Serialesitelenovelet
6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

6. Kiralik Ask - comentarii

+8
Irina111
violeta maicariu
ninnet
Violeta O.
Crisu
Admin_dea05
carina
Camelia_Monica
12 participanți

Pagina 20 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Urmatorul

In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mier 27 Apr 2016, 10:46 pm

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 13062126_1056998434346561_84281277546288792_n

...fanii au turbat, vor poze cu cei doi...vor sa se asigure ca totul este ok la locul de munca..

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Violeta O. Mier 27 Apr 2016, 10:53 pm

Buna fetelor! Considerati ca am dat like la toate comentariile voastre :) Imi plac de mor. Parca m-as uita la cel mai bun film. Sunteti amuzante rau de tot.

Violeta O.
membru activ
membru activ

Mesaje : 41
Data de inscriere : 10/04/2016

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mier 27 Apr 2016, 11:17 pm

Violeta O. a scris:Buna fetelor! Considerati ca am dat like la toate comentariile voastre :) Imi plac de mor. Parca m-as uita la cel mai bun film. Sunteti amuzante rau de tot.
Buna!

Am luat o razna cu serialul asta, ne am virusat definitiv, cel putin eu :))))


Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mier 27 Apr 2016, 11:41 pm

carina a scris:
...fanii au turbat, vor poze cu cei doi...vor sa se asigure ca totul este ok la locul de munca..

Dar si ei se lasa atat "rugati", sa dea o poza cu ei doi si gata, se calmeaza toata lumea, doar n o fi tragedie.

Cred ca ei sunt bine mersi, se distreaza si noi ne stresam din cauza lor :)))

Inainte de ep 43, aparuse o poza de la picnic cu o tipa cu bluza galbena pe bicicleta, era cu spatele, iar fanii il "plantasera" pe Omer in spatele ei crezand ca i Defne...nu era Defne, era o tipa oarecare de pe acolo...ma gandesc ca s au distrat cand au vazut prelucrarea :)))
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mier 27 Apr 2016, 11:45 pm

Aici se potrivesc vorbele inteleptului mester Sadri din ep 39 cand zicea ca Dzeu a dat omului 2 ochi, 2 urechi, 2 maini, 2 picioare, dar o singura inima, pentru ca ea sa caute si sa si gaseasca jumatatea...

Asa ca jumatate Defne, jumatate Omer

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 2pocpaq
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mier 27 Apr 2016, 11:57 pm

Crisu a scris:

Dar si ei se lasa atat "rugati", sa dea o poza cu ei doi si gata, se calmeaza toata lumea, doar n o fi tragedie.

Cred ca ei sunt bine mersi, se distreaza si noi ne stresam din cauza lor :)))

Inainte de ep 43, aparuse o poza de la picnic cu o tipa cu bluza galbena pe bicicleta, era cu spatele, iar fanii il "plantasera" pe Omer in spatele ei crezand ca i Defne...nu era Defne, era o tipa oarecare de pe acolo...ma gandesc ca s au distrat cand au vazut prelucrarea :))


...am vazut poza aceea...tipa era incaltata cu pantofi Nike si fanii faceau glume...cu cateva zile in urma, fusese Baris prin mall si facuse cumparaturi de la Nike si spunea ca pantofii sunt cumparati de Baris...

ps. m-as bucura sa fie bine, numai sa nu fi aparut ceva probleme intre ei...poate ca si eu exagerez, dar totusi mi s-a parut destul de schimbata Elcin in ultima perioada...un lucru este f clar, Baris nu mai este cu Gupse....s-ar putea sa-i mai vedem prin oras, dar in postura de amici...relatia lor de anul trecut a inceput sa scartie si pana la urma s-a intamplat ce s-a intamplat...in ultima luna, nu au mai fost zariti pe nicaieri impreuna si evenimente au fost suficiente ca sa se afiseze si cel mai importat a fost cel legat de lansarea filmului lui Gupse...Baris a tot iesit, chiar saptamanal, ba cu fratii, ba cu impresarul, ba cu amicii...Gupse lipseste cu desavarsire...o relatie care in ultimile 6-7-8 luni a functionat cu urcusuri si coborasuri....problema pe care mi-o pun, este ....ce-a determinat-o pe Elcin sa-l scoata de la naftalina pe "anonim" tocmai in aceasta perioada critica?...si nu o data, de 2 ori in aceeasi saptamana?...ce msg a vrut sa transmita si cui?...poate a fost o simpla coincidenta, dar parca prea de tot!!!!!...


Ultima editare efectuata de catre carina in Joi 28 Apr 2016, 12:24 am, editata de 3 ori

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Joi 28 Apr 2016, 12:04 am

Se pare ca cei cu bijuteriile respective au postat acest mesaj.
Se adreseaza fanilor zicand ca toate pozele pe care le au facut cu Elcin se afla pe telefonul ei si ca nu o pot contacta deocamdata pentru ca se afla inca la filmari (depinde la ce ora au postat, eu am gasit poza pe insta). Ori la miezul noptii, ori maine vor posta pozele...

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 2d0yhxh
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Joi 28 Apr 2016, 12:19 am

Crisu, am o rugaminte la tine...am pus eu astazi o inregistrare cu Elcin de pe youtube...uita-te te rog la doua lucruri...
1.in momentul cand pleaca Elcin, dupa interviul respectiv, in fata ei este un tip si in spatele ei este impresarul ei ( care spuneam noi ca pare a fi bodyguard-ul ei...de zici ca lucra la CIA si facea contraspionaj in Tr si avea nevoie de insotitor...in fine)..cine era tipul din fata ei, cumva Y?
2. cand a condus-o impresarul la taxi, "popandaul" era deja in taxi?
...este si o alta inregistrare, dar nu mai stau s-o caut, dar am vazut mai multe poze pe la araboaice, cn imagini din taxi...la un moment dat, ea se indreapta intre cele 2 scaune din fata, spre sofer, ca si cum i-ar spune unde s-o duca/sa faca comanda...poza aceea ma face sa cred ca acea iesire cu Y, a fost de fatada...poate ma insel...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Joi 28 Apr 2016, 12:23 am

Crisu a scris:Se pare ca cei cu bijuteriile respective au postat acest mesaj.
Se adreseaza fanilor zicand ca toate pozele pe care le au facut cu Elcin se afla pe telefonul ei si ca nu o pot contacta deocamdata pentru ca se afla inca la filmari (depinde la ce ora au postat, eu am gasit poza pe insta). Ori la miezul noptii, ori maine vor posta pozele...


...poate ca au luat fanii cu asalt site-ul lor si i-au intrebat de ce nu au facut poze si cu Elcin, doar cu Baris si probabil din cauza asta au dat acest msg

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Joi 28 Apr 2016, 12:28 am

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 13083365_534529740083406_6773079807649112447_n

...poza culise...locatia ferma de cai..

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Joi 28 Apr 2016, 12:48 am

carina a scris:Crisu, am o rugaminte la tine...am pus eu astazi o inregistrare cu Elcin de pe youtube...uita-te te rog la doua lucruri...
1.in momentul cand pleaca Elcin, dupa interviul respectiv, in fata ei este un tip si in spatele ei este impresarul ei ( care spuneam noi ca pare a fi bodyguard-ul ei...de zici ca lucra la CIA si facea contraspionaj in Tr si avea nevoie de insotitor...in fine)..cine era tipul din fata ei, cumva Y?
2. cand a condus-o impresarul la taxi, "popandaul" era deja in taxi?
...este si o alta inregistrare, dar nu mai stau s-o caut, dar am vazut mai multe poze pe la araboaice, cn imagini din taxi...la un moment dat, ea se indreapta intre cele 2 scaune din fata, spre sofer, ca si cum i-ar spune unde s-o duca/sa faca comanda...poza aceea ma face sa cred ca acea iesire cu Y, a fost de fatada...poate ma insel...
Ma tot holbez la video de 5 min, si pe viteza mai mica, dar nu mi dau seama daca cel din fata e Y...
Iar cand urca ea in taxi, parca Y e deja inauntru, i se vede mana...iar cu soferul parca vorbesc ceva...
Nu stiu, nu prea mi e clar

Aici e cand urca ea si mana lui Y
6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 14187d0

Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Joi 28 Apr 2016, 12:49 am

carina a scris:

...poate ca au luat fanii cu asalt site-ul lor si i-au intrebat de ce nu au facut poze si cu Elcin, doar cu Baris si probabil din cauza asta au dat acest msg
Da, exact, asta e motivul.
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Joi 28 Apr 2016, 12:59 am

[quote="Crisu"]

...da, ai perfecta dreptate...asa stau lucrurile...este atat de manierat si educat, de ma doare capul...eu tot caut poza aceea, dar este fff greu sa mai dau de ea...araboaicele scriu zilnic cu sutele de msg si la un moment dat cand sa deschizi "vezi msg anterioare", astepti de ti se face rau ...stiu ca ele au comentat mult imaginea cu "ghiozdanul" pus intre ei, mainile intre picioare si faptul ca ea a discutat cu taximetristul si a facut comanda...si au pus si pozele respective...

ps. iti multumesc tare mult...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Joi 28 Apr 2016, 1:06 am

carina a scris:
Poate or fi discutat si in baza altui filmulet, ca in asta nu prea poti sa ti dai seama de multe lucruri...
Poate ca si ele analizeaza prea in detaliu anumite reactii care, pana la urma, pot fi normale...nu stiu ce sa zic
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Joi 28 Apr 2016, 1:20 am

Crisu a scris:

Poate or fi discutat si in baza altui filmulet, ca in asta nu prea poti sa ti dai seama de multe lucruri...
Poate ca si ele analizeaza prea in detaliu anumite reactii care, pana la urma, pot fi normale...nu stiu ce sa zic

...da, cu siguranta...pai sunt vreo 2-3 variante...difera intre ele partea de inceput si sfarsitul...avem si noi pusa una din variante...varianta de astazi este una recenta, care a circulat astazi pe site-uri...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Joi 28 Apr 2016, 1:23 am

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 13094156_237253959997382_3932532702899752060_n

...nu stiu daca partea de jos este recenta sau veche...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Joi 28 Apr 2016, 1:58 am

carina a scris:
...nu stiu daca partea de jos este recenta sau veche...

Posibil ca cea de jos sa fie mai veche, parca nu vad nimic la gatul niciuneia in prima poza...
Cred ca am inceput sa vad dublu si n am baut nimic, oare cele 2 sunt surori?! 6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 359517
E clar, ajunge pe ziua de azi :)))
Noapte buna!  6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 720534  kiss
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Joi 28 Apr 2016, 9:13 am

Crisu a scris:

Posibil ca cea de jos sa fie mai veche, parca nu vad nimic la gatul niciuneia in prima poza...
Cred ca am inceput sa vad dublu si n am baut nimic, oare cele 2 sunt surori?! 6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 359517
E clar, ajunge pe ziua de azi :)))
Noapte buna!  6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 720534  kiss

...asa se pare, a fi surori...ceva mai sus am pus si numele lor (preluat de pe alt site) si au aceelasi nume de famile...Ebru & Bahar Niziplioğlu

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Joi 28 Apr 2016, 11:31 am

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 648483  6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 3416354263 cafea

Cu promo 2 ne au tras clapa.
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Joi 28 Apr 2016, 11:55 am

I au luat fanii cu asalt pe cei de la devon diamonds...
Au intrebat daca sunt la fel colierele purtate de cei doi in pozele de ieri si au zis ca nu sunt la fel.
Au intrebat si daca va aparea vreo poza cu cei doi si au zis ca daca e sa apara ceva azi va fi cu Elcin, poza cu Elbar va urma in curand, iar in alt comentariu au zis ca saptamana viitoare...sa vedem...
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Joi 28 Apr 2016, 2:37 pm

A aparut si poza cu Elcin si fetele de la firma de bijuterii

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 9lhd6p
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Joi 28 Apr 2016, 2:41 pm

"Daca as fi avut asa un iubit, il tineam inchis in casa" Smile

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 2d9vk92
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Joi 28 Apr 2016, 2:45 pm

Crisu a scris:I au luat fanii cu asalt pe cei de la devon diamonds...
Au intrebat daca sunt la fel colierele purtate de cei doi in pozele de ieri si au zis ca nu sunt la fel.
Au intrebat si daca va aparea vreo poza cu cei doi si au zis ca daca e sa apara ceva azi va fi cu Elcin, poza cu Elbar va urma in curand, iar in alt comentariu au zis ca saptamana viitoare...sa vedem...

...ce naiba sa mai vedem!!!!...mai circula un zvon, ca cei doi vor sa convoce o conferinta de presa  unde vor participa si cei 2 Y si G....daca e vorba de lucrul acesta, mai bine sa nu mai vedem...


Ultima editare efectuata de catre carina in Joi 28 Apr 2016, 2:47 pm, editata de 1 ori

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Joi 28 Apr 2016, 2:46 pm

Crisu a scris:"Daca as fi avut asa un iubit, il tineam inchis in casa" Smile

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 2d9vk92

...astea sunt msg de inima "albastra"...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Joi 28 Apr 2016, 2:50 pm

https://t.co/oc5HYbVui4

...Crisu, ce mai zice Gupse?

...cica a pus filmul pe instragram...n-am inteles ce zice de Baris...l-a pus si pe el la regim?..."ramadane complete"?

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 20 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum