Serialesitelenovelet
5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

5.Qubool Hai - Accept!

+10
narcisa
iulianagl
petronela
mayya54
Alexa20
costearamona
mita baston
lica54
Loredana
Admin_dea05
14 participanți

Pagina 2 din 40 Înapoi  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Urmatorul

In jos

5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 Empty Re: 5.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mier 10 Apr 2013, 7:27 pm

Alexa20 a scris:

Nu eram obosita din cauza subtitrarii. Aia chiar am facut-o lejer, doar ca ieri am avut de alergat prin n locuri. Traducerea de azi o sa fie postata maine dimineata. In seara asta abia daca am timp sa vad si eu episodul de la QH. Va pupic
kiss cred ca e de bine in ep de azi Smile odihna placuta kiss
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 Empty Re: 5.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mier 10 Apr 2013, 7:36 pm

super dragut episodul ! azi nu mai am nici o reclamatie! lasand la o parte pisica puricoasa si turbata si ,sper cat de curand ,si cheala,a fost frumos! Smile
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 Empty Re: 5.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mier 10 Apr 2013, 7:55 pm

dragut Asad prins cu mata-n sac de "beleaua" de Zoya! Smile bine ca nu stia motana ce si cum cu tehnica,altfel era in stare sa-i distruga tot laptopul,nu numai cd-ul 5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 2743637754 dar si-a luat-o azi in freza cu moneda .. Question un singur lucru bun a facut si ea,fotografia cu ei trei,si fara mutra ei 5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 2520790337

nota 10 pentru imaginea cu cei doi ,el la laptop,ea intorcandu-se sa auda ce spune! 5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 357595
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 Empty Re: 5.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mier 10 Apr 2013, 8:14 pm

5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 529142_335048136618735_876523130_n
dragut titlul cartii citite ieri seara de Asad:The space between!
na,ca acum nu i-a mai lasat Zoya nici un pic de spatiu Smile
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 Empty Re: 5.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mier 10 Apr 2013, 8:23 pm

Bună seara fetele. Mita văd că ești tare încântată de ep de azi, eu sunt abia la cel de ieri și nu pot să cred cât de stresantă e Razyia, cum l-a urmărit peste tot pe bietul Ayaan până a cedat 5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 2743637754. Mai aveam puțin și cedam și eu.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 Empty Re: 5.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mier 10 Apr 2013, 8:29 pm

narcisa a scris:Bună seara fetele. Mita văd că ești tare încântată de ep de azi, eu sunt abia la cel de ieri și nu pot să cred cât de stresantă e Razyia, cum l-a urmărit peste tot pe bietul Ayaan până a cedat 5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 2743637754. Mai aveam puțin și cedam și eu.
salut! scuze,dar imi tot pica netul 5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 2743637754 lasa baba-cloanta,treci peste,si azi e la fel de tampita,o baga pe Dilshad in rahatul cu magia neagra 5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 2743637754 in schimb Asad face toti banii,nu numai moneda pe care a schimbat-o Smile
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 Empty Re: 5.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mier 10 Apr 2013, 8:34 pm

mita baston a scris:
salut! scuze,dar imi tot pica netul 5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 2743637754 lasa baba-cloanta,treci peste,si azi e la fel de tampita,o baga pe Dilshad in rahatul cu magia neagra 5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 2743637754 in schimb Asad face toti banii,nu numai moneda pe care a schimbat-o Smile
Cum ajunge ea la Dilshad? Prin motană? Dar cu Dilshad ce mai are, nu voia să scape de Zoya? Sau n-a aflat că nu mai pleacă? Eu nu-i înțeleg și pe ăștia cu Humaira, o plac dar nu-l lasă pe Ayaan să se însoare. Iar ăsta mai realizează că ține la ea sau i s-au încurcat creierii în părul lui creț?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 Empty Re: 5.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mier 10 Apr 2013, 8:36 pm

5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 15213_335011136622435_16477840_n super1
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 Empty Re: 5.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mier 10 Apr 2013, 8:43 pm

narcisa a scris:Cum ajunge ea la Dilshad? Prin motană? Dar cu Dilshad ce mai are, nu voia să scape de Zoya? Sau n-a aflat că nu mai pleacă? Eu nu-i înțeleg și pe ăștia cu Humaira, o plac dar nu-l lasă pe Ayaan să se însoare. Iar ăsta mai realizează că ține la ea sau i s-au încurcat creierii în părul lui creț?
Smile Smile stai usor,ca nici eu n-am prea priceput Smile
la Dilshad ajung dupa ce merg la o 5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 885862 ce le spune ca magia neagra este "mana" lui Dilshad! cred ca Razia vrea sa impuste 2 iepuri dintr-un foc,si bunica cea buna ,si sa-i strice linistea lui Rashid!de Zoya inca nu stie ca nu a plecat,motana a avut grija sa sune la ofiterul cu imigrarile prima data,sa scape cat mai repede de Zoya,ca incepe sa-i creasca Irfanul cel mic in burtica Smile .iar despre arici-pogonici,cred ca parul i-a asfixiat total neuronii,si nu inteleg de ce nu o vrea pe Humaira,mai ales spunandu-i Zoya sa aiba grija de ea, sa nu o raneasca .poate construiesc personajul in functie de dorinta actorului,cum ca s-ar trece la un film artistic si ar parasi serialul!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 Empty Re: 5.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mier 10 Apr 2013, 8:51 pm

mita baston a scris:
Smile Smile stai usor,ca nici eu n-am prea priceput Smile
la Dilshad ajung dupa ce merg la o 5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 885862 ce le spune ca magia neagra este "mana" lui Dilshad! cred ca Razia vrea sa impuste 2 iepuri dintr-un foc,si bunica cea buna ,si sa-i strice linistea lui Rashid!de Zoya inca nu stie ca nu a plecat,motana a avut grija sa sune la ofiterul cu imigrarile prima data,sa scape cat mai repede de Zoya,ca incepe sa-i creasca Irfanul cel mic in burtica Smile .iar despre arici-pogonici,cred ca parul i-a asfixiat total neuronii,si nu inteleg de ce nu o vrea pe Humaira,mai ales spunandu-i Zoya sa aiba grija de ea, sa nu o raneasca .poate construiesc personajul in functie de dorinta actorului,cum ca s-ar trece la un film artistic si ar parasi serialul!
Pleacă crețul din film? Asta da surpriză. Nu zic că nu e simpatic dar nu-l văd actor de filme artistice. Iar află motana prima că nu mai pleacă Zoya?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 Empty Re: 5.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mier 10 Apr 2013, 8:52 pm

5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 OStymun
ce sa fie,ce sa fie??!! las' ca a avut grija Asad sa fie de bine 5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 37853
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 Empty Re: 5.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mier 10 Apr 2013, 8:55 pm

narcisa a scris:Pleacă crețul din film? Asta da surpriză. Nu zic că nu e simpatic dar nu-l văd actor de filme artistice. Iar află motana prima că nu mai pleacă Zoya?
poate la vreo reclama Pantene ! Smile motana este de fata cand are loc "tragerea la sorti" a plecarii Zoyei,dar este tot familionul acolo,din fericire! ei ii pica blana cand vede ca Asad nu a spus adevarul in legatura cu fata monedei,nu era cap=ramane,era pajura=pleaca! dar el a declarat ,cu suspans,"din nefericire.....cap" Smile
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 Empty Re: 5.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mier 10 Apr 2013, 8:57 pm

mita baston a scris:5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 OStymun
ce sa fie,ce sa fie??!! las' ca a avut grija Asad sa fie de bine 5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 37853
Ziceam că las episodul de azi pentru mâine să-l văd tradus dar m-ai făcut curioasă cu moneda și tre' să deslușesc misterul.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 Empty Re: 5.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mier 10 Apr 2013, 8:58 pm

acum am vazut! numele fisierul salvat in laptop este....Asad Smile
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 Empty Re: 5.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mier 10 Apr 2013, 8:59 pm

narcisa a scris:Ziceam că las episodul de azi pentru mâine să-l văd tradus dar m-ai făcut curioasă cu moneda și tre' să deslușesc misterul.
hai ca merita ! sa-i vezi fata lui Asad si bucuria Zoyei 5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 780376
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 Empty Re: 5.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mier 10 Apr 2013, 9:06 pm

mita baston a scris:
poate la vreo reclama Pantene ! Smile motana este de fata cand are loc "tragerea la sorti" a plecarii Zoyei,dar este tot familionul acolo,din fericire! ei ii pica blana cand vede ca Asad nu a spus adevarul in legatura cu fata monedei,nu era cap=ramane,era pajura=pleaca! dar el a declarat ,cu suspans,"din nefericire.....cap" Smile
Dacă mi se face părul ca al lui Ayaan, nu mă mai spăl în veci cu Pantene. Iar dacă îi pică blana motanei să nu-și facă griji, o împrumută Ayaan că are de unde. A trecut o săptămână de când Zoya tot pleacă și nu mai pleacă, bine că s-a hotărât și poate fac și ei pregătirile de logodnă. Avem trei, cred că de asta nu se hotăra Ayaan, să nu risipească producătorii banii pe aranjamente de mai multe ori, le fac pe toate trei în același timp.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 Empty Re: 5.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mier 10 Apr 2013, 9:08 pm

narcisa a scris:Dacă mi se face părul ca al lui Ayaan, nu mă mai spăl în veci cu Pantene. Iar dacă îi pică blana motanei să nu-și facă griji, o împrumută Ayaan că are de unde. A trecut o săptămână de când Zoya tot pleacă și nu mai pleacă, bine că s-a hotărât și poate fac și ei pregătirile de logodnă. Avem trei, cred că de asta nu se hotăra Ayaan, să nu risipească producătorii banii pe aranjamente de mai multe ori, le fac pe toate trei în același timp.
Smile Smile
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 Empty Re: 5.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mier 10 Apr 2013, 9:14 pm

mita baston a scris:
hai ca merita ! sa-i vezi fata lui Asad si bucuria Zoyei 5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 780376
Tocmai am realizat că am ratat episodul de ieri, mă întrebam unde sunt scenele cu CD-ul pe care îl ia motana. Chiar mă bucuram că s-a decis atât de repede că nu pleacă dar nu se legau scenele. stupid
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 Empty Re: 5.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mier 10 Apr 2013, 9:20 pm

narcisa a scris:Tocmai am realizat că am ratat episodul de ieri, mă întrebam unde sunt scenele cu CD-ul pe care îl ia motana. Chiar mă bucuram că s-a decis atât de repede că nu pleacă dar nu se legau scenele. stupid
sa vezi ce-l ia la intrebari pe Asad,ca i se face chiar limba ca un "jeleu",nu stie ca raspuns sa-i dea Smile
dar acum l-am vazut si in hd,si am auzit mai bine Smile ,zicea ceva nenea ala de la biroul lui Asad de un arhitect din America??!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 Empty Re: 5.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mier 10 Apr 2013, 9:43 pm

mita baston a scris:
sa vezi ce-l ia la intrebari pe Asad,ca i se face chiar limba ca un "jeleu",nu stie ca raspuns sa-i dea Smile
dar acum l-am vazut si in hd,si am auzit mai bine Smile ,zicea ceva nenea ala de la biroul lui Asad de un arhitect din America??!
N-am mai văzut episoadele, am citit rezumatele și m-am lămurit. Iar își bagă coada motana, oare când și-o prinde să scăpăm de ea că m-am săturat să-i văd mutra dezgustătoare. Înseamnă că de acum începe capitolul: uite viza, nu e viza, pe urmă vine capitolul: uite logodna, nu e logodna. Pe urmă sper să fie: uite motana, nu e motana. 5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 244732
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 Empty Re: 5.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mier 10 Apr 2013, 9:50 pm

narcisa a scris:N-am mai văzut episoadele, am citit rezumatele și m-am lămurit. Iar își bagă coada motana, oare când și-o prinde să scăpăm de ea că m-am săturat să-i văd mutra dezgustătoare. Înseamnă că de acum începe capitolul: uite viza, nu e viza, pe urmă vine capitolul: uite logodna, nu e logodna. Pe urmă sper să fie: uite motana, nu e motana. 5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 244732
Smile Smile la partea cu motana si eu 5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 244732 mai sti ce-l uram noi pe bietul Shyam,si ce se distrau ei in pauzele de la filmari Smile acum vrea ea motaneasa sa-i desparta dar cred ca mai tare ii aduna,datorita ei se logodesc acum,sa scape de deportare.sa vezi ofitereasa de la emigrari,e cat o papusica si o mai si cheama Dolly Smile
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 Empty Re: 5.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mier 10 Apr 2013, 10:08 pm

va las,v-am zapacit destul ! noapte buna! 5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 1770706045
p.s. asta 5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 2074734341 este pentru motana! Smile
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 Empty Re: 5.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mier 10 Apr 2013, 10:38 pm

mita baston a scris:
Smile Smile la partea cu motana si eu 5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 244732 mai sti ce-l uram noi pe bietul Shyam,si ce se distrau ei in pauzele de la filmari Smile acum vrea ea motaneasa sa-i desparta dar cred ca mai tare ii aduna,datorita ei se logodesc acum,sa scape de deportare.sa vezi ofitereasa de la emigrari,e cat o papusica si o mai si cheama Dolly Smile
Nu-l uit pe Shyam, cum aș putea, din cauza lui am zis că nu mă uit la noul film al lui Abhaas dar uite că acum abia aștept să apară episoadele din Badalte. Dar Shyam măcar era drăguț și e și bărbat, motana e și urâtă, și o scorpie de femeie. Dar bănuiesc că acțiunile ei or să-i apropie, ideea e că dacă face rău să se rezolve în același episod sau cât mai repede, că vorba ta, câte pastile de distonocalm să luăm și noi, cred că a crescut vânzarea în farmacii.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 Empty Re: 5.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mier 10 Apr 2013, 10:40 pm

mita baston a scris:va las,v-am zapacit destul ! noapte buna! 5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 1770706045
p.s. asta 5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 2074734341 este pentru motana! Smile
Noapte bună. kiss Am dispărut că m-am uitat puțin și la Chanchan, frumoasă mai e Sanaya, din păcate în afară de scenele cu câinii nu înțeleg nimic.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 Empty Re: 5.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Joi 11 Apr 2013, 7:39 am

Buna dimi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 Empty Re: 5.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 40 Înapoi  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum