Serialesitelenovelet
8.Qubool Hai - Accept! Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
8.Qubool Hai - Accept! Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

8.Qubool Hai - Accept!

+14
tiberici
costearamona
lido75
petronela
iulianagl
Criss Criss
Selin
lica54
Lucica10
Alexa20
mita baston
mayya54
narcisa
Andreea_Miha
18 participanți

Pagina 1 din 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Urmatorul

In jos

8.Qubool Hai - Accept! Empty 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 01 Aug 2013, 9:44 am

8.Qubool Hai - Accept! A_zps29852764
8.Qubool Hai - Accept! Aa_zpsd57a5001


8.Qubool Hai - Accept! 648483 
4 lions loves to recycle!!

They used the same Salmaan Khan poster from IPKKND...

8.Qubool Hai - Accept! 17_zps6fdf1e47

8.Qubool Hai - Accept! 22_zps34f5464e

Credit :rucha09001 if Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 02 Aug 2013, 1:36 pm

8.Qubool Hai - Accept! 648483 

TRP and GRP Ratings - Week 30
4)Qubool Hai 3.6 - 3.2
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 02 Aug 2013, 1:45 pm

8.Qubool Hai - Accept! Firefox20130802143430649

Sbs
karan and surbhi both were on holiday for 6 days .. karan was in phuket and he said that people in phuket recognizes him and ask him about zoya( where is zoya ) .. he also says that he does all illegal things in phukhet but he will not tell on camera. kabhi was great in that segment

palakchopra..if




Sbb

8.Qubool Hai - Accept! Firefox20130802143522583
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 03 Aug 2013, 12:57 pm

8.Qubool Hai - Accept! 648483 

SBB headlines
Zoya keliye khatare ki ghanti...
Segment:
They showed Amrapali's honeymoon moments wid her husband Yash in Lonalova...
Guys Im not at all interested in that.Infact I dint watch it only.
SBS segment:
They showed EID special tanveer's dil mera muft da song.
She is wearing white gagra with her face half covered with dupatta
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Dum 04 Aug 2013, 8:02 pm

Bună seara dragelor. Mayya am văzut că ai mai postat episoade din QH, cum ai rezolvat cu indianul popândău?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Dum 04 Aug 2013, 8:24 pm

Halal poză au adus pentru identificarea bunicii, probabil s-au gândit că e deja moartă de asta au ales o poză cu ochii închiși. Nu cumva să umble moarta pe stradă și să nu o recunoască lumea.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Dum 04 Aug 2013, 8:38 pm

Nu pot să cred cât tupeu are motana, mai îndrăznește să ceară să fie ascultată după ce a încercat să o omoare pe Zoya de față cu toți. Madam Gul ne-a tras în țeapă, a ales luna sfântă ca să o demaște pe motană ca să justifice de ce toată lumea e atât de blândă cu ea. Motana rămâne cu blana nescărmănată iar eu nesatisfăcută de palida răzbunare. Că tot vorbii de palid, ori luna asta sfântă curăță și chipul nu numai sufletul, ori Shireen folosește pe ascuns crema de albire a feței a lui Nikhat că e prea albă la față în ultimul timp. Iar Nikhat pare din ce în ce mai neagră. Cred că de supărare că nu o lasă Haseena să termine liceul.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Dum 04 Aug 2013, 8:52 pm

SF-ul cu Vikram depășește puterea de înțelegere a neuronului meu, las pe mâine când o fi mai odihnit. Văd că nu vrea să intre nimeni, m-ați lăsat să vorbesc singură, sau ați plecat toate la întâlnirea pe care am plănuit-o și pe mine m-ați lăsat acasă. sad 
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Dum 04 Aug 2013, 9:08 pm

Acum, că Asad și-a dat seama că era responsabilitatea lui de a avea grijă de Zoya și că a eșuat lamentabil în această datorie, poate spune cu mâna pe inimă că nu e demn de Zoya și mai bine ar lăsa-o în pace. Zoya nu se poate baza pe el și dacă Asad își imaginează că-și spală atât de ușor păcatele de a o fi chinuit pe Zoya atâta amar de vreme, doar pentru că e luna Ramadanului, se înșală amarnic, nu-l iert sub nici o formă. Bine că-l iartă madam Gul, oricum nu s-a priceput niciodată să pedepsească personajele. Poate îl iert și eu puțin că e perioadă de post și la noi, norocosul!
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Dum 04 Aug 2013, 9:19 pm

stupid Ce caraghioși sunt cei din familia lui Ayaan, au început și ei să e îndoiască că Humaira ar fi Humaira, puteau să-i facă un control gineco și se lămureau asupra identității ei. Dar nu-i duce capul la atâta lucru în schimb sunt gata s-o lase pe Humaira să plece cu falsul Vikram să-i facă el controlul.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Dum 04 Aug 2013, 9:27 pm

Ce de promisiuni pentru vecie își fac Asad și Zoya, el că o va face fericită întotdeauna (sper că nu ca până acum) iar ea că nu-l va părăsi niciodată pentru că e un jurământ căsătoria pentru ea. Nici n-a mai fugit de la nuntă până acum (decât de două ori dar nu se pun - o dată de la nunta ei și culmea, i-a reușit să fugă și de la nunta alteia).
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Dum 04 Aug 2013, 9:35 pm

Karan chiar și-a lăsat soția însărcinată? Cred că s-a lăsat purtat de rolul din QH, dacă nu i-a reușit cu motana atunci măcar în viața reală să fie tătic. Ce figură le-au făcut fanilor filmului Saras.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Dum 04 Aug 2013, 10:10 pm

Sper că în luna sfântă țin post și la altceva altfel Ayaan a încurcat-o acum cu mutarea lui Vikram în cameră cu Humaira. Iar Humaira parcă îl acceptă prea ușor pe soț, nu l-a văzut niciodată și totuși se poartă atât de familiar cu el.
Și pe cât de ușor îl acceptă tot pe atât de ușor îl minte. Cine să mai priceapă mintea femeilor. Smile 
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Dum 04 Aug 2013, 10:53 pm

Episoadele 196 și 197 au fost superbe, am râs cât n-am râs în tot filmul. Iar Razyia și-a găsit un partener care să o ajute să o care pe bunica, a avut efect postul și la ea și i-a ascultat, cine trebuia să-i asculte, rugăciunile.
Mulțumesc Mayya și Alexa pentru episoade. kiss 

Noapte bună fetele și o săptămână plină de lucruri bune. 8.Qubool Hai - Accept! 155656 kiss 
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mayya54 Dum 04 Aug 2013, 11:18 pm

narcisa a scris:Bună seara dragelor. Mayya am văzut că ai mai postat episoade din QH, cum ai rezolvat cu indianul popândău?
E popândău in continuare, suntem cu ochii in patru, incă nu ma lasă inima să închid, și oricum dacă ar fi ceva aș închide numai QH, aș lasa restul ...
mayya54
mayya54
vip
vip

Mesaje : 1319
Data de inscriere : 28/12/2012
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mayya54 Dum 04 Aug 2013, 11:25 pm

narcisa a scris:SF-ul cu Vikram depășește puterea de înțelegere a neuronului meu, las pe mâine când o fi mai odihnit. Văd că nu vrea să intre nimeni, m-ați lăsat să vorbesc singură, sau ați plecat toate la întâlnirea pe care am plănuit-o și pe mine m-ați lăsat acasă. sad 
kiss kiss kiss  cum sa te lasam acasa, de fapt vad ca pe aici nu mai intra nimeni, nici Iza. Are sigur treaba, e cu curatenia. Cu intalnirea noastra nu a ramas nimic stabilit, Iulia nu mi-a zis nimic, Iza nici ea, dar in schimb Alexa sigur, a zis ca vine si Tibi si sa vedem cine mai e de acord. Eu ziceam sa fie 10-15 august,dar daca e poate mai pe la sfarsitul lunii lui august, sa nu inceapa scoala ca e mai greu. Oricum ramane de vazut ...
mayya54
mayya54
vip
vip

Mesaje : 1319
Data de inscriere : 28/12/2012
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mayya54 Dum 04 Aug 2013, 11:29 pm

narcisa a scris:Episoadele 196 și 197 au fost superbe, am râs cât n-am râs în tot filmul. Iar Razyia și-a găsit un partener care să o ajute să o care pe bunica, a avut efect postul și la ea și i-a ascultat, cine trebuia să-i asculte, rugăciunile.
Mulțumesc Mayya și Alexa pentru episoade. kiss 

Noapte bună fetele și o săptămână plină de lucruri bune. 8.Qubool Hai - Accept! 155656 kiss 

Cu placere kiss kiss 
Noapte buna si tie 8.Qubool Hai - Accept! 1770706045 
mayya54
mayya54
vip
vip

Mesaje : 1319
Data de inscriere : 28/12/2012
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mayya54 Lun 05 Aug 2013, 11:19 am

Imi pare rau pt site, am fost nevoita sa inchid. Vom vedea in continuare ce se intampla, sunt foarte suparata pt ce se intampla. Daca gasesc o solutie de postare a episoadelor o sa va anunt.
mayya54
mayya54
vip
vip

Mesaje : 1319
Data de inscriere : 28/12/2012
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Lun 05 Aug 2013, 12:18 pm

mayya54 a scris:
kiss kiss kiss  cum sa te lasam acasa, de fapt vad ca pe aici nu mai intra nimeni, nici Iza. Are sigur treaba, e cu curatenia. Cu intalnirea noastra nu a ramas nimic stabilit, Iulia nu mi-a zis nimic, Iza nici ea, dar in schimb Alexa sigur, a zis ca vine si Tibi si sa vedem cine mai e de acord. Eu ziceam sa fie 10-15 august,dar daca e poate mai pe la sfarsitul lunii lui august, sa nu inceapa scoala ca e mai greu. Oricum ramane de vazut ...
Iulia mi-a spus că vine, poate și Petro, cred că e mai bine mai spre sfârșitul lunii că în august lumea mai pleacă în concedii.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Lun 05 Aug 2013, 12:19 pm

mayya54 a scris:Imi pare rau pt site, am fost nevoita sa inchid. Vom vedea in continuare ce se intampla, sunt foarte suparata pt ce se intampla. Daca gasesc o solutie de postare a episoadelor o sa va anunt.
Și nouă ne pare rău dar sunt sigură că într-un fel se va rezolva și situația asta. kiss 
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mayya54 Lun 05 Aug 2013, 1:26 pm

narcisa a scris:
Și nouă ne pare rău dar sunt sigură că într-un fel se va rezolva și situația asta. kiss 

M-am uitat pe Desi Tashan si lor nu le-a blocat nimic, sunt extrem de suparata aseara nu am dormit toata noaptea sunt zombi sad  sad 
mayya54
mayya54
vip
vip

Mesaje : 1319
Data de inscriere : 28/12/2012
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Lun 05 Aug 2013, 1:51 pm

mayya54 a scris:

M-am uitat pe Desi Tashan si lor nu le-a blocat nimic, sunt extrem de suparata aseara nu am dormit toata noaptea sunt zombi sad  sad 
kiss m-am intors! si am luat-o de la coada cu cititul: chiar s-a tinut de cuvant "ofticatul" de indian?! am cautat si eu sa intru si n-am mai gasit pagina sad  8.Qubool Hai - Accept! 2743637754  ce tampiti sunt !!! dar aia de pe Desi Tashan nu le au traduse parca, atunci vor sa aiba ei monopol intergalactic pentru productiile indiene?!stupid scuze pentru absenta,am cam terminat cu smotruitul,dar mai mult stau pe la uzina mea decat pe acasa,sunt precum un zombi,plus caldura asta care nu-mi place de loc! dar mi-a fost tare dor de voi! 8.Qubool Hai - Accept! 155520 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 05 Aug 2013, 1:54 pm

Mda, vad ca astia de la Zee sunt pusi pe toti care raspandesc continutul QH, inclusiv videoclipuri. Ce enervanti sunt frate, nu am vazut asa ceva. Inclusiv eu am primit ieri solicitare sa sterg de pe youtube un videoclip din QH, ca altfel imi inchid contul. Ce jegosi, mi-a facut o mie de nervi.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Lun 05 Aug 2013, 1:56 pm

narcisa a scris:Halal poză au adus pentru identificarea bunicii, probabil s-au gândit că e deja moartă de asta au ales o poză cu ochii închiși. Nu cumva să umble moarta pe stradă și să nu o recunoască lumea.
Smile Smile vai! inseamna ca am pierdut multe traznai de vizionat! la una ca asta nu ma asteptam!Smile 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Lun 05 Aug 2013, 1:59 pm

Alexa20 a scris:Mda, vad ca astia de la  Zee sunt pusi pe toti care raspandesc continutul QH, inclusiv videoclipuri. Ce enervanti sunt frate, nu am vazut asa ceva. Inclusiv eu am primit ieri solicitare sa sterg de pe youtube un videoclip din QH, ca altfel imi inchid contul. Ce jegosi, mi-a facut o mie de nervi.
kiss  pai pe yt batea vantul demult la raftul cu Asad&Zoya,nici un clip nu a ramas mai mult de cateva zile la vizionat! daca firma aia de paza cibernetica ar face si alte treburi cu atata eficienta,ar fi doar pace in lume si prosperitate!stupid 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum