Serialesitelenovelet
30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+11
Garo
mita baston
Elly
lica54
Criss Criss
Admin_dea05
iulianagl
petronela
Andreea_Miha
costearamona
narcisa
15 participanți

Pagina 7 din 11 Înapoi  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Urmatorul

In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de mita baston Joi 29 Aug 2013, 4:24 pm

Iulia,nu poti sa deschizi un topic pentru Iss 2 mai aproape de QH?  kiss Sa nu mai ma plimb de colo-colo?30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 229917
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 29 Aug 2013, 4:29 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Criss Criss Joi 29 Aug 2013, 4:32 pm

iulianagl a scris:
Motto lui Shlok:"Sursa tuturor relelor sunt femeile!"
Dar si nepotica lui este o fata, oare ar suporta ca cineva sa se comporte cu nepotica lui asa cum se comporta el cu femeile? Ca un coleg de la scoala sa o faca sa se simta inferioara doar pentru ca e fata..stupid 
Criss Criss
Criss Criss
vip
vip

Mesaje : 2351
Data de inscriere : 23/04/2013
Varsta : 29

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 29 Aug 2013, 4:33 pm

mita baston a scris:A cam testat-o azi soacra ! Si propunerea ,de ce natura o fi fost ea,a luat-o de acord cu sotul.
nu l-am vazut inca..mai tarziu ma uit ..ca acum astept niste musafiri pe la mine.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 29 Aug 2013, 4:34 pm

Criss Criss a scris:Dar si nepotica lui este o fata, oare ar suporta ca cineva sa se comporte cu nepotica lui asa cum se comporta el cu femeile? Ca un coleg de la scoala sa o faca sa se simta inferioara doar pentru ca e fata..stupid 
Tocmai sa vedem ce naiba o sa faca cand o sa se loveasca de asta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 29 Aug 2013, 4:36 pm

iulianagl a scris:Tocmai sa vedem ce naiba o sa faca cand o sa se loveasca de asta.
cat m-am distrat cu condusul lui..ma refer la sematura ta Smile 
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Criss Criss Joi 29 Aug 2013, 4:38 pm

iulianagl a scris:Tocmai sa vedem ce naiba o sa faca cand o sa se loveasca de asta.
Poate Astha il va face sa realizeze asta, il va face sa realizeze cat de gresita e purtarea lui fata de femei prin intermediul Kavyei
Criss Criss
Criss Criss
vip
vip

Mesaje : 2351
Data de inscriere : 23/04/2013
Varsta : 29

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Criss Criss Joi 29 Aug 2013, 4:40 pm

Andreea_Miha a scris:cat m-am distrat cu condusul lui..ma refer la sematura ta Smile 


Si eu Smile  Taximetristul mai avea un pic si facea pe el de frica, iar eu faceam pe mine de ras [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Criss Criss
Criss Criss
vip
vip

Mesaje : 2351
Data de inscriere : 23/04/2013
Varsta : 29

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 29 Aug 2013, 4:41 pm

Deci mie nu imi place deloc ca a inceput sa imi placa serialul ...cum ii spuneam lu criss zile trecute parca ma vad in varful pomilor uitandu-ma pe youtube pe telefon ....si doamne fereste sa tine odata Shlok cum facea Arnav ca dau si telefonul jos si eu din pom ...Smile 
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 29 Aug 2013, 4:42 pm

Criss Criss a scris:

Si eu Smile  Taximetristul mai avea un pic si facea pe el de frica, iar eu faceam pe mine de ras [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
da mi-a placut tare mult...ii era frica si ii parea si rau de masina...el nu avea nici o treaba,la ce masina are...30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 283516 .....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 29 Aug 2013, 4:43 pm

Am deschis o pagina doar pentru acest serial.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Criss Criss Joi 29 Aug 2013, 4:44 pm

Andreea_Miha a scris:Deci mie nu imi place deloc ca a inceput sa imi placa serialul ...cum ii spuneam lu criss zile trecute parca ma vad in varful pomilor uitandu-ma pe youtube pe telefon ....si doamne fereste sa tine odata Shlok cum facea Arnav ca dau si telefonul jos si eu din pom ...Smile 


Iti pui niste saltele sub pom Smile 
Criss Criss
Criss Criss
vip
vip

Mesaje : 2351
Data de inscriere : 23/04/2013
Varsta : 29

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 29 Aug 2013, 4:45 pm

iulianagl a scris:Am deschis o pagina doar pentru acest serial.
ms..am vazut dar eu mai umblu si pe aici ca are sectiuniele poze stiri etc...de aceea...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 29 Aug 2013, 4:46 pm

Criss Criss a scris:

Iti pui niste saltele sub pom Smile 
trebuie sa caut un pom care sa nu aibe scari prin zona Smile 
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Elly Joi 29 Aug 2013, 5:08 pm

Sunteti mortale fetelor. Terapie mai buna contra depresiei nu exista.
Si eu m-am distrat cand era in masina, mie imi era teama sa nu mai poata sa iasa din masina. Cum o fi incaput acolo, fratilor?
Si eu tocmai ce am vazut episodul de azi cred ca se pune incurand de o nunta. Shlok si Astha se casatoresc in urmatoarele episoade. Cred ca a placut-o tatalui si cred ca are sa fie de partea ei, desi pare ca un span cred ca este un personaj deosebit. De cate ori il vad ma gandesc ce bine i-ar sta intr-un rol de calau. Ma duc la pagina nou facuta pt Iss2.
Elly
Elly
vip
vip

Mesaje : 3558
Data de inscriere : 21/08/2013
Varsta : 50
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 04 Oct 2013, 8:32 pm

sanaya Irani New Show !!!!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 07 Oct 2013, 7:47 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Smile 
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 09 Oct 2013, 11:38 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 10 Oct 2013, 10:06 pm

[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img]
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 10 Oct 2013, 10:08 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
sarita_barun
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 10 Oct 2013, 11:50 pm

Elly a scris:Ce mai este nou pe aici? Adica in alt subiect? Am chef de comentat si in seara asta sunt rea. Nu am reusit sa citesc ce ai pus la media dar ia mult ca tb sa mai am si dictionarul langa mine. Caut un site de tradure online, gasisem unul mai ceva de cat google si mai ceva decat engleza mea intepenita.
eu am citit asa in mare,nu prea stau sa citesc chiar tot ce pun...
aveam si eu un sait bun tot asa bun pt traducere...era super romana engleza si hindi etc..imi placea ca si spunea cuv care cautai tu.Mai ales la hindi era ff bun, dar l-am pierdut..sad 
Cine te-a suparat sa fii rea in seara asta...30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 2743637754 
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Elly Vin 11 Oct 2013, 12:13 am

Andreea_Miha a scris:eu am citit asa in mare,nu prea stau sa citesc chiar tot ce pun...
aveam si eu un sait bun tot asa bun pt traducere...era super romana engleza si hindi etc..imi placea ca si spunea cuv care cautai tu.Mai ales la hindi era ff bun, dar l-am pierdut..sad 
Cine te-a suparat sa fii rea in seara asta...30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 2743637754 
Este de mult asta ca poate este in history. Nu mai tii minte o parte din adresa? De ce nu te obisnuiesti sa le treci la bookmark?
Tb gasit, da-mi indici si cercetam, imposibil sa nu dam de el.
M-a calcat pe neuron o tanti de la chioscul cu ziare, cica tb sa visez noaptea trecuta cum ca ea a dat la retur revista de pe luna trecut abia ieri asa ca, cum sa apara cea pe luna asta. ... Ma rog era cu capsa pusa rau, eu eram grabita sa prin autobuzul, ea nu se mai oprea. Nenea sofer a apasat pe neuronul de acceleratie cand a tras masina in statie , greu de calificat dar a tb sa ma ajute cineva sa ridicam caruciorul pe deasupra capotei unui taxiu care culmea stationa dar parcase exac in dreptul usii de la autobuz. Si sa te ti bine ca tb sa am covorasul zburator sa urc in autobuz. Iar lumea m-a gasit pe mine vinovata si pe soferul autobuzului era ingerasi si sigur si taximetristul era devina ca nu era in taxi. Toate ca toate cand am ajuns la UPC au mai apasat iar fetele pe neuronul de acceleratie cica nu pot sa schimb abonamentul ... eu incercam sa zic ca cei de la call center m-au trimis la ele si pana la urma ele m-au trimis la call center. Dar la finalul zilei, sunand la call center am reusit sa schimb viteza la net insa nu stiu cand vin cei de la UPC cica sa am rabdare si sa astept ca ma suna ei .
Elly
Elly
vip
vip

Mesaje : 3558
Data de inscriere : 21/08/2013
Varsta : 50
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 11 Oct 2013, 12:32 am

Elly a scris:Este de mult asta ca poate este in history. Nu mai tii minte o parte din adresa? De ce nu te obisnuiesti sa le treci la bookmark?
Tb gasit, da-mi indici si cercetam, imposibil sa nu dam de el.
M-a calcat pe neuron o tanti de la chioscul cu ziare, cica tb sa visez noaptea trecuta cum ca ea a dat la retur revista de pe luna trecut abia ieri asa ca, cum sa apara cea pe luna asta. ... Ma rog era cu capsa pusa rau, eu eram grabita sa prin autobuzul, ea nu se mai oprea. Nenea sofer a apasat pe neuronul de acceleratie cand a tras masina in statie , greu de calificat dar a tb sa ma ajute cineva sa ridicam caruciorul pe deasupra  capotei unui taxiu care culmea stationa dar parcase exac in dreptul usii de la autobuz. Si sa te ti bine ca tb sa am covorasul zburator sa urc in autobuz. Iar lumea m-a gasit pe mine vinovata si pe soferul autobuzului era ingerasi si sigur si taximetristul era devina ca nu era in taxi. Toate ca toate cand am ajuns la UPC au mai apasat iar fetele pe neuronul de acceleratie cica nu pot sa schimb abonamentul ... eu incercam sa zic ca cei de la call center m-au trimis la ele si pana la urma ele m-au trimis la call center. Dar la finalul zilei, sunand la call center am reusit sa schimb viteza la net insa nu stiu cand vin cei de la UPC cica sa am rabdare si sa astept ca ma suna ei .

Nu a mai ramas memorat din cauza ca am avut probleme la mozilla si a trebuit sa o reinstalez si a sters tot..aveam memorate multe linkuri din acelea cu prescurtari si tot s-a dus..o parte am recuparat cu ce mi-am mai adus aminte ce amveam notat deoparte cu parole dar o parte le-am pierdut.

Aha acum inteleg, bine ca in Bucurestiul nostru drag mai mereu ne trebuie covorasul zburator.Cu patania ta ceva gen mai patesc si eu,stii cand vin in statie mai multe masini si unul opreste normal iar celelnate in spate bineanteles ca dau drumul la usi,greu iti faci loc printe masini taxi sa te duci la ele.Mai ales daca ai un carucior si esti singura...sau cu bagaje,si mai dai si de un sofer din acesta, iti strica toata ziua.

Cu cei de la Upc nu am avut treaba,eu am din 2007 contract cu rds tel fix mobil cablu internet si merge super..pana acum..am auzit si de plangeri impotriva lor dar eu nu am pana acum.La upc stiu ca avea verisoara mea si nu ii mai mergea si i-a sunat dupa o sapt de asteptat nu a venit a vrut sa renunte la contract cu ei dar nu a putut ca nu expirase perioada de contract mai avea un pic.L-a lasat asa si a facut la romtelecom contract.

La tine s-au adunat azi una dupa alta , ti-au stricat ziua...
Barun pt tine ca sa uiti de suparare...kiss 
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Elly Vin 11 Oct 2013, 12:52 am

Andreea_Miha a scris:Nu a mai ramas memorat din cauza ca am avut probleme la mozilla si a trebuit sa o reinstalez si a sters tot..aveam memorate multe linkuri din acelea cu prescurtari si tot s-a dus..o parte am recuparat cu ce mi-am mai adus aminte ce amveam notat deoparte cu parole dar o parte le-am pierdut.

Aha acum inteleg, bine ca in Bucurestiul nostru drag mai mereu ne trebuie covorasul zburator.Cu patania ta ceva gen mai patesc si eu,stii cand vin in statie mai multe masini si unul opreste normal iar celelnate in spate bineanteles ca dau drumul la usi,greu iti faci loc printe masini taxi sa te duci la ele.Mai ales daca ai un carucior si esti singura...sau cu bagaje,si mai dai si de un sofer din acesta, iti strica toata ziua.

Cu cei de la Upc nu am avut treaba,eu am din 2007 contract cu rds tel fix mobil cablu internet si merge super..pana acum..am auzit si de plangeri impotriva lor dar eu nu am pana acum.La upc stiu ca avea verisoara mea si nu ii mai mergea si i-a sunat dupa o sapt de asteptat nu a venit a vrut sa renunte la contract cu ei dar nu a putut ca nu expirase perioada de contract mai avea un pic.L-a lasat asa si a facut la romtelecom contract.

La tine s-au adunat azi una dupa alta , ti-au stricat ziua...
Barun pt tine ca sa uiti de suparare...kiss 
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Eu din cand in cand imi salvez bookmarkurile, mai les inainte de o reinstalare. Daca tin eu minte ca gasisem cand inca mergeam la servici un ADD-on care imi permitea sa vad bookmark-urile pe orice calculator fie ca eram acasa fie la birou. Tin minte ca asa era nu era de la yahoo o asa chestie. Buna chestie.

Eu nu am avut probleme cu UPC, este mai scump decat RDS dar au si echipamente mai tapanoase. Este si Rds pe scara dar vecini s-au plans de ei. Eu am fost legata de contract dar mai ales de DVR ce imi permite sa inregistrez emisuni. Din cauza lui nu puteam sa schimb abonamentul si de telefon. Cand am venit acasa mi-am facut tema retroactiv si tot ce au spus tipele de la centru erau prostii singura chestie adevarata era treaba cu DVR. Nu mai au asa ceva pt televizoarele ce nu pot fi HD, in rest erau jumatati de adevar, imi pare rau nu cunosteau oferta.

Da s-au adunat dar partea buna este ca s-a sfarsit cu bine, o sa am viteza, candva. Apoi am avut o discutie placuta cu tine
Multumesc pt cuvinte, pe Barun il prefer imbracat...
Elly
Elly
vip
vip

Mesaje : 3558
Data de inscriere : 21/08/2013
Varsta : 50
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 11 Oct 2013, 1:11 am

Elly a scris:Eu din cand in cand imi salvez bookmarkurile, mai les inainte de o reinstalare. Daca tin eu minte ca gasisem cand inca mergeam la servici un ADD-on care imi permitea sa vad bookmark-urile pe orice calculator fie ca eram acasa fie la birou. Tin minte ca asa era nu era de la yahoo o asa chestie. Buna chestie.

Eu nu am avut probleme cu UPC, este mai scump decat RDS dar au si echipamente mai tapanoase. Este si Rds pe scara dar vecini s-au plans de ei. Eu am fost legata de contract dar mai ales de DVR ce imi permite sa inregistrez emisuni. Din cauza lui nu puteam sa schimb abonamentul si de telefon. Cand am venit acasa mi-am facut tema retroactiv si tot ce au spus tipele de la centru erau prostii singura chestie adevarata era treaba cu DVR. Nu mai au asa ceva pt televizoarele ce nu pot fi HD, in rest erau jumatati de adevar, imi pare rau nu cunosteau oferta.

Da s-au adunat dar partea buna este ca s-a sfarsit cu bine, o sa am viteza, candva. Apoi am avut o discutie placuta cu tine
Multumesc pt cuvinte, pe Barun il prefer imbracat...
A..uitasem si de add de la mozilla ...ca aveam si eu cateva memorate care iti da voie sa faci acele prescurtati la linkuri plus pt descrcare video...le pierdusem toate dar o parte am reusit sa le fac acum nu mai gasesc cum sa fac in bara de sus numai stiu cum faceam acele prescurtari Eu nu am putut memora nimic ca nu se mai deschidea mozilla deloc...nu am avut incotro decat reinstalare.

Aa...eu nu am probleme la rds,multumita de ei nici scump si netu merge bine chiar ff bine pentru mine.Am doar un Router wireless cumparat de mine dar nu am avut timp sa caut nici nu stiu ce setari sunt bune.Ca as vrea sa il instalez dar nu prea stiu cum cu setarile lui.Cunosc pe cineva care avea tot asa la rds l-a instalat si le-a stricat nu stiu ce pe acolo ...ca l-a pus sa plateasca.
Eu cu inregistratul am la unul din calculatoare ,are incorporat in el Tv tuner si pot inregistra orice emisune film etc, orice dar din posturile care merg la tv. Ma uit pe calc la tv sau inregistrez..
Si eu desi nu arata rau in poza,l-as tunde un pic dar am pus-o pe aceasta cu patratele la vedere ca pe acea am gasit-o prima care nu am mai vazut-o.Nu am mai vazut poza asta pana acum..si am pus-o ca iti place Barun.Nu am tinut cont ca isi arata patratelele...kiss 
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 30.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 11 Înapoi  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum