Serialesitelenovelet
2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 38 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 38 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

+24
florina1989
prytymeu
demiruta
lucyana
emilia63
violeta53
Luana
teodora_roman
iulia1965
aurora212
iulia
carmenadina
rodica
michiper68
dea05
windy_day
vali1cluj
DENISA
vivi
clio 24
carola
iulia80
pissycutz
Admin_dea05
28 participanți

Pagina 38 din 38 Înapoi  1 ... 20 ... 36, 37, 38

In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 38 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de windy_day Mar 09 Mar 2010, 7:30 pm

Buna seara,
Chiar si cu intarziere incep prin a le ura "LA MULTI ANI" tuturor celor cu prenume ce nu se regasesc in calendarul ortodox. Sa fiti sanatoase, sa vi se indeplineasca tot ceea ce va doriti, sa aveti parte de primavara in inimi si bucurie in suflet.'flower'

Fiindca este sarbatoare, va rog nu mai fiti suparate pentru ca BT joaca in Ezel, priviti partea buna a lucrurilor:
IN FINE, ARE O OCUPATIEEEEEE!!!!! '2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 38 37853'
Fiti mai ingaduitoare ca i s-o fi acrit femeii sa gateasca ardei umpluti si sa se tot tina dupa sot (fara folos,as spune eu, ca si-a luat unul care nu a fost in stare sa ii dea si ei acolo un motiv de scandal ':2a:' sa poata sa apara in presa, ca poate, poate asa isi mai aducea lumea aminte de ea).
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 38 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de windy_day Mar 09 Mar 2010, 7:34 pm

Cat despre serial, ma ofer saptamana aceasta sa ajut cu traducerea daca apar ceva parti pe Huni in seara aceasta - m-as mira - sau maine de dimineata.
Sa aveti o seara frumoasa si vizionare placuta.
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 38 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de Motzişor Mar 09 Mar 2010, 7:37 pm

Servus Windy, în seara asta s-ar putea să apară promo-ul, dar stau eu de strajă oricum ca să-l şi încarc rapid! La urma urmei filmele sunt singurele mele preparate. Te pup! alien
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 38 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de windy_day Mar 09 Mar 2010, 7:53 pm

Motzişor a scris:Servus Windy, în seara asta s-ar putea să apară promo-ul, dar stau eu de strajă oricum ca să-l şi încarc rapid! La urma urmei filmele sunt singurele mele preparate. Te pup! alien

Buna Motzi, sper ca te-a mai lasat gripa. Cat despre filme, or fi singurele tale preparate dar sunt de CALITATE EXTRA!!!!
Multa sanatate!
Te pup si eu!
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 38 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 38 din 38 Înapoi  1 ... 20 ... 36, 37, 38

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum