Serialesitelenovelet
16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

+11
lica54
Lucica10
dica
iulianagl
victoria
narcisa
AdrianaMatza
petronela
costearamona
anyta
Andreea_Miha
15 participanți

Pagina 39 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 Empty Re: 16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de victoria Vin 26 Iul 2013, 6:18 pm

Criss Criss a scris:Despre episoadele din saptamana asta nu pot comenta, nu pot spune nimic din ce s-a intamplat la tribunal, cu procurorul, etc..ca n-am vazut episoadele...
Razbunarea lui RK fata de Madhu eu am luat-o ca pe o obsesie de-a lui, de aceea l-am iertat pentru ceea ce i-a facut lui Madhu...Filmul se numeste o iubire, o pasiune/obsesie..depinde cum vreti sa traduceti cuvantul junoon...Pt Rk in momentul acela cel mai important lucru a fost obsesia lui de razbunare, iar ca sa se razbune a facut orice..a jucat teatru cu Madhu ca o iubeste...cel putin el asa a zis ca totul a fost o pacaleala, ca atunci el n-a iubit-o deloc..Chiar asa a fost? N-a iubit-o? Daca nu o iubea, atunci putea sa profite mai mult de iubirea ei, putea sa consume casatoria, ceea ce ar fi facut-o pe Madhu si mai mult sa sufere...RK cu toate ca o iubea pe Madhu a ales razbunarea...A fost cea mai mare greseala, dar asta nu insemna ca n-o iubea...El incerca sa se faca pe el insusi sa creada ca n-o iubeste...Iar RK n-are si el motive pentru care a devenit asa cum este? La fel cum Sultan are motive pt cum a devenit, pentru mine si RK are motive... Eu cred ca este trumatizant pentru un copil sa-si vada tatal spanzurat, sa nu stie de ce tatal sau s-a omorat.. Sultan de unde stie ca RK a dus o viata usoara? Doar pentru ca acum are faima si bani? Stie el cum a dus-o RK cu tatal sau vitreg si fratele lui...si ce mai frate ca i-a furat iubita, cu toate astea RK le-a permis sa stea in casa lui pe banii lui..si ii mai scapa si de politie cand erau prinsi in baruri deocheate...Si nu cumva si Radha e vinovata de cum a ajuns RK? Pana la urma ea era mama lui, putea sa se impuna cand avea ocazia...nu sa stea si sa planga ca fiul ei o uraste si se comporta urat cu ea... Cand il vedea pe RK ca greseste trebuia sa-l plesneasca, trebuia sa-l pedepseasca, sa-i faca ceva...nu sa-l lase in voia sortii doar pentru ca el o ura, iar ea nu voia ca ura lui fata de ea sa se amplifice...
Dar nu mi-ai spus nimic despre Sultan si comportamentul lui. Astept sa-mi spui de ce il placi asa de mult, poate imi schimb si eu parerea despre el
sut de acord cu tine si rk credea ca e vina lui ca tatal lui sa sinucis un 16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 517793 16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 517793 16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 517793 16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 517793 16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 517793 16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 517793 16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 517793 16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 517793 16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 517793 16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 517793 

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 27

Sus In jos

16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 Empty Re: 16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Vin 26 Iul 2013, 6:18 pm

Acum i-a venit și rândul lui Sultan. Ai dreptate Criss când spui că e un gangster și că nu contează ce fel de oameni a omorât. Și el trebuie să-și primească pedeapsa. Numai că la el a venit mai întâi pedeapsa și pe urmă a săvârșit păcatul. Nu înseamnă că este absolvit de orice vină dar dacă tot ați vorbit de căința lui RK de ce nu îi dați și lui acest drept. Iar căința lui vine din faptul că poate renunța la viața pe care o ducea înainte de a o cunoaște pe Madhu tocmai pentru că a înțeles că și în viața lui poate exista dragoste. Între timp dragostea lui a devenit obsesie, o dragoste bolnavă pentru soția altuia, o dragoste fără speranță de a fi împărtășită, o dragoste cu care nu sunt de acord și de care am cam început să mă îndoiesc până la urmă. Altfel ar fi stat lucrurile dacă Sultan ar fi cucerit-o pe Madhu când ea nu era împreună cu RK, eu țin la el pentru prietenia și pentru relația frumoasă pe care au avut-o și ar fi fost o cu totul altă poveste dacă el împreună cu Madhu și cu Aryan ar fi format o familie. Sultan chiar avea nevoie de Madhu pentru sufletul lui, RK are nevoie de Madhu doar pentru a-și hrăni orgoliul.
Sultan nu e personaj principal, are puține scene, nu se compară extinderea rolului lui cu cel al lui RK deci nu pot spune prea multe. Iar despre comportamentul față de Aryan, chiar dacă i-a pus viața în pericol (să nu uităm că și RK i-a pus viața în pericol lui Madhu), scopul lui e mai puțin egoist decât al lui RK. Nu spun că nu e greșit dar și intenția unei acțiuni are importanță.

Și încă un lucru, din punctul meu de vedere, RK ar putea părea bun (dar încă nu este cazul) doar prin comparație cu un Sultan mult mai rău decât el.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 Empty Re: 16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de victoria Vin 26 Iul 2013, 6:22 pm

cris nu te superi daca te intreb citi ani ai

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 27

Sus In jos

16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 Empty Re: 16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de tiberici Vin 26 Iul 2013, 6:23 pm

narcisa a scris:
Mulțumim pentru opinia ta Criss. Sunt de acord cu ce spui cu câteva mici observații, mie nu mi se pare că RK s-a căit pentru niciuna din greșelile sale. Din contră, a persistat în greșeli din ce în ce mai mari. Că n-a făcut închisoare sau n-a plătit în nici un fel pentru accidentul lui Mukund e de învinovățit pentru că el e cel care a mituit-o pe mama lui Mukund, în caz de mită se pedepsește nu doar cel care ia ci și cel care dă. Iar el, dacă era un om integru, trebuia să se predea la poliție pentru accident și să suporte consecințele nu să umble cu mita ca să scape basma curată. Tu spui că RK a umilit-o destul de mult pe Madhu, eu spun că a umilit-o prea mult și din pură răutate. Dar e adevărat că acest destul sau acest prea mult depind de puterea fiecăruia de a suporta până la o anumită limită. Ce pare pentru unul o palmă pentru altul poate părea o mângâiere. Nu mai vorbesc de trădarea lui, n-ai spus nimic de asta, sper că n-ai inclus-o la capitolul umilițe îndurate pentru că e un lucru de o cu totul altă natură. A stat zi de zi cu ea, s-a prefăcut că o iubește când de fapt cocea planuri de răzbunare. Fiecare zâmbet, fiecare îmbrățișare era doar încă o picătură de otravă care ar fi trebuit să o distrugă pentru totdeauna. Faptul că Madhu a supraviețuit acestei lovituri, nu e meritul lui RK. Câte persoane nu s-au sinucis pentru lucruri mai mici. Dacă Madhu ar fi făcut la fel sau dacă pur și simplu ar fi înnebunit din cauza durerii ce ar mai fi putut face RK, la ce ar fi folosit căința lui care oricum nu a venit. Veți spune să nu s-a întâmplat nimic de genul ăsta dar asta, cum am spus deja, nu e meritul lui RK ci al familiei care a stat alături de ea. Cât despre a salva pe cineva care e în pericol sunt sigur că oricine care are un dram de omenie ar fi făcut același lucru, iar dacă te referi la scenele cu tatăl ei, recunosc că nu pot să-mi dau cu părerea pentru că mi s-au părut atât de fanteziste și ridicole și grotești că am cam sărit peste ele. Dar să punem o bilă albă pentru RK pentru acest lucru. Și încă una pentru căsătoria părinților ei care oricum nu mai are nici o valoare deoarece personajul Malik nu mai este în film și nu ne-am putut bucura de această căsătorie. Oricum, nici faptul că nu a depus plângere împotriva lui Malik când a vrut să-l împuște nu mă face să-l iert nici pe e și nici pe Bittu pentru faptul că erau amândoi să- omoare pe Malik. Iar pentru acest lucru RK chiar nu a plătit în nici un fel și nici nu cred că Madhu a aflat de cruzimea de care au dat dovadă cei doi când l-au lăsat mai mult mort pe Malik. Iarăși, faptul că Malik a supraviețuit nu e meritul lui RK. Cât despre nenumăratele umilințe îndurate de Madhu în toate momentele vieții ei cu RK, inclusiv după ce a cerut-o de nevastă (mă refer la spălatul rufelor în public, în fața camerelor de luat vederi când a spus tuturor că Madhu a vrut să se răzbune pe el), când mai că a numit-o c....vă pe platoul de filmare în fața colegilor ei de muncă (nu știu ce a spus procurorul despre Madhu la tribunal de a sărit RK la gâtul lui dar să-și aducă aminte de câte ori a spus el despre Madhu și despre iubitul ei Sultan, dacă el vedea lucrurile în acest mod să nu se supere că le-au văzut și alții - totuși e posibil să mă înșel asupra a ceea ce a spus procurorul, dar faptul că RK a jignit-o considerând-o iubita lui Sultan și a și trâmbițat acest lucru în fața tuturor rămâne valabil) deci, aceste nenumărate umilințe au fost trecute cu vederea de toți fanii lui RK. Cum a plătit RK pentru ele? Nimeni nu mă poate convinge că a plătit în vreun fel. Și din această cauză nu pot înțelege cum a acceptat Madhu să se întoarcă la RK. Ce dovadă de dragoste i-a adus acesta, cum a făcut-o să aibă încredere că s-a schimbat, iartă-mă, dar nu pot înțelege. Așa că toate lucrurile bune făcute de RK pălesc în fața lucrurilor rele.

super1 
Narci !!
Purtator de cuvant  trebuia sa te faci!!!!
Reprezinti cu brio grupul celor care simpatizeaza cu Sultan!!
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 Empty Re: 16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Criss Criss Vin 26 Iul 2013, 6:26 pm

narcisa a scris:Și acum două cuvinte despre Vivian. Nu vreau să confundăm omul cu actorul și cu personajul.
Vivian ca om: îmi place pentru aspectul fizic dar nu-l apreciez pentru că am înțeles că nu ar fi chiar în regulă comportamentul lui față de colegii de pe platou.
Vivian ca actor: este omul unui singur rol, i-a reușit de minune să fie arogant și disprețuitor dar în rest nu-mi transmite nimic. Totuși pentru rolul RK pot să-i dau 10, a făcut un personaj foarte credibil. Nu l-am mai văzut și în alt film ca să pot spune mai multe dar în Madhubala nu-i ies scenele romantice, nu e credibil în rolul de îndrăgostit, ori nu se potrivește cu Drashti ori nu vrea să se implice.

Și că tot mi-am dat seama că ăsta e cuvântul pe care îl căutam, nu-mi place RK pentru disprețul pe care îl are pentru ceilalți.


Despre actor nu pot comenta, ca nu stiu cum este el pe platou, ce este minciuna si ce este adevar... Sunt multi actori despre care se vorbeste ca sunt aroganti pe platouri, au aere de vedete, etc... Viata actorilor nu prea ma intereseaza sa fiu sincera...
Criss Criss
Criss Criss
vip
vip

Mesaje : 2351
Data de inscriere : 23/04/2013
Varsta : 28

Sus In jos

16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 Empty Re: 16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de victoria Vin 26 Iul 2013, 6:26 pm

care a fost pediapsa lui sultan ca a trait fara tata si mama si rk a trait fara parinti si la dunsul era mult mai dureros pentru ca radha era dar parca nu era era ca o statue si numai miorlaia si ce tata vitreg el a avut ce copilarie a avu nu a avuto nu o suferit sultan mai mult decit rk pentru sa vezi muartea tatalui tau e mult mai dureros decit sa nu il ai

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 27

Sus In jos

16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 Empty Re: 16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Criss Criss Vin 26 Iul 2013, 6:28 pm

victoria a scris:cris nu te superi daca te intreb citi ani ai

18
Criss Criss
Criss Criss
vip
vip

Mesaje : 2351
Data de inscriere : 23/04/2013
Varsta : 28

Sus In jos

16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 Empty Re: 16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de victoria Vin 26 Iul 2013, 6:30 pm

toti il urasc pe rk pentru ca a facuto sa sufere pe madhu pai acum si pe sultan trebue sal urim pentru ca si el o face sa sufere pentru ca rk e la inchisuare

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 27

Sus In jos

16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 Empty Re: 16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Criss Criss Vin 26 Iul 2013, 6:32 pm

Prietenia dintre Sultan si Madhu mi-a placut si mie...N-am ce comenta la asta. Sultan a fost un prieten bun pana s-a indragostit de Madhu si pana a facut o obsesie pentru ea. Daca Sultan n-ar fi fost un gangster si n-ar fi dus viata pe care o duce, mi-ar fi placut pentru Madhu...Daca ar fi un om decent chiar mi-ar fi placut sa fie cu Madhu.. Dar la viata pe care o are Sultan, si tipul de om care e..
Criss Criss
Criss Criss
vip
vip

Mesaje : 2351
Data de inscriere : 23/04/2013
Varsta : 28

Sus In jos

16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 Empty Re: 16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de costearamona Vin 26 Iul 2013, 6:34 pm

costearamona
costearamona
vip
vip

Mesaje : 10615
Data de inscriere : 09/04/2012
Varsta : 43
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 Empty Re: 16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de costearamona Vin 26 Iul 2013, 6:35 pm

https://youtu.be/eQCVOE0j5gQ sper sa va placa e cu SULTAN 16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 354328 
costearamona
costearamona
vip
vip

Mesaje : 10615
Data de inscriere : 09/04/2012
Varsta : 43
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 Empty Re: 16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de victoria Vin 26 Iul 2013, 6:36 pm

sa fost sultan un actor gras nu chiar frumos nimeni nu ave sa vree ca madhu si sultan sa fie impreuna

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 27

Sus In jos

16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 Empty Re: 16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Vin 26 Iul 2013, 6:36 pm

Criss Criss a scris:Despre episoadele din saptamana asta nu pot comenta, nu pot spune nimic din ce s-a intamplat la tribunal, cu procurorul, etc..ca n-am vazut episoadele...
Razbunarea lui RK fata de Madhu eu am luat-o ca pe o obsesie de-a lui, de aceea l-am iertat pentru ceea ce i-a facut lui Madhu...Filmul se numeste o iubire, o pasiune/obsesie..depinde cum vreti sa traduceti cuvantul junoon...Pt Rk in momentul acela cel mai important lucru a fost obsesia lui de razbunare, iar ca sa se razbune a facut orice..a jucat teatru cu Madhu ca o iubeste...cel putin el asa a zis ca totul a fost o pacaleala, ca atunci el n-a iubit-o deloc..Chiar asa a fost? N-a iubit-o? Daca nu o iubea, atunci putea sa profite mai mult de iubirea ei, putea sa consume casatoria, ceea ce ar fi facut-o pe Madhu si mai mult sa sufere...RK cu toate ca o iubea pe Madhu a ales razbunarea...A fost cea mai mare greseala, dar asta nu insemna ca n-o iubea...El incerca sa se faca pe el insusi sa creada ca n-o iubeste...Iar RK n-are si el motive pentru care a devenit asa cum este? La fel cum Sultan are motive pt cum a devenit, pentru mine si RK are motive... Eu cred ca este trumatizant pentru un copil sa-si vada tatal spanzurat, sa nu stie de ce tatal sau s-a omorat.. Sultan de unde stie ca RK a dus o viata usoara? Doar pentru ca acum are faima si bani? Stie el cum a dus-o RK cu tatal sau vitreg si fratele lui...si ce mai frate ca i-a furat iubita, cu toate astea RK le-a permis sa stea in casa lui pe banii lui..si ii mai scapa si de politie cand erau prinsi in baruri deocheate...Si nu cumva si Radha e vinovata de cum a ajuns RK? Pana la urma ea era mama lui, putea sa se impuna cand avea ocazia...nu sa stea si sa planga ca fiul ei o uraste si se comporta urat cu ea... Cand il vedea pe RK ca greseste trebuia sa-l plesneasca, trebuia sa-l pedepseasca, sa-i faca ceva...nu sa-l lase in voia sortii doar pentru ca el o ura, iar ea nu voia ca ura lui fata de ea sa se amplifice...
Dar nu mi-ai spus nimic despre Sultan si comportamentul lui. Astept sa-mi spui de ce il placi asa de mult, poate imi schimb si eu parerea despre el
Și Sultan are o obsesie pentru Madhu dar eu nu-l pot ierta pentru asta, obsesiile sunt periculoase, îi împing pe oameni să facă mult rău. Tu vorbești despre răzbunare eu vorbesc despre trădare, o simplă răzbunare ar fi fost de iertat dar el s-a răzbunat trădând-o. Iar faptul că nu a consumat căsătoria tu ai interpretat-o ca fiind din dragoste pentru ea, eu am avut impresia, atunci când am privit episodul că de fapt lui îi era scârbă să se murdărească atingându-i trupul. Cât despre motivele lui RK de a fi cum este nu sunt într-u totul de acord, doar parțial. La Sultan știm clar ce vrea, lucruri materiale, o vrea pe soția lui RK, poate vrea banii lui, casa lui, numele lui. Dar RK ce vrea? La întrebarea asta nu am găsit răspuns. Doar una singură să-și bată joc de ceilalți. De ce? Pentru că ....... .  Ce legătură are sinuciderea tatălui său cu disprețul față de ceilalți oameni?

Atât tu, cât și eu scoatem în evidență lucrurile care ne convin la personaje de aceea nu vom putea avea aceeași părere. Asta nu înseamnă că nu respect părerea ta, să nu cumva să înțelegi greșit.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 Empty Re: 16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de victoria Vin 26 Iul 2013, 6:40 pm

un om nu puate sta lingo e femee asa frumuasa ca madhu si sa nu vree sa se culce cu ia chia si daca sar murdari atingindu trupul

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 27

Sus In jos

16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 Empty Re: 16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Vin 26 Iul 2013, 6:40 pm

victoria a scris:nimeni nu puate sti cum e cun actor pe platau si avinesh puate se camporta urit asa stie numai persuanele care muncesc acola si daca era asa nu il tineau mult de mult aveau sal alunge si sa fie alt actor in locul lui lasam balta rk el e arogant e o persuana rea  sa zicem da de ce nu vedeti si asta in sultan el e un criminal cum el a devenit criminal asa si rk sa facut rau di cauza lui taicaso , si da de ce rk trebue sa ste inchis daca sultan e viu si tot asta a fost un plan de aa lui sultan si dipali sunt sigura ca ea stia de asta 99% . acum sultan e mai bun decit rk ca o vrea pe madhu si o ameninta nu cred si sultan e un las cum se comporta si cu arian tot timpul stiga la el numai datorita lui madhu a devenit putin mai bun si cum o spus criss persuanele acelea care lia ucis ele nu aveau parinti copii sotie eu cu ce erau devina. si rk facea un lucru rau si dupa unul bun . la inceput o fast putin si vina lui madhu ia nutrebuea sa apere o persuana asa juasnica ca mukun care a tradato pina la urma. rk sa insurat cu ia si el singur nu a inteles ca era indragostiti de madhu si sa razbunat pe ia dar dupa sa cait cred ca putea sa sufere putin mai  mult dar senarstii  nu au vrut asta.
Nu iese fum fără foc despre comportamentul lui Vivian dar asta e prea puțin important, nu las să-mi afecteze judecata față de RK.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 Empty Re: 16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de victoria Vin 26 Iul 2013, 6:43 pm

si despre drashti si sanaya au esit vorbe ca se comporta urit nu tineti minte voi ati fost care ati scris asata nui drept ce zic si nu a fost adevarat daca vivian se comporta asa de mult il alungau pentru ca nu e un supersat ca shahrukh khan

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 27

Sus In jos

16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 Empty Re: 16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Vin 26 Iul 2013, 6:43 pm

Criss Criss a scris:Prietenia dintre Sultan si Madhu mi-a placut si mie...N-am ce comenta la asta. Sultan a fost un prieten bun pana s-a indragostit de Madhu si pana a facut o obsesie pentru ea. Daca Sultan n-ar fi fost un gangster si n-ar fi dus viata pe care o duce, mi-ar fi placut pentru Madhu...Daca ar fi un om decent chiar mi-ar fi placut sa fie cu Madhu.. Dar la viata pe care o are Sultan, si tipul de om care e..
Sunt de acord, acum nici eu nu-l mai vreau pentru Madhu. dar dacă s-ar căi....... alta ar fi povestea Smile .
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 Empty Re: 16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Vin 26 Iul 2013, 6:44 pm

victoria a scris:sa fost sultan un actor gras nu chiar frumos nimeni nu ave sa vree ca madhu si sultan sa fie impreuna
Și asta e adevărat dar n-ar fi adus nimeni în rolul lui Sultan un astfel de actor.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 Empty Re: 16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de victoria Vin 26 Iul 2013, 6:45 pm

pe sultan il iertati dar pe rk nu .cum voi nu reusiti sa vedeti ca sultan nu se potriveste pentru madhu asa noi nu reusim sa vedem ca rk nu se potriveste pentru ia

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 27

Sus In jos

16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 Empty Re: 16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Vin 26 Iul 2013, 6:45 pm

victoria a scris:un om nu puate sta lingo e femee asa frumuasa ca madhu si sa nu vree sa se culce cu ia chia si daca sar murdari atingindu trupul
Poate la 17 ani nu se poate dar la 27 altfel stau lucrurile.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 Empty Re: 16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Criss Criss Vin 26 Iul 2013, 6:46 pm

narcisa a scris:
 Ce legătură are sinuciderea tatălui său cu disprețul față de ceilalți oameni?

Atât tu, cât și eu scoatem în evidență lucrurile care ne convin la personaje de aceea nu vom putea avea aceeași părere. Asta nu înseamnă că nu respect părerea ta, să nu cumva să înțelegi greșit.


El poate dispretuieste ceilalti oameni ca a fost tradat de prea mult de oameni, incat nu mai are incredere in nimeni...Si ca el sa nu mai fie ranit, ii raneste el inainte... Alt raspuns n-as putea sa-ti dau la intrebarea asta..Pentru ca scenaristii nu ne-au dat niciun alt motiv sa credem altceva...


Ultima editare efectuata de catre Criss Criss in Vin 26 Iul 2013, 6:47 pm, editata de 1 ori
Criss Criss
Criss Criss
vip
vip

Mesaje : 2351
Data de inscriere : 23/04/2013
Varsta : 28

Sus In jos

16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 Empty Re: 16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Vin 26 Iul 2013, 6:46 pm

Criss Criss a scris:

18
Mulți înainte, cu sănătate. kiss 
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 Empty Re: 16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Vin 26 Iul 2013, 6:47 pm

tiberici a scris:

super1 
Narci !!
Purtator de cuvant  trebuia sa te faci!!!!
Reprezinti cu brio grupul celor care simpatizeaza cu Sultan!!
kiss Tibi.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 Empty Re: 16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Vin 26 Iul 2013, 6:47 pm

lica54 a scris:Narcisa 10 cu felicitari...ai fost si esti la inaltime...kiss 
16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 291660  16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 2364036189 
kiss  Dadi.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 Empty Re: 16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Criss Criss Vin 26 Iul 2013, 6:48 pm

narcisa a scris:
Sunt de acord, acum nici eu nu-l mai vreau pentru Madhu. dar dacă s-ar căi....... alta ar fi povestea Smile .

Macar aici suntem de acord:)
Criss Criss
Criss Criss
vip
vip

Mesaje : 2351
Data de inscriere : 23/04/2013
Varsta : 28

Sus In jos

16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 39 Empty Re: 16.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 39 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum