Serialesitelenovelet
27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
costearamona
petronela
anyta
Lucica10
lica54
narcisa
tiberici
11 participanți

Pagina 6 din 40 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Urmatorul

In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Lun 19 Noi 2012, 8:25 pm

tiberici a scris:
Dadi....!!!
Iti spun eu cu toate ca nu am citit nimic..... Smile
Iti iubeste sotia care il sustine in tot ce face, il ntelege, au numai lapte si miere in familie (si inca nu li s-a aplecat de atatea dulcegarii)....Bla, bla, bla....atat si nimic mai mult Smile

PS: Sper ca nu te-au suparat inf. mele

tibi nu ma supar nu am de ce...stiu ca nu rateaza nici o ocazie sa o ridice in slavi ce ce nu imi place..
si vorba aia ce-i mult strica...asa ca si la ei intro buna zi se vor acri dulcegariile...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de anyta Lun 19 Noi 2012, 9:51 pm

fetele am postat traducerea la madhu, si imi cer scuze nu stiu cat de bine l-am tradus
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 27

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Lun 19 Noi 2012, 10:39 pm

anyta a scris:fetele am postat traducerea la madhu, si imi cer scuze nu stiu cat de bine l-am tradus
kiss kiss
27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 155656 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 155656
27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 1770706045
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Lun 19 Noi 2012, 11:26 pm

Iuliana stieai ce serialul Qubool Hai-Accept in care joaca Karan il traduce mayya54?

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 517793 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 517793 de noapte buna...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 20 Noi 2012, 7:33 am

lica54 a scris:Iuliana stieai ce serialul Qubool Hai-Accept in care joaca Karan il traduce mayya54?

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 517793 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 517793 de noapte buna...

Buna dimi, da Dadi ca-l urmaresc de la bun inceput.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Mar 20 Noi 2012, 8:08 am

Buna dimineata dragalaselor!O zi minunata incarcata de bucurii va 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 517793 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 517793

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Yulih
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de anyta Mar 20 Noi 2012, 10:38 am

cine vrea sa vada traducerea la episodul de ieri seara din Punar,o poate vedea pe pagina este postata
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 27

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 20 Noi 2012, 11:15 am

Buna ! 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 1328178742
O zi frumoasa !
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 20 Noi 2012, 11:39 am

petronela a scris:Buna ! 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 1328178742
O zi frumoasa !

kiss O zi frumoasa Petro...
eu ies... kiss 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 155656
27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 68425_439555032771593_804182851_n27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 601500_439554506104979_1196372702_n
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 20 Noi 2012, 12:50 pm

Hello, hi ... Am intrat si eu, cand toata lumea a plecat 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 3891662330
V-am postat episoadele in romana, le gasiti la mine pe pagina. Vizionarea placuta 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 2321791705
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 20 Noi 2012, 12:57 pm

Alexa20 a scris:Hello, hi ... Am intrat si eu, cand toata lumea a plecat 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 3891662330
V-am postat episoadele in romana, le gasiti la mine pe pagina. Vizionarea placuta 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 2321791705

Ms 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 517793
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 20 Noi 2012, 1:02 pm

deci..deci...daca va intra un nou pers sper sa fie pt inlocuirea lui Arnav nu pentru un noua intrare in viata lui Khushi...chiar nu sunt de acord cu asta...am urmarit povestea Arnav Khushi..dar sa vedem ce va fi..

"The makers of the popular daily soap have confirmed that Barun is indeed quitting the show, apparently to find work in films. Good luck to him!

While we are still upset that the hottie Barun Sobti is leaving Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon, the makers have found a way to lift our spirits by roping in Viraf Phiroz Patel of Mahiway and Kismat fame for the role.

There is no doubt that Viraf will set our hearts racing, ‘coz he looks ‘oh-so-hot’ and sexy. The actor was last seen in Sony TV’s Mahiway as one of the leads and then in Kismat, where he captivated the audience with his suave looks and brilliant performance. Anyone and everyone who has seen these shows will certainly agree with us. But will he be able to deliver in Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon? Will he and Sanaya Irani (Khushi Kumari Gupta) be able to evoke the same chemistry that Barun brought to the small screen? Now that’s something we’ll be able to answer only after we see them together.

Arnav Singh Raizada, who is an intense and complicated character, is arrogant and showcases very little of his romantic side. And that’s exactly what made him so adorable, no? His equation with Khushi initially bordered on love-hate until he came out of his shroud of denial and decided to marry her. Since then, the romance between them has made audiences go gaga. Giving Arnav a new face is a bold decision in terms of TRPs, as many ardent followers have complained and threatened to quit watching the show.

We think that Viraf is probably the best replacement for Barun. Giving him the benefit of doubt, we believe that Viraf will indeed raise the bar of the show. And just in case it doesn’t work, they can always end Iss Pyaar…, right?
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 20 Noi 2012, 1:09 pm

la sbs....http://www.india-forums.com/forum_posts.asp?TID=3299945

- Chungili aunty have said that NEW ENTRY IS FOR MRS INDIA JUDGE ROLE.
cine spune:
-Yeah I saw... what if Khushi falls in his arms just like in the first epi?


just now got news from sbs spoilers tht 2 days back viraf as as done promo shoot n they also said tht ipk gonna end in this jan or feb 2013 n ginnifer's new show will come up..
Though they said they are not sure.



they said that the new judge is going to be Viraf and I think ASR is the judge of the contest
so it means
that the Judge=Viraf=ASR

stupid
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 20 Noi 2012, 1:31 pm

Andreea_Miha a scris:la sbs....http://www.india-forums.com/forum_posts.asp?TID=3299945

- Chungili aunty have said that NEW ENTRY IS FOR MRS INDIA JUDGE ROLE.
cine spune:
-Yeah I saw... what if Khushi falls in his arms just like in the first epi?


just now got news from sbs spoilers tht 2 days back viraf as as done promo shoot n they also said tht ipk gonna end in this jan or feb 2013 n ginnifer's new show will come up..
Though they said they are not sure.



they said that the new judge is going to be Viraf and I think ASR is the judge of the contest
so it means
that the Judge=Viraf=ASR

stupid

Vai ce nebunie !! Deci ne-a ametit de tot, Barun pleaca, nu pleaca se duce in vacanta. Da stai nu se duce in vacanta, pleaca. Vine altul ii ia locul lui ASr, ba nu vine, este defapt in juriu la MS India. Ba nu, o sa fie a 3-a persoana din relatia lui Arnav si Khushi. Khushi se va indragosti de el, iar ASR va iesi din show ...............
Smile Smile Doane cat ma amuza speculatiile astea. Nici ei nu stiu ce vor. Smile Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 20 Noi 2012, 1:37 pm

Alexa20 a scris:

Vai ce nebunie !! Deci ne-a ametit de tot, Barun pleaca, nu pleaca se duce in vacanta. Da stai nu se duce in vacanta, pleaca. Vine altul ii ia locul lui ASr, ba nu vine, este defapt in juriu la MS India. Ba nu, o sa fie a 3-a persoana din relatia lui Arnav si Khushi. Khushi se va indragosti de el, iar ASR va iesi din show ...............
Smile Smile Doane cat ma amuza speculatiile astea. Nici ei nu stiu ce vor. Smile Smile Smile


Smile eu sper sa continue cu un nou Asr nu un nou pers..dar din articole sbs nu am inteles nimic..la sbs nici nu m-am uitat doar citit ..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 20 Noi 2012, 1:54 pm

Andreea_Miha a scris:


Smile eu sper sa continue cu un nou Asr nu un nou pers..dar din articole sbs nu am inteles nimic..la sbs nici nu m-am uitat doar citit ..

Sincer, imi place prea mult de Sanaya si daca s-ar termina show-ul asta acum, cu siguranta va dura mult timp pana va aparea un nou proiect, in care sa joace Sanaya. Din acest motiv, nu vreau sa se termine ipkknd. Cat despre Barun, eu zic ca daca el vrea sa plece, pai sa faca lucrul asta definitiv. Nu sa isi lase loc, de intors. Pentru ca daca Barun ar ppleca, si in serial ar fi ceva de genul ca ASR trebuie sa plece intr-o calatorie de afaceri foarte importanta, tot timpul ai astepta sa reintre personajul principal. Aa mai bine sa il inlocuiasca cineva pe Barun, si cu asta basta.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 20 Noi 2012, 1:59 pm

App, Mohit este pe locul 8 pe lista celebritatilor din India.
Locul 1 : Barun
2 - Sanaya
3- Drashti
4- Gurmeet
5- Vivian
6- Karan Singh Grover :X
7- Raty Pandey (ex co-star cu Sanaya si Mohit)
8- Mohit (saptamana trecuta a fost pe locul 25)
9- Nia Sharma
10 - Viraf Phiroz Patel (Caracterul care se speculeaza ca o sa intre in locul lui Barun)
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 20 Noi 2012, 2:03 pm

Alexa20 a scris:

Sincer, imi place prea mult de Sanaya si daca s-ar termina show-ul asta acum, cu siguranta va dura mult timp pana va aparea un nou proiect, in care sa joace Sanaya. Din acest motiv, nu vreau sa se termine ipkknd. Cat despre Barun, eu zic ca daca el vrea sa plece, pai sa faca lucrul asta definitiv. Nu sa isi lase loc, de intors. Pentru ca daca Barun ar ppleca, si in serial ar fi ceva de genul ca ASR trebuie sa plece intr-o calatorie de afaceri foarte importanta, tot timpul ai astepta sa reintre personajul principal. Aa mai bine sa il inlocuiasca cineva pe Barun, si cu asta basta.

Nici eu nu as vrea final acum pt iss..si daca Barun vrea sa plece sa plece.Si nu sunt de acord ca e singurul care il poate interpreta pe ASR (cum spun pe if).Nu sunt de acord ca iar sa plece in calatori rapiri etc..mi-as dori ca cineva sa il inlocuiasca si gata.

Cum tot exista zvonuri ba ca il inlocuiesc pe Barun (ceea ce mi se pare plauzibil daca pleaca) sau o nou intare un nou pers pt Khushi...sincer eu nu sunt de acord cu un nou pers.Am urmarit aproape de la inceput povestea Arnav Khushi si nu imi place idea sa creeze un alt cuplu o alta poveste.

Sa il inlocuiasca pe Barun si gata.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 20 Noi 2012, 2:05 pm

Alexa20 a scris:App, Mohit este pe locul 8 pe lista celebritatilor din India.
Locul 1 : Barun
2 - Sanaya
3- Drashti
4- Gurmeet
5- Vivian
6- Karan Singh Grover :X
7- Raty Pandey (ex co-star cu Sanaya si Mohit)
8- Mohit (saptamana trecuta a fost pe locul 25)
9- Nia Sharma
10 - Viraf Phiroz Patel (Caracterul care se speculeaza ca o sa intre in locul lui Barun)

bineanteles ca Barun nr 1..deasta spun ca ei nu sunt constieti ca poate chair el renunta si nu il forteaza nimeni...cand a fost si Sanaya locul 1 ce suparati erau ca e Barun 2..

ma tenteaza si pe mine sa ma uit la filmul lui Mohit...tu te uiti ?e frumoasa pov?
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 20 Noi 2012, 2:28 pm

Andreea_Miha a scris:

bineanteles ca Barun nr 1..deasta spun ca ei nu sunt constieti ca poate chair el renunta si nu il forteaza nimeni...cand a fost si Sanaya locul 1 ce suparati erau ca e Barun 2..

ma tenteaza si pe mine sa ma uit la filmul lui Mohit...tu te uiti ?e frumoasa pov?

Este chiar foarte frumos. Pe zi ce trece este mai interesant. Uita-te macar la primul episod, sau la ceva secvente daca nu esti sigura. Dar mie una chiar imi place cum isi interpreteaza Mohit rolul. Defapt, rolul lui in serial, se aseamana foarte tare cu Mohit din viata reala. Pacat doar ca nu e Sanaya in locul lui Mrunal. Este interesant filmul si are multa intriga. Gori (Mrunal) sta in Londra cu parinti ei din copilarie, si este cea mai buna prietena al lui Sid (Mohit). Cum a inceput povestea lor de dragoste nu stiu, cert este ca s-au decis sa se casatoreasca. Insa Gori vrea ca toata familia ei sa vina la nunta, inclusiv familai din India, dar aici este intriga. Familia din India este plina de secrete. Iar sid vazand-o atat de trista pe Gori, o trimite in India pentru 2 zile, iar acum cand ajunge in India, afla ca bunicul ei nu este un om sarac care traieste intr-o casuta derapanata, ci ca este un mare politician, respectat in toata India, care triaeste intr-un ditamaia palatul.

Si din ce am citit in spoilere, saptamana asta, Gori o sa afle ca parinti ei cu care a locuit in Lo0ndra, nu sunt parinti ei reali. Este chiar interesant
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 20 Noi 2012, 2:31 pm

Andreea_Miha a scris:

Nici eu nu as vrea final acum pt iss..si daca Barun vrea sa plece sa plece.Si nu sunt de acord ca e singurul care il poate interpreta pe ASR (cum spun pe if).Nu sunt de acord ca iar sa plece in calatori rapiri etc..mi-as dori ca cineva sa il inlocuiasca si gata.

Cum tot exista zvonuri ba ca il inlocuiesc pe Barun (ceea ce mi se pare plauzibil daca pleaca) sau o nou intare un nou pers pt Khushi...sincer eu nu sunt de acord cu un nou pers.Am urmarit aproape de la inceput povestea Arnav Khushi si nu imi place idea sa creeze un alt cuplu o alta poveste.

Sa il inlocuiasca pe Barun si gata.

Corect ! Nici mie nu imi plac trakurile astea stupide, calatorii, rapiri etc etc ... Inteleg, aplici trakul acesta, daca este cu adevarat necesar, si ceva sigur ca se intoarce. Nu asa, pentru ca el a decis sa plece. Si sa fiu sincera, Barun poate sa fie pe locul 1 cat o vrea, la un moment dat, o sa isi dea seama si alti, ca nu l-a obligat nimeni sa plece din film
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 20 Noi 2012, 2:35 pm

Alexa20 a scris:

Corect ! Nici mie nu imi plac trakurile astea stupide, calatorii, rapiri etc etc ... Inteleg, aplici trakul acesta, daca este cu adevarat necesar, si ceva sigur ca se intoarce. Nu asa, pentru ca el a decis sa plece. Si sa fiu sincera, Barun poate sa fie pe locul 1 cat o vrea, la un moment dat, o sa isi dea seama si alti, ca nu l-a obligat nimeni sa plece din film

Salut!Pe mine ca ma enerveaza cel mai mult este ca nu-i dau nici macar o sansa noului actor.De unde stiu ei ca poate nu interpreteaza mai bine ca Barun caracterul?Lasa-l dle sa vina mai intai si apoi decide ce vrei sa faci.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 20 Noi 2012, 2:35 pm

Alexa20 a scris:

Este chiar foarte frumos. Pe zi ce trece este mai interesant. Uita-te macar la primul episod, sau la ceva secvente daca nu esti sigura. Dar mie una chiar imi place cum isi interpreteaza Mohit rolul. Defapt, rolul lui in serial, se aseamana foarte tare cu Mohit din viata reala. Pacat doar ca nu e Sanaya in locul lui Mrunal. Este interesant filmul si are multa intriga. Gori (Mrunal) sta in Londra cu parinti ei din copilarie, si este cea mai buna prietena al lui Sid (Mohit). Cum a inceput povestea lor de dragoste nu stiu, cert este ca s-au decis sa se casatoreasca. Insa Gori vrea ca toata familia ei sa vina la nunta, inclusiv familai din India, dar aici este intriga. Familia din India este plina de secrete. Iar sid vazand-o atat de trista pe Gori, o trimite in India pentru 2 zile, iar acum cand ajunge in India, afla ca bunicul ei nu este un om sarac care traieste intr-o casuta derapanata, ci ca este un mare politician, respectat in toata India, care triaeste intr-un ditamaia palatul.

Si din ce am citit in spoilere, saptamana asta, Gori o sa afle ca parinti ei cu care a locuit in Lo0ndra, nu sunt parinti ei reali. Este chiar interesant

Ms pt povestire..am vazut la ty la preferate parca era un clip de la sbs cu Sanaya Mohit Barun si acolo era si promo la serialul lui..si sincer mi-a placut ce au aratat.
M-as uita dar imi e tama cu asteptarea ep.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 20 Noi 2012, 2:38 pm

Andreea_Miha a scris:

Ms pt povestire..am vazut la ty la preferate parca era un clip de la sbs cu Sanaya Mohit Barun si acolo era si promo la serialul lui..si sincer mi-a placut ce au aratat.
M-as uita dar imi e tama cu asteptarea ep.

Smile Smile Si cu tine acum
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 20 Noi 2012, 2:38 pm

Alexa20 a scris:

Corect ! Nici mie nu imi plac trakurile astea stupide, calatorii, rapiri etc etc ... Inteleg, aplici trakul acesta, daca este cu adevarat necesar, si ceva sigur ca se intoarce. Nu asa, pentru ca el a decis sa plece. Si sa fiu sincera, Barun poate sa fie pe locul 1 cat o vrea, la un moment dat, o sa isi dea seama si alti, ca nu l-a obligat nimeni sa plece din film

Dar e suficient ca l-au aplicat o data si am asteptat sa reapara..iarasi? 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 67332
Iar sa ii dea liber pt vacante filme...nu mai vreau.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 6 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 40 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum