Serialesitelenovelet
UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 4 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 4 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

+25
chrisa
gabytzyca
florina1989
dlacatus65
lucyana
clio 24
nety
monicuta
prytymeu
milia
mariusghencea
iulianagl
IRIS
dobrealina
dukytz
iulia
PITZIKE
Bruni-My
bad_girl
dea05
iulia1965
DENISA
elena50
Admin_dea05
demiruta
29 participanți

Pagina 4 din 30 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 17 ... 30  Urmatorul

In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 4 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de DENISA Lun 22 Feb 2010, 4:26 pm

demiruta a scris:Vai, Denisa, ce poze frumoase ne-ai pus.... flower
Am vazut o figura cunoascuta in pozele astea, pe Leyla din Asi, care juca rolul surorii lui Kerim.
M-ai incantat pur si simplu!Multumesc de incantare!



te pupăcesc , mai corupt să urmăresc şi eu serialul, deja l-am urmărit pe net, la TV nu am şanse din cauza orei de difuzare .
Leyla din Asi , cred că şi aici se îndrăgosteşte de Galip dar nu are şanse să ajungă la inima lui .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 4 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de demiruta Lun 22 Feb 2010, 9:07 pm

Buna fetelor!
Sper ca ati vazut episodul de astazi si v-a placut.
Bate vant de divort, desi Nursel e bolnava rau de Galip;sper sa se vindece, sa-i dea farmacista Ruhsar niste Calmogalipin si gata! Smile
Denisa ma bucur mult ca te-am molipsit si pe tine;cat despre Leyla noastra, asa o fi ea, frumoasa dar fara noroc in dragoste (in roluri).
Va doresc o saptamana placuta cu episoade mai vesele, au fost cam lacrimogene ultimele doua!
demiruta
demiruta
vip
vip

Mesaje : 492
Data de inscriere : 15/10/2009
Localizare : SudEstul ROMANIEI

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 4 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de DENISA Lun 22 Feb 2010, 10:09 pm

demiruta a scris:
Bate vant de divort, desi Nursel e bolnava rau de Galip;sper sa se vindece, sa-i dea farmacista Ruhsar niste Calmogalipin si gata

iubita prea curând nu cred că va divorţa, Nursel are un accident de maşină. Galip o va lua la el acasă, tipa într-o criză de isterie şi viclenie coboară pe propriele ei picioare pe scări , aruncă căruţul în care stătea pe scări şi ea se poziţionează lângă căruţ încercând să atragă atenţia , dar Galip ca descoperi că ea poate merge şi o face pacheţel şi o duce acasă. Sabiha face acum pe dura dar va ceda rapid parcă prin ep 14 sau 16. Kemal se tot duce cu boscheţi ( trandafiri) la farmacistă. Mie îmi place fetiţa şi băieţelul vitreg al lui Sabiha , sunt foarte dulci şi-l vor accepta foarte uşor pe Galip în viaţa lor . Se poate ca eu să fi înţeles greşit deoarece am văzut doar varianta netradusă.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 4 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de DENISA Lun 22 Feb 2010, 11:45 pm

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 4 2ikd4c9
UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 4 20fs5d2


Mama lui Galip nu e întreagă la minte le spune nişte poveşti copiilor lui Sabiha de bieţii copilaşi au coşmaruri noaptea .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 4 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de iulia1965 Mar 23 Feb 2010, 10:35 am

DENISA a scris:


Mama lui Galip nu e întreagă la minte le spune nişte poveşti copiilor lui Sabiha de bieţii copilaşi au coşmaruri noaptea .
Deci apare si mama lui Galip?? Acu,ca e bogat..? Si te pomeni ca se si considera de vita nobila,acum,si nu crede ca Sabiha e de nasul lui Galip??
iulia1965
iulia1965
vip
vip

Mesaje : 604
Data de inscriere : 01/12/2009

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 4 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de dea05 Mar 23 Feb 2010, 2:04 pm

hi Ce fac fetele? va place filmul?eu una am pierdut sirul si acum imi este mai greu sa ma mai uit sad
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 4 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de DENISA Mar 23 Feb 2010, 3:09 pm

[quote="iulia1965"]
DENISA a scris:

Deci apare si mama lui Galip?? Acu,ca e bogat..? Si te pomeni ca se si considera de vita nobila,acum,si nu crede ca Sabiha e de nasul lui Galip??

din ce am înţeles eu mama lui va fi eliberată din arest şi va veni pe capul lui , va căpăta rapid aere de mare doamnă , bagă numai fitile între Sabiha şi Galip, o sprijină pe fosta nevasta a lui Galip .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 4 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de demiruta Mar 23 Feb 2010, 4:26 pm

Ufff, ce vesti rele! Dar turcii nu se dezic de dramele lor, la ei pentru o clipa de fericire trebuie sa astepti...15 episoade Smile
Eu nu am vazut astazi, am fost la doctor si doar am ajuns acasa; incerc sa ma uit pe dizifilm macar sa vad netradus;poate citeste totusi cineva si-mi da cateva indicii, un mic rezumat acolo ca sa ma descurc, cat de cat!
Sa aveti o seara de marti frumoasa, fara ceasuri rele, dar cu Savas privind amoroletal! Pupicei!
demiruta
demiruta
vip
vip

Mesaje : 492
Data de inscriere : 15/10/2009
Localizare : SudEstul ROMANIEI

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 4 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de DENISA Mar 23 Feb 2010, 4:52 pm

demiruta a scris:Ufff, ce vesti rele! Dar turcii nu se dezic de dramele lor, la ei pentru o clipa de fericire trebuie sa astepti...15 episoade Smile
Eu nu am vazut astazi, am fost la doctor si doar am ajuns acasa; incerc sa ma uit pe dizifilm macar sa vad netradus;poate citeste totusi cineva si-mi da cateva indicii, un mic rezumat acolo ca sa ma descurc, cat de cat!
Sa aveti o seara de marti frumoasa, fara ceasuri rele, dar cu Savas privind amoroletal! Pupicei!

iubita câte ceva îţi spun eu , din ce am înţeles eu din ep netradus şi din ce mi-a mai spus o turcoaică.


Soţia lui Galip are un accident , se aruncă în faţa unei maşini, Apoi chipurile nu poate merge pe fond psihic, îl face pe Galip să se simtă responsabil de accidentul ei , se mută la el cred ptr a fi îngrijită , dar el o tratează ca şi pe o amică , nu cum speră ea şi mama ei, Sabiha încercă să renunţe la meditaţiile lui Galip, îi este teamă de gura lumii şi a cumnatului , cred că acesta o crede pe ea responsabilă de accidentul fostei soţii a lui Galip . Galip o convinge să nu renunţe , deoarece ea este o femeie puternică şi nu are de ce să-i fie teamă şi să se ferească. Galip descoperă întâmplător cred că din greşeala secretarei că Serdar îl fură( o roagă pe Sabiha să-i traducă ceva şi cred că de aici descoperă. Cumnata Sabiei merge pe vaporaşul individului cu mustaţă, dar merg şi cei doi copilaşi cu ea , merg acolo ptr a găti şi mânca peştele pescuit de copii şi acel individ , lui Kemal cred că nu-i place că sorsa a mers pe vapor .
Kemal cred că îşi caută de lucru , farmacista i-a picat cred cu tronc , dar după cum zâmbeşte cred că şi ea îl place .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 4 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de DENISA Mar 23 Feb 2010, 6:00 pm

eu în serialul acesta nu i-am văzut sărutându-se decât pe obraz , pe frunte dar niciodată pe buze . deci se poate emana dragoste şi fără detalieri prea mari .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 4 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de demiruta Mar 23 Feb 2010, 7:48 pm

DENISA a scris:eu în serialul acesta nu i-am văzut sărutându-se decât pe obraz , pe frunte dar niciodată pe buze . deci se poate emana dragoste şi fără detalieri prea mari .
Multumesc pentru tot, Denisa!
Cat despre felul in care pot emana dragoste, turcii...m-am convins si imi place felul lor de a iubi, dar e drept ca din cand in cand, ca sa ne convinga, mai vrem si cate un vuslat:)))))))))))))))
demiruta
demiruta
vip
vip

Mesaje : 492
Data de inscriere : 15/10/2009
Localizare : SudEstul ROMANIEI

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 4 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de iulia1965 Mier 24 Feb 2010, 4:02 pm

Astazi am ratat episodul..si mi-e ca nici maine nu-l apuc..! Am sa incerc sa-l vad maine dimineata..vad ca-i in program la 05.45...
Ce s-a intamplat??
iulia1965
iulia1965
vip
vip

Mesaje : 604
Data de inscriere : 01/12/2009

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 4 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de PITZIKE Mier 24 Feb 2010, 5:39 pm

iulia1965 a scris:Astazi am ratat episodul..si mi-e ca nici maine nu-l apuc..! Am sa incerc sa-l vad maine dimineata..vad ca-i in program la 05.45...
Ce s-a intamplat??

Buna fetelor. Iulia sa stii ca , cu toate ca este pogramat la 5:45 kanalisti se dovedesc ca inca nu si-au schimbat naravul . Azi la ora 6:00 dimineata era pe sfarsite , probabil ca va incepe mai devreme decat e programat .

PITZIKE
membru incepator
membru incepator

Mesaje : 24
Data de inscriere : 21/02/2010

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 4 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de DENISA Mier 24 Feb 2010, 5:43 pm

PITZIKE a scris:

Buna fetelor. Iulia sa stii ca , cu toate ca este pogramat la 5:45 kanalisti se dovedesc ca inca nu si-au schimbat naravul . Azi la ora 6:00 dimineata era pe sfarsite , probabil ca va incepe mai devreme decat e programat .

bun venit alături de noi .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 4 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 24 Feb 2010, 5:44 pm

PITZIKE a scris:
iulia1965 a scris:Astazi am ratat episodul..si mi-e ca nici maine nu-l apuc..! Am sa incerc sa-l vad maine dimineata..vad ca-i in program la 05.45...
Ce s-a intamplat??

Buna fetelor. Iulia sa stii ca , cu toate ca este pogramat la 5:45 kanalisti se dovedesc ca inca nu si-au schimbat naravul . Azi la ora 6:00 dimineata era pe sfarsite , probabil ca va incepe mai devreme decat e programat .

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 4 Welcome-1
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 4 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de PITZIKE Mier 24 Feb 2010, 9:13 pm

Admin a scris:
PITZIKE a scris:
iulia1965 a scris:Astazi am ratat episodul..si mi-e ca nici maine nu-l apuc..! Am sa incerc sa-l vad maine dimineata..vad ca-i in program la 05.45...
Ce s-a intamplat??

Buna fetelor. Iulia sa stii ca , cu toate ca este pogramat la 5:45 kanalisti se dovedesc ca inca nu si-au schimbat naravul . Azi la ora 6:00 dimineata era pe sfarsite , probabil ca va incepe mai devreme decat e programat .

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 4 Welcome-1


Va multumesc pt primirea frumoasa , nu ma asteptam. Eu urmaresc acest serial din intamplare , se uita soacra mea , cand a fost difuzat primul episod si datorita muzicii
( care imi aduce aminte de binbir gece foarte mult ) dar in special datorita lui Galip UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 4 248946 am continuat sa-l urmaresc.

PITZIKE
membru incepator
membru incepator

Mesaje : 24
Data de inscriere : 21/02/2010

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 4 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de DENISA Mier 24 Feb 2010, 10:53 pm

PITZIKE a scris:

Va multumesc pt primirea frumoasa , nu ma asteptam. Eu urmaresc acest serial din intamplare , se uita soacra mea , cand a fost difuzat primul episod si datorita muzicii
( care imi aduce aminte de binbir gece foarte mult ) dar in special datorita lui Galip UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 4 248946 am continuat sa-l urmaresc.

şi mie îmi aminteşte acţiunea acestui serial foarte mult de Bbg ( prima mea dragoste ), dar recunosc că îmi plac şi cele două personaje principale Sabiha şi Galip ( şi la aceştia împăcarea şi despărţirea e la ordinea zilei ), coloana sonoră e superbă, îmi pare rău că nu răuşesc să îl văd tradus , la 5:00 nu îmi vine să mă scol să văd serialul , dar l-am urmărit pe tot în varianta turcească.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 4 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de iulia1965 Mier 24 Feb 2010, 10:56 pm

Chiar aduce foarte mult cu BBG...Si cred ca nu intamplator ! Cand au lansat serialul asta,BBG rula de 1 an..cu foooarte mare succes!
iulia1965
iulia1965
vip
vip

Mesaje : 604
Data de inscriere : 01/12/2009

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 4 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de PITZIKE Mier 24 Feb 2010, 11:03 pm

iulia1965 a scris:Chiar aduce foarte mult cu BBG...Si cred ca nu intamplator ! Cand au lansat serialul asta,BBG rula de 1 an..cu foooarte mare succes!

da asa e pt mine oricum nu mai exista un serial mai frumos ca binbir gece cred ca l-am revazut de 10 ori pana acum iar la ultimul ep Crying or Very sad si acum cand ma uit Smile

eu am vazut cateva ep in turca , si sincera sa fiu am inceput cu sfarsitul , pt ca nu vroiam sa fie si serialul asta cu final trist. sad si asa am hotarat sa-l uramresc....Imi plac toate personajele mi se par foarte credibile si din popor , si galip si sabiha parca chiar se potrivesc. UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 4 242329

PITZIKE
membru incepator
membru incepator

Mesaje : 24
Data de inscriere : 21/02/2010

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 4 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de iulia Joi 25 Feb 2010, 4:08 pm

DENISA a scris:
PITZIKE a scris:

Va multumesc pt primirea frumoasa , nu ma asteptam. Eu urmaresc acest serial din intamplare , se uita soacra mea , cand a fost difuzat primul episod si datorita muzicii
( care imi aduce aminte de binbir gece foarte mult ) dar in special datorita lui Galip UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 4 248946 am continuat sa-l urmaresc.

şi mie îmi aminteşte acţiunea acestui serial foarte mult de Bbg ( prima mea dragoste ), dar recunosc că îmi plac şi cele două personaje principale Sabiha şi Galip ( şi la aceştia împăcarea şi despărţirea e la ordinea zilei ), coloana sonoră e superbă, îmi pare rău că nu răuşesc să îl văd tradus , la 5:00 nu îmi vine să mă scol să văd serialul , dar l-am urmărit pe tot în varianta turcească.


Buna ziua la toata lumea.Vai Dana cata vointa ai eu incerc sa ma uit de la un episod la altul si nu reusesc caci pe langa mine mai sta si ala mic si cand prind si eu firul cat de cat il si aud "Mami scrie-mi ben10, mami scrie-mi batman etc.", si uite asa ma las pagubasa astept sa-l vad in cursul zilei. kiss
iulia
iulia
membru activ
membru activ

Mesaje : 40
Data de inscriere : 24/10/2009

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 4 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de DENISA Joi 25 Feb 2010, 4:33 pm

iulia a scris:



Buna ziua la toata lumea


Bună ! demiruta m-a corupt să mă uit , fotografii cu cei doi Sabiha şi Galip am tot văzut pe site-urile turceşti dar nu eram interesată , eu nu vedeam decât Tuba şi Murat sau Berg şi Halit, dar am văzut că ea vorbea frumos despre serial şi am încercat şi eu să mă uit şi chiar mi-au plăcut cei şi povestea lor de dragoste , am văzut întreg serialul în varianta turcească , dar am derulat pe rapid .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 4 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de DENISA Joi 25 Feb 2010, 7:09 pm








DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 4 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de iulia1965 Joi 25 Feb 2010, 7:21 pm

Ati vazut episodul de azi ?? Saracu' Galip !! Cat spirit de sacrificiu !! Era in stare sa se si culce cu nevasta-sa, numai s-o faca bine !! Smile
Iar apoi...voi ce-ati inteles cand i-a spus Sabihai "Fie-ti mila " ?? Sa-i fie suficient de mila,incat sa-l consoleze si "ingrijeasca " dupa ce se "sacrifica" cu nevasta-sa ?? Sau sa-i fie mila si sa-i cedeze,ca era statut de 2 ani ??
iulia1965
iulia1965
vip
vip

Mesaje : 604
Data de inscriere : 01/12/2009

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 4 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de DENISA Joi 25 Feb 2010, 7:33 pm

iulia1965 a scris:
Iar apoi...voi ce-ati inteles cand i-a spus Sabihai "Fie-ti mila " ?? Sa-i fie suficient de mila,incat sa-l consoleze si "ingrijeasca " dupa ce se "sacrifica" cu nevasta-sa ?? Sau sa-i fie mila si sa-i cedeze,ca era statut de 2 ani ??

îi va fi milă de el cam repede, că în ep 16 parcă proiectează deja un bebeluş ( tare frumuşel , va fi dolofan şi tare drăgălaş)

https://www.youtube.com/watch?v=P1ZhVMmcDf4 min 02:42
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 4 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de iulia1965 Joi 25 Feb 2010, 8:17 pm

DENISA a scris:
iulia1965 a scris:
Iar apoi...voi ce-ati inteles cand i-a spus Sabihai "Fie-ti mila " ?? Sa-i fie suficient de mila,incat sa-l consoleze si "ingrijeasca " dupa ce se "sacrifica" cu nevasta-sa ?? Sau sa-i fie mila si sa-i cedeze,ca era statut de 2 ani ??

îi va fi milă de el cam repede, că în ep 16 parcă proiectează deja un bebeluş ( tare frumuşel , va fi dolofan şi tare drăgălaş)

https://www.youtube.com/watch?v=P1ZhVMmcDf4 min 02:42
Las' ca-i mai credibil asa,decat in BBG,unde am stat cu ochii scurgandu-se 42 de episoade,pt... :gfd<:
Sunt oameni trecuti prin viata...au amandoi experienta...si nevoi !!
Nu mai au 18 ani,sa se tina de mana 50 de episoade !!
iulia1965
iulia1965
vip
vip

Mesaje : 604
Data de inscriere : 01/12/2009

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 4 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 30 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 17 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum