterge tu mesajul kiss
este voie kiss
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 13 Noi 2012, 2:31 pm

Admin_dea05 a scris: este voie kiss

Episoadele sunt postate la mine pe pagina, vizionare placuta. kiss kiss
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 13 Noi 2012, 2:59 pm

Written Update of BARUN SOBTI INTERVIEW WIT GUL :

starts causally enough
some memories on the set.. some characters etc..
hardly any mention of Sanaya
...ASr WAS A darker character etc.,...
Borther wedding.. how people react to him.. he gets mobbed sometime etc..

then get into some silly stuff that Barun talks about.. Labour laws and all that .. babe if this was whitewash gul attempt then talking about how you work 85 hours a week when should be working only 45 is so non PR... just shows that producer does not know how to manage her ship
Gul then asks directly.. am I bitch making you quit which barun denies.. says i am leaving to do some stuff for myself.. wife cannot believe i will spend time with her, take her for a holiday but i will. some mention of going to Brimmingham and then heading for a holiday from there
then says he wanted to quit in Feb but stayed on
some math about 145 shifts while he was shooting movies
then tells her you all wrote it beautifully,, the character
Gul says am okl with you quitting so you can follow whatever dream you want to
Then barun says even Akshay says actors should work with Gul once.. then they hug...


Deci interviul de fapt este mai nimic.Pleaca din cauza filmului si a nevestii.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 13 Noi 2012, 3:14 pm

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 184942_451230674934715_1998079646_n
Eu nu inteleg de ce lumea il critica pe noul actor care intra ca doar nu e vina lui ca pleaca Barun, nici macar nu au vazut cum joaca si deja sunt hoatarati sa-l respinga.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 13 Noi 2012, 3:25 pm

iulianagl a scris:26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 184942_451230674934715_1998079646_n
Eu nu inteleg de ce lumea il critica pe noul actor care intra ca doar nu e vina lui ca pleaca Barun, nici macar nu au vazut cum joaca si deja sunt hoatarati sa-l respinga.
Pentru ca nu e Barun, de aceea il critica. Dar cat de urat din partea lu Barun sa plece in mijlocul jocului. Ahhh cat detest oamenii astia. Iar fani, mai prosti il pupa in fund, ca pleaca Barun sa facem meeting. Am ajuns sa am comentarii si le episoadele postate de mine, cu meetingul lor. 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 2743637754 Sa plece odata, sa ma lase cu ifosele lui. 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 2743637754
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 13 Noi 2012, 3:30 pm

Alexa20 a scris:
Pentru ca nu e Barun, de aceea il critica. Dar cat de urat din partea lu Barun sa plece in mijlocul jocului. Ahhh cat detest oamenii astia. Iar fani, mai prosti il pupa in fund, ca pleaca Barun sa facem meeting. Am ajuns sa am comentarii si le episoadele postate de mine, cu meetingul lor. 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 2743637754 Sa plece odata, sa ma lase cu ifosele lui. 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 2743637754


26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 3891662330 Ce tare ai fost.Sa plece auzi cica a lucrat din greu si n-a avut vacanta deloc.Dar daca a stiut ca n-o sa fie in stare sa termine ce a inceput de ce a acceptat acest serial?Si nu inteleg ce a facut el inainte de a incepe Iss?De spune ca n-a mai avut o vacanta cu nevasta lui de hat hat?Nu inteleg, cred ca nici el nu intelege dar de un singur lucru sunt sigura ca el pleaaca din cauza noului film sa-l promorveze se spune ca adevarul se ascunde in detalii asta este cel mai mare adevar.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 13 Noi 2012, 3:37 pm

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 189784_385231684895802_524923406_n
A fost si Barun la lansarea serialului lui Mohit.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 13 Noi 2012, 3:43 pm

iulianagl a scris:


26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 3891662330 Ce tare ai fost.Sa plece auzi cica a lucrat din greu si n-a avut vacanta deloc.Dar daca a stiut ca n-o sa fie in stare sa termine ce a inceput de ce a acceptat acest serial?Si nu inteleg ce a facut el inainte de a incepe Iss?De spune ca n-a mai avut o vacanta cu nevasta lui de hat hat?Nu inteleg, cred ca nici el nu intelege dar de un singur lucru sunt sigura ca el pleaaca din cauza noului film sa-l promorveze se spune ca adevarul se ascunde in detalii asta este cel mai mare adevar.
Mai bine numai datea niciun interviu, ca el vormea linistit cu Gul, nu il durea nicaieri si nici macar nu a mentionat de fani, nici nu le-a multumit. Acum fani au inceput sa se revolte Smile Smile ASta seamana cu Basesc cand a fost greva in tara, se ascundea, dupa a aparut ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat. Smile Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 13 Noi 2012, 3:47 pm

Alexa20 a scris:
Mai bine numai datea niciun interviu, ca el vormea linistit cu Gul, nu il durea nicaieri si nici macar nu a mentionat de fani, nici nu le-a multumit. Acum fani au inceput sa se revolte Smile Smile ASta seamana cu Basesc cand a fost greva in tara, se ascundea, dupa a aparut ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat. Smile Smile Smile

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 3891662330 Si ca abia a mentionat-o pe Sanaya de parca ea s-au ceilalti n-au muncit au stat la soare si s-au bronzat, nu Alex se vede ca deja se crede mare vedeta nu vezi si cum vorbeste se vede o schimbare in el si asta dupa ce a venit de la filmarile filmului.Auzi am inceput sa ma uit la Khamo e super pana acum ce am vazut mi-a placut iar actrita este simpatica seamana cu cineva dar nu stiu de unde sa o iau si ce-mi place ca actiunea se petrece in Londra pentru moment.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 13 Noi 2012, 3:49 pm

iulianagl a scris:

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 3891662330 Si ca abia a mentionat-o pe Sanaya de parca ea s-au ceilalti n-au muncit au stat la soare si s-au bronzat, nu Alex se vede ca deja se crede mare vedeta nu vezi si cum vorbeste se vede o schimbare in el si asta dupa ce a venit de la filmarile filmului.Auzi am inceput sa ma uit la Khamo e super pana acum ce am vazut mi-a placut iar actrita este simpatica seamana cu cineva dar nu stiu de unde sa o iau si ce-mi place ca actiunea se petrece in Londra pentru moment.


Sa stea cu bollywood-ul lui, unde toti se mananca de vii Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 13 Noi 2012, 3:50 pm

Alexa20 a scris:


Sa stea cu bollywood-ul lui, unde toti se mananca de vii Smile Smile

Smile Corect sa vezi tu ce greu o sa-si revina asa a patit si KSG dar ala barem si-a terminat tot ce a inceput deci n-a lasat nimic in urma.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 13 Noi 2012, 4:12 pm

Barun’s interview on nooreen’s show. Sry its not very organized.
Barun denied the rumors that gul had anything to do abt his leave.He also mentioned abt the recent interview of him and gul. he is praising gul and saying none forced him. its his decision only. he is not sure whether he'lll come back or not but for now its a leave only. he has no idea when he will stop coming on ipk. social netwrk is different for different persons.. he is a private person..not in any social netwrk at all. he hv nothing lined up right now. he doesn't have any movie or serial now. he always wanted to take the brk. barun said he'll b in the sp event in uk on 25th nov. sanaya will also b thr. nooreen said women might go crazy seeing him. he sounded a bit shy hearing tht. He said ppl hv been very supportive. he luved the response he got. he wants to thank the ppl. he never judge ppl. its gud or bad tyms. he said they say once an actor is always an actor..he is planning to enjoy diwali with family. barun's dream roll amir khan in sarfarosh saif in omkara. Nooreen joked we might sign a petition to see him in Bollywood and he’ll get millions of signs in hours. He jokefully agreed. he said probably some tym he'll experiment abt twitter. he wished happy Diwali. hayee the way he said byee.. ♥ ♥
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 26.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 21 din 40 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum