Serialesitelenovelet
17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 20 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 20 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

+9
Criss Criss
iulianagl
petronela
victoria
narcisa
tiberici
lica54
costearamona
Admin_dea05
13 participanți

Pagina 20 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Urmatorul

In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 20 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de tiberici Joi 08 Aug 2013, 9:04 pm

DRASTHI.....dansul la care lucreaza pt sf de saptamana....

tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 20 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de tiberici Joi 08 Aug 2013, 9:11 pm

http://timesofindia.indiatimes.com/entertainment/tv/Shaan-and-Drashti-make-everyone-go-patriotic/articleshow/21709007.cms

Din cate am inteles eu..... au impresionat cu dansul lor...

Nu a fost un puternic sentiment de patriotism în aer în această săptămână pe Jhalak Dikhla Jaa ca tema a fost "Phir BHI Hai hindustaani limbă". Pentru a merge cu tema, a fost o seară plină de spectacole pline de suflet, tot pentru țară.
În timp ce Shaan, îmbrăcat ca un soldat indian, a fost văzut de către dedicându performanța sa la soldații noștri curajos cu inima de a face un puternic freestyle act pe Zinda Bhag Milkha Bhag, bungee Drasht aeriene fascinat toată lumea de un spectacol sentimental pe Maa Tujhe Salaam, pentru a prezenta toate dragostea de patrie ei. Au plecat toți cuvinte, completând-le în totalitate în mândrie imensă pentru țara lor!
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 20 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de tiberici Joi 08 Aug 2013, 9:15 pm

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 20 Image

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 20 Dd1
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 20 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Joi 08 Aug 2013, 9:21 pm

lica54 a scris:Sulta ii va oferi dragostea si iubirea lui dar Madhu nu va fi dispusa sa le accepte ea o sa se miorlae tot dupa nesuferitul de RK...
Păi n-ar fi în stare să le recunoască că de la RK n-a primit așa ceva.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 20 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Joi 08 Aug 2013, 9:21 pm

tiberici a scris:
DRASTHI.....dansul la care lucreaza pt sf de saptamana....

[[/flash][/center]
kiss Credeam că a fost deja.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 20 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de tiberici Joi 08 Aug 2013, 9:27 pm

narcisa a scris:kiss Credeam că a fost deja.
17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 20 67332 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 20 67332 Sambata sau duminica la 19.00 ...ora noastra...
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 20 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Joi 08 Aug 2013, 10:11 pm

Dragalaselor somn usor vise placut ingerii sa va sarute si pe obraz si pe frunte kiss kiss noapte bunaaaaaa...

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 20 Qd0gxrb
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 20 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Joi 08 Aug 2013, 10:34 pm

Noapte bună Dadi. kiss 
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 20 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Joi 08 Aug 2013, 10:36 pm

Și că tot te-am văzut Anyta, apare la un moment dat în Chhal unul care se dă drept Abhinav, soțul lui Rani dar mai înainte îl arată la închisoare pe fiul lui Ija. E același personaj?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 20 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de costearamona Vin 09 Aug 2013, 12:31 am

costearamona
costearamona
vip
vip

Mesaje : 10615
Data de inscriere : 09/04/2012
Varsta : 43
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 20 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de costearamona Vin 09 Aug 2013, 12:32 am

costearamona
costearamona
vip
vip

Mesaje : 10615
Data de inscriere : 09/04/2012
Varsta : 43
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 20 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Vin 09 Aug 2013, 7:57 am

Buna dimineata dragalaselor!O cafea buna si o zi frumoasa de vara va kiss kiss  si va doresc toate cele bune...

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 20 Cl0YVfe

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 20 PiUYLLi

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 20 Reinventam-micul-dejun-variante-sanatoase-pentru-felurile-clasice_size1
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 20 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 09 Aug 2013, 9:10 am

Buna dimi!O zi frumoasa fetelor!17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 20 30127 
Va pun un clip superb care de fiecare data cand il vad ma pune pe ganduri...17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 20 359517 Un simplu act sau priviri care au iesit la suprafata involuntar 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 20 2263181061 
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 20 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Vin 09 Aug 2013, 11:47 am

Admin_dea05 a scris:Buna dimi!O zi frumoasa fetelor!17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 20 30127 
Va pun un clip superb care de fiecare data cand il vad ma pune pe ganduri...17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 20 359517 Un simplu act sau priviri care au iesit la suprafata involuntar 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 20 2263181061 
[/flash]
Pentru asta îi vom iubi întotdeauna și din această cauză performanața lor rămâne neegalată.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 20 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de anyta Vin 09 Aug 2013, 12:07 pm

narcisa a scris:Și că tot te-am văzut Anyta, apare la un moment dat în Chhal unul care se dă drept Abhinav, soțul lui Rani dar mai înainte îl arată la închisoare pe fiul lui Ija. E același personaj?
narcisa sincer nu stiu daca este acelasi personaj
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 20 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Vin 09 Aug 2013, 12:12 pm

New Promo
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 20 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 09 Aug 2013, 4:14 pm

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 20 648483 

Friday, August 09, 2013:

In tonight’s episode we will see that Madhu requests Sultan to let her be with RK for the last night. RK reaches on the terrace looking out for Madhu. He fails to see Sultan. Sultan gets envious to see RK and Madhu together. They go back home. RK is standing near the window and looking out at the moon and remembering the moment they spent together. Madhu gets too emotional as she still is not able to accept the fact that she is going to divorce him. Next day RK’s lawyers comes to RK mansion and tells everyone that RK bail has been cancelled. Madhu realises who’s done this and she decides to divorce RK before she can hurt RK even more. How will RK and the other family members react to the Madhu’s decision?
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 20 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 09 Aug 2013, 4:29 pm

Buna, opa Sultan chiar se tine de promisiune fără nici o abatere cu siguranță Madhu va divorta dar sa vedem daca o sa accepte si tantosul de Rk.Sincer chestia asta cu divortul nu-mi place si mai e ceva Madhu va fi nevoită, daca o sa trăiască cu Sultan, sa meargă underground pentru ca Sultan fiind mort ce naiba o sa facă el decât o sa stea ca si cartitele sub pământ, Madhu n-o sa mai vadă lumina zilei oare o astfel de viața vrea sa-i ofere el lui Madhu?Una fugitiva?Nu inteleg unde vor sa ajungă creativii cu track-ul asta dar mai bine ar face sa pună capăt serialului, pana nu e prea târziu, deja ceasul face tic, tac.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 20 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Vin 09 Aug 2013, 5:25 pm

iulianagl a scris:Buna, opa Sultan chiar se tine de promisiune fără nici o abatere cu siguranță Madhu va divorta dar sa vedem daca o sa accepte si tantosul de Rk.Sincer chestia asta cu divortul nu-mi place si mai e ceva Madhu va fi nevoită, daca o sa trăiască cu Sultan, sa meargă underground pentru ca Sultan fiind mort ce naiba o sa facă el decât o sa stea ca si cartitele sub pământ, Madhu n-o sa mai vadă lumina zilei oare o astfel de viața vrea sa-i ofere el lui Madhu?Una fugitiva?Nu inteleg unde vor sa ajungă creativii cu track-ul asta dar mai bine ar face sa pună capăt serialului, pana nu e prea târziu, deja ceasul face tic, tac.
Eu sunt singura fericită că Madhu divorțează de RK. Știu că Madhu nu va avea o viață frumoasă alături de Sultan pentru că nu-l iubește, dar mă bucur că scap puțin de scenele anoste dintre RK și Madhu.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 20 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 09 Aug 2013, 5:34 pm

narcisa a scris:Eu sunt singura fericită că Madhu divorțează de RK. Știu că Madhu nu va avea o viață frumoasă alături de Sultan pentru că nu-l iubește, dar mă bucur că scap puțin de scenele anoste dintre RK și Madhu.
Mi-ar plăcea sa vad cum încearcă Sultan sa o cucerească pe Madhu.Smile 
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 20 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Vin 09 Aug 2013, 5:39 pm

iulianagl a scris:Mi-ar plăcea sa vad cum încearcă Sultan sa o cucerească pe Madhu.Smile 
Bonjur dragilor!Cred ca o sa se foloseasca si de Aryan stiind ca Madhu il iubeste foarte mult...
Da si sunt fffoarte fericita ca Sultan reuseste sa ii desparta ce-i drept nu prin cai prea ortodoxe dar merge...Smile 
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 20 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 09 Aug 2013, 5:44 pm

lica54 a scris:Bonjur dragilor!Cred ca o sa se foloseasca si de Aryan stiind ca Madhu il iubeste foarte mult...
Da si sunt fffoarte fericita ca Sultan reuseste sa ii desparta ce-i drept nu prin cai prea ortodoxe dar merge...Smile 
Smile Eu as fi vrut ca si ea sa se indragosteasca de Sultan.Si ar fi putut merge înainte cu razbunarea ei dar.. Asta e.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 20 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Vin 09 Aug 2013, 5:49 pm

iulianagl a scris:Smile Eu as fi vrut ca si ea sa se indragosteasca de Sultan.Si ar fi putut merge înainte cu razbunarea ei dar.. Asta e.
Eii cum sa se indragosteasca de Sultan el este un om cu bune maniere iar ei ii place idiotul de RK ca o tortureaza....
ii place sa sufere si sa-i cerseasca dragostea...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 20 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Vin 09 Aug 2013, 5:58 pm

iulianagl a scris:Mi-ar plăcea sa vad cum încearcă Sultan sa o cucerească pe Madhu.Smile 
Totul ține numai de creativi, că sunt sigură că Drashti și Avinesh pot face împreună scene care să-ți taie răsuflarea. Și eu vreau ca Madhu să se îndrăgostească de Sultan dar Dadi are dreptate, nu știe ea ce-i aceea adevărata dragoste. Deci nu sper la scene romantice dar orice scenă care să-mi trezească un sentiment, orice fel de sentiment, e mai bună decât plictiseala care a fost până acum.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 20 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 09 Aug 2013, 6:01 pm

narcisa a scris:Totul ține numai de creativi, că sunt sigură că Drashti și Avinesh pot face împreună scene care să-ți taie răsuflarea. Și eu vreau ca Madhu să se îndrăgostească de Sultan dar Dadi are dreptate, nu știe ea ce-i aceea adevărata dragoste. Deci nu sper la scene romantice dar orice scenă care să-mi trezească un sentiment, orice fel de sentiment, e mai bună decât plictiseala care a fost până acum.
Eu chiar mi-as dori sa-i vad împreuna într-un proiect se potrivesc de minune.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 20 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 20 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum