Serialesitelenovelet
8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

8. Kiralik Ask - comentarii

+5
Nicky
Crisu
Iuliana Maties
Irina111
violeta maicariu
9 participanți

Pagina 30 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Urmatorul

In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mar 31 Mai 2016, 9:58 pm

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 13315305_277811165940716_1548005847181811014_n

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mar 31 Mai 2016, 10:37 pm

Fetelor, multumesc pentru apreciere si incredere kiss
Am luat interviul de la inceput pentru ca eram si eu curioasa ce s a scris si nu inteleg tot doar citind...de pagina 2 ma apuc in curand.
Sa am o idee despre tot interviul si apoi revin si cu impresiile mele.

ps: minunata si prea frumoasa doamnă Gupse nu mi a luat maul pe instagram :))))
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mar 31 Mai 2016, 10:38 pm

Opera fanilor :))

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 35kqydh
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mar 31 Mai 2016, 10:42 pm

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 2uqyux0
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mar 31 Mai 2016, 10:48 pm

Crisu a scris:Fetelor, multumesc pentru apreciere si incredere kiss
Am luat interviul de la inceput pentru ca eram si eu curioasa ce s a scris si nu inteleg tot doar citind...de pagina 2 ma apuc in curand.
Sa am o idee despre tot interviul si apoi revin si cu impresiile mele.

ps: minunata si prea frumoasa doamnă Gupse nu mi a luat maul pe instagram :))))

...bravoooo!!!!!...cu siguranta nu a inteles ce i-ai scris...eu dupa ce i-am scris msg-ul, dupa 5-10 min, mi-a dat interdictie...

eu fac investigatii cu privire la "privitorii" 2 mil la filmul lui G... in Izmir am inteles ca s-a facut lansarea intr-o sala f mare si ca ar fi fost in jur de 350-400, dar cel putin jumatate din ei au avut invitatii, adica "moca"...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mar 31 Mai 2016, 10:51 pm

...pana la urma ce-a fost cu acea festivitate?...Elcin a luat ceva?...a luat altcineva premiul ei?...au fost premii ptr film?, sau nominale?...a fost aseara o brambureala, a aparut interviul asta si toata lumea a fost mai mult axata pe interviu, pe sezon 2, pe promo, etc...


Ultima editare efectuata de catre carina in Mier 01 Iun 2016, 11:12 am, editata de 1 ori

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mar 31 Mai 2016, 10:54 pm

http://www.trilulilu.ro/fragmentul-1-episodul-49

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mar 31 Mai 2016, 10:59 pm

carina a scris:...pana la urma ce-a fost cu acea festivitate?...Elcin a luat ceva?...a luat alticiva premiul ei?...au fost premii ptr film?, sau nominale?...a fost aseara o brambureala, a aparut interviul asta si toata lumea a fost mai mult axata pe interviu, pe sezon 2, pe promo, etc...
N am inteles ce a fost cu acea festivitate, au primit niste premii, dar n am avut timp decat sa intru aici sa va citesc si am mai vazut cateva poze din zbor :))

Da, au aparut si toate deodata, rezumat, promo, sezon 2, premii...
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mar 31 Mai 2016, 11:01 pm

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 13331060_277733982615101_6743865444523020168_n

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mar 31 Mai 2016, 11:02 pm

carina a scris:

...bravoooo!!!!!...cu siguranta nu a inteles ce i-ai scris...eu dupa ce i-am scris msg-ul, dupa 5-10 min, mi-a dat interdictie...

Mai mult ca sigur nu a inteles nimic, o fi zis c am laudat o Smile
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mar 31 Mai 2016, 11:04 pm

Crisu a scris:
N am inteles ce a fost cu acea festivitate, au primit niste premii, dar n am avut timp decat sa intru aici sa va citesc si am mai vazut cateva poze din zbor :))

Da, au aparut si toate deodata, rezumat, promo, sezon 2, premii...

...nu prea s-a vorbit despre aceasta festivitate in afara de poze...am intrebat pe tt vreo 2-3 persoane, nimeni nu mi-a raspuns, toata lumea era inebunita cu declaratiile lui Baris cu privire la Gupse si poza lui G din gradina cu vecina...la un pahar...nu parea a fi apa...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mar 31 Mai 2016, 11:08 pm

carina a scris:

...nu prea s-a vorbit despre aceasta festivitate in afara de poze...am intrebat pe tt vreo 2-3 persoane, nimeni nu mi-a raspuns, toata lumea era inebunita cu declaratiile lui Baris cu privire la Gupse si poza lui G din gradina cu vecina...la un pahar...nu parea a fi apa...

Sigur o sa apara ceva si despre asta, vreun articol, vreo emisiune, si ne dumirim atunci.
Am vazut poza cu vecina, macar ne a scutit de maimutareala din ultima vreme :)))
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mar 31 Mai 2016, 11:09 pm

...sunt tare curioasa daca asa stau lucrurile...aseara am prins un comentariu intre 2 tipe cu privire la declaratiile lui Baris..." nu inteleg de ce lumea nu ne poate accepta/nu este impacata cu aceasta relatie, noi suntem fericiti"....in traducerea pe care a pus-o Nicky, nu a existat asa ceva....sa vedem traducerea adevarata!!!!

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Irina111 Mar 31 Mai 2016, 11:10 pm

Crisu a scris:Opera fanilor :))

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 35kqydh
vaaai... chiar si asa..cum arata rocha e bestiala si manechinul bineanteles....n are cum sa arate Gupse asa nici de acum in o mie de ani...auzi la el femeie frumoasa gupse ...eu inca sunt sub stare de sock ..sa i arate cv poza asta sa si faca si el o idee despre ....frumusete

Irina111
membru senior
membru senior

Mesaje : 318
Data de inscriere : 06/09/2015

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mar 31 Mai 2016, 11:11 pm

Crisu a scris:

Sigur o sa apara ceva si despre asta, vreun articol, vreo emisiune, si ne dumirim atunci.
Am vazut poza cu vecina, macar ne a scutit de maimutareala din ultima vreme :)))

...pe semne c-au obosit si fanii si n-au mai sacait-o...daca era agitatie pe retele, cu siguranta se "protapea" in gradina lui Baris si ne mai dadea un sfat, o indicatie cum este pozitionata Saturn, ce traseu are, etc...


Ultima editare efectuata de catre carina in Mar 31 Mai 2016, 11:18 pm, editata de 1 ori

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Irina111 Mar 31 Mai 2016, 11:15 pm

carina a scris:

...pe semne c-au obosit si fanii si n-au m-ai sacait-o...daca era agitatie pe retele, cu siguranta se "protapea" in gradina lui Baris si ne mai dadea un sfat, o indicatie cum este pozitionata Saturn, ce traseu are, etc...
da da ..ca e si inteligenta nu numai frumoasa ..uffff

Irina111
membru senior
membru senior

Mesaje : 318
Data de inscriere : 06/09/2015

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mar 31 Mai 2016, 11:24 pm

Pe mine m au socat comentariile fanilor ei la ultimul clip postat, cand zicea ca nu se duce la nunta lui x ca y si a luat rochia roz dorita de ea, asa ca nu se duce la nunta...o groaza de comentarii de genul: vai, ce am mai ras, foarte comic, nu mai pot de ras, lesin...stupid
Oare sunt eu defecta? Textul asta deosebit l or fi gasit amuzant sau fata ei umflata cu aplicatia?! Pentru glume d astea o fi considerata comediana de succes?!
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Irina111 Mar 31 Mai 2016, 11:40 pm

Crisu a scris:Pe mine m au socat comentariile fanilor ei la ultimul clip postat, cand zicea ca nu se duce la nunta lui x ca y si a luat rochia roz dorita de ea, asa ca nu se duce la nunta...o groaza de comentarii de genul: vai, ce am mai ras, foarte comic, nu mai pot de ras, lesin...stupid
Oare sunt eu defecta? Textul asta deosebit l or fi gasit amuzant sau fata ei umflata cu aplicatia?! Pentru glume d astea o fi considerata comediana de succes?!
...stiti cum o vad eu pe aceasta Gupse ..un fel de "beizadea" de a noastra ..au si ei acest cuvat tot cu acelasi inteles (nu stiu cum se scrie corect) care este sustinuta tot de persoane false si superficiale ca ea ...in special de femei pt ca la turci genul acesta de comic cu umor brut numai barbatii ii reprezentau ...si ea acum vin cu asa un suport care ii da incredere ca chiar este pe bune ...

Irina111
membru senior
membru senior

Mesaje : 318
Data de inscriere : 06/09/2015

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mar 31 Mai 2016, 11:46 pm

Crisu a scris:Pe mine m au socat comentariile fanilor ei la ultimul clip postat, cand zicea ca nu se duce la nunta lui x ca y si a luat rochia roz dorita de ea, asa ca nu se duce la nunta...o groaza de comentarii de genul: vai, ce am mai ras, foarte comic, nu mai pot de ras, lesin...stupid
Oare sunt eu defecta? Textul asta deosebit l or fi gasit amuzant sau fata ei umflata cu aplicatia?! Pentru glume d astea o fi considerata comediana de succes?!

...a fost pana acum 1 an pe val, in ultima perioada este in picaj...mai stam de vorba la anul prin primavara si-mi veti da dreptate... in ciuda faptului ca are canal tv, canal youtube, familia ( fratele) am inteles ca este actionar la nu stiu ce post tv, presa, etc...usor, usor, incepe sa-si piarda si din faimosii si influentabilii prieteni..."valul" asta in Turcia este de scurta durata, ei sunt in permanenta in cautare de ceva nou, iar la ea noutatea consta in schimonoseala...
....am stat si m-am gandit zilele acestea de ce ar fi trebuit sa faca tot circul acesta... art  si poza Amsterdam, poze lansate pe IG de proaspata Arduc, pozele ei pe IG, etc si am ajuns la concluzia ca mai degraba a profitat de popularitatea lui Baris ca sa-si tina fanii aproape, decat sa le dea fanilor lui Baris o lectie...
...trebuie sa recunosc ca sunt usor incurcata dupa declaratiile lui Baris...de ce de 3 luni nu a mai iesit pe nicaieri cu G?...cum este posibil ca la lansarea filmului ( martie) sa nu participe?...de ce n-au participat fratii lui, ca au lasat impresia ca sunt in relatii grozave?...sunt fff mult intrebari fara raspuns si comportamentul lor lasa multe interpretari...nu stiu, cu voie, sau fara voie...m-am gandit si la plecarea aceea in Olanda...pai daca plecau impreuna rata G sa nu dea nas nas cu vreun reporter prin aeroport?

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mier 01 Iun 2016, 1:08 am

Probabil ca fiind un domeniu nu prea abordat de femei este considerata de succes, daca n ai cu cine sa faci comparatie, alea putine care exista le consideri de succes...un fel de women power, daca cineva are curaj sa faca ceva intr o lume a barbatilor, hai s o sustinem.
Nu stiu cu ce se mai ocupa fratele ei pe langa, dar stiu ca a declarat ea intr un interviu ca si tatal si fratele ei sunt avocati. Sustinere financiara are, ca dovada ca n a interesat o prea mult sa si promoveze filmul proaspat lansat. A fost lansat, l a bifat in palmares, gata. Putea sa l promoveze si cu postari pe contul ei IG, in locul maimutarelilor, dar popularitatea ei a crescut odata cu cea a lui Baris, cand este prinsa pe la un interviu, subiectul principal sunt E si B, iar ea, care are experienta in publicitate, stie ca nu conteaza daca este pozitiva sau negativa, publicitate sa fie.
Am citit pe undeva ca aseara la festivitate a fost intrebat B de G, de ce nu este prezenta si a venit singur, iar el a raspuns ca este ocupata cu scrierea scenariului pentru noul film...nu stiu cat de adevarata este declaratia, dar daca asa a spus mi se pare stupid, adica esti atat de ocupata cu scrisul unui film programat pentru anul viitor - dupa spusele ziaristului norocos, si nu ai 2 ore libere pentru a fi alaturi de iubitul tau cand primeste un premiu...stupid...timp de maimutarit cu snapchat ul are...probabil ca a fost un raspuns elegant, doar nu era sa spuna ca n are chef sa iasa cu bestia (Frumosul si Bestia, varianta 2016) din casa.
Cat despre Amsterdam, circulau niste capturi de mesaje pe IG, in care G se conversa cu populatia, mai tin minte doar ca cineva a intrebat o cum a fost la Amsterdam, iar ea a raspuns ca a fost frumos...
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mier 01 Iun 2016, 1:31 am

Comenteaza cea care a postat poza ca tipa din imagine e fosta lui...probabil era urata si cam proasta (e un vers intr o melodie)

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 1zh1cok
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mier 01 Iun 2016, 1:33 am

Intai a fost E-ul in par, apoi pe abdomen, acum pe mana :)))

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 332qq2e
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mier 01 Iun 2016, 1:34 am

Fani la datorie - ep 1000+

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 2afkgua
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mier 01 Iun 2016, 3:12 am

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 X26ow6

"Dupa serial mi s a format identitatea profesionala"
A fost nevoie intr adevar si de un pic de noroc. Personajul Omer Iplikci a facut furori. Serialul KA a fost conceput ca un proiect de vara, cam cat durata de viata a unui fluture, fiind programat finalul in toamna. Arduc a fost putin ingrijorat (sceptic) cand a inceput proiectul KA. "Toate s au legat precum niste fire de bumbac, de fapt. Am ales KA din cateva proiecte. Impresia la prima citire a scenariului a fost foarte buna. Dar, pe de alta parte, serialul dinainte s a terminat dupa primele 4 episoade, ma simteam ca atunci cand scapi dintr un accident (adica nu prea bine). Din cauza asta, aveam retineri in ceea ce ma priveste si legat de ceea ce pot sa fac."
Insa, aceasta ingrijorare a disparut dupa cateva episoade. Serialul, planuit doar pentru vara, a avut un rating incredibil si s a decis continuarea lui. Dupa acest moment, sentimentele lui au fost: "Am trait aceste lucruri pentru prima data si, pe de alta parte, eram abia la inceput de drum. Eram "wow". Am prins o extraordinara incredere in mine. Intelegi ca reprezinti ceva, ai o valoare. Castigi bani, devii important (cunoscut) in acest domeniu. Decat banii, conteaza mai degraba faptul ca incepi sa ai o identitate. Am inteles ca munca mea nu este in zadar si am decis sa lucrez mai mult".
Pe de alta parte, succesul acestui serial nu i este datorat numai lui. Si partenera lui, Elcin Sangu, a avut un rol important, de asemenea. Inevitabil, cei doi au fost selectati, de multe ori drept "Cuplul cu cea mai buna chimie". Arduc, inainte de filmarile pentru serial nu o cunostea pe Sangu, insa au devenit foarte buni prieteni, chiar mai mult de atat "parteneri de destin", dupa cum spune el. "Inainte de KA eram doar Elcin si Baris. Dupa serial, am devenit Elcin Sangu si Baris Arduc. Din acest motiv, datoram foarte multe acestui proiect", spune el.
"Fac 450 de selfie uri pe zi"
Pana sa ajunga Baris la sedinta foto, in hotelul Splendid Palas totul decurgea conform rutinei. Apoi, lucrurile s au schimbat dintr o data. Toate femeile din hotel au sarit sa faca poze cu el. Cand am iesit pe strada, s a intamplat acelasi lucru. Cand il vad, vin langa el si asteapta sa faca o poza. Arduc nu refuza pe nimeni. Cred ca ar trebui sa vorbim despre aceasta stare a fanilor. "Incerc sa privesc si  partea naiva (frumoasa) a muncii. Exista persoane mai tinere ca acestea. Si este un lucru minunat cand iti spun ca te iubesc. Bine ca exista, ii iubesc pe toti. Si eu fac tot ce mi sta in putinta. Fac cate 400-450 de selfi uri pe zi. De exemplu, cand am sosit de a Amsterdam, erau persoane care asteptau de 3 zile pentru o poza. Bineinteles ca nu obiectez nimic si fac poze cu ei, chiar si 450 de poze."
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Mier 01 Iun 2016, 7:35 am

carina a scris:

...am realizat, dupa ce a spus Lombritz...dar mi se pare aiurea a face "make"...in fine!!!!
Buna dimi!Sincer vorbind, ea in sine e o ciudata, am impresia ca e un pic retardata dupa felul cum se comporta si vorbeste in general, cred ca e un pic slow la minte.Iar daca Baris crede ca ea e motivul pentru care a ajuns acolo unde a ajuns inseamna ca n-are mandrie de barbat, e sub talpa retardatei deci nici el nu e prea departe de ea.Scuze, dar ma enerveaza rau cand citesc ce mare si pompoasa e zana, e ca si cum lumea lui a inceput cu ea si se vatermina tot cu ea.Rubbish!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 30 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 30 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum