Serialesitelenovelet
Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

+11
dea05
dana4699
iulianagl
Andreea_Miha
DENISA
Admin_dea05
petronela
turkisfan
Deya.Andreea
Elly
costearamona
15 participanți

Pagina 6 din 20 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Urmatorul

In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 30 Iul 2014, 2:01 am

Andreea_Miha a scris:
Admin_dea05 a scris:
habar nu am cred ca am dat mai departe la faza aceea

e printre primele ep ..dupa ce incepe el sa lucreze la firma. E o scena scurta.Prima data Macit ii bate apropo ca venise factura la firma de plata a inelului si ea vroia sa ia bani de la Macit ca el luase inelul..si el ia zis ca nu ca e luat de taicasu pt maicasa si sa ia din contul lui...si apoi ii facea crize lui ca ia luat nevestei inel..
stiu despre ce inel e vorba dar nu stiu faza cu siguranta am sarit-o
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 30 Iul 2014, 2:02 am

Admin_dea05 a scris:Eu nu o inteleg nici pe maica sa lui Macit pai dupa cat a suferit ea ar fii trebuit ca sa-l lase pe macit sa-si urmeze iubirea

Nu inteleg totusi de ce accepta cu asa unsurinta sa fie inselata..ma refer nu ii reposeaza nimic.El nu vine la masa.Si trece asa de unsor peste ca si cum nu s-a intamplat nimc.

Si tocmai ca ea nu a fost fericita ..inselata, de ce nu vrea ca fiul ei sa fie fericit ?
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 30 Iul 2014, 2:04 am

Admin_dea05 a scris:
stiu despre ce inel e vorba dar nu stiu faza cu siguranta am sarit-o

Aha...cred ca si eu m-ai am sarite ca am mai si derulat.dar cu Neriman si Macit nici o scena nu am prierdut..  Smile 
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 30 Iul 2014, 2:08 am

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Ffffff10
nu pot sa cred Macit trebuia sa inventeze ceva ca sa nu se intalneasca cu matusa lui Neriman....pai acum toata increderea se duce de rapa...ce naiba cauta acolo?!!!!..azi cu tine diseara o cer pe alta....
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 30 Iul 2014, 2:09 am

Andreea_Miha a scris:
Aha...cred ca si eu m-ai am sarite ca am mai si derulat.dar cu Neriman si Macit nici o scena nu am prierdut..  Smile 
luam si lupa la nevoie sa nu ne scape nimic....
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 30 Iul 2014, 2:11 am

Admin_dea05 a scris:
luam si lupa la nevoie sa nu ne scape nimic....

Nimic nimic! Avem si experienta la analizat de la indieni  Smile 
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 30 Iul 2014, 2:14 am

Admin_dea05 a scris:Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Ffffff10
nu pot sa cred Macit trebuia sa inventeze ceva ca sa nu se intalneasca cu matusa lui Neriman....pai acum toata increderea se duce de rapa...ce naiba cauta acolo?!!!!..azi cu tine diseara o cer pe alta....

deasta imi e teama cu cererea lu Pelin logodna,ca Neriman o sa isi piarda increderea in el.Nu inteleg la ce se mai duce sa se intalneasca cu matusa, daca stie ca se schimba planurile...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 30 Iul 2014, 2:24 am

Andreea_Miha a scris:[]

deasta imi e teama cu cererea lu Pelin logodna,ca Neriman o sa isi piarda increderea in el.Nu inteleg la ce se mai duce sa se intalneasca cu matusa, daca stie ca se schimba planurile...
nici nu inteleg ce are el in cap...acum vrea sa-i spuna dar nu reuseste... Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 2743637754 
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 30 Iul 2014, 2:34 am

Admin_dea05 a scris:
nici nu inteleg ce are el in cap...acum vrea sa-i spuna dar nu reuseste... Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 2743637754 

sunt la ep 21...deci Onur a dat demisia.Iar taicasu lui Macit si-a pus amanta in locul lui Onur.

Chiar ca e nebun, ce rost are sa te duci sa ii cunosti fam matusa cand te pregatesti de nunta cu alta..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 30 Iul 2014, 2:40 am

doamne nu pot sa cred in sfarsit il accepta si taica sau lui Neriman...i-a zis lui Neri ca vrea sa se intalneasca cu el la o cafea....
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 30 Iul 2014, 2:45 am

Admin_dea05 a scris:doamne nu pot sa cred in sfarsit il accepta si taica sau lui Neriman...i-a zis lui Neri ca vrea sa se intalneasca cu el la o cafea....

acum cand el trebuie sa se logodeasca cu Pelin ???  Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 2743637754 
Vazusem cateva scene unde tatal ei era fruios pe el ..nici sa nu auda..off si cu logodna asta cred ca o sa strice tot.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 30 Iul 2014, 2:47 am

dar de cuplu asta ce zici?
Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Hhhhhh10

se potrivesc..au niste replici de te dau pe spate... Smile 
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 30 Iul 2014, 2:48 am

Andreea_Miha a scris:
Admin_dea05 a scris:doamne nu pot sa cred in sfarsit il accepta si taica sau lui Neriman...i-a zis lui Neri ca vrea sa se intalneasca cu el la o cafea....

acum cand el trebuie sa se logodeasca cu Pelin ???  Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 2743637754 
Vazusem cateva scene unde tatal ei era fruios pe el ..nici sa nu auda..off si cu logodna asta cred ca o sa strice tot.
da acum cand neriman este cea mai fericita fata...
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 30 Iul 2014, 2:53 am

Admin_dea05 a scris:dar de cuplu asta ce zici?
Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Hhhhhh10

se potrivesc..au niste replici de te dau pe spate... Smile 

da..desi imi pare rau de sora lui Sinasi ..dar m-am amuzat de cei doi de cand s-au cunoscut... Smile 
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 30 Iul 2014, 2:54 am

Admin_dea05 a scris:
da acum cand neriman este cea mai fericita fata...

Offf...va strica tot cu logodna ..cred ca de aceea se infurie taicasu lu Neriman de nu mai vb cu el..adica am vazut o scena din ultimul ep parca unde ei vin tinandu-se de mana si taicasu ei are o privire..furios.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 30 Iul 2014, 2:55 am

na ca ii spune Sharika..(nici nu stiu cum se scrie)... Smile 
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 30 Iul 2014, 3:06 am

Admin_dea05 a scris:na ca ii spune Sharika..(nici nu stiu cum se scrie)... Smile 

am dat de un video cu ea ..cred ca e Sahika...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 30 Iul 2014, 3:15 am

Andreea_Miha a scris:
Admin_dea05 a scris:na ca ii spune Sharika..(nici nu stiu cum se scrie)... Smile 

am dat de un video cu ea ..cred ca e Sahika...
in sfarsit se pupa si astia... Smile  deci Sahika...

gata am vazut si confruntarea dintre Macit si Neriman, tragic ...din toata treaba asta cel mai fericit era Sinasi

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Kkkkkk11
Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Kkkkkk12
Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Kkkkkk10
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 30 Iul 2014, 3:16 am

Noapte buna , Andreea!!!! kiss 
Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Kkkkkk14
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 30 Iul 2014, 3:20 am

Admin_dea05 a scris:
in sfarsit se pupa si astia... Smile  deci Sahika...

gata am vazut si confruntarea dintre Macit si Neriman, tragic ...din toata treaba asta cel mai fericit era Sinasi


Intr-un fel si-a meritat-o si Macit.Ca Neriman sa se lasa "consolata" de Sinasi..Ea isi facuse sperante cu Macit cand dintr-o data ma casatoresc cu alta.
Cum sta in a doua poza si se uita spre Nermian.. Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 283516 
Sunt curioasa daca Sinasi va profita de noua situatie dintre Macit si Neriman...

Eu gata am terminat si ep 21...las restul ep pt diseara.Ca dupa doua nopti facute "nopti albe" din cauza filmului acum mi se inchid ochii.
Noapte buna! kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 30 Iul 2014, 3:22 am

Admin_dea05 a scris:Noapte buna , Andreea!!!! kiss 

imi pare rau de el,dar e normala si reactia ei sa se consoleze in bratele prietenului din copilarie.Bine atat o imbratisare o vorba..
Noapte buna!  kiss 
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 30 Iul 2014, 10:26 am

Andreea_Miha a scris:
Admin_dea05 a scris:Noapte buna , Andreea!!!! kiss 

imi pare rau de el,dar e normala si reactia ei sa se consoleze in bratele prietenului din copilarie.Bine atat o imbratisare o vorba..
Noapte buna!  kiss 
da saracul sufera si el mult

Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 30 Iul 2014, 11:03 am

Cadir la pescuit...

Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 30 Iul 2014, 11:09 am

ce frumosi sunt!

Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 30 Iul 2014, 11:12 am

ce naiba si-a trantit caciuloiul ala parca nu l-ar recunoaste paparazzi..mai are putin si-l transforma in cagula..... Smile 


Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 20 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum