Serialesitelenovelet
2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

2. Kiralik Ask - comentarii

+5
Irina111
Admin_dea05
lombicutz
Camelia_Monica
Nicky
9 participanți

Pagina 30 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Urmatorul

In jos

2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 Empty Re: 2. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Irina111 Sam 20 Feb 2016, 8:24 pm

carina a scris:...nu vad rostul sederii lui Defne la Omer...pe Defne usor, usor o transforma intr-o "centurista"...din fata aceea cu principii, care isi iubeste si respecta familia, inteligenta, cu personalitate, mai are putin si sare pe Omer...sunt de acord ca el este destul de retinut in comportamentul lui fata de Defne, dar nici comportamentul unui pustan in calduri care se uita in decolteuri, etc nu-l pot agreea...ma asteptam ca dupa faza cu Tranba, el sa fie  ceva mai intelegator si sa fi realizat ca in viata se pot intampla multe si fara sa vrei esti nevoit sa faci unele lucruri pe care in alte conditii nu le-ai fi facut nici in ruptul capului...si chiar ma asteptam sa se bata moneda pe aceasta tema, mi-ar fi placut sa-l vad pe Omer cum sta pe ganduri si se intreaba oare ce motive a avut Defne de i-a vandut desenul lui Tranba?...de ce dupa ce a incheiat tranzactia cu Tranba mi-a acceptat cererea de casatorie...dar nu!!!, ei s-au multumit sa-l scoata pe Omer din lift, ca vezi Doamne nu stiu ce decolteu vazuse ti-l luase transpiratia...voi continua
asta cred ca a fost ideea de inceput dupa cum spune si unul din soundtrack ul uneia dintre melodii..ce am zis eu ..bine ar fi s o "loveasca " pe Define cu vre o faza dureroasa sa l paraseasca si sa se indeparteze de el ...sa si canalizeze toata forta pe viitor fara Omer ..asa si ar spala si greseala cu bani luati de la Neriman ..

Irina111
membru senior
membru senior

Mesaje : 318
Data de inscriere : 06/09/2015

Sus In jos

2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 Empty Re: 2. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 20 Feb 2016, 8:35 pm

Eu chiar imi doresc sa-l paraseasca , sa plece acum de la el mai ales ca a gasit-o pe Gallo, deci ar fi timpul sa plece la bunica si sora ei ca-i e mai bine acolo.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 Empty Re: 2. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Sam 20 Feb 2016, 8:37 pm

...de fapt ar fi trebuit sa incep cu inceputul, dar vad ca am inceput sa am gandurile incurcate...faza cu sarutul...dupa ce ca a fost o faza catastrofala, ambii parteneri au dat dovada de o mare stangacie...abia acum am inteles de ce pe yutube s-a comentat ceea ce s-a comentat despre Baris...da, fanii au dreptate, este stangaci la astfel de scene ( a se vedea ultima aparitie cu Gupse, o tinea de mana de parca ar fi tinut un par...nu are finete, delicatete) si "dreptaci" in arta culinara ( a se vedea cat de bine stapaneste cutitul, preparatul cinei, cocktailurile, etc)...apoi la aceea "chindie" organizata pe nepusa masa, scenaristii au omis prezenta lui Defne in aceea bucatarie transformata intr-un minibar...chelnerul sef prepara si servea pe toata lumea, mai putin pe Defne...noroc cu Sinan care a invitat-o sa serveasca din mana lui niste alune ..,privirile tembele si ratacite a lui Omer aruncate lui Defne mi s-au parut deplasate...cum de altfel si absenteismul lui din birou atunci cand intra Darya lasa mult de dorit...dintr-un Omer dur, exigent, au facut o batjocura....n-am inteles nici faza cu bicicleta...de ce cand i-a spus Suku ca "duduita" si-a uitat trotineta in portbagaj, el a refuzat s-o anunte pe Afrodita...vom vedea unde ne va duce acest scenariu...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 Empty Re: 2. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de violeta maicariu Sam 20 Feb 2016, 8:38 pm

iulianagl a scris:
Smile Afemeiat.
Probabil vor sa arate ca pe Omer,,il iubeste femeile,,dar,vorba voastra,parca nu mai e asa ,,vertical,,ca la inceputul serialului,vorba lui Caragiale,,,cine renunta la printipii va sa zica nu le are,,n-am inteles promo-ul din lift,mi s-a parut ca Omer incerca sa scape de Defne cat mai elegant cu putinta si cand a venit liftul a rasuflat usurat?Iar Defne,desi si-a schimbat locul de munca roboteste ca Cenusareasa prin casa lui Omer iar maine poimane o vedem dand la vasle in timp ce el se relaxeaza sub efectul inspiratiei.. alien cupidon
violeta maicariu
violeta maicariu
vip
vip

Mesaje : 624
Data de inscriere : 02/02/2015

Sus In jos

2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 Empty Re: 2. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 20 Feb 2016, 8:44 pm

carina a scris:...de fapt ar fi trebuit sa incep cu inceputul, dar vad ca am inceput sa am gandurile incurcate...faza cu sarutul...dupa ce ca a fost o faza catastrofala, ambii parteneri au dat dovada de o mare stangacie...abia acum am inteles de ce pe yutube s-a comentat ceea ce s-a comentat despre Baris...da, fanii au dreptate, este stangaci la astfel de scene ( a se vedea ultima aparitie cu Gupse, o tinea de mana de parca ar fi tinut un par...nu are finete, delicatete) si "dreptaci" in arta culinara ( a se vedea cat de bine stapane6ste cutitul, preparatul cinei, cocktailurile, etc)...apoi la aceea "chindie" organizata pe nepusa masa,  scenaristii au omis prezenta lui Defne in aceea bucatarie transformata intr-un minibar...chelnerul sef prepara si servea pe toata lumea, mai putin pe Defne...noroc cu Sinan care a invitat-o sa serveasca din mana lui niste alune ..,privirile tembele si ratacite a lui Omer aruncate lui Defne mi s-au parut deplasate...cum de altfel si absenteismul lui din birou atunci cand intra  Darya lasa mult de dorit...dintr-un Omer dur, exigent, au facut o batjocura....n-am inteles nici faza cu bicicleta...de ce cand i-a spus Suku ca "duduita" si-a uitat trotineta in portbagaj, el a refuzat s-o anunte pe Afrodita...vom vedea unde ne va duce acest scenariu...
A pai o sa-l duca bicicleta la ea ca deja se vorbeste ca au chimie buna, deci bicicleta e factorul cheie. sad
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 Empty Re: 2. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Irina111 Sam 20 Feb 2016, 8:45 pm

iulianagl a scris:Eu chiar imi doresc sa-l paraseasca , sa plece acum de la el mai ales ca a gasit-o pe Gallo, deci ar fi timpul sa plece la bunica si sora ei ca-i e mai bine acolo.
sa i lasam o notice lui Baris pe instagram sa o anunte el pe Gupse ca ar fi timpul ca "Define sa fie ranita zdravan sa se retraga"..ca si cum ar veni de la el ideea ..sa fie si ea fericita .. Smile

Irina111
membru senior
membru senior

Mesaje : 318
Data de inscriere : 06/09/2015

Sus In jos

2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 Empty Re: 2. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 20 Feb 2016, 8:45 pm

violeta maicariu a scris:
Probabil vor sa arate ca pe Omer,,il iubeste femeile,,dar,vorba voastra,parca nu mai e asa ,,vertical,,ca la inceputul serialului,vorba lui Caragiale,,,cine renunta la printipii va sa zica nu le are,,n-am inteles promo-ul din lift,mi s-a parut ca Omer incerca sa scape de Defne cat mai elegant cu putinta si cand a venit liftul a rasuflat usurat?Iar Defne,desi si-a schimbat locul de munca roboteste ca Cenusareasa prin casa lui Omer iar maine poimane o vedem dand la vasle in timp ce el se relaxeaza sub efectul inspiratiei.. alien cupidon
Eu cred ca incep sa-l arate pe Baris nicidecum verticalul si introrvertitul Omer.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 Empty Re: 2. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 20 Feb 2016, 8:47 pm

Irina111 a scris:
sa i lasam o notice lui Baris pe instagram sa o anunte el pe Gupse ca ar fi timpul ca "Define sa fie ranita zdravan sa se retraga"..ca si cum ar veni de la el ideea ..sa fie si ea fericita .. Smile
Poate chiar asta se urmareste.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 Empty Re: 2. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Sam 20 Feb 2016, 8:47 pm

iulianagl a scris:
Nu stiu Carina, dar sunt multe care nu-si au locul.Eu banuiesc ca Tranba ii va veni de hac lui Omer prin Defne, ca in afara de faptul ca Elcin va parasi serialul si in cazul asta incearca sa o faca cat mai neinsemnata nu vad rostul de a o marginaliza sau sa o centurizeze cum ai zis tu, sau ar mai fi o chestie dupa cum se auzea ca e foarte obosita si in cazul asta ii mai da timp sa se adune, altfel cred ca urmatoarea lor miscare asta ar fi Tranba si Defne.

Iuliana, nu stiu in ce masura Elcin va parasi serialul...doar daca a semnat contractul ptr anumite ep cum a fost cazul lui Nurgul Yesilcay din Furtuna pe Bosfor...asta a semnat contractul ptr 50 ep fiindca nimeni nu se astepta sa serialul sa aibe un succes asa de mare si sa fie nevoiti sa-l mai lungeasca... intre timp ea s-a angajat in alte proiecte si a fost nevoita sa paraseasca serialul...in cazul lui Elcin, nimeni nu spune nimic,cat va dura acest serial, ptr ce perioada au semnat actorii etc...doar presa comenteaza cu privire la plecarea ei...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 Empty Re: 2. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Irina111 Sam 20 Feb 2016, 8:49 pm

iulianagl a scris:
Eu cred ca incep sa-l arate pe Baris nicidecum verticalul si introrvertitul Omer.
bravoo..10 pct

Irina111
membru senior
membru senior

Mesaje : 318
Data de inscriere : 06/09/2015

Sus In jos

2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 Empty Re: 2. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 20 Feb 2016, 8:51 pm

carina a scris:
Iuliana, nu stiu in ce masura Elcin va parasi serialul...doar daca a semnat contractul ptr anumite ep cum a fost cazul lui Nurgul Yesilcay din Furtuna pe Bosfor...asta a semnat contractul ptr 50 ep fiindca nimeni nu se astepta sa serialul sa aibe un succes asa de mare si sa fie nevoiti sa-l mai lungeasca... intre timp ea s-a angajat in alte proiecte si a fost nevoita sa paraseasca serialul...in cazul lui Elcin, nimeni nu spune nimic,cat va dura acest serial, ptr ce perioada au semnat actorii etc...doar presa comenteaza cu privire la plecarea ei...
Si atunci sa punem marginalizarea ei pe oboseala acumulata si vor sa-i dea un moment de respiro si probabil ca asta si este.Dar ei pentru cate episoade au semnat se stie ceva?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 Empty Re: 2. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Irina111 Sam 20 Feb 2016, 9:03 pm

iulianagl a scris:
Si atunci sa punem marginalizarea ei pe oboseala acumulata si vor sa-i dea un moment de respiro si probabil ca asta si este.Dar ei pentru cate episoade au semnat se stie ceva?
oricare ar fi sfarsitul acestei parodii ca asta a inceput sa devina ...parerea mea este ca Elcin este cu mult tare mai profesionista (actrita care stie sa transmita ce trebuie atunci cand i se cere) peste Baris..

Irina111
membru senior
membru senior

Mesaje : 318
Data de inscriere : 06/09/2015

Sus In jos

2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 Empty Re: 2. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Sam 20 Feb 2016, 9:06 pm

iulianagl a scris:
Eu cred ca incep sa-l arate pe Baris nicidecum verticalul si introrvertitul Omer.

...parea mea este ca in realitate acest Baris este un pampalau, nu este stilat, versat si am impresia ca din putina personalitate pe care o are, Gupse reuseste sa i-o smulga, sa-l eclipseze...nu are lejeritatea discursurilor, am senzatia ca nu este nici o persoana foarte sociabila....mi-ar placea sa ma fi inselat...voi urmari cu mare interes evolutia acestor doi actori Baris si Elcin

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 Empty Re: 2. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Sam 20 Feb 2016, 9:10 pm

iulianagl a scris:
Si atunci sa punem marginalizarea ei pe oboseala acumulata si vor sa-i dea un moment de respiro si probabil ca asta si este.Dar ei pentru cate episoade au semnat se stie ceva?
...nu, tac malc cu totii...daca ar fi fost o casa de productie care se respecta, in momentul in care au aparut in ziar art. cu privire la plecarea lui Elcin , la interventia lui Gupse etc, ar fi trebuit sa vina cu comunicate/dreptul la replica si sa anunte publicul cum ca este o campanie de denigrare, etc asa cum au facut-o si in cazul cand Baris s-a inbolnavit

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 Empty Re: 2. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 20 Feb 2016, 9:12 pm

carina a scris:

...parea mea este ca in realitate acest Baris este un pampalau, nu este stilat, versat si am impresia ca din putina personalitate pe care o are, Gupse reuseste sa i-o smulga, sa-l eclipseze...nu are lejeritatea discursurilor, am senzatia ca nu este nici o persoana foarte sociabila....mi-ar placea sa ma fi inselat...voi urmari cu mare interes evolutia acestor doi actori Baris si Elcin
Gupse asta isi foloseste power girl over Baris de asta pe langa ea personalitatea lui e fada chiar deloc.Sper sa realizeze pana nu e prea tarziu si sa ajunga sa numai fie solicitat ca actor.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 Empty Re: 2. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 20 Feb 2016, 9:14 pm

carina a scris:
...nu, tac malc cu totii...daca ar fi fost o casa de productie care se respecta, in momentul in care au aparut in ziar art. cu privire la plecarea lui Elcin , la interventia lui Gupse etc, ar fi trebuit sa vina cu comunicate/dreptul la replica si sa anunte publicul cum ca este o campanie de denigrare, etc asa cum au facut-o si in cazul cand Baris s-a inbolnavit
Pai lipsa de profesionalism, ca si cum el are o pila stralucita acolo nu ea e eroina principala?Atunci si Elcin sa ia niste masuri, asa as zice eu, ce o tine sa nu reactioneze?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 Empty Re: 2. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Irina111 Sam 20 Feb 2016, 9:19 pm

carina a scris:

...parea mea este ca in realitate acest Baris este un pampalau, nu este stilat, versat si am impresia ca din putina personalitate pe care o are, Gupse reuseste sa i-o smulga, sa-l eclipseze...nu are lejeritatea discursurilor, am senzatia ca nu este nici o persoana foarte sociabila....mi-ar placea sa ma fi inselat...voi urmari cu mare interes evolutia acestor doi actori Baris si Elcin
..parerea mea este alta...(nu te supara poate e gresita) ..dar eu cred ca el este un baiat care tace si face ..este constient de charm ul lui si se foloseste de asta ...prb intradevar are track atunci cand da interviuri (nu stim motivul dc ca nu i place sau ca este timid)dar asta nu inseamna ca nu i un baiat dezghetat ...eu cred ca el o foloseste pe Gupse ...ea e topita dupa el ii ofera tot ce isi doreste el prin ea isi construieste legaturi cu persoane importante de care are el nevoie si in acelasi timp se si disreaza (am inteles ca a fost vazut de mai multe ori in prezenta a diferite femei "comune") si ca Gupse nu ia facut nimic....cat de arogant si sigur pe el pare... https://www.youtube.com/watch?v=rryLBu7qcBg


Ultima editare efectuata de catre Irina111 in Sam 20 Feb 2016, 10:13 pm, editata de 1 ori

Irina111
membru senior
membru senior

Mesaje : 318
Data de inscriere : 06/09/2015

Sus In jos

2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 Empty Re: 2. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de violeta maicariu Sam 20 Feb 2016, 9:25 pm

Irina111 a scris:
  oricare ar fi sfarsitul acestei parodii ca asta a inceput sa devina ...parerea mea este ca Elcin este  cu mult tare mai profesionista (actrita care stie sa transmita ce trebuie atunci cand i se cere) peste Baris..
Corect,aferim! 2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 291660
violeta maicariu
violeta maicariu
vip
vip

Mesaje : 624
Data de inscriere : 02/02/2015

Sus In jos

2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 Empty Re: 2. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 20 Feb 2016, 10:47 pm

Buna seara fetelor!! cateva stiri , habar nu am ce scrie

http://www.mustilife.com/medya/baris-arduc-gupse-ozay-yerine-elcin-sangu-ile-fotograf-paylasti-20-subat-cumartesi-h6081.html
http://www.a24.com.tr/elcin-sangu-kiralik-asktan-ayriliyor-mu---kiralik-ask-defne-diziden-ayriliyor-mu---elcin-sangu-son-durum-haberi-40054528h.html?h=49
http://www.beserhaber.com/magazin/kiralik-ask-defne-karakteri-kimdir-star-tv-elcin-yeni-donus-sangu-hayati,-yasi,-biyografisi-taniyalim-defne-elcin-sangu-cok-guzel-hoppala-cuppala-h9969.html
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 Empty Re: 2. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 20 Feb 2016, 11:05 pm

Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 Empty Re: 2. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 20 Feb 2016, 11:17 pm

Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 Empty Re: 2. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Sam 20 Feb 2016, 11:22 pm

ELÇİN SANGU KİMDİR? (DEFNE)


Elçin Sangu 11 Temmuz 1988 yılında İstanbulda dünyaya gelmiştir.Üniversite eğitimine Mersin Üniversitesi Oprea bölümünü okuduktan sonra mezuniyet sonrası 2006 yılında Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümünü burslu bir şekilde kazanmıştır

Müzik ile ilgili olduğu için bu dönem kısa bir süre sonra okulunu yarıda bırakmıştır.

Sangu Sahne tozu tiyatrosunda eğitimler aldıktan sonra dizilerde rol almaya başlamıştır.  İlk olarak 2010 yılında Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde jale karakterini canlandırarak Oyunculuğa merhaba demiştir. Ardından 2012 yılında aşk Kaç Beden Giyer adlı dizide Nehir karakterini canlandırmıştır. 2013 yapımlı Bir Aşk Hikayesi dizisinde Eda rolünü oynamıştır. 2014 yılında Kurt Seyit ve Şura dizisinde Güzide’yi oynamıştır. Şimdi ATV'de yayınlanan Sevdam Alabora dizisinde kadir doğulu ile başrolü paylaşmaktadır


...e o nebuloasa cu varsta lui Elcin...in toate cele 3 art puse de Deea o dau nascuta in 1988...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 Empty Re: 2. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Sam 20 Feb 2016, 11:26 pm


...Bravo Deea...suuuuperrrrr!!!

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 Empty Re: 2. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 20 Feb 2016, 11:29 pm

iar ceva care ii leaga pe cei doi... 2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 2743637754

2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 CV7s0UFq5n8
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 Empty Re: 2. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Dum 21 Feb 2016, 12:07 am

carina a scris:ELÇİN SANGU KİMDİR? (DEFNE)


Elçin Sangu 11 Temmuz 1988 yılında İstanbulda dünyaya gelmiştir.Üniversite eğitimine Mersin Üniversitesi Oprea bölümünü okuduktan sonra mezuniyet sonrası 2006 yılında Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümünü burslu bir şekilde kazanmıştır

Müzik ile ilgili olduğu için bu dönem kısa bir süre sonra okulunu yarıda bırakmıştır.

Sangu Sahne tozu tiyatrosunda eğitimler aldıktan sonra dizilerde rol almaya başlamıştır.  İlk olarak 2010 yılında Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde jale karakterini canlandırarak Oyunculuğa merhaba demiştir. Ardından 2012 yılında aşk Kaç Beden Giyer adlı dizide Nehir karakterini canlandırmıştır. 2013 yapımlı Bir Aşk Hikayesi dizisinde Eda rolünü oynamıştır. 2014 yılında Kurt Seyit ve Şura dizisinde Güzide’yi oynamıştır. Şimdi ATV'de yayınlanan Sevdam Alabora dizisinde kadir doğulu ile başrolü paylaşmaktadır


...e o nebuloasa cu varsta lui Elcin...in toate cele 3 art puse de Deea o dau nascuta in 1988...
ELÇİN SANGU KİMDİR? 11 Temmuz 1985'te İstanbul'da doğan Elçin Sangu, Üniversite eğitimini Mersin Üniversitesi Opera bölümünde başlamış, 2006'da Yeditepe Üniversitesinde Güzel Sanatlar bölümünde eğitimine devam etmiştir.

chiar ca nebuloasa...e clar cum e si la astia cu stirile
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 Empty Re: 2. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 30 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum