Serialesitelenovelet
1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 20 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 20 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum

+6
tiberici
narcisa
DENISA
anyta
Lucica10
Admin_dea05
10 participanți

Pagina 20 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Urmatorul

In jos

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 20 Empty Re: 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 11 Dec 2012, 9:23 pm

iulianagl a scris:Anda 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 20 517793 pentru poze sunt super iar el e un dragalas. 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 20 2691192546
1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 20 Aaaa22
Asta imi place cel mai mult.Cum se chinuia el sa vada Smile Mai fetelor ce o fii asa de interesant la niste glezne Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 20 Empty Re: 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum

Mesaj Scris de iulianagl Mar 11 Dec 2012, 9:25 pm

Admin_dea05 a scris:1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 20 Aaaa22
Asta imi place cel mai mult.Cum se chinuia el sa vada Smile Mai fetelor ce o fii asa de interesant la niste glezne Smile


Nu stiu poate pentru noi femeile nu e asa interesant dar pentru unii barbati da aveam si eu un verisor care refuza fetele ca nu au labele picioarelor frumoase. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 20 Empty Re: 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 11 Dec 2012, 9:27 pm

iulianagl a scris:Nu stiu poate pentru noi femeile nu e asa interesant dar pentru unii barbati da aveam si eu un verisor care refuza fetele ca nu au labele picioarelor frumoase. Smile
Smile Eu credeam ca numai la indieni se poarta.
Iuliana revin mai tarziu ma duc sa-mi pregatesc fata de somnic.Sper sa nu adorm eu inaintea ei Smile .Deocamdata nu mi-e somn dat intinsa la orizontal cine stie!!! Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 20 Empty Re: 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum

Mesaj Scris de iulianagl Mar 11 Dec 2012, 9:29 pm

Admin_dea05 a scris: Smile Eu credeam ca numai la indieni se poarta.
Iuliana revin mai tarziu ma duc sa-mi pregatesc fata de somnic.Sper sa nu adorm eu inaintea ei Smile .

Somn usor Zanei din povesti. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 20 Empty Re: 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum

Mesaj Scris de DENISA Joi 13 Dec 2012, 1:18 pm

Iulia nu e atât de firav precum pare , e lucrat bine la sală

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 20 Y3jof0qxr4merxmf

E cumva fotomodel ??


Sandhya's encounter with Salman Khan aka Chulbul Pandey



1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 20 DABH_dabang_350x250

Sandhya has started attending night school to achieve her dream of becoming an IPS officer. STAR Plus fans have one more reason to rejoice now, as their favourite bahu will have an encounter with the Chulbul Pandey of Indian cinema - Salman Khan.



Our source from Diya aur Baati Hum shares, "Sandhya is on her way to become an IPS officer with Sooraj's support. While returning home from the night school, she runs into the most popular police officer Chulbul Pandey."

An excited Sandhya shares, "I could not believe that I was standing next to Chulbul Pandey. He is loved by one and all. Even me and Soorajji are his big time fans. I wish him good luck for all his future endeavours."

This is the first time in the history that your favourite couple Sandhya and Sooraj will come face to face with the beloved Dabangg Inspector. But what is Chulbul Pandey doing in Pushkar is an unanswered question. Is he is there to compete with Sandhya, while she is working hard to become an IPS officer?

What will the Dabangg Inspector tell this simple girl? Will he motivate her to become an IPS officer? Don't forget to watch the new twist in Diya Aur Baati Hum only on STAR Plus as none other than Dabangg, Salman Khan joins you in a special episode tonight and tomorrow at 9 PM.
1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 20 Diya-aur-baati-200_0021.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 20 Diya-aur-baati-200_004

Iulia la un simplu search uite peste ce titlu am dat

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

vreau să cred că aici gay e cu nuanţa de " vesel, plin de viață sau expansiv"
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 20 Empty Re: 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum

Mesaj Scris de lica54 Joi 13 Dec 2012, 7:23 pm

Iuliana protagonisti nostri au plecat la nunta...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 20 Empty Re: 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum

Mesaj Scris de iulianagl Joi 13 Dec 2012, 9:13 pm

DENISA a scris:Iulia nu e atât de firav precum pare , e lucrat bine la sală



E cumva fotomodel ??


Sandhya's encounter with Salman Khan aka Chulbul Pandey



Sandhya has started attending night school to achieve her dream of becoming an IPS officer. STAR Plus fans have one more reason to rejoice now, as their favourite bahu will have an encounter with the Chulbul Pandey of Indian cinema - Salman Khan.



Our source from Diya aur Baati Hum shares, "Sandhya is on her way to become an IPS officer with Sooraj's support. While returning home from the night school, she runs into the most popular police officer Chulbul Pandey."

An excited Sandhya shares, "I could not believe that I was standing next to Chulbul Pandey. He is loved by one and all. Even me and Soorajji are his big time fans. I wish him good luck for all his future endeavours."

This is the first time in the history that your favourite couple Sandhya and Sooraj will come face to face with the beloved Dabangg Inspector. But what is Chulbul Pandey doing in Pushkar is an unanswered question. Is he is there to compete with Sandhya, while she is working hard to become an IPS officer?

What will the Dabangg Inspector tell this simple girl? Will he motivate her to become an IPS officer? Don't forget to watch the new twist in Diya Aur Baati Hum only on STAR Plus as none other than Dabangg, Salman Khan joins you in a special episode tonight and tomorrow at 9 PM.


Iulia la un simplu search uite peste ce titlu am dat

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

vreau să cred că aici gay e cu nuanţa de " vesel, plin de viață sau expansiv"

Buna cred ca el s-a referit la cu totul altceva cand a spus ca e gay dar.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 20 Empty Re: 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum

Mesaj Scris de iulianagl Joi 13 Dec 2012, 9:14 pm

lica54 a scris:Iuliana protagonisti nostri au plecat la nunta...

Da au plecat si sa vezi ce o sa pateasca. Smile Iar Sandhya o sa le dea o lectie cum numai ea stie.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 20 Empty Re: 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum

Mesaj Scris de lica54 Joi 13 Dec 2012, 9:30 pm

iulianagl a scris:
Da au plecat si sa vezi ce o sa pateasca. Smile Iar Sandhya o sa le dea o lectie cum numai ea stie.

Da dar pana le va da lectia a fost supusa la umilinta imi era tare mila de ea...Si Babo mancaoar motalca punea numai pae pe foc
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 20 Empty Re: 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum

Mesaj Scris de iulianagl Joi 13 Dec 2012, 9:32 pm

lica54 a scris:

Da dar pana le va da lectia a fost supusa la umilinta imi era tare mila de ea...Si Babo mancaoar motalca punea numai pae pe foc

Asta nu-i nimic stai sa vezi ce umilinte mai primeste iar Babho ai vazut ca a luat-o cu ea ca stie sigur ca n-o sa poata trece testul la Masa.Dar o sa aibe o surpriza de zile mari. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 20 Empty Re: 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum

Mesaj Scris de lica54 Joi 13 Dec 2012, 9:39 pm

iulianagl a scris:

Asta nu-i nimic stai sa vezi ce umilinte mai primeste iar Babho ai vazut ca a luat-o cu ea ca stie sigur ca n-o sa poata trece testul la Masa.Dar o sa aibe o surpriza de zile mari. Smile

Babo vrea cu orice pret ca Sandhya sa cada testul in cele 15 zile sa o dea afara din casa...

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 20 Graphics-christmas-trees-912332
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 20 Empty Re: 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum

Mesaj Scris de iulianagl Joi 13 Dec 2012, 9:41 pm

lica54 a scris:

Babo vrea cu orice pret ca Sandhya sa cada testul in cele 15 zile sa o dea afara din casa...

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 20 Graphics-christmas-trees-912332

Exact asta vrea cotoroanta dar sa vezi ca atunci cand Sandhya isi pierde speranta Babho face anuntul.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 20 Empty Re: 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum

Mesaj Scris de lica54 Joi 13 Dec 2012, 9:48 pm

iulianagl a scris:

Exact asta vrea cotoroanta dar sa vezi ca atunci cand Sandhya isi pierde speranta Babho face anuntul.

Ce anunt...

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 20 Graphics-christmas-trees-802342


Ultima editare efectuata de catre lica54 in Joi 13 Dec 2012, 10:01 pm, editata de 1 ori
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 20 Empty Re: 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum

Mesaj Scris de DENISA Joi 13 Dec 2012, 9:54 pm

Iulia dar cine e scorpia nou apărută ??( am văzut şi eu în seara asta nişte secvenţe cu o vrăjitoare ce poftea să-i atingă picioarele )
Ce surprize le va oferi Sandhya???
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 20 Empty Re: 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum

Mesaj Scris de iulianagl Joi 13 Dec 2012, 9:57 pm

lica54 a scris:

Ce anunt...

[img][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Rezultatul celor 15 zile. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 20 Empty Re: 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum

Mesaj Scris de iulianagl Joi 13 Dec 2012, 10:01 pm

DENISA a scris: Iulia dar cine e scorpia nou apărută ??( am văzut şi eu în seara asta nişte secvenţe cu o vrăjitoare ce poftea să-i atingă picioarele )
Ce surprize le va oferi Sandhya???


Aia e matusa lui Sooraj ea taie si spanzura in comitatul ala.dar sa vezi ce turnura iau lucrurile ca nici mie nu mi-a venit sa cred. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 20 Empty Re: 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum

Mesaj Scris de DENISA Joi 13 Dec 2012, 10:03 pm

spune-ne ce se va întâmpla.

astea din neam sunt scorpii
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 20 Empty Re: 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum

Mesaj Scris de lica54 Joi 13 Dec 2012, 10:04 pm

DENISA a scris:spune-ne ce se va întâmpla.

astea din neam sunt scorpii

Denisa ori incepe sa iti placa acest serial?
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 20 Empty Re: 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum

Mesaj Scris de DENISA Joi 13 Dec 2012, 10:10 pm

nu am văzut decât câteva secvenţe Lica şi ce mi-a mai trimis Iulia , îmi place indianul , e un tip blajin , cu zâmbet superb , e un indian frumuşel .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 20 Empty Re: 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum

Mesaj Scris de iulianagl Joi 13 Dec 2012, 10:16 pm

DENISA a scris:spune-ne ce se va întâmpla.

astea din neam sunt scorpii

Pai stii ca ei s-au dus la nunat verisoarei lui adica fata lui Masa si pana in ziua nuntii Masa o cam chinuie o pune sa doarma afara in frig in grajd cu vacile dar Sooraj n-o lasa singura vine langa ea cu o patura si ii face focul si nu pleaca de langa ea pana dimineata apoi in ziua nuntii o pune sa care cel mai mare ulcior pe cap ca asa e traditia si Kamla isi pierde echilibrul si da peste ea si sparge ulciorul si atunci iar o pedepseste spunandu-i sa stea cat mai departe de ei ca nu e buna de nimic si cu toate ca Kamla recunoaste ca ea a fost de vina tot nu o poate inghiti si acum vine partea frumoasa.In ziua nuntii dupa ce fac toate ritualurile cand sa plece acasa mireasa cu familia mirelui bunica mirelui vede o pata pe mana miresei si refza sa o mai ia spunand ca e ghinion si ca mireasa avand pata din nastere aduce ghinion.Atunci sare Sandhya si incearca sa-i faca sa inteleaga ca nu este deloc asa dar aia nu o asculta apoi ii cere ajutorul cuiva care tinea de sotie pe una din surorile mirelui si vine sa le spuna ca el o aduce pe fata lor inapoi precum ca e lenesa sau cam asa ceva astia raman blocati si nu stiu ce sa mai faca iar atunci omul le spune ca si ei fac cu fata lui Masa tot la fel si pana la urma o accepta iar Masa ii multumeste omului dar el ii spune sa nu-i multumeasca lui ci fetei de acolo Sandhyeie, toti sunt luati prin surprindere de mintea isteata a Sandhyeie si Masa o aduce langa ea si atunci o considera cu adevarat nora familiei lor ca pana atunci n-o recunostea doar pentru simplu fapt ca e educata.Iar Masa vrea sa-i dea aur iar ea rfeuza si atunci Masa ii spune sa ceara orice ca ea astazi ii va indeplini dorinta si ea cere ca femeile din acea comunitate sa numai poarte valul pe ochi si sa nu le mai brusheze si apoi se leaga o prietenie intre Sandhya si Masa de care Babho e geloasa.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 20 Empty Re: 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum

Mesaj Scris de DENISA Joi 13 Dec 2012, 10:18 pm

la nuntă sunt duşi?? nu ştiam , credeam că vrăjitoarea e bunica lui Sooraj .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 20 Empty Re: 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum

Mesaj Scris de iulianagl Joi 13 Dec 2012, 10:31 pm

DENISA a scris:la nuntă sunt duşi?? nu ştiam , credeam că vrăjitoarea e bunica lui Sooraj .


Asa am crezut si eu ca e bunica ca asa a spus cand au plecat de acasa dar dupa aceea ca e matusa in fine la ei toti sunt bunici si matuse. Smile frati si surori.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 20 Empty Re: 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum

Mesaj Scris de DENISA Joi 13 Dec 2012, 10:58 pm

şi relaţiile dintre soţi sunt frăţii curate

la ce hotel de 5 stele sunt cazaţi la mătuşa
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 20 Empty Re: 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum

Mesaj Scris de iulianagl Joi 13 Dec 2012, 11:00 pm

DENISA a scris: şi relaţiile dintre soţi sunt frăţii curate

la ce hotel de 5 stele sunt cazaţi la mătuşa

Stai ca in episodul de maine rup patul lui Sooraj. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 20 Empty Re: 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum

Mesaj Scris de DENISA Joi 13 Dec 2012, 11:01 pm

sar în pat probabil .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 20 Empty Re: 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 20 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum