Serialesitelenovelet
Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

+11
dea05
dana4699
iulianagl
Andreea_Miha
DENISA
Admin_dea05
petronela
turkisfan
Deya.Andreea
Elly
costearamona
15 participanți

Pagina 3 din 20 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Urmatorul

In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Lun 28 Iul 2014, 11:33 am

Admin_dea05 a scris:
nu apare?..oare de ce? stupid 
Nu stiu dar am vazut ca nu doar eu am aceeasi problema, ori nu stiu ru unde sa caut dar totusi ea spune de barz de control si nu o vad nici pe asta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 28 Iul 2014, 11:35 am

Admin_dea05 a scris:
iulianagl a scris:
Da am dat acolo dar nu-mi apare butonul CC.
nu apare?..oare de ce? stupid 
mai la mine apare si cu explorer si mozilla si pe chrome le-am incercat pe toate
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 28 Iul 2014, 11:36 am

iulianagl a scris:
Admin_dea05 a scris:
nu apare?..oare de ce? stupid 
Nu stiu dar am vazut ca nu doar eu am aceeasi problema, ori nu stiu ru unde sa caut dar totusi ea spune de barz de control si nu o vad nici pe asta.
la mine a intrat automat doar l-am activat
Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Captur10
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Lun 28 Iul 2014, 11:40 am

Admin_dea05 a scris:
la mine a intrat automat doar l-am activat
Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Captur10
Pe tableta nu o arata.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 28 Iul 2014, 11:42 am

iulianagl a scris:[
Pe tableta nu o arata.
sa deschid si eu tableta sa verific...
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 28 Iul 2014, 11:45 am

pe tableta nu intra nici la mine nimic ..nu are buton de HD si CC
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Lun 28 Iul 2014, 11:54 am

Admin_dea05 a scris:pe tableta nu intra nici la mine nimic ..nu are buton de HD si CC
Naspa, nu? sad 
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty dfdsgdaf

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 28 Iul 2014, 12:12 pm

iulianagl a scris:
Admin_dea05 a scris:pe tableta nu intra nici la mine nimic ..nu are buton de HD si CC
Naspa, nu? sad 
Nu poti sa te uiti pe calculator?
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 28 Iul 2014, 5:20 pm

Admin_dea05 a scris:
Buna dimi! Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 4114191755 
Si papusa blonda se tine ca scaiul dupa el.... Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 2743637754 ...nu o inteleg deloc daca baiatul iti spune ca nu te iubeste si mai incolo nu se fereste sa spuna ca o iubeste pe Neriman de ce naiba se mai tine dupa el si se injoseste in asa fel....

Buna...
 Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 918686  Ura !! Avem "casuta" noua pentru serial!
Cu Pelin dupa el ..imi aduce aminte de serialul Feriha .Daca l-ai vazut ..tot asa e acolo o tipa blonda se tine dupa el.Acolo nu stie el si ea ii baga mereu bete in roate sa il desparta de Feriha ...Tot o prietena din copilarie.La fel face si aia desi stie ca o iubeste pe Feriha si ii vede impreuna nu se lasa...bine ca la final la cuminteste.

Nu inteleg nici eu de ce te injosesti atat de mult...cand vezi ca el iubeste pe altcineva si iti si mai spune direct, atunci de ce continui.Dar si ce crize face Pelin ..ce palma i-a dat lui Neriman cand i-a vazut pe barca.  Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 343827 
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 28 Iul 2014, 5:22 pm

iulianagl a scris:
Buna dimi, unde este tradus da eu nu l-am gasit tradus pe situl care ati spus voi. stupid 

Eu tot de pe calc il vad cu trad.cu browser mozilla..Primul ep mai are lipsa la sub dar apoi sunt bine.O sa mai caut sa vad daca sunt ep si pe alte saituri.Eu gasisem si pe alte saituri dar cand dai sa vezi tot la ei te directioneaza linkul.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 28 Iul 2014, 8:41 pm

Andreea_Miha a scris:Buna...
 Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 918686  Ura !! Avem "casuta" noua pentru serial!
Cu Pelin dupa el ..imi aduce aminte de serialul Feriha .Daca l-ai vazut ..tot asa e acolo o tipa blonda se tine dupa el.Acolo nu stie el si ea ii baga mereu bete in roate sa il desparta de Feriha ...Tot o prietena din copilarie.La fel face si aia desi stie ca o iubeste pe Feriha  si ii vede impreuna nu se lasa...bine ca la final la cuminteste.

Nu inteleg nici eu de ce te injosesti atat de mult...cand vezi ca el iubeste pe altcineva si iti si mai spune direct, atunci de ce continui.Dar si ce crize face Pelin ..ce palma i-a dat lui Neriman cand i-a vazut pe barca.  Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 343827 
Pelin se cuminteste?..mie nu mi se pare. M-am uitata asa un pic si pe la ep netraduse si ma gandesc la finalul sezonului Pelin nu a pus pe cineva ca sa o omoare pe Neriman?....am vazut ca ii arata unuia poze cu Neriman si ma gandesc ca are legatura cu treaba asta
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 28 Iul 2014, 8:49 pm

Admin_dea05 a scris:
Pelin se cuminteste?..mie nu mi se pare. M-am uitata asa un pic si pe la ep netraduse si ma gandesc la finalul sezonului Pelin nu a pus pe cineva ca sa o omoare pe Neriman?....am vazut ca ii arata unuia poze cu Neriman si ma gandesc ca are legatura cu treaba asta

Nu Pelin...tipa celanta din Feriha care i-am uitat eu numele de am zis ca se asemana cu Pelin...desi la inceput e indragostita de Emir si nu ii spune..plus ca le pune bete in roate sa ii desparta pe Emir Feriha la final ea se cuminteste.Ii lasa sa isi traiasca iubirea.

De Pelin nu stiu,cat am vazut eu nu se cumintise...facea niste crize.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 28 Iul 2014, 9:08 pm

Andreea_Miha a scris:Nu Pelin...tipa celanta din Feriha care i-am uitat eu numele de am zis ca se asemana cu Pelin...desi la inceput e indragostita de Emir si nu ii spune..plus ca le pune bete in roate sa ii desparta pe Emir Feriha la final ea se cuminteste.Ii lasa sa isi traiasca iubirea.

De Pelin nu stiu,cat am vazut eu nu se cumintise...facea niste crize.
Are crize mereu.in serialul asta sunt multe iubiri neimparasite...sora lui Sinasi il iubeste pe Cihan...Onur pe Pelin...


Ultima editare efectuata de catre Admin_dea05 in Lun 28 Iul 2014, 9:24 pm, editata de 1 ori
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 28 Iul 2014, 9:15 pm

Admin_dea05 a scris:
Are crize mereu.in serialul asta sunt multe iubiri neimparasite...

Dar sincer eu nu il inteleg nici pe el ..de ce nu ii spune ce gandeste el..ma refer acum la inceput.Cand o vede pe Pelin ca face acele crize si ii reproseaza ca si cum are drepturi asupra lui el de ce o lasa sa isi faca sperante.. ?  stupid 

Acum am trecut si eu sa ma uit la ep in continuare..nu rezist tentatiei.

Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 28 Iul 2014, 9:26 pm

Andreea_Miha a scris:
Admin_dea05 a scris:
Are crize mereu.in serialul asta sunt multe iubiri neimparasite...

Dar sincer eu nu il inteleg nici pe el ..de ce nu ii spune ce gandeste el..ma refer acum la inceput.Cand o vede pe Pelin ca face acele crize si ii reproseaza ca si cum are drepturi asupra lui el de ce o lasa sa isi faca sperante.. ?  stupid 

Acum am trecut si eu sa ma uit la ep in continuare..nu rezist tentatiei.

pai e la inceput nici el nu stie ce vrea.... Smile ..mai ales ca Neriman nu-i da nici o speranta.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 28 Iul 2014, 9:34 pm

Admin_dea05 a scris:
pai e la inceput nici el nu stie ce vrea.... Smile ..mai ales ca Neriman nu-i da nici o speranta.

da probabil ca de aceea...dar ce o "imbarbata" sa nu planga si ca conteaza pt el iar la putin timp tipa la ea la tel, ca il sufoca  Smile 

Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 28 Iul 2014, 9:42 pm

Andreea_Miha a scris:
Admin_dea05 a scris:
pai e la inceput nici el nu stie ce vrea.... Smile ..mai ales ca Neriman nu-i da nici o speranta.

da probabil ca de aceea...dar ce o "imbarbata" sa nu planga si ca conteaza pt el iar la putin timp tipa la ea la tel, ca il sufoca  Smile 

da ce-l mai sufoca ..pe o parte Pelin pe alta tac'su ca ii este frica sa nu ramana lefter..... Smile sunt tare curioasa sa-i vad reactia lui tac'su si a lui Macit cand va afla ca o parte din firma ii apartine chiar Nerimanei..... Smile 
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 28 Iul 2014, 9:44 pm

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Bbbbbb10

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Aaaa10
frumusetea asta tare ganditor si suparat mai este.....
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 28 Iul 2014, 9:50 pm

Admin_dea05 a scris:
da ce-l mai sufoca ..pe o parte Pelin pe alta tac'su ca ii este frica sa nu ramana lefter..... Smile sunt tare curioasa sa-i vad reactia lui tac'su si a lui Macit cand va afla ca o parte din firma ii apartine chiar Nerimanei..... Smile 


Va fi o parte a ei ?? Eu inca nu am ajuns acolo..probabil ca din partea fratelui mamei.
Dar si mama lui Macit .. s-a conformat cu idea ca e inselata asa de unsor..asa mi se pare din primele ep.Eu fara traducere nu am vazut mult inainte asa ca sunt in urma..eram cam pe la ep 8 fara trad.Dar nici nu intelegeam ca acum legaturile intre ei.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 28 Iul 2014, 9:52 pm

Admin_dea05 a scris:
frumusetea asta tare ganditor si suparat mai este.....

da ..  Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 283516 
Mie imi plac ochii ei mult..mi se pare o pereche alesa si pt aspect ...amandoi inalti frumosi etc.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 28 Iul 2014, 9:56 pm

Andreea_Miha a scris:Va fi o parte a ei ?? Eu inca nu am ajuns acolo..probabil ca din partea fratelui mamei.
Dar si mama lui Macit .. s-a conformat cu idea ca e inselata asa de unsor..asa mi se pare din primele ep.Eu fara traducere nu am vazut mult inainte asa ca sunt in urma..eram cam pe la ep 8 fara trad.Dar nici nu intelegeam ca acum legaturile intre ei.
Pai tatal lui Pelin are pregatita partea lui Neriman de mostenire numai ca ea a refuzat-o...eu ma gandesc pe viitor cei doi se vor certa iar Neriman ca sa fie aproape de Macit accepta mostenirea iar firma se va imparti in 3 macit, Pelin si Neriman...doar am auzit ceva de 3 sezoane deci trebuie folosita si la ceva mostenirea asta..... Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 28 Iul 2014, 9:58 pm

Andreea_Miha a scris:
Admin_dea05 a scris:
frumusetea asta tare ganditor si suparat mai este.....

da ..  Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 283516 
Mie imi plac ochii ei mult..mi se pare o pereche alesa si pt aspect ...amandoi inalti frumosi etc.
ea e mai mica decat el cu 10 ani..mie de el imi place are niste ochi de te innebuneste parca te hipnotizeaza iar daca mai si rade gata esti la orizontala.... Smile 
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 28 Iul 2014, 10:00 pm

Admin_dea05 a scris:
Pai tatal lui Pelin are pregatita partea lui Neriman de mostenire numai ca ea a refuzat-o...eu ma gandesc pe viitor cei doi se vor certa iar Neriman ca sa fie aproape de Macit accepta mostenirea iar firma se va imparti in 3 macit, Pelin si Neriman...doar am auzit ceva de 3 sezoane deci trebuie folosita si la ceva mostenirea asta..... Smile

Aha..m-am gandit la tatal lui Pelin ca cel putin in primele ep pare ok..in schimb maicasa de cate ori aude de Neriman ii se face rau  Smile 
Ar fi tare sa vedem toti trei partenri la firma...atunci sa vezi ce crize va face Pelin ...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 28 Iul 2014, 10:02 pm

Admin_dea05 a scris:
ea e mai mica decat el cu 10 ani..mie de el imi place are niste ochi de te innebuneste parca te hipnotizeaza iar daca mai si rade gata esti la orizontala.... Smile 

 Smile  sa stii ca ai drepate ...ochii si zambetul..dar si cand sta asa serios si priveste  Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 283516 
Nu stiam cu cat e mai mica dar ca inaltime sunt destul de asemnatori ..inalti si subtiri amandoi  Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 283516 
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 28 Iul 2014, 10:06 pm

Andreea_Miha a scris:
Aha..m-am gandit la tatal lui Pelin ca cel putin in primele ep pare ok..in schimb maicasa de cate ori aude de Neriman ii se face rau  Smile 
Ar fi tare sa vedem toti trei partenri la firma...atunci sa vezi ce crize va face Pelin ...
Da ...Pelin seamana cu maica sa.O sa plece de acasa cica se razbuna pe tatal lui Pelin ca el nu renunta la Neriman dar el ramane tare pe pozitii si ii spune ca daca neriman vrea mostenirea el tot o sa i-o dea
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 20 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum