Serialesitelenovelet
8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 11 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 11 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

8. Kiralik Ask - comentarii

+5
Nicky
Crisu
Iuliana Maties
Irina111
violeta maicariu
9 participanți

Pagina 11 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Urmatorul

In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 11 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Joi 26 Mai 2016, 11:46 pm

M-am uitat pe Insta lui.  90% din fotografii cu el strambandu-se.Pe Ceilalti doi nu-i stiu dar sigur nu se apropie de Baris.
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 11 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Joi 26 Mai 2016, 11:56 pm

lombicutz a scris:Mi-as dori sa inteleg gluma de mai  sus. Adica pana si eu imi dau seama ca e ceva legat de declaratia  lui Elcin.
Smile nu sunt normali fanii astia
D: cum ne am pupat noi azi, amice
O: asa e, amice
D: amice, tu chiar ai fost bun (ai pupat bine)
O: amice, tu parca m ai pupat fara a deschide gura (maxilarul)
D: eee, se poate una ca asta, amice, rusine sa ti fie, ti am aspirat buzele, ce tot spui
O: ok, amice, nu te supara, n am zis nimic
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 11 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Joi 26 Mai 2016, 11:58 pm

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 11 13260242_281891388820809_4399354848612321463_n
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 11 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Joi 26 Mai 2016, 11:59 pm

Crisu a scris:
Smile  nu sunt normali fanii astia
D: cum ne am pupat noi azi, amice
O: asa e, amice
D: amice, tu chiar ai fost bun (ai pupat bine)
O: amice, tu parca m ai pupat fara a deschide gura (maxilarul)
D: eee, se poate una ca asta, amice, rusine sa ti fie, ti am aspirat buzele, ce tot spui
O: ok, amice, nu te supara, n am zis nimic
Asta e de pastrat!!!
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 11 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Vin 27 Mai 2016, 12:01 am

Eu zic ca G se potrivea perfect cu tipul ala de care ziceti, n am avut rabdare sa vad decat vreo 2 postari cu el, dar e in genul ei, tot maimutareala.
Totusi, eu zic ca G gestioneaza bine situatia, prin aparitii, declaratii, cu ajutorul prietenilor ziaristi, prin postari, se vede ca are experienta in media.
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 11 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Vin 27 Mai 2016, 12:03 am

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 11 13315651_546800765522970_578019536378488529_n

...alta dandana...cica nu sunt gata cu filmarile si nu se stie soarta ep de maine seara!!!

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 11 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Vin 27 Mai 2016, 12:04 am

Crisu a scris:Eu zic ca G se potrivea perfect cu tipul ala de care ziceti, n am avut rabdare sa vad decat vreo 2 postari cu el, dar e in genul ei, tot maimutareala.
Totusi, eu zic ca G gestioneaza bine situatia, prin aparitii, declaratii, cu ajutorul prietenilor ziaristi, prin postari, se vede ca are experienta in media.
Are, cat sa-l indrume si pe Baris si sa le faca fanilor lui nervii franjuri Smile
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 11 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Vin 27 Mai 2016, 12:05 am

lombicutz a scris:
Asta e de pastrat!!!

Pe tot felul de glume de genul asta am ras cu lacrimi ieri pe tt :))))
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 11 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Vin 27 Mai 2016, 12:07 am

carina a scris:8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 11 13315651_546800765522970_578019536378488529_n

...alta dandana...cica nu sunt gata cu filmarile si nu se stie soarta ep de maine seara!!!
Haide!!!  Si asa fac cu nervii ca o sa vad episodul doar noaptea tarziu. Acuma nu o sa-l vedem deloc?
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 11 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Vin 27 Mai 2016, 12:07 am

...ha,ha,ha!!! citez "baieti,nu intrati in panica, astea sunt zvonuri, zvonuri, aruncate de bufnita ( adica G), maine seara avem sigur ep"

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 11 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Vin 27 Mai 2016, 12:07 am

carina a scris:

...alta dandana...cica nu sunt gata cu filmarile si nu se stie soarta ep de maine seara!!!

Textul din dreapta sus e rezumatul dat de ei marti...
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 11 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Vin 27 Mai 2016, 12:10 am

Crisu a scris:

Pe tot felul de glume de genul asta am ras cu lacrimi ieri pe tt :))))
Oameni odihniti. Sincer ii invidiez pentru imaginatie.
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 11 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Vin 27 Mai 2016, 12:10 am

lombicutz a scris:
Haide!!!  Si asa fac cu nervii ca o sa vad episodul doar noaptea tarziu. Acuma nu o sa-l vedem deloc?
Apropo...fara legatura cu subiectul de pe forum, dar legat de film
"Sophia Loren vine pentru prima dată în România, ca invitat special al Festivalului Internațional de Film Transilvania - TIFF. Sex simbol al anilor ’50 - ‘70, cu o popularitate internațională neegalată de nicio altă actriță italiană, Sophia Loren va primi Premiul pentru întreaga carieră la gala de închidere a celei de-a 15-a ediții, pe 4 iunie, la Teatrul Național din Cluj-Napoca. Pe 3 iunie, de la 18.30, la Casa de Cultură a Studenților, actrița va lua parte la o proiecție specială în onoarea ei. " - preluare de pe o pagina fb
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 11 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Vin 27 Mai 2016, 12:13 am

carina a scris:...ha,ha,ha!!! citez "baieti,nu intrati in panica, astea sunt zvonuri, zvonuri, aruncate de bufnita ( adica G), maine seara avem sigur ep"
Crisu, esti o comoara. Pot sa plec la culcare acum .Maine n-o sa vad episodul in direct dar cu siguranta oricat de tarziu voi ajunge acasa nu ma culc pana nu il vad.
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 11 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Vin 27 Mai 2016, 12:14 am

...am pus eu mai devreme o inregistrare urcata astazi pe youtube de la o emisiune cu evenimentul de ieri cu Elcin...n-am avut rabdare s-o urmaresc cap-coada, dar eram curioasa daca au si o inregistrare de la fata locului...vroiam sa vad daca in naivitatea ei, Elcin, a declarat cu gurita ei fara sa treaca prin filtrele ratiunii ca se intalnesc fff des cei 4 ...dar nu exista o astfel de inregistrare ...sunt 3 tipi si comenteaza afirmatiile lui Elcin si arata pozele pe care le-am vazut si noi si imagini din serial cu cei doi E si B cum se imbratiseaza, se pupa, etc

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 11 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Vin 27 Mai 2016, 12:18 am

carina a scris:...am pus eu mai devreme o inregistrare urcata astazi pe youtube de la o emisiune cu evenimentul de ieri cu Elcin...n-am avut rabdare s-o urmaresc cap-coada, dar eram curioasa daca au si o inregistrare de la fata locului...vroiam sa vad daca in naivitatea ei, Elcin, a declarat cu gurita ei fara sa treaca prin filtrele ratiunii ca se intalnesc fff des cei 4 ...dar nu exista o astfel de inregistrare ...sunt 3 tipi si comenteaza afirmatiile lui Elcin si arata pozele pe care le-am vazut si noi si imagini din serial cu cei doi E si B cum se imbratiseaza, se pupa, etc
N am apucat sa ma uit la ea, am vazut postarea, daca zic aia ceva interesant care trebuie mentionat o sa revin :))))
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 11 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Vin 27 Mai 2016, 12:18 am

Crisu a scris:
Apropo...fara legatura cu subiectul de pe forum, dar legat de film
"Sophia Loren vine pentru prima dată în România, ca invitat special al Festivalului Internațional de Film Transilvania - TIFF. Sex simbol al anilor ’50 - ‘70, cu o popularitate internațională neegalată de nicio altă actriță italiană, Sophia Loren va primi Premiul pentru întreaga carieră la gala de închidere a celei de-a 15-a ediții, pe 4 iunie, la Teatrul Național din Cluj-Napoca. Pe 3 iunie, de la 18.30, la Casa de Cultură a Studenților, actrița va lua parte la o proiecție specială în onoarea ei. " - preluare de pe o pagina fb
Da, dar din cate am citit va veni la gala de inchidere. La Teatrul National. Adica bilete yok. Numai daca nu o prind la plimbre prin centru.As avea o sansa pentru ca in centru am serviciul. Dar...
Casa Studentilor...mai rau ca la TN,  si mai putine locuri. Poate la un esspreso pe floaster Smile
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 11 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Vin 27 Mai 2016, 12:20 am

Crisu a scris:
Apropo...fara legatura cu subiectul de pe forum, dar legat de film
"Sophia Loren vine pentru prima dată în România, ca invitat special al Festivalului Internațional de Film Transilvania - TIFF. Sex simbol al anilor ’50 - ‘70, cu o popularitate internațională neegalată de nicio altă actriță italiană, Sophia Loren va primi Premiul pentru întreaga carieră la gala de închidere a celei de-a 15-a ediții, pe 4 iunie, la Teatrul Național din Cluj-Napoca. Pe 3 iunie, de la 18.30, la Casa de Cultură a Studenților, actrița va lua parte la o proiecție specială în onoarea ei. " - preluare de pe o pagina fb

...mi-as fi dorit sa fi participat la un astfel de eveniment....ce femeie frumoasa si o viata intreaga a fost casatorita cu Carlo Ponti, un urat si nimeni nu a dat gir acestei casatorii...si uite ca ea s-a considerat ca a fost cea mai norocoasa femeie si ca a avut o casnicie de invidiat

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 11 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Vin 27 Mai 2016, 12:24 am

...eu tot urmaresc IG proaspetei dnei Arduc, ma gandeam ca mai vine cu ceva noutati in materie, dar pauza...data trecuta, la logodna, a postat mai multe poze, inclusiv cele cu G, ea le-a dat drumu pe piata...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 11 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Vin 27 Mai 2016, 12:27 am

carina a scris:

...mi-as fi dorit sa fi participat la un astfel de eveniment....ce femeie frumoasa si o viata intreaga a fost casatorita cu Carlo Ponti, un urat si nimeni nu a dat gir acestei casatorii...si uite ca ea s-a considerat ca a fost cea mai norocoasa femeie si ca a avut o casnicie de invidiat
Stai ca e mai complicat. L-a iubit pe Cary Grant. Sau Cary Grant a iubit-o pe ea la nebunie...O poveste de dragoste speciala.
Atmosfera in oras, in centrul lui cel putin e extraordinara pe timpul  festivalului. Iar daca mai si esti cinefil inrait... Iar la proiectile din Piata n-am cuvinte ce senzatie speciala traiesti.
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 11 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Vin 27 Mai 2016, 12:28 am

carina a scris:

...mi-as fi dorit sa fi participat la un astfel de eveniment....ce femeie frumoasa si o viata intreaga a fost casatorita cu Carlo Ponti, un urat si nimeni nu a dat gir acestei casatorii...si uite ca ea s-a considerat ca a fost cea mai norocoasa femeie si ca a avut o casnicie de invidiat
Si mie mi ar fi placut, dar, din pacate, Cluj-Napoca e la vreo 450 km departare...n am fost niciodata.
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 11 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Vin 27 Mai 2016, 12:31 am

carina a scris:...eu tot urmaresc IG proaspetei dnei Arduc, ma gandeam ca mai vine cu ceva noutati in materie, dar pauza...data trecuta, la logodna, a postat mai multe poze, inclusiv cele cu G, ea le-a dat drumu pe piata...
Ciudati, unde sunt familile? Rochia alba de mireasa, tipul in rosu, certificatul de casatorie pe care il arata turcoaicele cu mandrie???
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 11 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Vin 27 Mai 2016, 12:33 am

Crisu a scris:
Si mie mi ar fi placut, dar, din pacate, Cluj-Napoca e la vreo 450 km departare...n am fost niciodata.
Stii cum e, fiecare isi imagineaza ca la celalat e mai frumos...sau mai fara probleme.
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 11 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Vin 27 Mai 2016, 12:34 am

lombicutz a scris:
Stai ca e mai complicat. L-a iubit pe Cary Grant. Sau Cary Grant a iubit-o pe ea la nebunie...O poveste de dragoste speciala.
Atmosfera in oras, in centrul lui cel putin e extraordinara pe timpul  festivalului. Iar daca mai si esti cinefil inrait... Iar la proiectile din Piata n-am cuvinte ce senzatie speciala traiesti.
8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 11 1450537109
Deja imi imaginez ce frumos e :)))
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 11 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Vin 27 Mai 2016, 12:34 am

Cica fosta manager a lui Elcin vrea 100000 de dolari despagubiri. Nu-i e  frica de cifre..
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 11 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 11 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum