Serialesitelenovelet
3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 29 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 29 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

3. Kiralik Ask - comentarii

+8
costearamona
iulianagl
Crisu
Admin_dea05
Camelia_Monica
violeta maicariu
Nicky
carina
12 participanți

Pagina 29 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Urmatorul

In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 29 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de violeta maicariu Dum 20 Mar 2016, 9:49 am

Admin_dea05 a scris: gata l-am descoperit....sa vedem acum daca Fikret scoate ghearele sau se retrage
Este tradus si de Dizi TeamRo,si au pus si prima parte subtitrata in romana,pe youtube.
violeta maicariu
violeta maicariu
vip
vip

Mesaje : 624
Data de inscriere : 02/02/2015

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 29 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Camelia_Monica Dum 20 Mar 2016, 9:59 am

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 29 648483

..pfuu ce fata a facut Fikret !

Camelia_Monica
Camelia_Monica
vip
vip

Mesaje : 9397
Data de inscriere : 08/05/2011
Varsta : 56
Localizare : spania

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 29 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Dum 20 Mar 2016, 11:15 am

carina a scris:

....multumesc Crisu, acum dupa obsevatiile tale am remarcat "trucajul"..

ps. Crisu eu nu stiu daca am inteles bine dialoggul dinte Defne si Tramba...Tramba ii spune Defnei ca are ceva de discutat cu ea, dar discutia nu poate avea loc decat la un restaurant...Defne refuza intalnirea si el atunci ii spune ca daca nu va iesi cu el la restaurant, ii va spune lui Omer de cec...dupa care ii spune ca cec-ul a ajuns la el prin Sude etc, datoria Neriman..bla, bla...in concluzie Tramba ii spune istoria cec-lui, dar reavazand ep, am inteles ca nu i-a spus si ptr ce a luat banii Defne?...corect, sau n-am inteles eu bine?...i-a spus ceva de genul ca o fata asa de draguta ca tine, nu inteleg de ce a avut nevoie de asa multi bani....ce nu am inteles pana la urma Defne se muta, sau nu se muta la Passionis?
Tranba stie doar de calatoria cecului, nu stie cum a ajuns la Defne si de la Defne la Neriman si nici motivele datoriei...cu asta o santajeaza pe Defne si reuseste, Defne ramane la Cherie...l a anuntat si pe Omer ca nu vine la Passionis, scuza fiind Yasemin, insa n au dezbatut prea tare subiectul pentru ca avea altele pe cap Omer, era seara dinainte de 15.03
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 29 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Dum 20 Mar 2016, 11:21 am

N au pus fragmentul nici pe pagina lor, nici pe youtube...ce or fi patit !?! 3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 29 343827
Fikret este cam socata, are nevoie sa si dea cu apa pe fata ca sa si revina Smile
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 29 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Dum 20 Mar 2016, 11:24 am

Deci Fikret va afla în sfârșit că Defne este prietena lui Omer?

Și poate vor arăta ceva din seara în care Defne s-a dus la Omer acasă , fericită că scăpase de datoria pe care o avea la Neriman? Atunci să fi fost 12 martie, data în care s-au hotărât să se căsătorească?
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 29 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Dum 20 Mar 2016, 11:31 am

Crisu a scris:
Tranba stie doar de calatoria cecului, nu stie cum a ajuns la Defne si de la Defne la Neriman si nici motivele datoriei...cu asta o santajeaza pe Defne si reuseste, Defne ramane la Cherie...l a anuntat si pe Omer ca nu vine la Passionis, scuza fiind Yasemin, insa n au dezbatut prea tare subiectul pentru ca avea altele pe cap Omer, era seara dinainte de 15.03


...multumesc Crisu...am fost putin prinsa cu diverse activitati si nu am putut tine pasul cu noutatile....imi place promo, chiar daca nu vor fi scenele pe care le asteptam, faptul ca cei doi se tin de mana si se imbratiseaza este un pas inainte...voi reveni...


Ultima editare efectuata de catre carina in Dum 20 Mar 2016, 11:35 am, editata de 1 ori

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 29 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Dum 20 Mar 2016, 11:34 am

am pus si traducerea primei parti ep 38, la sectiunea traduceri/rezumate

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 29 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Dum 20 Mar 2016, 11:45 am

violeta maicariu a scris:da ce-a tresarir Omer neplacut cand i-a luat scama de pe gat

Omer se gâdilă când e atins pe ceafă, punctul lui sensibil. Nu mai știu exact în ce episod sau în ce circumstanță a spus-o el sau a spus-o altcineva despre el.
Îmi aduc aminte că în ep.14 , când era împreună cu Defne la casa mamei lui, Defne l-a rugat să-i spună un secret despre el, ceva ce să știe doar ei doi. La început el a glumit și i-a răspuns că atunci când se enervează face din ochi ca mătușa Neriman. Dar apoi i-a mărturisit despre faptul că atunci când este preocupat de ceva, tensionat, își atinge ceafa.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 29 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Dum 20 Mar 2016, 11:55 am

Și mie mi-a plăcut promo-ul pentru ep.39.
Cred că vor fi niște scene frumoase cu ei doi. Aștept să-i văd dansând. Îmi place cum Defne își sprijină mâinile pe umerii lui în timp ce dansează. Și pare liniștită și mai relaxată.

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 29 2gy94zm


Ultima editare efectuata de catre Nicky in Mar 22 Mar 2016, 11:59 am, editata de 2 ori
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 29 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Dum 20 Mar 2016, 12:05 pm

Nicky a scris:

Omer se gâdilă când e atins pe ceafă, punctul lui sensibil. Nu mai știu exact în ce episod sau în ce circumstanță a spus-o el sau a spus-o altcineva despre el.
Îmi aduc aminte că în ep.14 , când era împreună cu Defne la casa mamei lui, Defne l-a rugat să-i spună un secret despre el, ceva ce să știe doar ei doi. La început el a glumit și i-a răspuns că atunci când se enervează face din ochi ca mătușa Neriman. Dar apoi i-a mărturisit despre faptul că atunci când este preocupat de ceva, tensionat, își atinge ceafa.
La fel a tresarit si cand l a atins Defne pe ceafa incercand sa i aranjeze gulerul camasii, in ep 20 s a intamplat.
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 29 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Dum 20 Mar 2016, 12:10 pm

Crisu a scris:
La fel a tresarit si cand l a atins Defne pe ceafa incercand sa i aranjeze gulerul camasii, in ep 20 s a intamplat.
Da, așa e.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 29 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Dum 20 Mar 2016, 12:15 pm

N as vrea sa va stric ziua cu acest video...este din noiembrie 2014
Daca aveti rabdare sa urmariti cateva minute, Gupse rade ca ... la orice, parca si blonda din margine e oripilata Smile
Iar de la momentul 27.30 urmeaza adevaratul soc...asemenea talent, asa voce...mai rar Smile daca n as fi avut imagine, clar as fi crezut ca e vorba despre un barbat cantacios Smile
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 29 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Dum 20 Mar 2016, 12:17 pm

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 29 35hpvgh

Tare drăguți sunt!
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 29 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Dum 20 Mar 2016, 12:27 pm

Ce mi-a plăcut de ei la faza asta! Ce se amuza afurisitul pe seama ei!
Și ea nu știa cum să scape...când a început să-i desfacă cordonul se pierduse toată...că nu-i e foame? să-i pregătească ceva? El: Da, să-i pregătească ceva și să-i aducă , c-o așteaptă acolo, în dormitor. Ea: Nu, nu, nu în dormitor, că face firimituri, la bucătărie e mai bine. El: Bine, să mânânce mai repede, că apoi...da, mergea și la bucătărie ce vroia el să facă... apoi...Smile  Dacă vroia cu adevărat, o lua pe sus, de nu mai avea ea timp să zică nimic...
3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 29 Avqyog
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 29 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Dum 20 Mar 2016, 12:38 pm

Să nu vă supărați pe mine, eu sunt din tabăra DefOm , îmi plac mult Defne și Omer.
Baris și Elcin , singuri, fără apendicii din viața reală , dacă se poate împreună, dacă nu, în altă viață.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 29 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Dum 20 Mar 2016, 1:00 pm

Nicky a scris:Ce mi-a plăcut de ei la faza asta! Ce se amuza afurisitul pe seama ei!
Și ea nu știa cum să scape...când a început să-i desfacă cordonul se pierduse toată...că nu-i e foame? să-i pregătească ceva? El: Da, să-i pregătească ceva și să-i aducă , c-o așteaptă acolo, în dormitor. Ea: Nu, nu, nu în dormitor, că face firimituri, la bucătărie e mai bine. El: Bine, să mânânce mai repede, că apoi...da, mergea și la bucătărie ce vroia el să facă... apoi...Smile  Dacă vroia cu adevărat, o lua pe sus, de nu mai avea ea timp să zică nimic...
3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 29 Avqyog
Frumoase aceste scene cu ei, Defne era fastacita toata, dar si lui Omer ii place cupidon
Ii ramasese si dumicatul in gat cand a auzit ca Omer mananca dupa ... Smile
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 29 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Dum 20 Mar 2016, 1:19 pm

Mie nu mi s-a părut exagerată scena din pădure. Parc sau pădure, nu știu exact ce era, dar purta numele mamei lui.
Durerea pierderii unui părinte nu se alină niciodată. În cazul lui Omer cu atât mai mult cu cât era adolescent când și-a pierdut nu doar mama, ci ambii părinți. Pentru el trecerea zilei de 15.03 era un ritual dureros dată fiind relația specială pe care o avea cu mama lui și cu atât mai mult cu cât și-a impus să fie singur. Cred că ar fi vrut să o aibă pe Defne alături de el, a întrebat-o ce face a doua zi, dar în final nu i-a spus, a decis să-și ducă crucea singur. Cei din familie știau semnificația acelei date, dar probabil păstraseră secretul în firmă. Și Sude știa, dar nu a vrut să-i spună lui Defne, a trimis-o să afle singură. Defne s-a gândit întâi la Necmi, dar nici dânsul nu venise la firmă în ziua aceea și când Defne a încercat să-l sune, avea telefonul închis. Norocul ei a fost Sinan, care i-a povestit totul. Nu știau unde se duce Omer în ziua aceea. Apoi s-ar fi întors acasă în jurul orei șase și ar fi stat singur, pe întuneric, fără să vorbească, chiar dacă Sinan s-ar fi dus la el. Mi s-a părut interesant cum au început una câte una să se aprindă luminile afară. Pentru o clipă mi-a fost frică că va apare Fikret, pentru că-i spusese prietenei ei că ar vrea să se ducă la el să-i vorbească despre proiectul lor, dar când și-a amintit că el îi spusese că avea o treabă în acea zi, a zis că se va duce la el pe seară.


Ultima editare efectuata de catre Nicky in Dum 20 Mar 2016, 1:31 pm, editata de 2 ori
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 29 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Dum 20 Mar 2016, 1:21 pm

Crisu a scris:
Frumoase aceste scene cu ei, Defne era fastacita toata, dar si lui Omer ii place cupidon
Ii ramasese si dumicatul in gat cand a auzit ca Omer mananca dupa ... Smile
El tot zicea ”după, după”... Smile
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 29 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de violeta maicariu Dum 20 Mar 2016, 2:11 pm

Nicky a scris:

Omer se gâdilă când e atins pe ceafă, punctul lui sensibil. Nu mai știu exact în ce episod sau în ce circumstanță a spus-o el sau a spus-o altcineva despre el.
Îmi aduc aminte că în ep.14 , când era împreună cu Defne la casa mamei lui, Defne l-a rugat să-i spună un secret despre el, ceva ce să știe doar ei doi. La început el a glumit și i-a răspuns că atunci când se enervează face din ochi ca mătușa Neriman. Dar apoi i-a mărturisit despre faptul că atunci când este preocupat de ceva, tensionat, își atinge ceafa.
Stiu asta,erau la casa de vara care a fost a mamei lui si inainte de a pleca la cumparaturi i-a spus ca are ticul acela,doar ca,atunci cand este incurcat isi atinge ceafa,cand il atinge Defne e ok,probabil nu suporta atingeri familiare din partea unor persoane straine(vaaai ce mai divaghez si eu,m-a luat valul )
violeta maicariu
violeta maicariu
vip
vip

Mesaje : 624
Data de inscriere : 02/02/2015

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 29 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de violeta maicariu Dum 20 Mar 2016, 3:37 pm

Crisu a scris:N as vrea sa va stric ziua cu acest video...este din noiembrie 2014
Daca aveti rabdare sa urmariti cateva minute, Gupse rade ca ... la orice, parca si blonda din margine e oripilata Smile
Iar de la momentul 27.30 urmeaza adevaratul soc...asemenea talent, asa voce...mai rar Smile daca n as fi avut imagine, clar as fi crezut ca e vorba despre un barbat cantacios Smile
Ce voce de narghilea are Gupse gim,zici ca a saracit o tutungerie... Smile
violeta maicariu
violeta maicariu
vip
vip

Mesaje : 624
Data de inscriere : 02/02/2015

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 29 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de violeta maicariu Dum 20 Mar 2016, 3:56 pm

Nicky a scris:
El tot zicea ”după, după”... Smile
M-a amuzat si pe mine teribil,o iubesc pe naiva Defne,e asa dulce cand se fasticeste,nu intelege aluziile,cred ca lui Omer ii va placea foarte mult ,,s-o initieze" cupidon ..Daca ati vazut,,Mireasa si prejudecata",cand vine verisorul indepartat din America si e casa plina de musafiri mama Lalitei,de fata cu invitatii care erau barbati si cu fetele ii tot da ce fericiti o sa fie viitorii lor soti in noaptea nuntii..toti erau incurcati,inclusiv sotul ei numai ea ii da inainte,cred ca asa am patit si eu....si ca sa fiu sincera nici eu nu am inteles la ce se referea Omer,,dupa"..? 3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 29 359517 sau vrea doar s-o tachineze?
violeta maicariu
violeta maicariu
vip
vip

Mesaje : 624
Data de inscriere : 02/02/2015

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 29 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Dum 20 Mar 2016, 4:25 pm

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 29 10556520_1018338604903724_6692054513474368383_n

...a inceput disputa lui Yunus cu fanii...

souma8605 You are stupide
bagyan_patates Hadi gidelim osman
ba__serraxx@plasebo_123 of ne utancam yürü git sen nerden çıktın ya
....si multe altele de genul" tu esti gay?", "ai pleaca, pleaca departe si lasa-ne"..."Elbar, exista", "iti este frica, gay ce esti, Elbar exista'...

ps toate astea sunt pe instagram....am inteles ca ieri au fost disputa dintre Gupse si fani...
....msg-ul scris de Yunus, eu nu-l gasesc pe instagram...toate msg-le fanilor pe care le-am pus sunt pe instagram-ul lui Yunus la poza pe care a postat-o cu un catel si un gen prajitura...eu nu o pot copia...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 29 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Dum 20 Mar 2016, 4:28 pm

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 29 1470012_176183039438225_7143022187722314996_n

...apel catre Yunus...recomandarea dr,...Yunus sa stea cat mai departe de Elcin...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 29 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Irina111 Dum 20 Mar 2016, 4:46 pm

Dar aci poate cineva sa traduca ce spune aceasta fatuca despre Barish in ultimul frag https://instagram.com/p/BDLItlWS6Jb/

Irina111
membru senior
membru senior

Mesaje : 318
Data de inscriere : 06/09/2015

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 29 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 20 Mar 2016, 5:46 pm

carina a scris:3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 29 10556520_1018338604903724_6692054513474368383_n

...a inceput disputa lui Yunus cu fanii...

souma8605 You are stupide
bagyan_patates Hadi gidelim osman
ba__serraxx@plasebo_123 of ne utancam yürü git sen nerden çıktın ya
....si multe altele de genul" tu esti gay?", "ai pleaca, pleaca departe si lasa-ne"..."Elbar, exista", "iti este frica, gay ce esti, Elbar exista'...

ps toate astea sunt pe instagram....am inteles ca ieri au fost disputa dintre Gupse si fani...
....msg-ul scris de Yunus, eu nu-l gasesc pe instagram...toate msg-le fanilor pe care le-am pus sunt pe instagram-ul lui Yunus la poza pe care a postat-o cu un catel si un gen prajitura...eu nu o pot copia...
nu e frumos sa se ia de el , pacat!.... pai ce vina are saracul baiat nu inteleg stupid ....daca Elcin si Baris ar vrea sa fie impreuna eu cred ca nu i-ar impiedica nimeni si gata , eu mai degraba am o antipatie fata de Gupse slap
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 29 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 29 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum