Serialesitelenovelet
51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+8
Mirela Maria
Nicky
gix
dubaisport
michiper68
Admin_dea05
victorelalove
DENISA
12 participanți

Pagina 7 din 42 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 24 ... 42  Urmatorul

In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 27 Dec 2012, 7:31 pm

michiper68 a scris:

singurul care nu a inteles nimic a fost rahmi. era confuz. parca era stan . se uita ca 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 756436-n lemne. ar fi vrut sa-l sune pe mustafa sa-i spuna si el ce avea de spus, ca nu apucase omul. era tare nedumerit, el de ce nu a spus ce are pe suflet?

Smile Smile Smile
Nu-i venira cuvintele . La el mai greu . Si daca tipa Mustafa ca descreeratul ... nici ca mai spunea ceva Rahmi . Si el pe acolo ...face pe viteazul .
Dar Mustafa rau la manie . Nu putu sa spuna ca nu trimise florile . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 27 Dec 2012, 7:31 pm

Iuliana a scris:pa, pe 1 ian nu-i ep la fatma, dar luni si miercuri, da.

kiss kiss kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 27 Dec 2012, 7:32 pm

Iuliana a scris:pa, pe 1 ian nu-i ep la fatma, dar luni si miercuri, da.

nici sultanul nu a fost. ne uitam luni si miercuri , ce sa facem.ms iuliana.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 27 Dec 2012, 7:33 pm

A mai fost tare faza ca abia ce spusese Kerim ca el deja a inceput sa stranga amintiri frumoase ...zabang buchet de flori . Smile Le era ca sunt prea multe amintiri frumoase ... Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 27 Dec 2012, 7:35 pm

victorelalove a scris:

Smile Smile Smile
Nu-i venira cuvintele . La el mai greu . Si daca tipa Mustafa ca descreeratul ... nici ca mai spunea ceva Rahmi . Si el pe acolo ...face pe viteazul .
Dar Mustafa rau la manie . Nu putu sa spuna ca nu trimise florile . Smile

a priceput el complotul, ca-i vulpe batrana. afla pana la urma. si adresa de la restaurant. cate sfori au tras yasaranii primul ep sa-i scoata basma curata pe dobitocii lor si cum s-au intors toate impotriva lor sezonul 2. nu mai stiu daca procesul se termina cu ei nevinovati, primul sezon si fac ei recurs sau il amana un an. chiar nu mai stiu. dar yasaranii s-au autodistrus incet dar sigur.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 27 Dec 2012, 7:37 pm

victorelalove a scris:A mai fost tare faza ca abia ce spusese Kerim ca el deja a inceput sa stranga amintiri frumoase ...zabang buchet de flori . Smile Le era ca sunt prea multe amintiri frumoase ... Smile

el zambea frumos la ea si cand vopsea gardul desi ea ii spunea doctoritei ca e suparata ca i-a ascuns de intalnirea cu vural. dar mi-a placut ablu cu pozele cu victime ,,scapate'' pe jos din greseala. l-a daramat pe bietul vural. vural era bun in rol de visator, foarte credibil, zici ca-i leguma.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 27 Dec 2012, 7:38 pm

michiper68 a scris:

a priceput el complotul, ca-i vulpe batrana. afla pana la urma. si adresa de la restaurant. cate sfori au tras yasaranii primul ep sa-i scoata basma curata pe dobitocii lor si cum s-au intors toate impotriva lor sezonul 2. nu mai stiu daca procesul se termina cu ei nevinovati, primul sezon si fac ei recurs sau il amana un an. chiar nu mai stiu. dar yasaranii s-au autodistrus incet dar sigur.

Pai parca s-a amanat . Ca deja statusera prea mult la inchisoare .
Mustafa s-a gandit dupa accea ca-i bine ...parca o mai vrea pe Gullia ...sau ce o mai vrea el . O amintire . Stai ca trimite focuri de artificii ... si apoi vrea Kerim sa pupe . Smile Dar mai asteapta 20 de episoade . Smile Pana atunci mai vrea odata ... dar vede stele verzi .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 27 Dec 2012, 7:39 pm

michiper68 a scris:

el zambea frumos la ea si cand vopsea gardul desi ea ii spunea doctoritei ca e suparata ca i-a ascuns de intalnirea cu vural. dar mi-a placut ablu cu pozele cu victime ,,scapate'' pe jos din greseala. l-a daramat pe bietul vural. vural era bun in rol de visator, foarte credibil, zici ca-i leguma.

Da . El zambeste mereu frumos . Chiar si cand se gandeste la cat de nesuferita este Mukka . Vaiiii , si cum a vorbit el cu baba la telefon .... superb momentul . Dar Gullia se uita ... stupid
Asa este cu Vural . Facut pentru rol de pacient . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 27 Dec 2012, 7:40 pm

victorelalove a scris:

Pai parca s-a amanat . Ca deja statusera prea mult la inchisoare .
Mustafa s-a gandit dupa accea ca-i bine ...parca o mai vrea pe Gullia ...sau ce o mai vrea el . O amintire . Stai ca trimite focuri de artificii ... si apoi vrea Kerim sa pupe . Smile Dar mai asteapta 20 de episoade . Smile Pana atunci mai vrea odata ... dar vede stele verzi .

ei acum zic ca procesul va fi in iunie. iunie sfarsitul primului sezon cand ii elibereaza. nu mai stiu dar in sezonul 2 parca tot iunie va fi finalul procesului.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 27 Dec 2012, 7:41 pm

victorelalove a scris:

Da . El zambeste mereu frumos . Chiar si cand se gandeste la cat de nesuferita este Mukka . Vaiiii , si cum a vorbit el cu baba la telefon .... superb momentul . Dar Gullia se uita ... stupid
Asa este cu Vural . Facut pentru rol de pacient . Smile

frumos apartamentul ala unde s-a mutat mustafa. tot compexul arata frumos. mi-a placut conceptia. cred ca sunt fff scumpe.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 27 Dec 2012, 7:43 pm

michiper68 a scris:

ei acum zic ca procesul va fi in iunie. iunie sfarsitul primului sezon cand ii elibereaza. nu mai stiu dar in sezonul 2 parca tot iunie va fi finalul procesului.

Parca asa . Ca trebuie sa fie si procesul cu moartea lui Vural . Tragere de par ...asta este .
Ai vazut ce nume are Mustafa in serialul Tubei ? Cica OZAN . Ma gandesc la cartierul nostru . Smile

Ce fatza nevinovata are aici . 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 471309_520326234654575_1850026314_o
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 27 Dec 2012, 7:44 pm

michiper68 a scris:

frumos apartamentul ala unde s-a mutat mustafa. tot compexul arata frumos. mi-a placut conceptia. cred ca sunt fff scumpe.

Ce vrei mai ? Compenseaza cu lasitatea . Bine ca se trezeste mai tarziu ca ar fi vrut altceva . Indecis Mustafa . stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 27 Dec 2012, 7:44 pm

ozan vine de la ozn? e dom comisar. nu stiu dar toti sunt comisari. selim in serialul ala politist stupid , erdogan in kuzey guney, joaca cu kivanc si din nou cu bugra, aseara am vazut o secventa cu el langa bugra, acum si mustafa tot comisar, comisarul ozeneu.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 27 Dec 2012, 7:46 pm

michiper68 a scris:ozan vine de la ozn? e dom comisar. nu stiu dar toti sunt comisari. selim in serialul ala politist stupid , erdogan in kuzey guney, joaca cu kivanc si din nou cu bugra, aseara am vazut o secventa cu el langa bugra, acum si mustafa tot comisar, comisarul ozeneu.

Probabil ca da bine . Au niste fantasme turcii cu comisari . Smile Smile Smile
Poate ca si pe Engin tot comisar il vedem .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 27 Dec 2012, 7:46 pm

victorelalove a scris:

Ce vrei mai ? Compenseaza cu lasitatea . Bine ca se trezeste mai tarziu ca ar fi vrut altceva . Indecis Mustafa . stupid

totusi parca mustafa e singurul care nu a zis multe impotriva ei. el a zis ca fatmagul nu minte. stie el ca ea nu poate sa minta. sau cam asha ceva din turco-engleza-araba din care aveam noi informatiile.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 27 Dec 2012, 7:47 pm

victorelalove a scris:

Probabil ca da bine . Au niste fantasme turcii cu comisari . Smile Smile Smile
Poate ca si pe Engin tot comisar il vedem .

nu . el va fi masculul predominant . din satul, orashul, cartierul respectiv. mascul de samantza .
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 27 Dec 2012, 7:48 pm

michiper68 a scris:

totusi parca mustafa e singurul care nu a zis multe impotriva ei. el a zis ca fatmagul nu minte. stie el ca ea nu poate sa minta. sau cam asha ceva din turco-engleza-araba din care aveam noi informatiile.

Prea putin ...prea tarziu .
Dar a facut mult rau in relatia Gulliei cu Kerim ... ca pana sa-si dea seama baiatul ca este blocat ... s-a tot razboit cu el . In loc sa-si vada de blocarea lui . sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 27 Dec 2012, 7:49 pm

michiper68 a scris:

nu . el va fi masculul predominant . din satul, orashul, cartierul respectiv. mascul de samantza .

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 539466 Ala este .
Comisarul mascul ALPHA . Zburatorul . Toate vor avea vise cu el . De asta are rol de visator . DE VISAT . 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 539466
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 27 Dec 2012, 7:50 pm

cred ca am invatata pe dinafara hitul.

in fatza casei
creste un susan
unde-i apa
sa ma spal pe fatza


e genial. da-mi cutitul sa ma curatz in urechi, nu mai stiu mai mult dar am ramas cu traume pt ca atunci acest cantec a fost postat cu zeci de traduceri, clipuri, explicatii, comentariu literar.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 27 Dec 2012, 7:51 pm

victorelalove a scris:

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 539466 Ala este .
Comisarul mascul ALPHA . Zburatorul . Toate vor avea vise cu el . De asta are rol de visator . DE VISAT . 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 539466

visator cu negre plete
vin la noapte de (ma) mi-o fura?

cu barba nu a scris poetul . ce rau imi pare.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 27 Dec 2012, 7:52 pm

michiper68 a scris:cred ca am invatata pe dinafara hitul.

in fatza casei
creste un susan
unde-i apa
sa ma spal pe fatza


e genial. da-mi cutitul sa ma curatz in urechi, nu mai stiu mai mult dar am ramas cu traume pt ca atunci acest cantec a fost postat cu zeci de traduceri, clipuri, explicatii, comentariu literar.

Asta este . Asta este folcror pur turcesc . Transmis pe cale orala . Desi initial cred ca nu era un susan . Era un maslin . Ca stii si tu ... fiind transmis asa ... fiecare isi aduce aportul . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 27 Dec 2012, 7:53 pm

michiper68 a scris:

visator cu negre plete
vin la noapte de (ma) mi-o fura?

cu barba nu a scris poetul . ce rau imi pare.
Scrie Ece si cu barba . Trebuie sa "turceasca" balada . Sa vezi ce va iesi ... Smile Smile Smile I se va duce vestea in 3 judete . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 27 Dec 2012, 7:54 pm

victorelalove a scris:

Asta este . Asta este folcror pur turcesc . Transmis pe cale orala . Desi initial cred ca nu era un susan . Era un maslin . Ca stii si tu ... fiind transmis asa ... fiecare isi aduce aportul . Smile

eu am citit martz. si m-a apucat rasul. voi studia. avea doua strofe insa. in prima parte era un copac apoi se schimba copacul si curtea presupun . ideea cu robul tau, in lanturi la curte era aceeiasi, semn ca nebunia e constanta si daca stau in vile si daca stau in corturi.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 27 Dec 2012, 7:56 pm

michiper68 a scris:

eu am citit martz. si m-a apucat rasul. voi studia. avea doua strofe insa. in prima parte era un copac apoi se schimba copacul si curtea presupun . ideea cu robul tau, in lanturi la curte era aceeiasi, semn ca nebunia e constanta si daca stau in vile si daca stau in corturi.

Clar . Asa este la ei . Probabil ca el stia cum este cu inlantuirea inca de pe vremea BBO . Atunci a studiat bine problema . Bine ca ii salva faza cu sa se spele pe fatza . Aia era singura actiune mai umana . Trebuia sa ne spuna pe unde se mai spala el . Tot actiuni umane ...si astea . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 27 Dec 2012, 8:00 pm

deci

in fatza caseeeeeelorrrrrr
sunt mirtzi
nu beau apa, femeia mea.
de-a-ndoaselea


alahhhhhhhh
sa mi te dea
ia pumnalul
si loveste-ma
sa mor femeia mea
sa fiu sclav la poarta voastra
scumpa mea

Smile Smile Smile
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 42 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 24 ... 42  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum