Serialesitelenovelet
3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 40 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 40 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

+15
iulia1965
milia
rodica
vioricas
andradamaria
teodora_roman
Motzişor
windy_day
michiper68
Admin_dea05
vali1cluj
DENISA
iulia80
pissycutz
clio 24
19 participanți

Pagina 40 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40

In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 40 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de windy_day Vin 26 Mar 2010, 9:00 pm

Admin a scris:si mai este si urcatul pe mega care nu cred ca va disparea asa usor

La asta ma gandeam si eu. Este mai greu sa controlezi toate site-urile unde se posteaza serialele, si au destule, iar la mega chiar ca nu cred ca pot interveni asa usor.
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 40 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de rodica Vin 26 Mar 2010, 10:13 pm

Buna seara! Intru sa stau de vorba cu voi doar doua minute. Aveti dreptate costumele sunt groaznice. Nici la Asi nu m-au placut. Asi saracuta avea doar 2 rochii si un pluovar pe care il folosea si la munca campului si la plimbare si peste tot. Acum in Ask Murat parca il mai imbraca ei cumva dar Nurgul este ca un pom de Craciun. Multe din costume nu se potrivesc nici cu varsta nici cu conformatia corpului ne mai scriem daca mai apuc Inca nu va urez Nopate buna
rodica
rodica
vip
vip

Mesaje : 848
Data de inscriere : 20/01/2010
Varsta : 67

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 40 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Vin 26 Mar 2010, 10:20 pm

DENISA a scris:SUMMARY OF EPISODE 13

Rezumat episodul 13 :

Savaş este hotărât să divorţeze de Çiçek!

Yasemin decide să nu-i spună de Omer lui Savas până nu primeşte cererea în căsătorie. Savaş e supărat pt că nu-i poate propunerea lui Yasemin. Mehmet încearca să-i recâştige i.nima lui Yasemin (doar pt ca ea este bogata acum).Nazan o roagă pe Çiçek să o ajute în relaţia ei cu Bora. Bora începe să-şi cheltuie banii la bursă. Cem află informaţii noi despre Nadya. Ahmet Moran îl amrninţă iară pe Savaş punând-ul în alt pericol. Çiçek se apropie de Savaş făcând-ul pe acesta să se simtă incomod. Yasemin petrece un weekend ca o lună de miere perfectă cu Savaş dar când se reintoarce va primi nişte veşti care o vor şOca.
Va răuşi Yasemin să-şi ascundă fiul de Savaş ? Va putea Savaş să divorţeze de Çiçek? Ce îi va cere Şahnur să facă , lui Çiçek?
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 40 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de demiruta Vin 26 Mar 2010, 10:29 pm

rodica a scris:Buna seara! Intru sa stau de vorba cu voi doar doua minute. Aveti dreptate costumele sunt groaznice. Nici la Asi nu m-au placut. Asi saracuta avea doar 2 rochii si un pluovar pe care il folosea si la munca campului si la plimbare si peste tot. Acum in Ask Murat parca il mai imbraca ei cumva dar Nurgul este ca un pom de Craciun. Multe din costume nu se potrivesc nici cu varsta nici cu conformatia corpului ne mai scriem daca mai apuc Inca nu va urez Nopate buna
Daca mai pui la socoteala si de cate ori a dormit Asi imbracata;cum se culca asa se scula si pleca la munca/plimbare/intalnire, orice!
demiruta
demiruta
vip
vip

Mesaje : 492
Data de inscriere : 15/10/2009
Localizare : SudEstul ROMANIEI

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 40 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de demiruta Vin 26 Mar 2010, 10:30 pm

DENISA a scris:
DENISA a scris:SUMMARY OF EPISODE 13

Rezumat episodul 13 :

Savaş este hotărât să divorţeze de Çiçek!

Yasemin decide să nu-i spună de Omer lui Savas până nu primeşte cererea în căsătorie. Savaş e supărat pt că nu-i poate propunerea lui Yasemin. Mehmet încearca să-i recâştige i.nima lui Yasemin (doar pt ca ea este bogata acum).Nazan o roagă pe Çiçek să o ajute în relaţia ei cu Bora. Bora începe să-şi cheltuie banii la bursă. Cem află informaţii noi despre Nadya. Ahmet Moran îl amrninţă iară pe Savaş punând-ul în alt pericol. Çiçek se apropie de Savaş făcând-ul pe acesta să se simtă incomod. Yasemin petrece un weekend ca o lună de miere perfectă cu Savaş dar când se reintoarce va primi nişte veşti care o vor şOca.
Va răuşi Yasemin să-şi ascundă fiul de Savaş ? Va putea Savaş să divorţeze de Çiçek? Ce îi va cere Şahnur să facă , lui Çiçek?
Trebuie sa nu ne rupem tocurile la pantofi la petrecerile noastre;astia totusi pun de nunta! Smile
demiruta
demiruta
vip
vip

Mesaje : 492
Data de inscriere : 15/10/2009
Localizare : SudEstul ROMANIEI

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 40 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Vin 26 Mar 2010, 10:31 pm

demiruta a scris:
Trebuie sa nu ne rupem tocurile la pantofi la petrecerile noastre;astia totusi pun de nunta! Smile

la nunta lui cu Yasemin nu mă duc nici legată.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 40 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de windy_day Vin 26 Mar 2010, 10:38 pm

DENISA a scris:
demiruta a scris:
Trebuie sa nu ne rupem tocurile la pantofi la petrecerile noastre;astia totusi pun de nunta! Smile

la nunta lui cu Yasemin nu mă duc nici legată.
Eheee, nu cred ca se lasa asa curand cu nunta (cel putin nu cu a lui Iaso Smile )
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 40 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de iulia80 Vin 26 Mar 2010, 10:40 pm

nu cred fetelo ca va fi nunta!
bine ai revenit rodica! kiss
peste ani si ani! Smile
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 40 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de windy_day Vin 26 Mar 2010, 10:48 pm

La cata simpatie a trezit Nurgula stau si ma gandesc daca regizorul chiar mai are in vedere sa ii lase impreuna pe astia doi, dara-mi-te sa ii casatoreasca. Bine, mie nici ideea cuplului Cici/Savas nu mi se pare fericita, numai la gandul ca ar ramane casatorit cu o femeie care a fost sotia fratelui sau si pe care a luat-o pentru ca era singura cale de a-i salva viata BELAAHHH. Nu stiu imi da asa fiori, in sensul rau.
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 40 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de iulia80 Vin 26 Mar 2010, 10:55 pm

windy_day a scris:La cata simpatie a trezit Nurgula stau si ma gandesc daca regizorul chiar mai are in vedere sa ii lase impreuna pe astia doi, dara-mi-te sa ii casatoreasca. Bine, mie nici ideea cuplului Cici/Savas nu mi se pare fericita, numai la gandul ca ar ramane casatorit cu o femeie care a fost sotia fratelui sau si pe care a luat-o pentru ca era singura cale de a-i salva viata BELAAHHH. Nu stiu imi da asa fiori, in sensul rau.
mie nu imi place de ea si gata..nu ca e cumnata lui..revin..nici una din femeile care graviteaza in jurul lui nu mi se pare potrivita pt el! stupid
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 40 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de windy_day Vin 26 Mar 2010, 11:03 pm

iulia80 a scris:
mie nu imi place de ea si gata..nu ca e cumnata lui..revin..nici una din femeile care graviteaza in jurul lui nu mi se pare potrivita pt el! stupid
Nici mie nu mi se par potrivite, dar trebuie sa ne descurcam cu ce avem, mai bine zis cu ce ales regizorul (care ori e orb, ori era beat, ori cazuse in depresie cand a facut distributia pentru personajele feminine) Smile Smile Smile
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 40 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de iulia80 Vin 26 Mar 2010, 11:05 pm

windy_day a scris:
iulia80 a scris:
mie nu imi place de ea si gata..nu ca e cumnata lui..revin..nici una din femeile care graviteaza in jurul lui nu mi se pare potrivita pt el! stupid
Nici mie nu mi se par potrivite, dar trebuie sa ne descurcam cu ce avem, mai bine zis cu ce ales regizorul (care ori e orb, ori era beat, ori cazuse in depresie cand a facut distributia pentru personajele feminine) Smile Smile Smile
mai sigur..ii facem transplant de cornee, retina si tot neamul lor! Smile
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 40 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de windy_day Vin 26 Mar 2010, 11:07 pm

iulia80 a scris:
mai sigur..ii facem transplant de cornee, retina si tot neamul lor! Smile
Daca s-ar putea de creier ... asta chiar ar fi cel mai sigur Smile
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 40 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 40 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum