Serialesitelenovelet
7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

7. Kiralik Ask - comentarii

+8
violeta maicariu
Crisu
Iuliana Maties
lombicutz
iulianagl
carina
Nicky
ninnet
12 participanți

Pagina 12 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Urmatorul

In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Lun 16 Mai 2016, 12:03 am

Chiar ca sunt de groaza fanii, au mai facut si ceva comparatii :)))

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 20pfgl
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Lun 16 Mai 2016, 12:04 am

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Safe_image.php?d=AQCJOZoAaNfK4OMm&w=418&h=418&url=https%3A%2F%2Figcdn-photos-d-a.akamaihd.net%2Fhphotos-ak-xaf1%2Ft51.2885-15%2Fe35%2F13248918_107207479696787_1736605480_n.jpg%3Fig_cache_key%3DMTI1MDkwNzg4MDc4MDUwMDUwNg%253D%253D

...Y, asta, are probleme mari...vesnic nemultumit, acum mai nou a intrat in dispute cu Bosh...au servicii f proaste in Turcia, bla, bla, bla...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Lun 16 Mai 2016, 12:06 am

Crisu a scris:Chiar ca sunt de groaza fanii, au mai facut si ceva comparatii :)))

[img][/img]

...daca intri pe intagramul @balcin90, ai sa vezi sute de comparatii...eu n-am vrut sa mai aduc astfel de poze sa nu va suparati, sa va obosesc cu ele...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Lun 16 Mai 2016, 12:14 am

carina a scris:

...Y, asta, are probleme mari...vesnic nemultumit, acum mai nou a intrat in dispute cu Bosh...au servicii f proaste in Turcia, bla, bla, bla...

Cred ca nu are subiecte de discutie, e de groaza, se plictiseste rau de tot...e hater universal Smile Smile
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Lun 16 Mai 2016, 12:15 am

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 CihdEnsXEAAgOi6

...Cheriem, pune poza aceasta pe TT, si spune ca stilistul trebuie de urgenta concediat..

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Lun 16 Mai 2016, 12:18 am

carina a scris:

...daca intri pe intagramul @balcin90, ai sa vezi sute de comparatii...eu n-am vrut sa mai aduc astfel de poze sa nu va suparati, sa va obosesc cu ele...
Eu nu ma supar, indiferent de poze - unele sunt exagerate, altele amuzante, dar nu ma deranjeaza sa le vad :)))
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Lun 16 Mai 2016, 12:22 am

carina a scris:

...Cheriem, pune poza aceasta pe TT, si spune ca stilistul trebuie de urgenta concediat..
Smile Smile Ce comparatie au gasit...insa sunt de acord, stilistul cred ca are ceva cu Elcin, cu toate ca in ultimul timp mi a placut cum au imbracat o...pana la urma s o imbrace cu ce vor, tot frumoasa e :))
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Lun 16 Mai 2016, 12:34 am

Crisu a scris:
Smile Smile Ce comparatie au gasit...insa sunt de acord, stilistul cred ca are ceva cu Elcin, cu toate ca in ultimul timp mi a placut cum au imbracat o...pana la urma s o imbrace cu ce vor, tot frumoasa e :))

...da, ai dreptate,... indiferent cu ce ar imbraca-o ea este frumoasa, este avantajata de chipul copilaros si are un corp frumos/reusit...parerea mea este ca nu ar trebui sa-si bata prea mult capul cu tinata ei, o pereche de blugi si un tricou ar fi perfecte ptr ea, decat sa-i puna nu stiu ce "zdrente" pe ea...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Lun 16 Mai 2016, 12:38 am

Crisu a scris:
Smile Smile Ce comparatie au gasit...insa sunt de acord, stilistul cred ca are ceva cu Elcin, cu toate ca in ultimul timp mi a placut cum au imbracat o...pana la urma s o imbrace cu ce vor, tot frumoasa e :))

...Crisu, crezi ca usor le este si "invidiosilor"...numai cand se gandesc ca Elcin a incasat 3 mil din reclame si i-a apucat scranteala...si-a cumparat casa in "buricul" Istanbului, in mai putin de 1 an, etc...nu se pune ca-i cu sanatatea in pioneze si nu mai stie pe unde merge din cauza oboselii, stresului, unii o lasa, altii o ia, etc..

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 16 Mai 2016, 6:38 am

Buna dimi! Gata v-am citit ...sunt la zi cu noutățile, încărcată de energie , acum pot pleca linistita la serviciu. Purici!!!
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Lun 16 Mai 2016, 9:28 am

carina a scris:7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 CihdEnsXEAAgOi6

...Cheriem, pune poza aceasta pe TT, si spune ca stilistul trebuie de urgenta concediat..


Zau ca daca se organizeaza fetele sa-l aranjeze pe stilist ma bag si eu. Acum este zbor direct spre Istanbul...ma ofer!

De acord ca e frumoasa si in sac imbracata, dar de ce? De ce tristetea asta de haine? Or fi terminat rochile frumoase in Turcia? Eu raman convinsa ca idiotul promoveaza tzoalele cuiva si are norma per episod.
7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 361157
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Lun 16 Mai 2016, 9:44 am

Bună dimineața! Am înțeles că azi se împlinește fix un an de când au început să filmările:
Primul selfie:
7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 358uybq

Primul promo:
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de violeta maicariu Lun 16 Mai 2016, 10:23 am

carina a scris:7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 CihdEnsXEAAgOi6

...Cheriem, pune poza aceasta pe TT, si spune ca stilistul trebuie de urgenta concediat..
Buna dimi,oha ce comparatie..nici nu stii ce sa faci:sa razi sau sa strangi pe cineva de gat cu tinutele astea..nenea a fost stilist la,,Facultatea de drept comun"sau la Spitalulu 9?parca s-ar chinui sa o faca pe Elcin sa arate rau...bine,personajul e sarac dar lucreaza intr-o agentie la departamentul creatie,deci ca sa creezi ceva frumos trebuie sa ai gust iar Defne e talentata deci si imbracamintea ar trebui sa fie cu bun gust,noroc cu fata noastra care arata bine oricum dar ar arata si mai bine imbracata altfel...
violeta maicariu
violeta maicariu
vip
vip

Mesaje : 624
Data de inscriere : 02/02/2015

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Lun 16 Mai 2016, 10:40 am

Oare Elcin ajunge sa vada fotografiile acestea? Cam cat din agitatia fanilor ajunge si la ei?
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Lun 16 Mai 2016, 10:46 am

carina a scris:7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Safe_image.php?d=AQCJOZoAaNfK4OMm&w=418&h=418&url=https%3A%2F%2Figcdn-photos-d-a.akamaihd.net%2Fhphotos-ak-xaf1%2Ft51.2885-15%2Fe35%2F13248918_107207479696787_1736605480_n.jpg%3Fig_cache_key%3DMTI1MDkwNzg4MDc4MDUwMDUwNg%253D%253D

...Y, asta, are probleme mari...vesnic nemultumit, acum mai nou a intrat in dispute cu Bosh...au servicii f proaste in Turcia, bla, bla, bla...
Buna dimi, BOSH adica ce a cumparat el de e nemultumit ce bormasina nu-i merge sau ma rog...A pai nu ca omul are ceva la mansarda, ce mai vrea sa fie bagat in seama si nu stie ce sa faca sa iasa ca paduchele in frunte, maine poimaine il vezi cu grenada la brau in Taksim.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Lun 16 Mai 2016, 11:45 am

Buna dimineata! kiss 7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 701711266

G: Baris, te rog, hai sa facem o poza
E: Baris, iubire, hai sa facem o poza
B: Vin Elcinuș
E: Ia de aici poza (hihihi)
7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 3891662330 Smile Smile

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 2cp5lc7
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Lun 16 Mai 2016, 11:57 am

Cred ca nici de "adio" n-o sa pupam poza. O sa intre o"eroare" ca in colajul de mai sus sad
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Lun 16 Mai 2016, 12:41 pm

iulianagl a scris:
Buna dimi, BOSH adica ce a cumparat el de e nemultumit ce bormasina nu-i merge sau ma rog...A pai nu ca omul are ceva la mansarda, ce mai vrea sa fie bagat in seama si nu stie ce sa faca sa iasa ca paduchele in frunte, maine poimaine il vezi cu grenada la brau in Taksim.
\
...nu stiu daca este sau nemultumit de Bosh, el spune ca reprezentanta/sevice-ul este f prost/rau in Turcia...si ca niciodata nu ar cumpara, etc...oricum este plecat cu sorcova...dar n-o face de cand este KA, o face din totdeauna, cred ca asta-i caracterul lui...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Lun 16 Mai 2016, 12:43 pm

lombicutz a scris:Cred ca nici de "adio" n-o sa pupam poza. O sa intre o"eroare" ca in colajul de mai sus sad

...daca nici astazi nu ne vor oferi o poza, inseamna ca ceva este intre ei, au ajuns intr-un punct critic si asteapta cu nerabnare sa se finalizele filmarile...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Lun 16 Mai 2016, 12:50 pm

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 13164489_542443082625405_3310546887107073654_n

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Lun 16 Mai 2016, 2:20 pm

carina a scris:

...daca nici astazi nu ne vor oferi o poza, inseamna ca ceva este intre ei, au ajuns intr-un punct critic si asteapta cu nerabnare sa se finalizele filmarile...

Jur ca atunci cand spui ca e ceva intre ei nu ma pot gandi decat la un amor neimplinit. Mintea mea refuza sa vada "nepotriviri de cararcter". stupid
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Lun 16 Mai 2016, 2:49 pm

lombicutz a scris:

Jur ca atunci cand spui ca e ceva intre ei nu ma pot gandi decat la un amor neimplinit. Mintea mea refuza sa vada "nepotriviri de cararcter". stupid

...si eu la asta m-am gandit, stii vorba aia "cand iubesti si urasti" sau "nu urasti, daca nu iubesti"..pe fondul amorului neimplinit, cred ca au aparut si orgolii si ambitii prostesti... poate gresesc, nu stiu ce sa cred, dar ceva ma face sa cred ca este ceva in neregula cu cei doi...imi aduc aminte de perioada de inceput a lor, martore sunt pozele si inregistrarile de la diverse interviuri/emisiuni cu cei doi...Elcin era vizibil f deschisa si apropiata de Baris...in acea perioada, Baris continua iesirile publice, saptamanale cu consoarta, fara sa apare modificari vizibile in comportamentul lui Elcin...apoi, de la inceputul anului, apar usoare modificari in comportamentul lui Elcin( retineri), apare  si o pauza in iesirile saptamanale ale cuplului Baris-G, dupa care fanii exaltati de ce se intampla, fac fel si fel de speculatii, idem presa, ...si exact cand toata lumea s-a asteptat cel mai putin, cuplul Baris-G, au umplut paginile ziarelor si emisiunile mondene cu " ce cuplu fericit/potrivit, etc sunt", fiind surprinsi, iesind in toiul noptii tinandu-se "stangaci" de mana, insotiti de "vip-uri", gen Meric, regizori, etc, participand la aniversarea a nu stiu ce prieten de a lui G...parerea mea este ca dupa acest eveniment s-a rupt filmul...nici reactia lui Elcin nu a intarziat sa apara, la scurt timp 1-2 saptamani, il cheama pe Y sa vina s-o ia de la filmari, eveniment care nu a scapat de ochii fanilor, dupa care au urmat rafalele: stadionul, apoi restaurantul cu managerul, stilista, Y, etc.... cuplul Baris-G, au lipsit cu desavarsire din peisaj o buna perioada de timp, pana la logodna fratelui lui Baris ( un eveniment destul de important, conform traditiei musulmane, care a acoperit intreaga perioada cat au lipsit din peisaj), dar nici Elcin nu a fost interesata de aparitii publice in aceasta perioada...


Ultima editare efectuata de catre carina in Mar 17 Mai 2016, 12:22 am, editata de 2 ori

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Lun 16 Mai 2016, 3:06 pm

...in concluzie, parerea mea este ca ei nu au incredere unul in celalalt, au considerat ca ceea ce au simtit in aceasta perioada a fost un "foc de paie" care se poate stinge in orice moment si cred ca le-a fost teama sa faca un pas inainte...si-in plus sunt total nepregatiti, nu stiu cum sa gestioneze nici succesul si nici barfele si nici situatiile mai critice...eu ii gasesc pe amandoi lipsiti de tupeu si scrupule...in astfel de situatii trebuie sa fii tare, sa nu stai prea mult de vorba si sa te intinzi in a da explicatii nimanui, eventual in mod elegant/civilizat sa le tai "macaroana"....imi tot aduc aminte de relatia lui Berguzar cu Halit ( Halit fiind proaspat casatotit in acea perioada), toata presa urla ca cei 2 sunt cuplati, in ciuda faptului ca nu au fost surprinsi pe nicaieri impreuna, se faceau speculatii doar dupa scenele si interpretarile din serial....mai mult, Berguzar continua sa se afiseze cu cel mai frumos barbat al Turciei din aceea perioada Tan ( nu mai stiu ce era, balerin,tenor), declarand cat de fericiti sunt impreuna, ba mai mult, asta i-a oferit si un inel de nu stiu cate zeci de mii de dolari si nu stiu cate karate, cu care Berguzar se afisa cu mare mandrie ( cred ca aici mersese la santaj cu Halit, sacrificandu-l pe Tan...ori ceri divortul, ori intr-o luna ma marit cu Tan)...presa o "tinea" pe a lor si pana la urma s-a adeverit supozitiile presei


Ultima editare efectuata de catre carina in Mar 17 Mai 2016, 12:26 am, editata de 3 ori

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Lun 16 Mai 2016, 3:19 pm

draga mea Lomlicutz m-ai provocat si acum nu ma mai pot opri...am acumulat multe in aceasta perioada si simt nevoia sa le "dau" afara...ei nu au nevoie de exemple si exemple au o multitudine in lumea artistica turceasca, ei au nevoie de curaj, sa fie deschisi unul fata de celalalt si sa-si recunoasca sentimentele fara sa le fie teama de reactia celuilalt...cel putin sa ramana impacati pana la sfarsitul vietii!!!!
...va asigur ca voi continua sa urmaresc evolutia celor doi si dupa terminarea acestui serial, pana cand unul din ei se va casatori...sper sa mai dau si de voi pe aici...

ps. ai, ca v-am obosit suficient pe ziua de astazi...imi cer scuze...


Ultima editare efectuata de catre carina in Mar 17 Mai 2016, 12:28 am, editata de 1 ori

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Lun 16 Mai 2016, 3:30 pm

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Safe_image.php?d=AQDnRz2enHDnwqfb&w=418&h=418&url=https%3A%2F%2Figcdn-photos-b-a.akamaihd.net%2Fhphotos-ak-xaf1%2Ft51.2885-15%2Fe35%2F13108990_583329155178873_1327603075_n.jpg%3Fig_cache_key%3DMTI1MTM3MTM3NDk2OTY1NDg0Ng%253D%253D

...cat de ahtiata era duduia G, acum 1 an sa iasa in evidenta...mai degraba cred ca a vrut sa demonstreze fostilor, cat de rapitoare este si ce succes are ea la partea masculina...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 12 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum