Serialesitelenovelet
27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
costearamona
petronela
anyta
Lucica10
lica54
narcisa
tiberici
11 participanți

Pagina 19 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Urmatorul

In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 22 Noi 2012, 5:48 pm

iulianagl a scris:


Serios asta chiar este dezamagitor.Mai bine inlocuiesc actorul si gata. 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 2743637754 Daca e asa mai bine termina serialul si gata.

eu asa sper..deja mi se pare prea mult...sa o vad acum pe Khushi plangand moartea lui e prea mult...si mai ales ca de la inceput pana acum am urmat cuplu Arnav Khushi si acum sa schimbe..nici nu vreau sa ma gandesc...

dar sti ca am vazut un serial unde erau 2 cupluri in rolul principal..poate l-ai vazut "Culoarea fericiri"...doua surori sotul uneia dintre surori a murit si celanta sora.Iar ea si cumnatul si-a gasit alti parteneri...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 22 Noi 2012, 5:54 pm

Andreea_Miha a scris:

eu asa sper..deja mi se pare prea mult...sa o vad acum pe Khushi plangand moartea lui e prea mult...si mai ales ca de la inceput pana acum am urmat cuplu Arnav Khushi si acum sa schimbe..nici nu vreau sa ma gandesc...

dar sti ca am vazut un serial unde erau 2 cupluri in rolul principal..poate l-ai vazut "Culoarea fericiri"...doua surori sotul uneia dintre surori a murit si celanta sora.Iar ea si cumnatul si-a gasit alti parteneri...

Stiu serialul ca maica-mea se uita dar eu nu, tot ce eposibil.Dar totusi sa reconsidere ca vorba aia nu degeaba spunea Arnav ca Arnav si Khushi mereu imprena.Nu stiu daca chiar mi-ar placea asta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 22 Noi 2012, 5:57 pm

iulianagl a scris:

Stiu serialul ca maica-mea se uita dar eu nu, tot ce eposibil.Dar totusi sa reconsidere ca vorba aia nu degeaba spunea Arnav ca Arnav si Khushi mereu imprena.Nu stiu daca chiar mi-ar placea asta.

Eu nu l-am vazut la tv,am peste el pe net si m-am uitat deruland etc...dar foarte buna interpretarea...la o asa intorsatura nu am asteptam..deci la indieni te astepti la orice...eu am sperante intr-un nou Arnav...daca imi arata moartea lui...cred ca va fi maortea serialul...ca e personajul principal..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 22 Noi 2012, 5:58 pm

Daca se termina Iss cred ca o sa iau o pauza de la serialele indiene.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 22 Noi 2012, 5:59 pm

Andreea_Miha a scris:

Eu nu l-am vazut la tv,am peste el pe net si m-am uitat deruland etc...dar foarte buna interpretarea...la o asa intorsatura nu am asteptam..deci la indieni te astepti la orice...eu am sperante intr-un nou Arnav...daca imi arata moartea lui...cred ca va fi maortea serialul...ca e personajul principal..

Si eu tot la fel.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 22 Noi 2012, 6:03 pm

iulianagl a scris:

Si eu tot la fel.

cred ca o sa fac si eu ca tine pauza seriale indiene...acum ies ca trebuie sa ma intalnesc cu o prietena... kiss 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 155656
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 22 Noi 2012, 6:04 pm

Andreea_Miha a scris:

cred ca o sa fac si eu ca tine pauza seriale indiene...acum ies ca trebuie sa ma intalnesc cu o prietena... kiss 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 155656

Ok, distreaza-te! kiss Ies si eu.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 22 Noi 2012, 6:06 pm

Bună seara fetele Iulia, nimic despre episod? Ne uităm sau nu?
Dacă tot iese Barun puteau să-i facă un accident în urma căruia să aibă nevoie de o operație estetică a feței ca să suportăm mai ușor schimbarea și să lase personajul cu un nou actor. Nici eu nu vreau să o văd pe Khushi cu un nou iubit. Atunci la cine se mai întoarce Barun fie și în ultimul episod? Sunt fără logică indienii ăștia de la Iss.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 22 Noi 2012, 8:26 pm

narcisa a scris:Bună seara fetele Iulia, nimic despre episod? Ne uităm sau nu?
Dacă tot iese Barun puteau să-i facă un accident în urma căruia să aibă nevoie de o operație estetică a feței ca să suportăm mai ușor schimbarea și să lase personajul cu un nou actor. Nici eu nu vreau să o văd pe Khushi cu un nou iubit. Atunci la cine se mai întoarce Barun fie și în ultimul episod? Sunt fără logică indienii ăștia de la Iss.

Buna, episodul a fost bunicel nu prea mi-a placut unele chestii dar Khushi si ceilalti a fost super la Barun n-am ce spune ca a aparut doar 2 minute si ceva asa ca prestatia lui nu o pot comenta.Astept sa apara taducerea sa inteleg mai bine ca tot se intrerupea a fost o intrare la sfarsit a unuia din sponsori nu stiu ce hram poarta dar nu era ce asteptam noi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 22 Noi 2012, 8:48 pm

Buna seara !
Lipsesc si eu putin...si cand revin am parte numai de surprize..neplacute...chiar a ajuns o mare babilonie acest serial..nimeni nu mai intelege nimic din..nimic..??!! 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 3478558767
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 22 Noi 2012, 8:50 pm

petronela a scris:Buna seara !
Lipsesc si eu putin...si cand revin am parte numai de surprize..neplacute...chiar a ajuns o mare babilonie acest serial..nimeni nu mai intelege nimic din..nimic..??!! 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 3478558767

Buna.Eu nici nu ma mai obosesc sa-mi consum energia pentru asta, fie ce o fi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 22 Noi 2012, 8:52 pm

iulianagl a scris:

Buna.Eu nici nu ma mai obosesc sa-mi consum energia pentru asta, fie ce o fi.
Nici eu nu ma mai agit..dar .... la ce ma mai uit ????? 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 600626 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 600626
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 22 Noi 2012, 8:53 pm

petronela a scris:
Nici eu nu ma mai agit..dar .... la ce ma mai uit ????? 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 600626 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 600626

Doamne Pedro nu te intrebi asta eu atunci ce sa ma intrebi ce traduc?Ca sincer habar n-am!! stupid
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 22 Noi 2012, 9:02 pm

Ce nebuna e si mami decand vorbea Akash asa de mult ca, casa sa fie atat de tacuta acum decand el a plecat. stupid Oh Doamne!!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 22 Noi 2012, 9:08 pm

iulianagl a scris:Ce nebuna e si mami decand vorbea Akash asa de mult ca, casa sa fie atat de tacuta acum decand el a plecat. stupid Oh Doamne!!
Mai conteaza ?? totul s-a pierdut...toti sunt pierduti ... 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 3891662330 si noi ne-am pierdut in labirintul povestii de dragoste ??!! 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 3891662330
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 22 Noi 2012, 9:09 pm

petronela a scris:
Mai conteaza ?? totul s-a pierdut...toti sunt pierduti ... 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 3891662330 si noi ne-am pierdut in labirintul povestii de dragoste ??!! 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 3891662330

Pai nu vezi ca numai putem iesi.Asa de prinse ce suntem. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 22 Noi 2012, 9:10 pm

petronela a scris:
Nici eu nu ma mai agit..dar .... la ce ma mai uit ????? 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 600626 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 600626
trecem din nou pe turcaleti Smile ....
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 22 Noi 2012, 9:10 pm

O seara placuta fetelor!
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 22 Noi 2012, 9:12 pm

Admin_dea05 a scris:trecem din nou pe turcaleti Smile ....
Ca bine spui..dar sa vezi ca si acolo e mare nebunie...sunt mai mult razbunatori decat iubareti... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 22 Noi 2012, 9:12 pm

Mami saraca se simte singura ca si mine cateodata si o asteapta pe Khushi sa o sicaneze un pic ca asa se mai distreaaza si ea putin. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 22 Noi 2012, 9:14 pm

iulianagl a scris:

Pai nu vezi ca numai putem iesi.Asa de prinse ce suntem. Smile
Nu reusim sa mai gasim iesirea... stupid dar daca se termina Iss ..gata la altul nu ma mai uit..la indieni.. Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 22 Noi 2012, 9:15 pm

petronela a scris:
Admin_dea05 a scris:trecem din nou pe turcaleti Smile ....
Ca bine spui..dar sa vezi ca si acolo e mare nebunie...sunt mai mult razbunatori decat iubareti... Smile
Da si noul partener al frumoasei mele Tuba 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 2743637754 ..lasa de dorit deja nici nu vreau sa ma gandesc la ceva mai intim intre ei sad
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 22 Noi 2012, 9:17 pm

petronela a scris:
Nu reusim sa mai gasim iesirea... stupid dar daca se termina Iss ..gata la altul nu ma mai uit..la indieni.. Smile

Si eu o sa iau o pauza ca si Barun. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 22 Noi 2012, 9:18 pm

Admin_dea05 a scris:Da si noul partener al frumoasei mele Tuba 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 2743637754 ..lasa de dorit deja nici nu vreau sa ma gandesc la ceva mai intim intre ei sad
Am vazut si ..m-am ingrozit...sper sa nu o dea si ea in bara ca Murat ..cu altfel de rol...diferit.. stupid
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 22 Noi 2012, 9:19 pm

iulianagl a scris:

Si eu o sa iau o pauza ca si Barun. Smile
Daca iei doar pauza, exista sanse sa revii, nu ??? 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 1007734117
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 19 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum