Serialesitelenovelet
1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 7 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 7 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

1.Qubool Hai - Accept!

+8
narcisa
costearamona
anyta
mayya54
lica54
Lucica10
Andreea_Miha
Admin_dea05
12 participanți

Pagina 7 din 40 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Urmatorul

In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 7 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 21 Ian 2013, 4:47 pm

http://www.rangmunch.tv/index.php/writers-gully/newsbar/item/2607-crossover-episode-of-punar-vivaah-and-qubool-hai

kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 7 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 21 Ian 2013, 4:49 pm

iulianagl a scris:Din câte am înțeles la noi din cauza lor avem atâtea restricții.

:nh8: pai ce treaba are voyo cu seriale indiene ..sau cu un serial care nu e cumparat de ei?Daca ei il aveau in grila lor da dar asa ??? :nh8:
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 7 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Lun 21 Ian 2013, 5:02 pm

Andreea_Miha a scris:

:nh8: pai ce treaba are voyo cu seriale indiene ..sau cu un serial care nu e cumparat de ei?Daca ei il aveau in grila lor da dar asa ??? :nh8:

Pai cica cam mai toate ei le-au cumparat mai putin cred ca astea indiene.Si ca sa le vezi trebuie sa-ti faci cont.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 7 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 21 Ian 2013, 5:16 pm

iulianagl a scris:

Pai cica cam mai toate ei le-au cumparat mai putin cred ca astea indiene.Si ca sa le vezi trebuie sa-ti faci cont.

pai da dar ca sa iti faca ei reclamatie trebuie sa aibe ei Geet sau Iss sau sa aibe contract cu ei cu casa de productie ...alfel ce treaba are voyo cu ceva produs de star plus si Lions etc?
Din moment ce nu au cumparat sau produs ei filmul nu au de ce face reclamatie la seriale respective.

Stiu ca voyo au facut reclamatie pt pariu cu viata si las fierbinti...dar nu cred ca are vro treaba cu Geet si Iss.Sincer nu cred ca sunt blocate de posturi programe de la noi,ci de la casa lor de productie si posturile star plus..sau vrunul care nu are ce face ...sau mai poate fi si melodia ...

ps:stiu ca trebuie cont sa itit faci ca sa le vezi,de asemnea poti vedea online si posturile din gruplul pro online...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 7 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Lun 21 Ian 2013, 5:17 pm

Andreea_Miha a scris:

pai da dar ca sa iti faca ei reclamatie trebuie sa aibe ei Geet sau Iss sau sa aibe contract cu ei cu casa de productie ...alfel ce treaba are voyo cu ceva produs de star plus si Lions etc?
Din moment ce nu au cumparat sau produs ei filmul nu au de ce face reclamatie la seriale respective.

Stiu ca voyo au facut reclamatie pt pariu cu viata si las fierbinti...dar nu cred ca are vro treaba cu Geet si Iss.Sincer nu cred ca sunt blocate de posturi programe de la noi,ci de la casa lor de productie si posturile star plus..sau vrunul care nu are ce face ...sau mai poate fi si melodia ...

Da cred ca asa e dar eu ma refeream la celelate seriale englezesti ca nu stiu ce serial vroia ia sa vada si hopa na ca nu a putut.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 7 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 21 Ian 2013, 5:22 pm

iulianagl a scris:

Da cred ca asa e dar eu ma refeream la celelate seriale englezesti ca nu stiu ce serial vroia ia sa vada si hopa na ca nu a putut.

alea da..probabil ca e cumparat de ei..si de ce sa il vezi gratis cand il poti vedea contra cost pe voyo? 1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 7 2743637754 1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 7 44419

crede-am ca te referi la voyo si serialele indiene in special cele doua..ca nu vedeam legatura...poate au cumparat ei serialele de la national dar pana acum geet si iss nu a fost difuzat de nici un post.. 1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 7 281600
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 7 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 21 Ian 2013, 5:41 pm

Andreea_Miha a scris:

alea da..probabil ca e cumparat de ei..si de ce sa il vezi gratis cand il poti vedea contra cost pe voyo? 1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 7 2743637754 1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 7 44419

crede-am ca te referi la voyo si serialele indiene in special cele doua..ca nu vedeam legatura...poate au cumparat ei serialele de la national dar pana acum geet si iss nu a fost difuzat de nici un post.. 1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 7 281600

Mda, am cautat si eu odata o emisiune pro tv pe net, si nu am gasit nicaieri. Tot ce gaseam era : Abonati-va la Voyo. Asa ca am renuntat la protv-ul lor. Daca vad un film frumos la ei bine, daca nu nici nu ma complic.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 7 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 21 Ian 2013, 5:42 pm

Dar stii ce nu imi place la Voyo ? Ca da doar emisiunile de la protv. Nu ma durea mana sa platesc 5 euro pe luna, dar sa vad si allte posturi. Ce sa fac doar cu protv-ul si cu acasa ?
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 7 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Lun 21 Ian 2013, 5:43 pm

Alexa20 a scris:Dar stii ce nu imi place la Voyo ? Ca da doar emisiunile de la protv. Nu ma durea mana sa platesc 5 euro pe luna, dar sa vad si allte posturi. Ce sa fac doar cu protv-ul si cu acasa ?

E o porcarie curata.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 7 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 21 Ian 2013, 5:51 pm

iulianagl a scris:

E o porcarie curata.

corect. O mare porcarie.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 7 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 21 Ian 2013, 5:55 pm

Nu stiu daca a pus cineva link-urile : http://tv.desitvforum.net/index.php?option=com_content&task=view&id=207020&Itemid=156
http://tv.desitvforum.net/index.php?option=com_content&task=view&id=207038&Itemid=156
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 7 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 21 Ian 2013, 7:10 pm

Alexa20 a scris:

Mda, am cautat si eu odata o emisiune pro tv pe net, si nu am gasit nicaieri. Tot ce gaseam era : Abonati-va la Voyo. Asa ca am renuntat la protv-ul lor. Daca vad un film frumos la ei bine, daca nu nici nu ma complic.

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 7 2743637754 ...da toate emisiunile filmele din grupul pro...pro tv acasa acasa gold etc...toate sunt asa.daca punea cineva ceva de la ei nu dureaza mult si blocheaza...sterge etc.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 7 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 21 Ian 2013, 7:15 pm

Alexa20 a scris:Dar stii ce nu imi place la Voyo ? Ca da doar emisiunile de la protv. Nu ma durea mana sa platesc 5 euro pe luna, dar sa vad si allte posturi. Ce sa fac doar cu protv-ul si cu acasa ?

Eu nu ma intrat niciodata la ei,stiu ca are tot de la grupul pro tv s.a ...Voya e detinut de Pro tv..dar ma gandeam ca paote mai au si alte posturi
Anti VOYO
https://www.facebook.com/spuneNUvoyo.ro

Mircea Badea - Despre piraterie si campaniile anti-voyo [In Gura Presei]
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 7 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 21 Ian 2013, 7:50 pm

Si ultima...
Mircea Badea - Divertismentul nu e gratuit in Romania [In Gura Presei]
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 7 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Lun 21 Ian 2013, 8:56 pm


Se pare ca Zoya a intrat in belea din nou ca o ingroapa aia de vie.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 7 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Lun 21 Ian 2013, 9:01 pm



Super dar aia parca nu era Aarti cea care joaca cu Guru.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 7 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Lun 21 Ian 2013, 9:08 pm

Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 7 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Lun 21 Ian 2013, 9:45 pm

Eu nu inteleg un lucru de ce e asa de important pentru Razya ca Humaira sa se marite cu Ayaan?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 7 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 21 Ian 2013, 9:49 pm

iulianagl a scris:Eu nu inteleg un lucru de ce e asa de important pentru Razya ca Humaira sa se marite cu Ayaan?

Nici eu si tare as vrea sa stiu. Da ce mi-a placut Maha din seara asta. Ce superrrrrrrrrrr Si daca nu ma insel, cred ca si maine mai e un Maha. Ca am vazut ambele seriale combinate in urmatorul promo, deci inca un Maha. Yuhuuu.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 7 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Lun 21 Ian 2013, 9:51 pm

Alexa20 a scris:

Nici eu si tare as vrea sa stiu. Da ce mi-a placut Maha din seara asta. Ce superrrrrrrrrrr Si daca nu ma insel, cred ca si maine mai e un Maha. Ca am vazut ambele seriale combinate in urmatorul promo, deci inca un Maha. Yuhuuu.

Acum ma uit si eu e super super stii au transmis toate trairile lor mi s-a zburlit pielea pe mine.Abia astept sa-l traduc in romana.Karan este un actor super stie sa imbine comedia cu tragedia.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 7 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 21 Ian 2013, 9:53 pm

Andreea_Miha a scris:

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 7 2743637754 ...da toate emisiunile filmele din grupul pro...pro tv acasa acasa gold etc...toate sunt asa.daca punea cineva ceva de la ei nu dureaza mult si blocheaza...sterge etc.

Ce m-am distrat cu Mircea Badea Smile Smile Ce imi place cand ii mascareste pe aia de la Voyo si Pro tv. Dar intr-un fel are dreptate, daca pe aia din America nu ii intereseaza ca un film de-al lor este piratat, atunci care este problema lui Voyo ? Si nu m-ar mira sa faca la fel si cu filmele indiene. Ca am vazut ca pe acasa Gold, a inceput sa bage si telenovele turcesti, asa ca de ce nu ar baga si telenovele indiene ? Deci, in concluzie este posibil ca din reclamatia celor de la Voyo la CNA, filmele care sunt postate pe diverse site-uri fara drept de autor, posibil sa fie sterse.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 7 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 21 Ian 2013, 9:56 pm

iulianagl a scris:

Acum ma uit si eu e super super stii au transmis toate trairile lor mi s-a zburlit pielea pe mine.Abia astept sa-l traduc in romana.Karan este un actor super stie sa imbine comedia cu tragedia.

Nu prea inteleg 100% ce zic eiin episod, ca au un altfel de limbaj, hindi-araba. Dar cred ca afla de la varul lu maicasa, sau prieten de familie ce o fi ala, ca fisa a fost violata de viitorul ei sot, si ca de aia a fortato sa se casatoreasca.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 7 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Lun 21 Ian 2013, 9:58 pm

Alexa20 a scris:

Nu prea inteleg 100% ce zic eiin episod, ca au un altfel de limbaj, hindi-araba. Dar cred ca afla de la varul lu maicasa, sau prieten de familie ce o fi ala, ca fisa a fost violata de viitorul ei sot, si ca de aia a fortato sa se casatoreasca.

Aha deci rata violurilor la ei e mare de promoveaza asemenea chestii.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 7 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Lun 21 Ian 2013, 10:04 pm

Maenerveaza rau Raashid tatal baietilor ca se lasa calcat in picioare de niste cucuvele ca Razya si Moomu ala.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 7 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 21 Ian 2013, 10:10 pm

Alexa20 a scris:

Ce m-am distrat cu Mircea Badea Smile Smile Ce imi place cand ii mascareste pe aia de la Voyo si Pro tv. Dar intr-un fel are dreptate, daca pe aia din America nu ii intereseaza ca un film de-al lor este piratat, atunci care este problema lui Voyo ? Si nu m-ar mira sa faca la fel si cu filmele indiene. Ca am vazut ca pe acasa Gold, a inceput sa bage si telenovele turcesti, asa ca de ce nu ar baga si telenovele indiene ? Deci, in concluzie este posibil ca din reclamatia celor de la Voyo la CNA, filmele care sunt postate pe diverse site-uri fara drept de autor, posibil sa fie sterse.

Si eu la fel... Smile
da dar voyo poate face reclamatie la un film cumparat de ei..dar sincer ma astept si la asta la reclamati la seriale indiene ..cum vede ca merg bine seriale turcesti gata si ei la fel si al seriale indiene...

ps:asa este dar probabil ca cei de la voyo au cumparat acel serial film etc si l-au pus pe saitul lor...si nu le convine ca noi sa le gasim traduse tot pe un alt site gratis in timp ce ei au platit...ei cum sa isi scoata bani si ceva in plus?
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 7 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 40 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum