Serialesitelenovelet
7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 40 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 40 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

7. Kiralik Ask - comentarii

+8
violeta maicariu
Crisu
Iuliana Maties
lombicutz
iulianagl
carina
Nicky
ninnet
12 participanți

Pagina 40 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40

In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 40 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mar 24 Mai 2016, 2:25 pm

...nu va asteptati la scene fierbinti, se pare ca cei doi si-au luat camere separate la hotel...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 40 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mar 24 Mai 2016, 2:26 pm

carina a scris:...Crisu, iti multumesc fff mult ptr lamuriri...nu-mi dau seama ce reprezinta poza aceea cu "mustata" alba, nici pe departe nu mi-a starnit rasul, dar  "gusturile nu se discuta!"
Mda, umorul lor ma lasa rece, uneori.
Snapchat e o aplicatie pentru mobil, ca messengerul de la facebook...poti trimite imagini, clipuri, personalizate sau nu...a incercat aplicatia si ea si probabil ca i s a parut interesanta acea poza...mai sunt niste poze pe net cu tipe carora le iese un curcubeu din gura, ca si cum ar vomita un curcubeu (eu impresia asta o am) - astea sunt mai des intalnite pe net...tot cu aplicatia asta sunt facute.
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 40 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mar 24 Mai 2016, 2:34 pm

carina a scris:...nu va asteptati la scene fierbinti, se pare ca cei doi si-au luat camere separate la hotel...

yok artık...dupa tot ce au trait pana acum, camere separate?!!?

Si, totusi, parca Defne il cauta prin pat pe Omer cand se trezeste, asa am inteles eu din promo...

Oricum, din rezumat n am inteles mare lucru, e clar ca Neriman vine cu mai mult de o propunere la Defne, daca ea nu stie pe care sa o aleaga...nunta nu stiu a cui e si de unde a aparut, dar cred ca bomba care explodeaza la nunta are legatura ori cu Hulusi, ori cu Sude...
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 40 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mar 24 Mai 2016, 2:34 pm

Crisu a scris:Asta e clipul apreciat de Elcin pe instagram...nu stiu cine e tipul
https://www.instagram.com/p/BFWb1xVSNGH/?taken-by=mfozkan&hl=ro

Sotul lui Sinem (Yasemin) se ocupa cu arta digitala: produce reclame, regizeaza clipuri muzicale...deci, tot prin media, publicitate se invarte.
Am inteles ca s au cunoscut la o ieseala cu Onur (Koray), fratele lui Onur si altii...

...incurcate sunt caile Domnului...tipul caruia Elcin i-a dat like, este fostul iubit a lui Gupse si sunt fff multe poze cu cei doi...se pare ca tin legatura in continuare si au diverse "actiuni profesionale" impreuna...sunt destul de multe poze pe IG-ul lui si cu G si Baris

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 40 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mar 24 Mai 2016, 2:38 pm

Crisu a scris:

yok artık...dupa tot ce au trait pana acum, camere separate?!!?

Si, totusi, parca Defne il cauta prin pat pe Omer cand se trezeste, asa am inteles eu din promo...

Oricum, din rezumat n am inteles mare lucru, e clar ca Neriman vine cu mai mult de o propunere la Defne, daca ea nu stie pe care sa o aleaga...nunta nu stiu a cui e si de unde a aparut, dar cred ca bomba care explodeaza la nunta are legatura ori cu Hulusi, ori cu Sude...

...cica nu si-au luat camere impreuna fiindca era toata "gasca" prin zona si nu pica bine, Neriman, Sinan, Necmie, etc,....asa se vorbeste pe site-uri...vom vedea...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 40 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mar 24 Mai 2016, 2:40 pm

Crisu a scris:
Mda, umorul lor ma lasa rece, uneori.
Snapchat e o aplicatie pentru mobil, ca messengerul de la facebook...poti trimite imagini, clipuri, personalizate sau nu...a incercat aplicatia si ea si probabil ca i s a parut interesanta acea poza...mai sunt niste poze pe net cu tipe carora le iese un curcubeu din gura, ca si cum ar vomita un curcubeu (eu impresia asta o am) - astea sunt mai des intalnite pe net...tot cu aplicatia asta sunt facute.

...multumesc mult ptr lamuriri, chiar vroiam sa te intreb ce-i cu aceasta aplicatie...m-am lamurit!!!!...cum va spuneam, daca nu ai cu ce sa-ti completezi timpul, inventezi ceva ca sa tii fanii in priza...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 40 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mar 24 Mai 2016, 2:46 pm

...Crisu, te rog scuza-ma ptr insitenta, spune-mi te rog, fratii Arduc au dat like la poza postata de G ( adica lui G) sau la poza aflata pe Snapchat?....cu mii de multumiri!!!

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 40 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mar 24 Mai 2016, 3:16 pm

carina a scris:...Crisu, te rog scuza-ma ptr insitenta, spune-mi te rog, fratii  Arduc au dat like la poza postata de G ( adica lui G) sau la poza aflata pe Snapchat?....cu mii de multumiri!!!

Pt putin...cu snapchat a realizat acea poza si a postat o pe instagramul ei, pe IG a primit like urile
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 40 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mar 24 Mai 2016, 3:20 pm

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 40 CjN-61CWEAAJ2YV

...nu mai inteleg nimic...se pare ca in acea minicroaziera a fost si Alp cu sotia...persoana incercuita este sotia lui Alp

multumesc mult Crisu!!!, like, aprecieri, iubiri, stimari etc...doar "dansam in familie"... sa le fie de bine!!!!

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 40 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 24 Mai 2016, 3:39 pm



Un clip frumos marca mzhci kiss
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 40 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de violeta maicariu Mar 24 Mai 2016, 4:07 pm

Crisu a scris:

yok artık...dupa tot ce au trait pana acum, camere separate?!!?

Si, totusi, parca Defne il cauta prin pat pe Omer cand se trezeste, asa am inteles eu din promo...

Oricum, din rezumat n am inteles mare lucru, e clar ca Neriman vine cu mai mult de o propunere la Defne, daca ea nu stie pe care sa o aleaga...nunta nu stiu a cui e si de unde a aparut, dar cred ca bomba care explodeaza la nunta are legatura ori cu Hulusi, ori cu Sude...
Buna fetele,poate Neriman ii propune lui Defne ori-ori:adica,ori ea cu Omer ori Hulusi cu Turkan...apoi ma gandesc eu ca n-ar vrea ca mos Hulusi sa-si puna pirostriile ca n-ar mai avea acces la o parte de avere si atunci vine scenariul:daca nu-l opresti pe Hulusi ii spun tot lui Omer,iar Defne sa se gandeasca la bunica ei ca n-a avut parte de prea multa fericire in viata ...bla bla bla...si sa se mai lungeasca putin povestea cu nunta ei..zic si eu... 7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 40 359517
violeta maicariu
violeta maicariu
vip
vip

Mesaje : 624
Data de inscriere : 02/02/2015

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 40 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Mar 24 Mai 2016, 6:54 pm

carina a scris:...nu va asteptati la scene fierbinti, se pare ca cei doi si-au luat camere separate la hotel...

Eu m-am lecuit. În episodul în care Omer a ”răpit-o” pe Defne și au ajuns amândoi la casa de vacanță a lui Sinan, ce faze mi-am mai imaginat, ce-am mai studiat poza aia cu ei doi pe canapea, cum stătea Defne, unde și cum își ținea picioarele. Și ce-am văzut în episod? Nimic. Și sărutul din lift? A părut mai bine filmat în promo decât ceea ce au arătat în episod.
Drept urmare nu am speranțe că vom vedea mai mult decât în promo sau în poze.
De multe ori s-a întâmplat ca scenele din promo, luate din context și amestecate, să sugereze cu totul altceva decât ceea ce se întâmplă de fapt în episod.
Dar cred că vor fi niște scene frumoase cu ei doi. Mai multe întâlniri, ziua ei, iahtul, hotelul.


Ultima editare efectuata de catre Nicky in Mar 24 Mai 2016, 6:58 pm, editata de 1 ori
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 40 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Mar 24 Mai 2016, 6:56 pm

Admin_dea05 a scris:

Un clip frumos marca mzhci kiss
Șahane!
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 40 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mar 24 Mai 2016, 7:50 pm

...am pus la sectiunea traduceri ultima partea al ep. 46

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 40 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mar 24 Mai 2016, 9:17 pm

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 40 CjO6fsKXAAAS29i

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 40 CjO-SDRWUAE5CbR

...bonya ne anunta ca Baris este inca aici...daca tot a filmat azi-noapte, probabil ca astazi sunt liberi si cred ca a iesit cu fratiorii si distinsa...bonya ne tine la curent ca au mai dat like-ri si acum 2 ore "tripleta"...asteptam noi informatii de la bonya))))...daca nu va fi G cu el, probabil ca maine va reveni asupra temei si ne va spune ca are informatii sigure ca au fost impreuna...daca este cu Baris, ne vom "bucura" toata noaptea de detalii...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 40 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mar 24 Mai 2016, 10:30 pm

A nascut Yoda, catelusa lui Elcin, iar Yunus a tinut sa ne aduca la cunostinta postand aceasta poza pe instagramul lui cu textul: am devenit bunici, populatia noastra din casa a crescut...
M a amuzat un comentariu primit: unuia dintre ei sa i puneti numele Elbar :))))

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 40 4uj9rk

-------

https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/viewtopic.forum?t=842
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 40 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 40 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum