Serialesitelenovelet
9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

+8
Admin_dea05
iulianagl
anyta
Alexa20
tiberici
lica54
victoria
narcisa
12 participanți

Pagina 22 din 40 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Urmatorul

In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de victoria Lun 25 Feb 2013, 6:05 pm

iulianagl a scris:Pfiii fi-mi-ar sacrba, nu se poate asa ceva gata m-a enervat rau de tot.La ce trebuia sa o aduca pe Dips in locul Eroinei?
so faca pe madhu geluasa ca ia stie ca rk in trecut a iubito Smile Smile Smile

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 27

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 25 Feb 2013, 6:06 pm

Deci au renuntat creativii la pozele cu Deepali asa cum se auzise si a bagat-o intr-un rol cameo.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de tiberici Lun 25 Feb 2013, 6:18 pm

iulianagl a scris:Deci au renuntat creativii la pozele cu Deepali asa cum se auzise si a bagat-o intr-un rol cameo.

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 1522473840 Iuliii!!!
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 25 Feb 2013, 6:32 pm

tiberici a scris:

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 1522473840 Iuliii!!!
Naspa scena de la Promo nu știu de ce dar parca mai bine juca fosta Eroina decât Deepali aia măcar era simpatia dar pe cand Matracuca asta nu are pic de talent si ce fel stătea Rk?Ma ingrijoreaza ca Madhu ar putea fi geloasa si n-as vrea sa-i dea satisfactie lui Rk.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Lun 25 Feb 2013, 6:46 pm

iulianagl a scris:Naspa scena de la Promo nu știu de ce dar parca mai bine juca fosta Eroina decât Deepali aia măcar era simpatia dar pe cand Matracuca asta nu are pic de talent si ce fel stătea Rk?Ma ingrijoreaza ca Madhu ar putea fi geloasa si n-as vrea sa-i dea satisfactie lui Rk.
Oare de am impresia din promo ca nu va fi pe placul nostru ce o sa vedem...deja Madhu inghite in sec.... 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 41236902
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de tiberici Lun 25 Feb 2013, 6:49 pm

iulianagl a scris:Naspa scena de la Promo nu știu de ce dar parca mai bine juca fosta Eroina decât Deepali aia măcar era simpatia dar pe cand Matracuca asta nu are pic de talent si ce fel stătea Rk?Ma ingrijoreaza ca Madhu ar putea fi geloasa si n-as vrea sa-i dea satisfactie lui Rk.

Da...."Ma ingrijoreaza ca Madhu ar putea fi geloasa si n-as vrea sa-i dea satisfactie lui Rk"... 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 2743637754
Ceva se citeste pe fata ei....si nu stiu cum sa interpretez mimica fetei.....gelozie sau lehamite de ce vede....
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 25 Feb 2013, 6:54 pm

Pfff, cat ma enrveaza RK cu ideile lui de razbunare. Mi-a luat tot cheful
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 25 Feb 2013, 8:36 pm

petronela a scris:
Oare de am impresia din promo ca nu va fi pe placul nostru ce o sa vedem...deja Madhu inghite in sec.... 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 41236902

Buna.Sa vezi tu ca parca ii vedem ranjetul lui RK.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 25 Feb 2013, 8:38 pm

tiberici a scris:

Da...."Ma ingrijoreaza ca Madhu ar putea fi geloasa si n-as vrea sa-i dea satisfactie lui Rk"... 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 2743637754
Ceva se citeste pe fata ei....si nu stiu cum sa interpretez mimica fetei.....gelozie sau lehamite de ce vede....

Daca ar fi leahamite ar fi super dar nu cred. sad
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 25 Feb 2013, 8:38 pm

Alexa20 a scris:Pfff, cat ma enrveaza RK cu ideile lui de razbunare. Mi-a luat tot cheful

Crezi ca numai tie? Exclamation
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 25 Feb 2013, 8:40 pm

Oameni buni cand o vad pe Deepali deja inima imi da necazuri, nu o pot suporta.sa ma ierte Dumnezeu dar trebuie sa-i faca ceva ca eu una nu o mai suport.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Lun 25 Feb 2013, 8:57 pm

iulianagl a scris:

Buna.Sa vezi tu ca parca ii vedem ranjetul lui RK.
Bina...atunci sa fie odata castigator...sa se sfarseasca razbunarea asta ..si ..ce ziceau ?? ca se imbata amandoi ?? sa faca ceva si sa miste povestea mai departe de razbunare..ca m-am saturat de ea...iar Dips isi joaca super rolul de vampa...ii reuseste tare bine, chiar daca pe noi ne scoate din sarite.. 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 41236902
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 25 Feb 2013, 9:00 pm

petronela a scris:
Bina...atunci sa fie odata castigator...sa se sfarseasca razbunarea asta ..si ..ce ziceau ?? ca se imbata amandoi ?? sa faca ceva si sa miste povestea mai departe de razbunare..ca m-am saturat de ea...iar Dips isi joaca super rolul de vampa...ii reuseste tare bine, chiar daca pe noi ne scoate din sarite.. 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 41236902

Dar ce ma scoate ca ce era la gura mea cand mi-a aparut in fata ochilor.iar chestia cu ca se imbata amandoi si tralalala este posibil nici sa nu se intample ca asa se auzea ca Rk o safaca niste poze cu Dips si o sa o puna pe Madhubala sa le aduca in cabina lui ei uite ca au schimbat foaia mi-au adus-o pe platou ca nu era deajuns cat o vad acasa.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 25 Feb 2013, 9:00 pm

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 285637_355057187943065_799706853_nAsta mi-a placut.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de victoria Lun 25 Feb 2013, 9:02 pm

vreu un promo unde ei se imbata

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 27

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 25 Feb 2013, 9:03 pm

victoria a scris:vreu un promo unde ei se imbata

Nu, doar scris a aparut.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Lun 25 Feb 2013, 9:15 pm

iulianagl a scris:

Dar ce ma scoate ca ce era la gura mea cand mi-a aparut in fata ochilor.iar chestia cu ca se imbata amandoi si tralalala este posibil nici sa nu se intample ca asa se auzea ca Rk o safaca niste poze cu Dips si o sa o puna pe Madhubala sa le aduca in cabina lui ei uite ca au schimbat foaia mi-au adus-o pe platou ca nu era deajuns cat o vad acasa.
Si eu incep sa cred ca ce au scris ei cu butelcuta nu prea o sa se intample...si parca Madhu inghitind in sec nu prea imi place..cred ca se da de gol ca e geloasa..si asta e, castiga RK, se razbuna si poate avem noroc sa mai vedem si altceva.....orice, numai razbunare sa nu mai fie... 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 41236902
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 25 Feb 2013, 9:16 pm

petronela a scris:
Si eu incep sa cred ca ce au scris ei cu butelcuta nu prea o sa se intample...si parca Madhu inghitind in sec nu prea imi place..cred ca se da de gol ca e geloasa..si asta e, castiga RK, se razbuna si poate avem noroc sa mai vedem si altceva.....orice, numai razbunare sa nu mai fie... 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 41236902

Si eu zic tot la fel.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 26 Feb 2013, 12:08 am

Noapte buna, "puisorilor", vise placute. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Mar 26 Feb 2013, 8:22 am

Buna bimineata dragalaselor!O cafea buna si o zi frumoasa kiss kiss

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 EqOiJHw

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 1075gzk51
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 26 Feb 2013, 8:23 am

lica54 a scris:Buna bimineata dragalaselor!O cafea buna si o zi frumoasa kiss kiss


Buna dimi. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 26 Feb 2013, 8:48 am

Buna dimi fetelor!Sunt tare suparata astia de la color nu ne dau voie sa vedem Madhubala pe you tube 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 2743637754 ...si eu care am facut si rubrica separata pentru capturi sad

Fetelor ce tara este asta????
https://www.facebook.com/pages/Madhubala-Konjam-Ishtam-Konjam-Kashtam-Polimer-TV/455432101190684
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 26 Feb 2013, 8:52 am

Admin_dea05 a scris:Buna dimi fetelor!Sunt tare suparata astia de la color nu ne dau voie sa vedem Madhubala pe you tube 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 2743637754 ...si eu care am facut si rubrica separata pentru capturi sad

Fetelor ce tara este asta????
https://www.facebook.com/pages/Madhubala-Konjam-Ishtam-Konjam-Kashtam-Polimer-TV/455432101190684

Este tot de a lor dar e tamil adica partea aia de langa Malaiezia si au diferit dialect.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 26 Feb 2013, 9:03 am

Admin_dea05 a scris:Buna dimi fetelor!Sunt tare suparata astia de la color nu ne dau voie sa vedem Madhubala pe you tube 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 2743637754 ...si eu care am facut si rubrica separata pentru capturi sad

Fetelor ce tara este asta????
https://www.facebook.com/pages/Madhubala-Konjam-Ishtam-Konjam-Kashtam-Polimer-TV/455432101190684

Din cate observ, au bagat Madhubala mai devreme, ca sa nu se suprapuna cu serialul lu Jenny si sa le scada din rating. Inteligenti oameni, au mirosit pericolul si au mutat serialul Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 26 Feb 2013, 9:04 am

Alexa20 a scris:

Din cate observ, au bagat Madhubala mai devreme, ca sa nu se suprapuna cu serialul lu Jenny si sa le scada din rating. Inteligenti oameni, au mirosit pericolul si au mutat serialul Smile

Cum adica numai este la 17?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 22 din 40 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum